en
Feedback
🇺🇦P2P на WALL STREET🇺🇸

🇺🇦P2P на WALL STREET🇺🇸

Closed channel

⭐️P2P Схеми кожного дня⭐️ ADMIN - @P2PWALLstADM 🗣️ Канал💰 https://t.me/+Ox9Pwehae99mM2Ji P2P Chat💬 https://t.me/+RAZfXELQkhUzM2Vi

Show more

📈 Analytical overview of Telegram channel 🇺🇦P2P на WALL STREET🇺🇸

Channel 🇺🇦P2P на WALL STREET🇺🇸 in the Ukrainian language segment is an active participant. Currently, the community unites 16 532 subscribers, ranking 6 876 in the Cryptocurrencies category and 3 665 in the Ukraine region.

📊 Audience metrics and dynamics

Since its creation on невідомо, the project has demonstrated rapid growth, gathering an audience of 16 532 subscribers.

According to the latest data from 25 June, 2026, the channel demonstrates stable activity. Although there has been a change in the number of participants by 2 020 over the last 30 days and by -211 over the last 24 hours, overall reach remains high.

  • Verification status: Not verified
  • Engagement rate (ER): The average audience engagement rate is 13.38%. Within the first 24 hours after publication, content typically collects 11.04% reactions from the total number of subscribers.
  • Post reach: On average, each post receives 2 217 views. Within the first day, a publication typically gains 1 829 views.
  • Reactions and interaction: The audience actively supports content: the average number of reactions per post is 18.
  • Thematic interests: Content is focused on key topics such as p2p, фоп, кешбек, нбу, revolut.

📝 Description and content policy

The author describes the resource as a platform for expressing subjective opinions:
⭐️P2P Схеми кожного дня⭐️ ADMIN - @P2PWALLstADM 🗣️ Канал💰 https://t.me/+Ox9Pwehae99mM2Ji P2P Chat💬 https://t.me/+RAZfXELQkhUzM2Vi

Thanks to the high frequency of updates (latest data received on 26 June, 2026), the channel maintains relevance and a high level of publication reach. Analytics show that the audience actively interacts with content, making it an important point of influence in the Cryptocurrencies category.

16 532
Subscribers
-21124 hours
+3 2927 days
+2 02030 days

Data loading in progress...

Attracting Subscribers
June '26
June '26
+4 455
in 9 channels
May '26
+2 085
in 7 channels
Get PRO
April '26
+4 736
in 20 channels
Get PRO
March '26
+708
in 1 channels
Get PRO
February '26
+4 667
in 16 channels
Get PRO
January '26
+211
in 1 channels
Get PRO
December '25
+1 036
in 1 channels
Get PRO
November '25
+1 977
in 2 channels
Get PRO
October '25
+1 579
in 1 channels
Get PRO
September '25
+2 546
in 11 channels
Get PRO
August '25
+2 748
in 7 channels
Get PRO
July '25
+2 467
in 11 channels
Get PRO
June '25
+3 775
in 2 channels
Get PRO
May '25
+2 288
in 10 channels
Get PRO
April '25
+4 963
in 17 channels
Date
Subscriber Growth
Mentions
Channels
26 June0
25 June0
24 June+2 964
23 June+1 230
22 June+65
21 June+87
20 June+35
19 June0
18 June0
17 June0
16 June0
15 June0
14 June+61
13 June0
12 June0
11 June0
10 June0
09 June0
08 June0
07 June0
06 June0
05 June+9
04 June0
03 June+3
02 June+1
01 June0
Channel Posts
🏦Monobank запустив акцію в своєму «Мономаркеті» на техніку Xiaomi У monoмаркеті до 28 червня діє спеціальна пропозиція на те
🏦Monobank запустив акцію в своєму «Мономаркеті» на техніку Xiaomi У monoмаркеті до 28 червня діє спеціальна пропозиція на техніку брендів Xiaomi, Redmi, POCO та Mijia🛍 Покупці можуть оформити смартфони, ноутбуки, телевізори, планшети, роботи-пилососи та іншу техніку з оплатою частинами до 20+ платежів
У monobank повідомили, що після запуску акції продажі техніки Xiaomi зросли у 45 разів🔼
Для прикладу: смартфон вартістю 20 000 грн, оформлений на 23 платежі, обійдеться приблизно у 870 грн на місяць👏 Схоже, саме такі умови й викликали настільки високий попит серед покупців💸 🇺🇦P2P на WALL STREET🇺🇸 💬WALL STREET CHAT💬

2
✅USDT на P2P вже по 48.0🚀 Поки ринок летить вниз, курс на P2P як завжди, росте🔥 Купівля USDT на Bybit вже стартує від 46.0�+1
✅USDT на P2P вже по 48.0🚀 Поки ринок летить вниз, курс на P2P як завжди, росте🔥 Купівля USDT на Bybit вже стартує від 46.0📈 А «ФОПи📄» та «Банки🫙» вже приймають USDT по 48.0 хоча ще зовсім недавно верх стакану був максимум 46.9💱 Пов’язано це в основному з тим, що багато хто докуповує об’єми, щоб утримати свої позиції та не отримати ліквідацію на ф’ючах📊 Тому, якщо крипта продовжить падати, найближчим часом спокійно можемо побачити 49.0-51.0 за USDT🤑 🇺🇦P2P на WALL STREET🇺🇸 💬WALL STREET CHAT💬
2 197
3
⚠️На рахунок схеми Glovo + Privat24 Це не якийсь актуальний овердрафт чи схема❌ Це звичайна помилка з боку банку під час конв
⚠️На рахунок схеми Glovo + Privat24 Це не якийсь актуальний овердрафт чи схема❌ Це звичайна помилка з боку банку під час конвертації валюти💱 З якихось невідомих причин GLOVO порахував злоті за курсом 481,75 грн❗️ Причина помилки невідома. Банк у результаті так нічого і не помітив, а при повторному списанні таких курсів уже не було🤷‍♂️ Але не засмучуйтесь, як тільки зʼявляться схожі актуальні схеми, ми обовʼязково повідомимо вам про них першими👌 🇺🇦P2P на WALL STREET🇺🇸 💬WALL STREET CHAT💬
2 220
4
🏦ПриватБанк продовжив акцію зі зниженими тарифами на валютні P2P-перекази до 31 серпня 2026 року📆 Перекази з валютних карто
🏦ПриватБанк продовжив акцію зі зниженими тарифами на валютні P2P-перекази до 31 серпня 2026 року📆 Перекази з валютних карток ПриватБанку на закордонні картки — 1%✅ Замість 2%❌ Перекази із закордонних карток на картки ПриватБанку — 1%✅ замість 1,5%❌ Пільгові тарифи діятимуть до кінця літа через додаток Приват24. Для відправки переказів за кордон потрібна валютна картка в USD або EUR❗️ 🇺🇦P2P на WALL STREET🇺🇸 💬WALL STREET CHAT💬
2 285
5
Нормально так @Wallet забайтив роботяг на депозити😁 Обіцяні «до 50$» у 99% випадків перетворилися на нещасні 2$👎 Відкрив уж+1
Нормально так @Wallet забайтив роботяг на депозити😁 Обіцяні «до 50$» у 99% випадків перетворилися на нещасні 2$👎 Відкрив уже купу кейсів — майже всюди стабільно випадає по 2 бакса😢 Лише в одному кейсі побачив 20$, але, схоже це реально велика рідкість, знайомі адміни пишуть що у них на сотнях відкритих кейсів всюди рівно 2$🤷‍♂️ Тому навіть 20$ можна вважати непоганим результатом, і мені тут особо жалітися нема на що😅 Але якщо подивитися об’єктивно, то 2$ за тижневий холд депозиту, нехай навіть невеликої суми, це реально копійки…. Виходить що @Wallet отримав купу нових депозитів і хороший буст активності гаманця за смішні по їх мірках кошти👏 🇺🇦P2P на WALL STREET🇺🇸 💬WALL STREET CHAT💬
2 385
6
+90$ на P2P всього за два ордери з польськими банками🇵🇱 Написав знайомий який нещодавно перейшов із гривні на роботу зі зло
+90$ на P2P всього за два ордери з польськими банками🇵🇱 Написав знайомий який нещодавно перейшов із гривні на роботу зі злотими. Каже, що поки повністю задоволений результатом: менше платежів, кращі зазори та значно менше блокувань👌 Купив по 3.63💰 Продав по 3.80💰 З 8к злотих - 90$ профіту✅ Звісно, у польському P2P є свої нюанси та підводні камні, але при правильному підході там теж можна стабільно заробляти хороший профіт🍸 Суть схеми з PL-банками описували в ЦЬОМУ ПОСТІ ◀️ А взагалі найкращий варіант — не зациклюватися на одній валюті, а комбінувати роботу з гривнею, злотим, євро, фунтом та іншими валютами👍 🇺🇦P2P на WALL STREET🇺🇸 💬WALL STREET CHAT💬
2 455
7
Як вам 10% комісії на P2P? Клоуни не перестають дивувати своїми вигаданими комісіями🤡 Часто бувають «тємщики» які люблять до
Як вам 10% комісії на P2P? Клоуни не перестають дивувати своїми вигаданими комісіями🤡 Часто бувають «тємщики» які люблять додати 2–5% комісії в умови ордеру❗️ Але ця мадам вирішила не мелочитись і зразу накинула +10% зверху👏 Чому саме 10%, а не більше? Все просто: у більшості випадків апеляція закриває ордер на користь продавця, якщо втрати складають не більше 10%🤷‍♂️ Тому виходить цікава ситуація, захотіли продати USDT на 10 000 грн — отримали 9 000, і ніяка апеляція вже не допоможе🤬 🇺🇦P2P на WALL STREET🇺🇸 💬WALL STREET CHAT💬
2 485
8
SKAM з Bybit-карткою на P2P продовжується🔴 Будьте обережні, сьогодні відкривав ордер і ледь не натрапив на скам яким колись+1
SKAM з Bybit-карткою на P2P продовжується🔴 Будьте обережні, сьогодні відкривав ордер і ледь не натрапив на скам яким колись кинули підписника на 65к грн🤯 Коротко суть схеми: Скамер пише що оплата нібито буде через Bybit Card. Для правдоподібності він надсилає файл, після відкриття якого все виглядає як інтерфейс біржі Bybit🤑 Там показує “платіж”, статус переказу та пише щось типу: «Транзакція виконається автоматично після закриття ордеру» Тобто вас намагаються переконати, що достатньо відпустити крипту — і гроші автоматично зарахуються на картку❗️ Особливо часто на таке ведуться новачки, адже виглядає це максимально правдоподібно👀 Але реальність інша, після закриття ордера ви не отримаєте НІЧОГО. Фейковий “чек”, “сторінка Bybit” і всі ці повідомлення створені лише для того, щоб виманити у вас кошти🚨 ⚠️ТОМУ НІКОЛИ НЕ ВІДПУСКАЙТЕ ОРДЕР, ПОКИ ГРОШІ РЕАЛЬНО НЕ НАДІЙДУТЬ НА ВАШ РАХУНОК⚠️ 🇺🇦P2P на WALL STREET🇺🇸 💬WALL STREET CHAT💬
2 645
9
Не забувайте про легкі +500 UAH за відкриття картки🤑 ❗️Залишився рівно тиждень до кінця акції «Лови момент» для нових корист
Не забувайте про легкі +500 UAH за відкриття картки🤑 ❗️Залишився рівно тиждень до кінця акції «Лови момент» для нових користувачів O.Bank🤝 1. Вам потрібно зареєструватися в застосунку О.Банк, відкрити та активувати О.Картку💳 2. Протягом місяця з моменту реєстрації здійснити мінімум 1 покупку на 1000+ грн🛍️ Після цього протягом доби ви отримаєте +500 грн на рахунок кешбеку🎁 ❗️На жаль, НЕ поєднується з реферальною програмою❗️ У вас є вибір: або зареєструватися за реферальним посиланням — тоді ви та друг отримаєте +200/400, або зареєструватися без рефки — тоді бонус отримаєте тільки ви +500🚨 Акція діє до 30 червня 2026 року⏳ 🇺🇦P2P на WALL STREET🇺🇸 💬WALL STREET CHAT💬
2 730
10
⚠️Правила поповнення карток через термінали буде змінено З 26 червня для поповнення банківської картки через термінал потрібн
⚠️Правила поповнення карток через термінали буде змінено З 26 червня для поповнення банківської картки через термінал потрібно буде підтверджувати номер телефону за допомогою одноразового SMS-коду або телефонного дзвінка📲 Без підтвердження номера завершити операцію буде неможливо❌ Також кожна транзакція буде прив’язана до конкретного номера телефону, який відображатиметься на квитанції🧾 Нововведення спрямоване на посилення ідентифікації платників та підвищення контролю за фінансовими операціями👀 🇺🇦P2P на WALL STREET🇺🇸 💬WALL STREET CHAT💬
2 518
11
🏦MonoBank запустив новий сервіс для туризму🏔️ Тепер відпочинок можна оформити у «Оплату частинами»😅 Окрема сторінка monoba
🏦MonoBank запустив новий сервіс для туризму🏔️ Тепер відпочинок можна оформити у «Оплату частинами»😅 Окрема сторінка monobank.ua/tourism вже працює: на ній зібрано понад 80 готелів і глемпінгів по всій Україні: від Буковеля та Карпат до Одеси, Львова і Києва🇺🇦 Головна фішка — можливість оплатити проживання частинами прямо через застосунок🏦 У картках готелів одразу показують найважливіше: наявність укриття, генератора, резервного живлення, Starlink та SPA✅ Моно продовжує дивувати новинками, і схоже, зупинятися вони не збираються😏 🇺🇦P2P на WALL STREET🇺🇸 💬WALL STREET CHAT💬
2 643
12
🇺🇦WhiteBit запустить нову платформу – WhiteBit.EU🇪🇺 💱Криптобіржа WhiteBIT офіційно отримала ліцензію MiCA та готує окрем
🇺🇦WhiteBit запустить нову платформу – WhiteBit.EU🇪🇺 💱Криптобіржа WhiteBIT офіційно отримала ліцензію MiCA та готує окрему платформу для користувачів з Європи✅ У рамках переходу на нову регуляторну модель компанія готує запуск whitebit.eu — окремої платформи для користувачів із країн Європейської економічної зони💸 Саме через неї WhiteBIT планує працювати на європейському ринку відповідно до вимог MiCA та надавати доступ до своїх продуктів і сервісів для мешканців країн ЄЕЗ✅ 🇺🇦P2P на WALL STREET🇺🇸 💬WALL STREET CHAT💬
2 781
13
⚠️Поповнення Monobank через термінали EasyPay стане платним🤑 З 1 липня 2026 року поповнення карток monobank через термінали
⚠️Поповнення Monobank через термінали EasyPay стане платним🤑 З 1 липня 2026 року поповнення карток monobank через термінали EasyPay більше не буде безкоштовним — за кожну операцію стягуватиметься комісія🤑 Якщо регулярно користуєтесь терміналами EasyPay, варто врахувати це заздалегідь☝️ Де поповнювати без комісії?⬇️ ✅ Термінали monobank, А-Банку та City24 ✅ Каси А-Банку, Акордбанку, Укргазбанку, Універсал Банку ✅ Відділення Укрпошти Якщо звикли закидати кеш через EasyPay — маєте ще кілька днів, з безкоштовними поповненнями⏳ 🇺🇦P2P на WALL STREET🇺🇸 💬WALL STREET CHAT💬
2 798
14
Банки знову недооцінили любов до халяви😁 Чергова акція завершилася значно раніше запланованого терміну⏳ Акція зі знижкою -50
Банки знову недооцінили любов до халяви😁 Чергова акція завершилася значно раніше запланованого терміну⏳ Акція зі знижкою -50% на поїздки в Bolt від Таскому офіційно завершена через вичерпання виділеного бюджету🔠 Для розуміння: акція мала діяти до 31 липня, а сьогодні лише 20 червня а бюджет вже закінчився👏 Раніше ми вже писали, що банкам часто не вистачає бюджету на виплату всіх винагород, через це багато схожих акцій закінчуються набагато раніше заявленої дати⌛ Тому тут вже питання до банків, якщо вони самі розуміють, що будь-яка халява розлітається максимально швидко, то навіщо ставити подібні терміни, якщо бюджет закінчується вже через кілька днів🤷‍♂️ 🇺🇦P2P на WALL STREET🇺🇸 💬WALL STREET CHAT💬
2 704
15
+1 мережа терміналів✅ Alliance Bank повідомив про запуск власної мережі терміналів самообслуговування🏦 За словами банку, вже
+1 мережа терміналів✅ Alliance Bank повідомив про запуск власної мережі терміналів самообслуговування🏦 За словами банку, вже працюють перші 1000+ терміналів по всій Україні🇺🇦 Через них можна поповнювати картки, вносити готівку та проводити інші стандартні операції💳 Просто подивіться, як виглядає термінал Alliance на фоні сусідів🔥 Таке враження, ніби поруч стоять термінали з різних епох😁 За останні роки Альянс непогано розігнався👏 🇺🇦P2P на WALL STREET🇺🇸 💬WALL STREET CHAT💬
2 582
16
ЄС введе ліміт до €10 000 на будь які готівкові операції⚠️ З 10 липня 2027 року в країнах ЄС набудуть чинності нові правила ф
ЄС введе ліміт до €10 000 на будь які готівкові операції⚠️ З 10 липня 2027 року в країнах ЄС набудуть чинності нові правила фінмоніторингу (AML)🛡 Готівою не можна буде платити понад 10 000 € за одну покупку❌ Криптосервіси будуть зобов’язані проводити повну верифікацію клієнта (KYC) при разових операціях від €1000👀 Нові вимоги поширюються на криптобіржі, кастодіальні сервіси та інших постачальників послуг, пов’язаних із криптоактивами✅ Нововведення є частиною масштабної реформи ЄС, спрямованої на боротьбу з відмиванням коштів та фінансуванням незаконної діяльності🛡 🇺🇦P2P на WALL STREET🇺🇸 💬WALL STREET CHAT💬
2 721
17
ТОП-5 холдерів крипти: Нацполіція… Прокуратура… Суд… Міські ради… Саме так виглядають сучасні холдери крипти👏 Найактивніше ц
ТОП-5 холдерів крипти: Нацполіція… Прокуратура… Суд… Міські ради… Саме так виглядають сучасні холдери крипти👏 Найактивніше цифрові активи декларують представники Нацполіції, прокуратури та військовослужбовці☝️ 🤑Найбільший криптопортфель серед декларантів належить депутату Хмельницької районної ради, який вказав: ₿ 100 BTC ⟠ 1000 ETH👏 🇺🇦P2P на WALL STREET🇺🇸 💬WALL STREET CHAT💬
2 706
18
🏦Monobank вже встиг випустити новий скін на фоні останніх новин😏 Як казав один х*йлан: «Всьо ідьот по плану»🤡 Поки інтерне
🏦Monobank вже встиг випустити новий скін на фоні останніх новин😏 Як казав один х*йлан: «Всьо ідьот по плану»🤡 Поки інтернет масово штампує меми, Monobank теж вирішив не стояти осторонь і додав тематичний скін для картки💳 Якщо ви тільки прокинулись і не бачили що відбувається на болотах — рекомендую зазирнути в новинні пабліки👀 Гарного всім дня та жирного профіту🇺🇦💙💛 🇺🇦P2P на WALL STREET🇺🇸 💬WALL STREET CHAT💬
2 804
19
Так виглядає всього один ордер в українському P2P😁 Вчора знайомий, який працює переважно по Польщі, вирішив продати USDT за+2
Так виглядає всього один ордер в українському P2P😁 Вчора знайомий, який працює переважно по Польщі, вирішив продати USDT за гривню і був трохи в шоці з того, що тут відбувається😱 Щоб продати приблизно 1300 USDT, йому довелось отримати більше 15+ переказів на картку та витратити купу часу на перевірку кожної транзакції🤯 Каже, що для людей, які крутять P2P в Європі, така картина виглядає максимально дивно🤔 Якщо в них продаж на 1000$ — це зазвичай 1-2 платежі, то в нас через ліміти та «банки», той самий обсяг може перетворитися на десятки переказів💳 Тільки в нас один ордер може дати більше вхідних переказів, ніж місячний обсяг більшості людей😂 🇺🇦P2P на WALL STREET🇺🇸 💬WALL STREET CHAT💬
2 752
20
⚠️Держфінмоніторинг заявив, що все активніше відстежує великі покупки українців за готівку, особливо якщо вони не відповідают
⚠️Держфінмоніторинг заявив, що все активніше відстежує великі покупки українців за готівку, особливо якщо вони не відповідають офіційним доходам людини💰 У фокусі — дорогі авто, нерухомість та інші коштовні активи💰 За словами голови Держфінмоніторингу, банки передають інформацію про підозрілі операції, а служба вже аналізує сотні справ на десятки мільярдів гривень🔍 🚨Особливу увагу привертають випадки, коли людина: • купує дороге майно • не має підтверджених доходів; • розбиває платежі між різними банками; • використовує сумнівні походження коштів ❗️Фактично фінмоніторинг посилює контроль за великими витратами українців, особливо якщо вони не відповідають задекларованим доходам👀 🇺🇦P2P на WALL STREET🇺🇸 💬WALL STREET CHAT💬
2 457