ch
Feedback
🇺🇦P2P на WALL STREET🇺🇸

🇺🇦P2P на WALL STREET🇺🇸

关闭频道

⭐️P2P Схеми кожного дня⭐️ ADMIN - @P2PWALLstADM 🗣️ Канал💰 https://t.me/+Ox9Pwehae99mM2Ji P2P Chat💬 https://t.me/+RAZfXELQkhUzM2Vi

显示更多

📈 Telegram 频道 🇺🇦P2P на WALL STREET🇺🇸 的分析概览

频道 🇺🇦P2P на WALL STREET🇺🇸 乌克兰语 语言赛道中的 是活跃参与者。目前社区聚集了 16 695 名订阅者,在 加密货币 类别中位列第 6 862,并在 乌克兰 地区排名第 3 641

📊 受众指标与增长动态

невідомо 创建以来,项目保持高速增长,吸引了 16 695 名订阅者。

根据 24 六月, 2026 的最新数据,频道保持稳定运转。过去 30 天订阅人数变化为 2 211,过去 24 小时变化为 2 897,整体触达仍然可观。

  • 认证状态: 未认证
  • 互动率 (ER): 平均受众互动率为 13.11%。内容发布后 24 小时内通常能获得 10.02% 的反应,占订阅者总量。
  • 帖子覆盖: 每篇帖子平均可获得 2 200 次浏览,首日通常累积 1 681 次浏览。
  • 互动与反馈: 受众积极参与,单帖平均反应数为 17
  • 主题关注点: 内容集中在 p2p, фоп, кешбек, нбу, revolut 等核心主题上。

📝 描述与内容策略

作者将该频道定位为表达主观观点的平台:
⭐️P2P Схеми кожного дня⭐️ ADMIN - @P2PWALLstADM 🗣️ Канал💰 https://t.me/+Ox9Pwehae99mM2Ji P2P Chat💬 https://t.me/+RAZfXELQkhUzM2Vi

凭借高频更新(最新数据采集于 25 六月, 2026),频道始终保持新鲜度与高覆盖。分析显示受众积极互动,使其成为 加密货币 类别中的关键影响点。

16 695
订阅者
+2 89724 小时
+3 4437
+2 21130
吸引订阅者
六月 '26
六月 '26
+4 455
在9个频道中
五月 '26
+2 085
在7个频道中
Get PRO
四月 '26
+4 736
在20个频道中
Get PRO
三月 '26
+708
在1个频道中
Get PRO
二月 '26
+4 667
在16个频道中
Get PRO
一月 '26
+211
在1个频道中
Get PRO
十二月 '25
+1 036
在1个频道中
Get PRO
十一月 '25
+1 977
在2个频道中
Get PRO
十月 '25
+1 579
在1个频道中
Get PRO
九月 '25
+2 546
在11个频道中
Get PRO
八月 '25
+2 748
在7个频道中
Get PRO
七月 '25
+2 467
在11个频道中
Get PRO
六月 '25
+3 775
在2个频道中
Get PRO
五月 '25
+2 288
在10个频道中
Get PRO
四月 '25
+4 963
在17个频道中
日期
订阅者增长
提及
频道
25 六月0
24 六月+2 964
23 六月+1 230
22 六月+65
21 六月+87
20 六月+35
19 六月0
18 六月0
17 六月0
16 六月0
15 六月0
14 六月+61
13 六月0
12 六月0
11 六月0
10 六月0
09 六月0
08 六月0
07 六月0
06 六月0
05 六月+9
04 六月0
03 六月+3
02 六月+1
01 六月0
频道帖子
Нормально так @Wallet забайтив роботяг на депозити😁 Обіцяні «до 50$» у 99% випадків перетворилися на нещасні 2$👎 Відкрив уж
+1
Нормально так @Wallet забайтив роботяг на депозити😁 Обіцяні «до 50$» у 99% випадків перетворилися на нещасні 2$👎 Відкрив уже купу кейсів — майже всюди стабільно випадає по 2 бакса😢
Лише в одному кейсі побачив 20$, але, схоже це реально велика рідкість, знайомі адміни пишуть що у них на сотнях відкритих кейсів всюди рівно 2$🤷‍♂️
Тому навіть 20$ можна вважати непоганим результатом, і мені тут особо жалітися нема на що😅 Але якщо подивитися об’єктивно, то 2$ за тижневий холд депозиту, нехай навіть невеликої суми, це реально копійки…. Виходить що @Wallet отримав купу нових депозитів і хороший буст активності гаманця за смішні по їх мірках кошти👏 🇺🇦P2P на WALL STREET🇺🇸 💬WALL STREET CHAT💬

2
+90$ на P2P всього за два ордери з польськими банками🇵🇱 Написав знайомий який нещодавно перейшов із гривні на роботу зі зло
+90$ на P2P всього за два ордери з польськими банками🇵🇱 Написав знайомий який нещодавно перейшов із гривні на роботу зі злотими. Каже, що поки повністю задоволений результатом: менше платежів, кращі зазори та значно менше блокувань👌 Купив по 3.63💰 Продав по 3.80💰 З 8к злотих - 90$ профіту✅ Звісно, у польському P2P є свої нюанси та підводні камні, але при правильному підході там теж можна стабільно заробляти хороший профіт🍸 Суть схеми з PL-банками описували в ЦЬОМУ ПОСТІ ◀️ А взагалі найкращий варіант — не зациклюватися на одній валюті, а комбінувати роботу з гривнею, злотим, євро, фунтом та іншими валютами👍 🇺🇦P2P на WALL STREET🇺🇸 💬WALL STREET CHAT💬
2 004
3
Як вам 10% комісії на P2P? Клоуни не перестають дивувати своїми вигаданими комісіями🤡 Часто бувають «тємщики» які люблять до
Як вам 10% комісії на P2P? Клоуни не перестають дивувати своїми вигаданими комісіями🤡 Часто бувають «тємщики» які люблять додати 2–5% комісії в умови ордеру❗️ Але ця мадам вирішила не мелочитись і зразу накинула +10% зверху👏 Чому саме 10%, а не більше? Все просто: у більшості випадків апеляція закриває ордер на користь продавця, якщо втрати складають не більше 10%🤷‍♂️ Тому виходить цікава ситуація, захотіли продати USDT на 10 000 грн — отримали 9 000, і ніяка апеляція вже не допоможе🤬 🇺🇦P2P на WALL STREET🇺🇸 💬WALL STREET CHAT💬
2 147
4
SKAM з Bybit-карткою на P2P продовжується🔴 Будьте обережні, сьогодні відкривав ордер і ледь не натрапив на скам яким колись+1
SKAM з Bybit-карткою на P2P продовжується🔴 Будьте обережні, сьогодні відкривав ордер і ледь не натрапив на скам яким колись кинули підписника на 65к грн🤯 Коротко суть схеми: Скамер пише що оплата нібито буде через Bybit Card. Для правдоподібності він надсилає файл, після відкриття якого все виглядає як інтерфейс біржі Bybit🤑 Там показує “платіж”, статус переказу та пише щось типу: «Транзакція виконається автоматично після закриття ордеру» Тобто вас намагаються переконати, що достатньо відпустити крипту — і гроші автоматично зарахуються на картку❗️ Особливо часто на таке ведуться новачки, адже виглядає це максимально правдоподібно👀 Але реальність інша, після закриття ордера ви не отримаєте НІЧОГО. Фейковий “чек”, “сторінка Bybit” і всі ці повідомлення створені лише для того, щоб виманити у вас кошти🚨 ⚠️ТОМУ НІКОЛИ НЕ ВІДПУСКАЙТЕ ОРДЕР, ПОКИ ГРОШІ РЕАЛЬНО НЕ НАДІЙДУТЬ НА ВАШ РАХУНОК⚠️ 🇺🇦P2P на WALL STREET🇺🇸 💬WALL STREET CHAT💬
2 467
5
Не забувайте про легкі +500 UAH за відкриття картки🤑 ❗️Залишився рівно тиждень до кінця акції «Лови момент» для нових корист
Не забувайте про легкі +500 UAH за відкриття картки🤑 ❗️Залишився рівно тиждень до кінця акції «Лови момент» для нових користувачів O.Bank🤝 1. Вам потрібно зареєструватися в застосунку О.Банк, відкрити та активувати О.Картку💳 2. Протягом місяця з моменту реєстрації здійснити мінімум 1 покупку на 1000+ грн🛍️ Після цього протягом доби ви отримаєте +500 грн на рахунок кешбеку🎁 ❗️На жаль, НЕ поєднується з реферальною програмою❗️ У вас є вибір: або зареєструватися за реферальним посиланням — тоді ви та друг отримаєте +200/400, або зареєструватися без рефки — тоді бонус отримаєте тільки ви +500🚨 Акція діє до 30 червня 2026 року⏳ 🇺🇦P2P на WALL STREET🇺🇸 💬WALL STREET CHAT💬
2 586
6
⚠️Правила поповнення карток через термінали буде змінено З 26 червня для поповнення банківської картки через термінал потрібн
⚠️Правила поповнення карток через термінали буде змінено З 26 червня для поповнення банківської картки через термінал потрібно буде підтверджувати номер телефону за допомогою одноразового SMS-коду або телефонного дзвінка📲 Без підтвердження номера завершити операцію буде неможливо❌ Також кожна транзакція буде прив’язана до конкретного номера телефону, який відображатиметься на квитанції🧾 Нововведення спрямоване на посилення ідентифікації платників та підвищення контролю за фінансовими операціями👀 🇺🇦P2P на WALL STREET🇺🇸 💬WALL STREET CHAT💬
2 412
7
🏦MonoBank запустив новий сервіс для туризму🏔️ Тепер відпочинок можна оформити у «Оплату частинами»😅 Окрема сторінка monoba
🏦MonoBank запустив новий сервіс для туризму🏔️ Тепер відпочинок можна оформити у «Оплату частинами»😅 Окрема сторінка monobank.ua/tourism вже працює: на ній зібрано понад 80 готелів і глемпінгів по всій Україні: від Буковеля та Карпат до Одеси, Львова і Києва🇺🇦 Головна фішка — можливість оплатити проживання частинами прямо через застосунок🏦 У картках готелів одразу показують найважливіше: наявність укриття, генератора, резервного живлення, Starlink та SPA✅ Моно продовжує дивувати новинками, і схоже, зупинятися вони не збираються😏 🇺🇦P2P на WALL STREET🇺🇸 💬WALL STREET CHAT💬
2 561
8
🇺🇦WhiteBit запустить нову платформу – WhiteBit.EU🇪🇺 💱Криптобіржа WhiteBIT офіційно отримала ліцензію MiCA та готує окрем
🇺🇦WhiteBit запустить нову платформу – WhiteBit.EU🇪🇺 💱Криптобіржа WhiteBIT офіційно отримала ліцензію MiCA та готує окрему платформу для користувачів з Європи✅ У рамках переходу на нову регуляторну модель компанія готує запуск whitebit.eu — окремої платформи для користувачів із країн Європейської економічної зони💸 Саме через неї WhiteBIT планує працювати на європейському ринку відповідно до вимог MiCA та надавати доступ до своїх продуктів і сервісів для мешканців країн ЄЕЗ✅ 🇺🇦P2P на WALL STREET🇺🇸 💬WALL STREET CHAT💬
2 636
9
⚠️Поповнення Monobank через термінали EasyPay стане платним🤑 З 1 липня 2026 року поповнення карток monobank через термінали
⚠️Поповнення Monobank через термінали EasyPay стане платним🤑 З 1 липня 2026 року поповнення карток monobank через термінали EasyPay більше не буде безкоштовним — за кожну операцію стягуватиметься комісія🤑 Якщо регулярно користуєтесь терміналами EasyPay, варто врахувати це заздалегідь☝️ Де поповнювати без комісії?⬇️ ✅ Термінали monobank, А-Банку та City24 ✅ Каси А-Банку, Акордбанку, Укргазбанку, Універсал Банку ✅ Відділення Укрпошти Якщо звикли закидати кеш через EasyPay — маєте ще кілька днів, з безкоштовними поповненнями⏳ 🇺🇦P2P на WALL STREET🇺🇸 💬WALL STREET CHAT💬
2 590
10
Банки знову недооцінили любов до халяви😁 Чергова акція завершилася значно раніше запланованого терміну⏳ Акція зі знижкою -50
Банки знову недооцінили любов до халяви😁 Чергова акція завершилася значно раніше запланованого терміну⏳ Акція зі знижкою -50% на поїздки в Bolt від Таскому офіційно завершена через вичерпання виділеного бюджету🔠 Для розуміння: акція мала діяти до 31 липня, а сьогодні лише 20 червня а бюджет вже закінчився👏 Раніше ми вже писали, що банкам часто не вистачає бюджету на виплату всіх винагород, через це багато схожих акцій закінчуються набагато раніше заявленої дати⌛ Тому тут вже питання до банків, якщо вони самі розуміють, що будь-яка халява розлітається максимально швидко, то навіщо ставити подібні терміни, якщо бюджет закінчується вже через кілька днів🤷‍♂️ 🇺🇦P2P на WALL STREET🇺🇸 💬WALL STREET CHAT💬
2 509
11
+1 мережа терміналів✅ Alliance Bank повідомив про запуск власної мережі терміналів самообслуговування🏦 За словами банку, вже
+1 мережа терміналів✅ Alliance Bank повідомив про запуск власної мережі терміналів самообслуговування🏦 За словами банку, вже працюють перші 1000+ терміналів по всій Україні🇺🇦 Через них можна поповнювати картки, вносити готівку та проводити інші стандартні операції💳 Просто подивіться, як виглядає термінал Alliance на фоні сусідів🔥 Таке враження, ніби поруч стоять термінали з різних епох😁 За останні роки Альянс непогано розігнався👏 🇺🇦P2P на WALL STREET🇺🇸 💬WALL STREET CHAT💬
2 501
12
ЄС введе ліміт до €10 000 на будь які готівкові операції⚠️ З 10 липня 2027 року в країнах ЄС набудуть чинності нові правила ф
ЄС введе ліміт до €10 000 на будь які готівкові операції⚠️ З 10 липня 2027 року в країнах ЄС набудуть чинності нові правила фінмоніторингу (AML)🛡 Готівою не можна буде платити понад 10 000 € за одну покупку❌ Криптосервіси будуть зобов’язані проводити повну верифікацію клієнта (KYC) при разових операціях від €1000👀 Нові вимоги поширюються на криптобіржі, кастодіальні сервіси та інших постачальників послуг, пов’язаних із криптоактивами✅ Нововведення є частиною масштабної реформи ЄС, спрямованої на боротьбу з відмиванням коштів та фінансуванням незаконної діяльності🛡 🇺🇦P2P на WALL STREET🇺🇸 💬WALL STREET CHAT💬
2 624
13
ТОП-5 холдерів крипти: Нацполіція… Прокуратура… Суд… Міські ради… Саме так виглядають сучасні холдери крипти👏 Найактивніше ц
ТОП-5 холдерів крипти: Нацполіція… Прокуратура… Суд… Міські ради… Саме так виглядають сучасні холдери крипти👏 Найактивніше цифрові активи декларують представники Нацполіції, прокуратури та військовослужбовці☝️ 🤑Найбільший криптопортфель серед декларантів належить депутату Хмельницької районної ради, який вказав: ₿ 100 BTC ⟠ 1000 ETH👏 🇺🇦P2P на WALL STREET🇺🇸 💬WALL STREET CHAT💬
2 634
14
🏦Monobank вже встиг випустити новий скін на фоні останніх новин😏 Як казав один х*йлан: «Всьо ідьот по плану»🤡 Поки інтерне
🏦Monobank вже встиг випустити новий скін на фоні останніх новин😏 Як казав один х*йлан: «Всьо ідьот по плану»🤡 Поки інтернет масово штампує меми, Monobank теж вирішив не стояти осторонь і додав тематичний скін для картки💳 Якщо ви тільки прокинулись і не бачили що відбувається на болотах — рекомендую зазирнути в новинні пабліки👀 Гарного всім дня та жирного профіту🇺🇦💙💛 🇺🇦P2P на WALL STREET🇺🇸 💬WALL STREET CHAT💬
2 741
15
Так виглядає всього один ордер в українському P2P😁 Вчора знайомий, який працює переважно по Польщі, вирішив продати USDT за+2
Так виглядає всього один ордер в українському P2P😁 Вчора знайомий, який працює переважно по Польщі, вирішив продати USDT за гривню і був трохи в шоці з того, що тут відбувається😱 Щоб продати приблизно 1300 USDT, йому довелось отримати більше 15+ переказів на картку та витратити купу часу на перевірку кожної транзакції🤯 Каже, що для людей, які крутять P2P в Європі, така картина виглядає максимально дивно🤔 Якщо в них продаж на 1000$ — це зазвичай 1-2 платежі, то в нас через ліміти та «банки», той самий обсяг може перетворитися на десятки переказів💳 Тільки в нас один ордер може дати більше вхідних переказів, ніж місячний обсяг більшості людей😂 🇺🇦P2P на WALL STREET🇺🇸 💬WALL STREET CHAT💬
2 653
16
⚠️Держфінмоніторинг заявив, що все активніше відстежує великі покупки українців за готівку, особливо якщо вони не відповідают
⚠️Держфінмоніторинг заявив, що все активніше відстежує великі покупки українців за готівку, особливо якщо вони не відповідають офіційним доходам людини💰 У фокусі — дорогі авто, нерухомість та інші коштовні активи💰 За словами голови Держфінмоніторингу, банки передають інформацію про підозрілі операції, а служба вже аналізує сотні справ на десятки мільярдів гривень🔍 🚨Особливу увагу привертають випадки, коли людина: • купує дороге майно • не має підтверджених доходів; • розбиває платежі між різними банками; • використовує сумнівні походження коштів ❗️Фактично фінмоніторинг посилює контроль за великими витратами українців, особливо якщо вони не відповідають задекларованим доходам👀 🇺🇦P2P на WALL STREET🇺🇸 💬WALL STREET CHAT💬
2 422
17
🫡У TON починається нова історія - тепер це GRAM💵 Головний актив екосистеми поступово переходить на новий бренд. Користувача
🫡У TON починається нова історія - тепер це GRAM💵 Головний актив екосистеми поступово переходить на новий бренд. Користувачам хвилюватися не варто — всі токени автоматично конвертуються в Gram💱 🔹 Обмін відбудеться у співвідношенні 1:1 🔹 На балансі все ще може відображатися тікер TON, невдовзі він зміниться автоматично На біржі OKX вже запустили пару GRAM/USDT📊 Повний перехід планують здійснити до кінця місяця⌛ Всього 1.6$ за «Грам» де ви ще таку халяву знайдете😁 🇺🇦P2P на WALL STREET🇺🇸 💬WALL STREET CHAT💬
2 281
18
🇺🇦НБУ визначив 16 найважливіших банків України🏦 🏦Нацбанк оновив перелік банків, які вважаються критично важливими для фін
🇺🇦НБУ визначив 16 найважливіших банків України🏦 🏦Нацбанк оновив перелік банків, які вважаються критично важливими для фінансової системи країни. До списку увійшли 16 банків✅ Серед них: 🏦 А-Банк 🏦 Ідея Банк 🏦 Креді Агріколь Банк 🏦 Кредобанк 🏦 ОТП Банк 🏦 Ощадбанк 🏦 Південний 🏦 ПриватБанк 🏦 ПУМБ 🏦 Райффайзен Банк 🏦 Сенс Банк 🏦 ТАСкомбанк 🏦 Укргазбанк 🏦 Укрексімбанк 🏦 Укрсиббанк 🏦 Універсал Банк (mono) 🤔 Що означає статус «системно важливого»? Якщо у такого банку виникнуть серйозні проблеми, це може вплинути на всю банківську систему країни🏦 Саме тому НБУ контролює їх значно жорсткіше та висуває до них додаткові вимоги⚠️ Фактично будь-які серйозні проблеми хоча б в одному з цих банків можуть відчути мільйони українців🔴 🇺🇦P2P на WALL STREET🇺🇸 💬WALL STREET CHAT💬
2 445
19
🇪🇺🦁USDT повністю зникне з ринку ЄС❌ Компанія Tether так і не отримала ліцензію за правилами MiCA, через що криптобіржі зму
🇪🇺🦁USDT повністю зникне з ринку ЄС❌ Компанія Tether так і не отримала ліцензію за правилами MiCA, через що криптобіржі змушені повністю прибрати USDT для користувачів Євросоюзу🔠 📅 Перехідний період завершується 1 липня, після чого всі торгові пари з USDT стануть недоступними для клієнтів з ЄС🫡 Що це означає: ➡️Європейські користувачі більше не зможуть торгувати через USDT на регульованих біржах. ➡️Біржі переводитимуть користувачів на альтернативні стейблкоїни, насамперед USDC. ➡️USDT може втратити частину капіталізації через відхід європейського ринку. ❗️Для більшості користувачів за межами ЄС нічого не зміниться, але для Tether це може стати одним із найболючіших ударів в історії компанії🔴 Втрата доступу до європейського ринку означає втрату мільйонів потенційних користувачів та значної частини ліквідності, яку тепер доведеться віддати конкурентам🤑 🇺🇦P2P на WALL STREET🇺🇸 💬WALL STREET CHAT💬
2 446
20
Долар по 51 грн🕐💵 Кабмін представив свій прогноз до 2029 року📆 Уряд опублікував Бюджетну декларацію на 2027–2029 роки, де
Долар по 51 грн🕐💵 Кабмін представив свій прогноз до 2029 року📆 Уряд опублікував Бюджетну декларацію на 2027–2029 роки, де заклав подальше послаблення гривні🔴 ➡️Кінець 2027 року — 48,3 грн/$ ➡️Кінець 2028 року — близько 50 грн/$ ➡️Кінець 2029 року — 51,5 грн/$ Також планується поступове підвищення мінімальної зарплати до 11 155 грн у 2029 році📊 Виходить, що навіть в оптимістичному сценарії уряд очікує долар вище 50 грн уже в найближчі роки🔜 🇺🇦P2P на WALL STREET🇺🇸 💬WALL STREET CHAT💬
2 441