fa
Feedback
Бюджетний Сомельє🍷

Бюджетний Сомельє🍷

رفتن به کانال در Telegram

П'ю дешеве, а іноді не дуже, вино і розповідаю свої враження. Слідкую за акціями і пишу про знижки. Популяризую українське виноробство і знайомлю з локальними виноробами.

نمایش بیشتر
1 152
مشترکین
اطلاعاتی وجود ندارد24 ساعت
-17 روز
-330 روز
جذب مشترکین
ژوئن '26
ژوئن '26
+5
در 0 کانال‌ها
مه '26
+9
در 0 کانال‌ها
Get PRO
آوریل '26
+8
در 0 کانال‌ها
Get PRO
مارس '26
+11
در 0 کانال‌ها
Get PRO
فوریه '26
+2
در 0 کانال‌ها
Get PRO
ژانویه '26
+8
در 0 کانال‌ها
Get PRO
دسامبر '25
+7
در 0 کانال‌ها
Get PRO
نوامبر '25
+6
در 0 کانال‌ها
Get PRO
اکتبر '25
+16
در 0 کانال‌ها
Get PRO
سپتامبر '25
+3
در 0 کانال‌ها
Get PRO
اوت '25
+9
در 0 کانال‌ها
Get PRO
ژوئیه '25
+9
در 0 کانال‌ها
Get PRO
ژوئن '25
+20
در 1 کانال‌ها
Get PRO
مه '25
+13
در 0 کانال‌ها
Get PRO
آوریل '25
+11
در 0 کانال‌ها
Get PRO
مارس '25
+16
در 0 کانال‌ها
Get PRO
فوریه '25
+10
در 0 کانال‌ها
Get PRO
ژانویه '25
+9
در 0 کانال‌ها
Get PRO
دسامبر '24
+22
در 0 کانال‌ها
Get PRO
نوامبر '24
+31
در 0 کانال‌ها
Get PRO
اکتبر '24
+19
در 0 کانال‌ها
Get PRO
سپتامبر '24
+16
در 0 کانال‌ها
Get PRO
اوت '24
+17
در 0 کانال‌ها
Get PRO
ژوئیه '24
+14
در 0 کانال‌ها
Get PRO
ژوئن '24
+22
در 0 کانال‌ها
Get PRO
مه '24
+21
در 0 کانال‌ها
Get PRO
آوریل '24
+34
در 0 کانال‌ها
Get PRO
مارس '24
+25
در 0 کانال‌ها
Get PRO
فوریه '24
+49
در 0 کانال‌ها
Get PRO
ژانویه '24
+75
در 0 کانال‌ها
Get PRO
دسامبر '23
+71
در 0 کانال‌ها
Get PRO
نوامبر '23
+15
در 0 کانال‌ها
Get PRO
اکتبر '23
+23
در 0 کانال‌ها
Get PRO
سپتامبر '23
+17
در 0 کانال‌ها
Get PRO
اوت '23
+19
در 0 کانال‌ها
Get PRO
ژوئیه '23
+72
در 0 کانال‌ها
Get PRO
ژوئن '23
+108
در 0 کانال‌ها
Get PRO
مه '23
+21
در 0 کانال‌ها
Get PRO
آوریل '23
+56
در 0 کانال‌ها
Get PRO
مارس '23
+325
در 0 کانال‌ها
Get PRO
فوریه '23
+20
در 0 کانال‌ها
Get PRO
ژانویه '23
+51
در 0 کانال‌ها
Get PRO
دسامبر '22
+430
در 0 کانال‌ها
تاریخ
رشد مشترکین
اشارات
کانال‌ها
27 ژوئن0
26 ژوئن0
25 ژوئن+1
24 ژوئن0
23 ژوئن0
22 ژوئن0
21 ژوئن+2
20 ژوئن0
19 ژوئن0
18 ژوئن0
17 ژوئن0
16 ژوئن0
15 ژوئن0
14 ژوئن0
13 ژوئن0
12 ژوئن0
11 ژوئن0
10 ژوئن0
09 ژوئن0
08 ژوئن+1
07 ژوئن0
06 ژوئن0
05 ژوئن0
04 ژوئن0
03 ژوئن+1
02 ژوئن0
01 ژوئن0
پست‌های کانال
І тут найголовніше я купив його в «Сільпо» в селі Лісники саме там звідки виноробня і ще зі знижкою 50% — приблизно за 330 гр
І тут найголовніше я купив його в «Сільпо» в селі Лісники саме там звідки виноробня і ще зі знижкою 50% — приблизно за 330 грн замість близько 650. І ось за ці гроші — це просто топ. А от червоний «Ренесанс», який я відкривав кілька тижнів тому (теж по дуже хорошій акції), мене зовсім не зачепив. Занадто гіркий, незбалансований і взагалі не виправдав очікувань. Тому між двома «Ренесансами» я без вагань обираю саме білий. Коротше, якщо побачите його на хорошій знижці — сміливо беріть. Ну а завтра в Києві вже обіцяють справжню спеку. Тож, схоже, офіційно відкриваємо сезон петнатів, рожевих і добре охолоджених білих вин.

2
Як сильно я розчарувався в червоному «Ренесансі», так само сильно був здивований білим. І це я зараз про лінійку «Ренесанс» в
Як сильно я розчарувався в червоному «Ренесансі», так само сильно був здивований білим. І це я зараз про лінійку «Ренесанс» від Біологіста. Це купаж Шардоне та Аліготе, витриманий у дубових бочках. Маленька виноробня в селі Лісники під Києвом. Це біодинамічне вино. Якщо дуже просто, то біодинаміка — це коли виноград максимально вирощують у гармонії з природою: без зайвої хімії, з мінімальним втручанням у процес і з повагою до природних ритмів. Саме на цьому будується філософія винороба Петренка та його команди. В ароматі одразу відчуваються хлібна скоринка, зелене яблуко, цитруси та грейпфрут. А от смак мене реально здивував. Багато соковитого грейпфрута, трохи тропічних фруктів, польові квіти, дуже делікатна дубова витримка, яка не забиває вино, а лише додає глибини. Наприкінці — легка благородна гірчинка. Здається, є ще якісь овочеві нотки, але поки не можу їх чітко для себе визначити. Кислотність висока, тіло щільне, післясмак довгий. Дуже збалансоване і цікаве вино, яке хочеться пити ще.
273
3
Колись до колекції купив Високу Гаму Колоніста 2017 року. І от думаю, що скоро її відкрию. І тому на заміну їй покладу до вин
Колись до колекції купив Високу Гаму Колоніста 2017 року. І от думаю, що скоро її відкрию. І тому на заміну їй покладу до винного холодильника одразу вінтаж 2019 та 2020. Десь через 5-6 років повернусь до них
493
4
Ну МИ 🍷 Це я, і сімейна виноробня Раковецька Лоза: Оля Черепанин та Микола Хижко
Ну МИ 🍷 Це я, і сімейна виноробня Раковецька Лоза: Оля Черепанин та Микола Хижко
642
5
Сьогодні нічка була звичайно у Києві та Дніпрі гучна. Найгірше, що через терористів постраждали та загинули люди. Також багат
Сьогодні нічка була звичайно у Києві та Дніпрі гучна. Найгірше, що через терористів постраждали та загинули люди. Також багато бізнесів заділо. Наприклад виробництво рюкзаків Keep. А ще склад готової продукції українського напою Ruta. Ще позавчора на фестивалі вина я спілкувався із власником, який запустив виробництво і вина також, куштував його вина. А сьогодні Олег Левченко із сльозами на очах записує відео, що склад всієї продукції рута знищений. І вони на межі закриття взагалі. Тут відео, підтримайте словом, чи репостом виробника. Можна навіть купити згорівшу пляшку. https://www.instagram.com/reel/DZFjJNVM4S3/?igsh=MWhjNzN5c2JoY3V0OQ==
694
6
Два дні фестивалю пройшли дуже швидко. Мені дуже сподобалося наливати вино та розповідати про нього рідні історії. Це був фан+2
Два дні фестивалю пройшли дуже швидко. Мені дуже сподобалося наливати вино та розповідати про нього рідні історії. Це був фантастичний досвід, і дуже радий був долучитись до свята українського вина. Дуже велике дякую Миколі та Олі виноробам з Раковецької Лози, що дозволили мені бути дотичним до цієї сфери. Я дуже щасливий. Дуже багато людей робили компліменти нашому вину. Дуже багато людей повертались повторно за вином. Дуже багато інсайтів та класних історій, які зʼявляються лише коли є багато часу, який можна провести разом. Тож досвід просто топ.
538
7
Працюємо вже другий день. Людей все ще багато) Вчора закінчилось рожеве каберне. Щойно продали всю партію мерло. Гарно йде
Працюємо вже другий день. Людей все ще багато) Вчора закінчилось рожеве каберне. Щойно продали всю партію мерло. Гарно йде
475
8
Людей море. Втомивсь+2
Людей море. Втомивсь
559
9
Вже продав хлопцям перше 🍷
Вже продав хлопцям перше 🍷
508
10
Вже розгружаємось і ставимось)👊🫰+2
Вже розгружаємось і ставимось)👊🫰
638
11
Друзі. Маю офігенну новину, буду на вихідних в Києві на фестивалі вина допомагати Раковецькій Лозі. Приходьте обовʼязково - в
Друзі. Маю офігенну новину, буду на вихідних в Києві на фестивалі вина допомагати Раковецькій Лозі. Приходьте обовʼязково - все вам будемо наливати і розповідати. І за це мені дадуть квиток «учасника», тож маю два зайвих квитка на один день (можете або в суботу, або в неділю прийти) Віддам ці два квитки безкоштовно підписникам, які хочуть бути на фестивалі і не мають квитка. Напишіть або в коменти, або в особисті, натомість попрошу вас прийти до Раковецькоі Лози і може щось у них купити) На фото винороби Микола Хижко та Оля Черепанин, їх смачнюще вино, я з коханою і винолюб Рустам
573
12
Кореспонденти на місцях звітують, що у новусі почалась акція -40 на власний імпорт. Бачили вже? Новина погана, бо зарплата в мене лише через тиждень(((
499
13
Щойно їздив у нашумілий Сільпо в Лісниках. Чому нашумілий? Бо там неймовірні знижки на вино постійно діють. І час від часу є+4
Щойно їздив у нашумілий Сільпо в Лісниках. Чому нашумілий? Бо там неймовірні знижки на вино постійно діють. І час від часу є щось особливе, що треба брати. Тож покажу вам свій сьогоднішній вилов. Я взяв 13 пляшок і в середньому кожне було зі знижкою 55%. Тож: Італійське з П'ємонта із гарантійною стрічкою DOCG за 315 грн замість 700. Shabo grand reserve Cabernet Sauvignon 2022 року. За 350 замість 700+. Biologist renaissance червоне за 450 замість 1200. Biologist renaissance біле за 330 замість 800. Beykush Arabina за 550 замість 1200. Purcari Maluri de Prut за 320 замість 750. Та іспанське витримане Шардоне за 400 грн замість 1000. Тож забив винний холодильник і взяв подружці до її колекції також.
704
14
Так друзі. Повівся на супер знижку на португальське вино. Взяв одразу 6 пляшок. Три білого і три червоного. Коли береш одразу+3
Так друзі. Повівся на супер знижку на португальське вино. Взяв одразу 6 пляшок. Три білого і три червоного. Коли береш одразу шість то кожна пляшка виходить по 189 грн. Яна мені сказала, що це намахали мене. Але я впевнений, що все буде окей. Поки ще не коштував, трошки пізніше спробую. Але vivino каже, що червоне має оцінку 3.8 за майже сім тисяч відгуків. А біле теж має 3.8 оцінку. Так що повірю в щастя. Якщо теж хочете щастя спробувати, даю посилання : https://bayadera.ua/product/vino-papa-amarelo-tinto-cuh-cherv-portugalya
629
15
Одразу після посту відписалось двоє людей, мабуть з сільпо.
0
16
Дивіться, воно реально смачне. І я боюсь, що дуже складно зупинитись його пити, бо воно солодке, але 16 алкоголя. Тож завтра
Дивіться, воно реально смачне. І я боюсь, що дуже складно зупинитись його пити, бо воно солодке, але 16 алкоголя. Тож завтра може не настати. А ще воно коштує 200 гривень по знижці замість 300. Але але але я дуже здивувався чому не можна було піти до якогось українського виробництва і замовити в них таке вино. Ну навіть вілла тінта із своїми потужностями могли за 200 грн таке вино зробити. Чому треба було йти до молдовської Bostavan? Як щодо підтримки українського виробника у важкі часи? Отаке солодке вино з гірким присмаком державної зради (не буквально, просто подобається, як це звучить). Та кому воно сподобалось знайте, що у оквайні його можна купити в оригіналі за 225 грн Всіх зі святами, особисто я зустрів свято із португальським білим та вечір закінчую із мерло Пуркарь, що було в сільпо на знижці(дуже танінне). Пийте що вам подобається і нікого не слухайте!
0
17
Дивіться, цікава історія. Місяць назад до мене стучались із Сільпо, питались скільки в мене коштує реклама. А ви знаєте, що я
Дивіться, цікава історія. Місяць назад до мене стучались із Сільпо, питались скільки в мене коштує реклама. А ви знаєте, що я рекламую безкоштовно все що мені подобається. Я спитав у чата жпт скільки коштуватиме реклама в мене на каналі і написав це менеджерці з Сільпо. Вона пообіцяла поговорити з командою і повернутись. Але так і не повернулась ні з відмовою, ні з погодженням. А рекламувати вони хотіли сільпошний кагор до Пасхи. Він називається Ігор Кагорович. Знаєте, хоч рекламу в мене не купили, але я все одно про це напишу, бо етикетка та назва викликала фурор на сімейному застільї. Дивіться, Ігор Кагорович це кріплене червоне вино з сорту каберне совіньйон, яке зроблено в Молдові. Аромат : перець, вишня, шоколад Смак: ніжний, солодке, міцне. Повнотілее, кислотність низька. Ягідне варення, вишневий джем, карамель, трошки мʼяти та глоду в посмаку.
0