es
Feedback
🇺🇦P2P на WALL STREET🇺🇸

🇺🇦P2P на WALL STREET🇺🇸

Canal cerrado

⭐️P2P Схеми кожного дня⭐️ ADMIN - @P2PWALLstADM 🗣️ Канал💰 https://t.me/+Ox9Pwehae99mM2Ji P2P Chat💬 https://t.me/+RAZfXELQkhUzM2Vi

Mostrar más

📈 Análisis del canal de Telegram 🇺🇦P2P на WALL STREET🇺🇸

El canal 🇺🇦P2P на WALL STREET🇺🇸 en el segmento lingüístico de Ucraniano es un actor destacado. Actualmente la comunidad reúne a 16 695 suscriptores, ocupando la posición 6 862 en la categoría Criptomonedas y el puesto 3 641 en la región Ucrania.

📊 Métricas de audiencia y dinámica

Desde su creación el невідомо, el proyecto ha mostrado un crecimiento acelerado, reuniendo a 16 695 suscriptores.

Según los últimos datos del 24 junio, 2026, el canal mantiene una actividad estable. En los últimos 30 días la variación de miembros fue de 2 211, y en las últimas 24 horas de 2 897, conservando un alto alcance.

  • Estado de verificación: No verificado
  • Tasa de interacción (ER): El promedio de interacción de la audiencia es 13.11%. Durante las primeras 24 horas tras publicar, el contenido suele obtener 10.02% de reacciones respecto al total de suscriptores.
  • Alcance de las publicaciones: Cada publicación recibe en promedio 2 200 visualizaciones. En el primer día suele acumular 1 681 visualizaciones.
  • Reacciones e interacción: La audiencia responde de forma activa: el promedio de reacciones por publicación es 17.
  • Intereses temáticos: El contenido se centra en temas clave como p2p, фоп, кешбек, нбу, revolut.

📝 Descripción y política de contenido

El autor describe el recurso como un espacio para expresar opiniones subjetivas:
⭐️P2P Схеми кожного дня⭐️ ADMIN - @P2PWALLstADM 🗣️ Канал💰 https://t.me/+Ox9Pwehae99mM2Ji P2P Chat💬 https://t.me/+RAZfXELQkhUzM2Vi

Gracias a la alta frecuencia de actualizaciones (últimos datos recibidos el 25 junio, 2026), el canal mantiene la vigencia y un amplio alcance. La analítica demuestra que la audiencia interactúa activamente con el contenido, lo que lo convierte en un punto de referencia dentro de la categoría Criptomonedas.

16 695
Suscriptores
+2 89724 horas
+3 4437 días
+2 21130 días

Carga de datos en curso...

Atraer Suscriptores
junio '26
junio '26
+4 455
en 9 canales
mayo '26
+2 085
en 7 canales
Get PRO
abril '26
+4 736
en 20 canales
Get PRO
marzo '26
+708
en 1 canales
Get PRO
febrero '26
+4 667
en 16 canales
Get PRO
enero '26
+211
en 1 canales
Get PRO
diciembre '25
+1 036
en 1 canales
Get PRO
noviembre '25
+1 977
en 2 canales
Get PRO
octubre '25
+1 579
en 1 canales
Get PRO
septiembre '25
+2 546
en 11 canales
Get PRO
agosto '25
+2 748
en 7 canales
Get PRO
julio '25
+2 467
en 11 canales
Get PRO
junio '25
+3 775
en 2 canales
Get PRO
mayo '25
+2 288
en 10 canales
Get PRO
abril '25
+4 963
en 17 canales
Fecha
Crecimiento de Suscriptores
Menciones
Canales
25 junio0
24 junio+2 964
23 junio+1 230
22 junio+65
21 junio+87
20 junio+35
19 junio0
18 junio0
17 junio0
16 junio0
15 junio0
14 junio+61
13 junio0
12 junio0
11 junio0
10 junio0
09 junio0
08 junio0
07 junio0
06 junio0
05 junio+9
04 junio0
03 junio+3
02 junio+1
01 junio0
Publicaciones del Canal
Нормально так @Wallet забайтив роботяг на депозити😁 Обіцяні «до 50$» у 99% випадків перетворилися на нещасні 2$👎 Відкрив уж
+1
Нормально так @Wallet забайтив роботяг на депозити😁 Обіцяні «до 50$» у 99% випадків перетворилися на нещасні 2$👎 Відкрив уже купу кейсів — майже всюди стабільно випадає по 2 бакса😢
Лише в одному кейсі побачив 20$, але, схоже це реально велика рідкість, знайомі адміни пишуть що у них на сотнях відкритих кейсів всюди рівно 2$🤷‍♂️
Тому навіть 20$ можна вважати непоганим результатом, і мені тут особо жалітися нема на що😅 Але якщо подивитися об’єктивно, то 2$ за тижневий холд депозиту, нехай навіть невеликої суми, це реально копійки…. Виходить що @Wallet отримав купу нових депозитів і хороший буст активності гаманця за смішні по їх мірках кошти👏 🇺🇦P2P на WALL STREET🇺🇸 💬WALL STREET CHAT💬

2
+90$ на P2P всього за два ордери з польськими банками🇵🇱 Написав знайомий який нещодавно перейшов із гривні на роботу зі зло
+90$ на P2P всього за два ордери з польськими банками🇵🇱 Написав знайомий який нещодавно перейшов із гривні на роботу зі злотими. Каже, що поки повністю задоволений результатом: менше платежів, кращі зазори та значно менше блокувань👌 Купив по 3.63💰 Продав по 3.80💰 З 8к злотих - 90$ профіту✅ Звісно, у польському P2P є свої нюанси та підводні камні, але при правильному підході там теж можна стабільно заробляти хороший профіт🍸 Суть схеми з PL-банками описували в ЦЬОМУ ПОСТІ ◀️ А взагалі найкращий варіант — не зациклюватися на одній валюті, а комбінувати роботу з гривнею, злотим, євро, фунтом та іншими валютами👍 🇺🇦P2P на WALL STREET🇺🇸 💬WALL STREET CHAT💬
2 004
3
Як вам 10% комісії на P2P? Клоуни не перестають дивувати своїми вигаданими комісіями🤡 Часто бувають «тємщики» які люблять до
Як вам 10% комісії на P2P? Клоуни не перестають дивувати своїми вигаданими комісіями🤡 Часто бувають «тємщики» які люблять додати 2–5% комісії в умови ордеру❗️ Але ця мадам вирішила не мелочитись і зразу накинула +10% зверху👏 Чому саме 10%, а не більше? Все просто: у більшості випадків апеляція закриває ордер на користь продавця, якщо втрати складають не більше 10%🤷‍♂️ Тому виходить цікава ситуація, захотіли продати USDT на 10 000 грн — отримали 9 000, і ніяка апеляція вже не допоможе🤬 🇺🇦P2P на WALL STREET🇺🇸 💬WALL STREET CHAT💬
2 147
4
SKAM з Bybit-карткою на P2P продовжується🔴 Будьте обережні, сьогодні відкривав ордер і ледь не натрапив на скам яким колись+1
SKAM з Bybit-карткою на P2P продовжується🔴 Будьте обережні, сьогодні відкривав ордер і ледь не натрапив на скам яким колись кинули підписника на 65к грн🤯 Коротко суть схеми: Скамер пише що оплата нібито буде через Bybit Card. Для правдоподібності він надсилає файл, після відкриття якого все виглядає як інтерфейс біржі Bybit🤑 Там показує “платіж”, статус переказу та пише щось типу: «Транзакція виконається автоматично після закриття ордеру» Тобто вас намагаються переконати, що достатньо відпустити крипту — і гроші автоматично зарахуються на картку❗️ Особливо часто на таке ведуться новачки, адже виглядає це максимально правдоподібно👀 Але реальність інша, після закриття ордера ви не отримаєте НІЧОГО. Фейковий “чек”, “сторінка Bybit” і всі ці повідомлення створені лише для того, щоб виманити у вас кошти🚨 ⚠️ТОМУ НІКОЛИ НЕ ВІДПУСКАЙТЕ ОРДЕР, ПОКИ ГРОШІ РЕАЛЬНО НЕ НАДІЙДУТЬ НА ВАШ РАХУНОК⚠️ 🇺🇦P2P на WALL STREET🇺🇸 💬WALL STREET CHAT💬
2 467
5
Не забувайте про легкі +500 UAH за відкриття картки🤑 ❗️Залишився рівно тиждень до кінця акції «Лови момент» для нових корист
Не забувайте про легкі +500 UAH за відкриття картки🤑 ❗️Залишився рівно тиждень до кінця акції «Лови момент» для нових користувачів O.Bank🤝 1. Вам потрібно зареєструватися в застосунку О.Банк, відкрити та активувати О.Картку💳 2. Протягом місяця з моменту реєстрації здійснити мінімум 1 покупку на 1000+ грн🛍️ Після цього протягом доби ви отримаєте +500 грн на рахунок кешбеку🎁 ❗️На жаль, НЕ поєднується з реферальною програмою❗️ У вас є вибір: або зареєструватися за реферальним посиланням — тоді ви та друг отримаєте +200/400, або зареєструватися без рефки — тоді бонус отримаєте тільки ви +500🚨 Акція діє до 30 червня 2026 року⏳ 🇺🇦P2P на WALL STREET🇺🇸 💬WALL STREET CHAT💬
2 586
6
⚠️Правила поповнення карток через термінали буде змінено З 26 червня для поповнення банківської картки через термінал потрібн
⚠️Правила поповнення карток через термінали буде змінено З 26 червня для поповнення банківської картки через термінал потрібно буде підтверджувати номер телефону за допомогою одноразового SMS-коду або телефонного дзвінка📲 Без підтвердження номера завершити операцію буде неможливо❌ Також кожна транзакція буде прив’язана до конкретного номера телефону, який відображатиметься на квитанції🧾 Нововведення спрямоване на посилення ідентифікації платників та підвищення контролю за фінансовими операціями👀 🇺🇦P2P на WALL STREET🇺🇸 💬WALL STREET CHAT💬
2 412
7
🏦MonoBank запустив новий сервіс для туризму🏔️ Тепер відпочинок можна оформити у «Оплату частинами»😅 Окрема сторінка monoba
🏦MonoBank запустив новий сервіс для туризму🏔️ Тепер відпочинок можна оформити у «Оплату частинами»😅 Окрема сторінка monobank.ua/tourism вже працює: на ній зібрано понад 80 готелів і глемпінгів по всій Україні: від Буковеля та Карпат до Одеси, Львова і Києва🇺🇦 Головна фішка — можливість оплатити проживання частинами прямо через застосунок🏦 У картках готелів одразу показують найважливіше: наявність укриття, генератора, резервного живлення, Starlink та SPA✅ Моно продовжує дивувати новинками, і схоже, зупинятися вони не збираються😏 🇺🇦P2P на WALL STREET🇺🇸 💬WALL STREET CHAT💬
2 561
8
🇺🇦WhiteBit запустить нову платформу – WhiteBit.EU🇪🇺 💱Криптобіржа WhiteBIT офіційно отримала ліцензію MiCA та готує окрем
🇺🇦WhiteBit запустить нову платформу – WhiteBit.EU🇪🇺 💱Криптобіржа WhiteBIT офіційно отримала ліцензію MiCA та готує окрему платформу для користувачів з Європи✅ У рамках переходу на нову регуляторну модель компанія готує запуск whitebit.eu — окремої платформи для користувачів із країн Європейської економічної зони💸 Саме через неї WhiteBIT планує працювати на європейському ринку відповідно до вимог MiCA та надавати доступ до своїх продуктів і сервісів для мешканців країн ЄЕЗ✅ 🇺🇦P2P на WALL STREET🇺🇸 💬WALL STREET CHAT💬
2 636
9
⚠️Поповнення Monobank через термінали EasyPay стане платним🤑 З 1 липня 2026 року поповнення карток monobank через термінали
⚠️Поповнення Monobank через термінали EasyPay стане платним🤑 З 1 липня 2026 року поповнення карток monobank через термінали EasyPay більше не буде безкоштовним — за кожну операцію стягуватиметься комісія🤑 Якщо регулярно користуєтесь терміналами EasyPay, варто врахувати це заздалегідь☝️ Де поповнювати без комісії?⬇️ ✅ Термінали monobank, А-Банку та City24 ✅ Каси А-Банку, Акордбанку, Укргазбанку, Універсал Банку ✅ Відділення Укрпошти Якщо звикли закидати кеш через EasyPay — маєте ще кілька днів, з безкоштовними поповненнями⏳ 🇺🇦P2P на WALL STREET🇺🇸 💬WALL STREET CHAT💬
2 590
10
Банки знову недооцінили любов до халяви😁 Чергова акція завершилася значно раніше запланованого терміну⏳ Акція зі знижкою -50
Банки знову недооцінили любов до халяви😁 Чергова акція завершилася значно раніше запланованого терміну⏳ Акція зі знижкою -50% на поїздки в Bolt від Таскому офіційно завершена через вичерпання виділеного бюджету🔠 Для розуміння: акція мала діяти до 31 липня, а сьогодні лише 20 червня а бюджет вже закінчився👏 Раніше ми вже писали, що банкам часто не вистачає бюджету на виплату всіх винагород, через це багато схожих акцій закінчуються набагато раніше заявленої дати⌛ Тому тут вже питання до банків, якщо вони самі розуміють, що будь-яка халява розлітається максимально швидко, то навіщо ставити подібні терміни, якщо бюджет закінчується вже через кілька днів🤷‍♂️ 🇺🇦P2P на WALL STREET🇺🇸 💬WALL STREET CHAT💬
2 509
11
+1 мережа терміналів✅ Alliance Bank повідомив про запуск власної мережі терміналів самообслуговування🏦 За словами банку, вже
+1 мережа терміналів✅ Alliance Bank повідомив про запуск власної мережі терміналів самообслуговування🏦 За словами банку, вже працюють перші 1000+ терміналів по всій Україні🇺🇦 Через них можна поповнювати картки, вносити готівку та проводити інші стандартні операції💳 Просто подивіться, як виглядає термінал Alliance на фоні сусідів🔥 Таке враження, ніби поруч стоять термінали з різних епох😁 За останні роки Альянс непогано розігнався👏 🇺🇦P2P на WALL STREET🇺🇸 💬WALL STREET CHAT💬
2 501
12
ЄС введе ліміт до €10 000 на будь які готівкові операції⚠️ З 10 липня 2027 року в країнах ЄС набудуть чинності нові правила ф
ЄС введе ліміт до €10 000 на будь які готівкові операції⚠️ З 10 липня 2027 року в країнах ЄС набудуть чинності нові правила фінмоніторингу (AML)🛡 Готівою не можна буде платити понад 10 000 € за одну покупку❌ Криптосервіси будуть зобов’язані проводити повну верифікацію клієнта (KYC) при разових операціях від €1000👀 Нові вимоги поширюються на криптобіржі, кастодіальні сервіси та інших постачальників послуг, пов’язаних із криптоактивами✅ Нововведення є частиною масштабної реформи ЄС, спрямованої на боротьбу з відмиванням коштів та фінансуванням незаконної діяльності🛡 🇺🇦P2P на WALL STREET🇺🇸 💬WALL STREET CHAT💬
2 624
13
ТОП-5 холдерів крипти: Нацполіція… Прокуратура… Суд… Міські ради… Саме так виглядають сучасні холдери крипти👏 Найактивніше ц
ТОП-5 холдерів крипти: Нацполіція… Прокуратура… Суд… Міські ради… Саме так виглядають сучасні холдери крипти👏 Найактивніше цифрові активи декларують представники Нацполіції, прокуратури та військовослужбовці☝️ 🤑Найбільший криптопортфель серед декларантів належить депутату Хмельницької районної ради, який вказав: ₿ 100 BTC ⟠ 1000 ETH👏 🇺🇦P2P на WALL STREET🇺🇸 💬WALL STREET CHAT💬
2 634
14
🏦Monobank вже встиг випустити новий скін на фоні останніх новин😏 Як казав один х*йлан: «Всьо ідьот по плану»🤡 Поки інтерне
🏦Monobank вже встиг випустити новий скін на фоні останніх новин😏 Як казав один х*йлан: «Всьо ідьот по плану»🤡 Поки інтернет масово штампує меми, Monobank теж вирішив не стояти осторонь і додав тематичний скін для картки💳 Якщо ви тільки прокинулись і не бачили що відбувається на болотах — рекомендую зазирнути в новинні пабліки👀 Гарного всім дня та жирного профіту🇺🇦💙💛 🇺🇦P2P на WALL STREET🇺🇸 💬WALL STREET CHAT💬
2 741
15
Так виглядає всього один ордер в українському P2P😁 Вчора знайомий, який працює переважно по Польщі, вирішив продати USDT за+2
Так виглядає всього один ордер в українському P2P😁 Вчора знайомий, який працює переважно по Польщі, вирішив продати USDT за гривню і був трохи в шоці з того, що тут відбувається😱 Щоб продати приблизно 1300 USDT, йому довелось отримати більше 15+ переказів на картку та витратити купу часу на перевірку кожної транзакції🤯 Каже, що для людей, які крутять P2P в Європі, така картина виглядає максимально дивно🤔 Якщо в них продаж на 1000$ — це зазвичай 1-2 платежі, то в нас через ліміти та «банки», той самий обсяг може перетворитися на десятки переказів💳 Тільки в нас один ордер може дати більше вхідних переказів, ніж місячний обсяг більшості людей😂 🇺🇦P2P на WALL STREET🇺🇸 💬WALL STREET CHAT💬
2 653
16
⚠️Держфінмоніторинг заявив, що все активніше відстежує великі покупки українців за готівку, особливо якщо вони не відповідают
⚠️Держфінмоніторинг заявив, що все активніше відстежує великі покупки українців за готівку, особливо якщо вони не відповідають офіційним доходам людини💰 У фокусі — дорогі авто, нерухомість та інші коштовні активи💰 За словами голови Держфінмоніторингу, банки передають інформацію про підозрілі операції, а служба вже аналізує сотні справ на десятки мільярдів гривень🔍 🚨Особливу увагу привертають випадки, коли людина: • купує дороге майно • не має підтверджених доходів; • розбиває платежі між різними банками; • використовує сумнівні походження коштів ❗️Фактично фінмоніторинг посилює контроль за великими витратами українців, особливо якщо вони не відповідають задекларованим доходам👀 🇺🇦P2P на WALL STREET🇺🇸 💬WALL STREET CHAT💬
2 422
17
🫡У TON починається нова історія - тепер це GRAM💵 Головний актив екосистеми поступово переходить на новий бренд. Користувача
🫡У TON починається нова історія - тепер це GRAM💵 Головний актив екосистеми поступово переходить на новий бренд. Користувачам хвилюватися не варто — всі токени автоматично конвертуються в Gram💱 🔹 Обмін відбудеться у співвідношенні 1:1 🔹 На балансі все ще може відображатися тікер TON, невдовзі він зміниться автоматично На біржі OKX вже запустили пару GRAM/USDT📊 Повний перехід планують здійснити до кінця місяця⌛ Всього 1.6$ за «Грам» де ви ще таку халяву знайдете😁 🇺🇦P2P на WALL STREET🇺🇸 💬WALL STREET CHAT💬
2 281
18
🇺🇦НБУ визначив 16 найважливіших банків України🏦 🏦Нацбанк оновив перелік банків, які вважаються критично важливими для фін
🇺🇦НБУ визначив 16 найважливіших банків України🏦 🏦Нацбанк оновив перелік банків, які вважаються критично важливими для фінансової системи країни. До списку увійшли 16 банків✅ Серед них: 🏦 А-Банк 🏦 Ідея Банк 🏦 Креді Агріколь Банк 🏦 Кредобанк 🏦 ОТП Банк 🏦 Ощадбанк 🏦 Південний 🏦 ПриватБанк 🏦 ПУМБ 🏦 Райффайзен Банк 🏦 Сенс Банк 🏦 ТАСкомбанк 🏦 Укргазбанк 🏦 Укрексімбанк 🏦 Укрсиббанк 🏦 Універсал Банк (mono) 🤔 Що означає статус «системно важливого»? Якщо у такого банку виникнуть серйозні проблеми, це може вплинути на всю банківську систему країни🏦 Саме тому НБУ контролює їх значно жорсткіше та висуває до них додаткові вимоги⚠️ Фактично будь-які серйозні проблеми хоча б в одному з цих банків можуть відчути мільйони українців🔴 🇺🇦P2P на WALL STREET🇺🇸 💬WALL STREET CHAT💬
2 445
19
🇪🇺🦁USDT повністю зникне з ринку ЄС❌ Компанія Tether так і не отримала ліцензію за правилами MiCA, через що криптобіржі зму
🇪🇺🦁USDT повністю зникне з ринку ЄС❌ Компанія Tether так і не отримала ліцензію за правилами MiCA, через що криптобіржі змушені повністю прибрати USDT для користувачів Євросоюзу🔠 📅 Перехідний період завершується 1 липня, після чого всі торгові пари з USDT стануть недоступними для клієнтів з ЄС🫡 Що це означає: ➡️Європейські користувачі більше не зможуть торгувати через USDT на регульованих біржах. ➡️Біржі переводитимуть користувачів на альтернативні стейблкоїни, насамперед USDC. ➡️USDT може втратити частину капіталізації через відхід європейського ринку. ❗️Для більшості користувачів за межами ЄС нічого не зміниться, але для Tether це може стати одним із найболючіших ударів в історії компанії🔴 Втрата доступу до європейського ринку означає втрату мільйонів потенційних користувачів та значної частини ліквідності, яку тепер доведеться віддати конкурентам🤑 🇺🇦P2P на WALL STREET🇺🇸 💬WALL STREET CHAT💬
2 446
20
Долар по 51 грн🕐💵 Кабмін представив свій прогноз до 2029 року📆 Уряд опублікував Бюджетну декларацію на 2027–2029 роки, де
Долар по 51 грн🕐💵 Кабмін представив свій прогноз до 2029 року📆 Уряд опублікував Бюджетну декларацію на 2027–2029 роки, де заклав подальше послаблення гривні🔴 ➡️Кінець 2027 року — 48,3 грн/$ ➡️Кінець 2028 року — близько 50 грн/$ ➡️Кінець 2029 року — 51,5 грн/$ Також планується поступове підвищення мінімальної зарплати до 11 155 грн у 2029 році📊 Виходить, що навіть в оптимістичному сценарії уряд очікує долар вище 50 грн уже в найближчі роки🔜 🇺🇦P2P на WALL STREET🇺🇸 💬WALL STREET CHAT💬
2 441