🇺🇦P2P на WALL STREET🇺🇸
⭐️P2P Схеми кожного дня⭐️ ADMIN - @P2PWALLstADM 🗣️ Канал💰 https://t.me/+Ox9Pwehae99mM2Ji P2P Chat💬 https://t.me/+RAZfXELQkhUzM2Vi
نمایش بیشتر📈 تحلیل کانال تلگرام 🇺🇦P2P на WALL STREET🇺🇸
کانال 🇺🇦P2P на WALL STREET🇺🇸 در بخش زبانی اوکراینی بازیگری فعال است. در حال حاضر جامعه شامل 16 695 مشترک است و جایگاه 6 862 را در دسته رمزارزها و رتبه 3 641 را در منطقه أوكرانيا دارد.
📊 شاخصهای مخاطب و پویایی
از زمان ایجاد در невідомо، پروژه رشد سریعی داشته و 16 695 مشترک جذب کرده است.
بر اساس آخرین دادهها در تاریخ 24 ژوئن, 2026، کانال فعالیت پایداری دارد. در ۳۰ روز گذشته تغییر اعضا برابر 2 211 و در ۲۴ ساعت گذشته برابر 2 897 بوده و همچنان دسترسی گستردهای حفظ شده است.
- وضعیت تأیید: تأیید نشده
- نرخ تعامل (ER): میانگین تعامل مخاطب 13.11% است و در ۲۴ ساعت نخست پس از انتشار، محتوا معمولاً 10.02% واکنش نسبت به کل مشترکان کسب میکند.
- دسترسی پستها: هر پست به طور میانگین 2 200 بازدید دریافت میکند. در اولین روز معمولاً 1 681 بازدید جمعآوری میشود.
- واکنشها و تعامل: مخاطبان بهطور فعال حمایت میکنند؛ میانگین واکنش به هر پست 17 است.
- علایق موضوعی: محتوا بر موضوعات کلیدی مانند p2p, фоп, кешбек, нбу, revolut تمرکز دارد.
📝 توضیح و سیاست محتوایی
نویسنده این فضا را محل بیان دیدگاههای شخصی توصیف میکند:
“⭐️P2P Схеми кожного дня⭐️
ADMIN - @P2PWALLstADM 🗣️
Канал💰
https://t.me/+Ox9Pwehae99mM2Ji
P2P Chat💬
https://t.me/+RAZfXELQkhUzM2Vi”
به لطف بهروزرسانیهای پرتکرار (آخرین داده در تاریخ 25 ژوئن, 2026)، کانال همواره بهروز و دارای دسترسی بالاست. تحلیلها نشان میدهد مخاطبان بهطور فعال با محتوا تعامل دارند و آن را به نقطه اثرگذاری مهم در دسته رمزارزها تبدیل کردهاند.
در حال بارگیری داده...
| تاریخ | رشد مشترکین | اشارات | کانالها | |
| 25 ژوئن | 0 | |||
| 24 ژوئن | +2 964 | |||
| 23 ژوئن | +1 230 | |||
| 22 ژوئن | +65 | |||
| 21 ژوئن | +87 | |||
| 20 ژوئن | +35 | |||
| 19 ژوئن | 0 | |||
| 18 ژوئن | 0 | |||
| 17 ژوئن | 0 | |||
| 16 ژوئن | 0 | |||
| 15 ژوئن | 0 | |||
| 14 ژوئن | +61 | |||
| 13 ژوئن | 0 | |||
| 12 ژوئن | 0 | |||
| 11 ژوئن | 0 | |||
| 10 ژوئن | 0 | |||
| 09 ژوئن | 0 | |||
| 08 ژوئن | 0 | |||
| 07 ژوئن | 0 | |||
| 06 ژوئن | 0 | |||
| 05 ژوئن | +9 | |||
| 04 ژوئن | 0 | |||
| 03 ژوئن | +3 | |||
| 02 ژوئن | +1 | |||
| 01 ژوئن | 0 |
Лише в одному кейсі побачив 20$, але, схоже це реально велика рідкість, знайомі адміни пишуть що у них на сотнях відкритих кейсів всюди рівно 2$🤷♂️Тому навіть 20$ можна вважати непоганим результатом, і мені тут особо жалітися нема на що😅 Але якщо подивитися об’єктивно, то 2$ за тижневий холд депозиту, нехай навіть невеликої суми, це реально копійки…. Виходить що @Wallet отримав купу нових депозитів і хороший буст активності гаманця за смішні по їх мірках кошти👏 🇺🇦P2P на WALL STREET🇺🇸 💬WALL STREET CHAT💬
| 2 | +90$ на P2P всього за два ордери з польськими банками🇵🇱
Написав знайомий який нещодавно перейшов із гривні на роботу зі злотими. Каже, що поки повністю задоволений результатом: менше платежів, кращі зазори та значно менше блокувань👌
Купив по 3.63💰
Продав по 3.80💰
З 8к злотих - 90$ профіту✅
Звісно, у польському P2P є свої нюанси та підводні камні, але при правильному підході там теж можна стабільно заробляти хороший профіт🍸
Суть схеми з PL-банками описували в ЦЬОМУ ПОСТІ ◀️
А взагалі найкращий варіант — не зациклюватися на одній валюті, а комбінувати роботу з гривнею, злотим, євро, фунтом та іншими валютами👍
🇺🇦P2P на WALL STREET🇺🇸
💬WALL STREET CHAT💬 | 2 004 |
| 3 | Як вам 10% комісії на P2P?
Клоуни не перестають дивувати своїми вигаданими комісіями🤡
Часто бувають «тємщики» які люблять додати 2–5% комісії в умови ордеру❗️
Але ця мадам вирішила не мелочитись і зразу накинула +10% зверху👏
Чому саме 10%, а не більше?
Все просто: у більшості випадків апеляція закриває ордер на користь продавця, якщо втрати складають не більше 10%🤷♂️
Тому виходить цікава ситуація, захотіли продати USDT на 10 000 грн — отримали 9 000, і ніяка апеляція вже не допоможе🤬
🇺🇦P2P на WALL STREET🇺🇸
💬WALL STREET CHAT💬 | 2 147 |
| 4 | SKAM з Bybit-карткою на P2P продовжується🔴
Будьте обережні, сьогодні відкривав ордер і ледь не натрапив на скам яким колись кинули підписника на 65к грн🤯
Коротко суть схеми:
Скамер пише що оплата нібито буде через Bybit Card. Для правдоподібності він надсилає файл, після відкриття якого все виглядає як інтерфейс біржі Bybit🤑
Там показує “платіж”, статус переказу та пише щось типу:
«Транзакція виконається автоматично після закриття ордеру»
Тобто вас намагаються переконати, що достатньо відпустити крипту — і гроші автоматично зарахуються на картку❗️
Особливо часто на таке ведуться новачки, адже виглядає це максимально правдоподібно👀
Але реальність інша, після закриття ордера ви не отримаєте НІЧОГО. Фейковий “чек”, “сторінка Bybit” і всі ці повідомлення створені лише для того, щоб виманити у вас кошти🚨
⚠️ТОМУ НІКОЛИ НЕ ВІДПУСКАЙТЕ ОРДЕР, ПОКИ ГРОШІ РЕАЛЬНО НЕ НАДІЙДУТЬ НА ВАШ РАХУНОК⚠️
🇺🇦P2P на WALL STREET🇺🇸
💬WALL STREET CHAT💬 | 2 467 |
| 5 | Не забувайте про легкі +500 UAH за відкриття картки🤑
❗️Залишився рівно тиждень до кінця акції «Лови момент» для нових користувачів O.Bank🤝
1. Вам потрібно зареєструватися в застосунку О.Банк, відкрити та активувати О.Картку💳
2. Протягом місяця з моменту реєстрації здійснити мінімум 1 покупку на 1000+ грн🛍️
Після цього протягом доби ви отримаєте +500 грн на рахунок кешбеку🎁
❗️На жаль, НЕ поєднується з реферальною програмою❗️
У вас є вибір: або зареєструватися за реферальним посиланням — тоді ви та друг отримаєте +200/400, або зареєструватися без рефки — тоді бонус отримаєте тільки ви +500🚨
Акція діє до 30 червня 2026 року⏳
🇺🇦P2P на WALL STREET🇺🇸
💬WALL STREET CHAT💬 | 2 586 |
| 6 | ⚠️Правила поповнення карток через термінали буде змінено
З 26 червня для поповнення банківської картки через термінал потрібно буде підтверджувати номер телефону за допомогою одноразового SMS-коду або телефонного дзвінка📲
Без підтвердження номера завершити операцію буде неможливо❌
Також кожна транзакція буде прив’язана до конкретного номера телефону, який відображатиметься на квитанції🧾
Нововведення спрямоване на посилення ідентифікації платників та підвищення контролю за фінансовими операціями👀
🇺🇦P2P на WALL STREET🇺🇸
💬WALL STREET CHAT💬 | 2 412 |
| 7 | 🏦MonoBank запустив новий сервіс для туризму🏔️
Тепер відпочинок можна оформити у «Оплату частинами»😅
Окрема сторінка monobank.ua/tourism вже працює: на ній зібрано понад 80 готелів і глемпінгів по всій Україні: від Буковеля та Карпат до Одеси, Львова і Києва🇺🇦
Головна фішка — можливість оплатити проживання частинами прямо через застосунок🏦
У картках готелів одразу показують найважливіше: наявність укриття, генератора, резервного живлення, Starlink та SPA✅
Моно продовжує дивувати новинками, і схоже, зупинятися вони не збираються😏
🇺🇦P2P на WALL STREET🇺🇸
💬WALL STREET CHAT💬 | 2 561 |
| 8 | 🇺🇦WhiteBit запустить нову платформу – WhiteBit.EU🇪🇺
💱Криптобіржа WhiteBIT офіційно отримала ліцензію MiCA та готує окрему платформу для користувачів з Європи✅
У рамках переходу на нову регуляторну модель компанія готує запуск whitebit.eu — окремої платформи для користувачів із країн Європейської економічної зони💸
Саме через неї WhiteBIT планує працювати на європейському ринку відповідно до вимог MiCA та надавати доступ до своїх продуктів і сервісів для мешканців країн ЄЕЗ✅
🇺🇦P2P на WALL STREET🇺🇸
💬WALL STREET CHAT💬 | 2 636 |
| 9 | ⚠️Поповнення Monobank через термінали EasyPay стане платним🤑
З 1 липня 2026 року поповнення карток monobank через термінали EasyPay більше не буде безкоштовним — за кожну операцію стягуватиметься комісія🤑
Якщо регулярно користуєтесь терміналами EasyPay, варто врахувати це заздалегідь☝️
Де поповнювати без комісії?⬇️
✅ Термінали monobank, А-Банку та City24
✅ Каси А-Банку, Акордбанку, Укргазбанку, Універсал Банку
✅ Відділення Укрпошти
Якщо звикли закидати кеш через EasyPay — маєте ще кілька днів, з безкоштовними поповненнями⏳
🇺🇦P2P на WALL STREET🇺🇸
💬WALL STREET CHAT💬 | 2 590 |
| 10 | Банки знову недооцінили любов до халяви😁
Чергова акція завершилася значно раніше запланованого терміну⏳
Акція зі знижкою -50% на поїздки в Bolt від Таскому офіційно завершена через вичерпання виділеного бюджету🔠
Для розуміння: акція мала діяти до 31 липня, а сьогодні лише 20 червня а бюджет вже закінчився👏
Раніше ми вже писали, що банкам часто не вистачає бюджету на виплату всіх винагород, через це багато схожих акцій закінчуються набагато раніше заявленої дати⌛
Тому тут вже питання до банків, якщо вони самі розуміють, що будь-яка халява розлітається максимально швидко, то навіщо ставити подібні терміни, якщо бюджет закінчується вже через кілька днів🤷♂️
🇺🇦P2P на WALL STREET🇺🇸
💬WALL STREET CHAT💬 | 2 509 |
| 11 | +1 мережа терміналів✅
Alliance Bank повідомив про запуск власної мережі терміналів самообслуговування🏦
За словами банку, вже працюють перші 1000+ терміналів по всій Україні🇺🇦
Через них можна поповнювати картки, вносити готівку та проводити інші стандартні операції💳
Просто подивіться, як виглядає термінал Alliance на фоні сусідів🔥
Таке враження, ніби поруч стоять термінали з різних епох😁
За останні роки Альянс непогано розігнався👏
🇺🇦P2P на WALL STREET🇺🇸
💬WALL STREET CHAT💬 | 2 501 |
| 12 | ЄС введе ліміт до €10 000 на будь які готівкові операції⚠️
З 10 липня 2027 року в країнах ЄС набудуть чинності нові правила фінмоніторингу (AML)🛡
Готівою не можна буде платити понад 10 000 € за одну покупку❌
Криптосервіси будуть зобов’язані проводити повну верифікацію клієнта (KYC) при разових операціях від €1000👀
Нові вимоги поширюються на криптобіржі, кастодіальні сервіси та інших постачальників послуг, пов’язаних із криптоактивами✅
Нововведення є частиною масштабної реформи ЄС, спрямованої на боротьбу з відмиванням коштів та фінансуванням незаконної діяльності🛡
🇺🇦P2P на WALL STREET🇺🇸
💬WALL STREET CHAT💬 | 2 624 |
| 13 | ТОП-5 холдерів крипти:
Нацполіція…
Прокуратура…
Суд…
Міські ради…
Саме так виглядають сучасні холдери крипти👏
Найактивніше цифрові активи декларують представники Нацполіції, прокуратури та військовослужбовці☝️
🤑Найбільший криптопортфель серед декларантів належить депутату Хмельницької районної ради, який вказав:
₿ 100 BTC
⟠ 1000 ETH👏
🇺🇦P2P на WALL STREET🇺🇸
💬WALL STREET CHAT💬 | 2 634 |
| 14 | 🏦Monobank вже встиг випустити новий скін на фоні останніх новин😏
Як казав один х*йлан: «Всьо ідьот по плану»🤡
Поки інтернет масово штампує меми, Monobank теж вирішив не стояти осторонь і додав тематичний скін для картки💳
Якщо ви тільки прокинулись і не бачили що відбувається на болотах — рекомендую зазирнути в новинні пабліки👀
Гарного всім дня та жирного профіту🇺🇦💙💛
🇺🇦P2P на WALL STREET🇺🇸
💬WALL STREET CHAT💬 | 2 741 |
| 15 | Так виглядає всього один ордер в українському P2P😁
Вчора знайомий, який працює переважно по Польщі, вирішив продати USDT за гривню і був трохи в шоці з того, що тут відбувається😱
Щоб продати приблизно 1300 USDT, йому довелось отримати більше 15+ переказів на картку та витратити купу часу на перевірку кожної транзакції🤯
Каже, що для людей, які крутять P2P в Європі, така картина виглядає максимально дивно🤔
Якщо в них продаж на 1000$ — це зазвичай 1-2 платежі, то в нас через ліміти та «банки», той самий обсяг може перетворитися на десятки переказів💳
Тільки в нас один ордер може дати більше вхідних переказів, ніж місячний обсяг більшості людей😂
🇺🇦P2P на WALL STREET🇺🇸
💬WALL STREET CHAT💬 | 2 653 |
| 16 | ⚠️Держфінмоніторинг заявив, що все активніше відстежує великі покупки українців за готівку, особливо якщо вони не відповідають офіційним доходам людини💰
У фокусі — дорогі авто, нерухомість та інші коштовні активи💰
За словами голови Держфінмоніторингу, банки передають інформацію про підозрілі операції, а служба вже аналізує сотні справ на десятки мільярдів гривень🔍
🚨Особливу увагу привертають випадки, коли людина:
• купує дороге майно
• не має підтверджених доходів;
• розбиває платежі між різними банками;
• використовує сумнівні походження коштів
❗️Фактично фінмоніторинг посилює контроль за великими витратами українців, особливо якщо вони не відповідають задекларованим доходам👀
🇺🇦P2P на WALL STREET🇺🇸
💬WALL STREET CHAT💬 | 2 422 |
| 17 | 🫡У TON починається нова історія - тепер це GRAM💵
Головний актив екосистеми поступово переходить на новий бренд. Користувачам хвилюватися не варто — всі токени автоматично конвертуються в Gram💱
🔹 Обмін відбудеться у співвідношенні 1:1
🔹 На балансі все ще може відображатися тікер TON, невдовзі він зміниться автоматично
На біржі OKX вже запустили пару GRAM/USDT📊
Повний перехід планують здійснити до кінця місяця⌛
Всього 1.6$ за «Грам» де ви ще таку халяву знайдете😁
🇺🇦P2P на WALL STREET🇺🇸
💬WALL STREET CHAT💬 | 2 281 |
| 18 | 🇺🇦НБУ визначив 16 найважливіших банків України🏦
🏦Нацбанк оновив перелік банків, які вважаються критично важливими для фінансової системи країни. До списку увійшли 16 банків✅
Серед них:
🏦 А-Банк
🏦 Ідея Банк
🏦 Креді Агріколь Банк
🏦 Кредобанк
🏦 ОТП Банк
🏦 Ощадбанк
🏦 Південний
🏦 ПриватБанк
🏦 ПУМБ
🏦 Райффайзен Банк
🏦 Сенс Банк
🏦 ТАСкомбанк
🏦 Укргазбанк
🏦 Укрексімбанк
🏦 Укрсиббанк
🏦 Універсал Банк (mono)
🤔 Що означає статус «системно важливого»?
Якщо у такого банку виникнуть серйозні проблеми, це може вплинути на всю банківську систему країни🏦
Саме тому НБУ контролює їх значно жорсткіше та висуває до них додаткові вимоги⚠️
Фактично будь-які серйозні проблеми хоча б в одному з цих банків можуть відчути мільйони українців🔴
🇺🇦P2P на WALL STREET🇺🇸
💬WALL STREET CHAT💬 | 2 445 |
| 19 | 🇪🇺🦁USDT повністю зникне з ринку ЄС❌
Компанія Tether так і не отримала ліцензію за правилами MiCA, через що криптобіржі змушені повністю прибрати USDT для користувачів Євросоюзу🔠
📅 Перехідний період завершується 1 липня, після чого всі торгові пари з USDT стануть недоступними для клієнтів з ЄС🫡
Що це означає:
➡️Європейські користувачі більше не зможуть торгувати через USDT на регульованих біржах.
➡️Біржі переводитимуть користувачів на альтернативні стейблкоїни, насамперед USDC.
➡️USDT може втратити частину капіталізації через відхід європейського ринку.
❗️Для більшості користувачів за межами ЄС нічого не зміниться, але для Tether це може стати одним із найболючіших ударів в історії компанії🔴
Втрата доступу до європейського ринку означає втрату мільйонів потенційних користувачів та значної частини ліквідності, яку тепер доведеться віддати конкурентам🤑
🇺🇦P2P на WALL STREET🇺🇸
💬WALL STREET CHAT💬 | 2 446 |
| 20 | Долар по 51 грн🕐💵
Кабмін представив свій прогноз до 2029 року📆
Уряд опублікував Бюджетну декларацію на 2027–2029 роки, де заклав подальше послаблення гривні🔴
➡️Кінець 2027 року — 48,3 грн/$
➡️Кінець 2028 року — близько 50 грн/$
➡️Кінець 2029 року — 51,5 грн/$
Також планується поступове підвищення мінімальної зарплати до 11 155 грн у 2029 році📊
Виходить, що навіть в оптимістичному сценарії уряд очікує долар вище 50 грн уже в найближчі роки🔜
🇺🇦P2P на WALL STREET🇺🇸
💬WALL STREET CHAT💬 | 2 441 |
اکنون در دسترس! پژوهش تلگرام ۲۰۲۵ — مهمترین بینشهای سال 
