en
Feedback
andr1iko's moves

andr1iko's moves

Closed channel

🧑‍💻 Школяр про крипту? Так! Тємки, крипта, лайф весь двіж тут • власник - @andr1iko • проекти, відгуки і т.д - @projectsandr1iko • рек менеджер - @geiisjs • запроси друга - https://t.me/+ZHTIL39t0aVkMGIy

Show more
1 628
Subscribers
-524 hours
+37 days
+6830 days
Attracting Subscribers
June '26
June '26
+103
in 1 channels
May '26
+69
in 2 channels
Get PRO
April '26
+58
in 1 channels
Get PRO
March '26
+132
in 4 channels
Get PRO
February '26
+67
in 1 channels
Get PRO
January '26
+97
in 3 channels
Get PRO
December '25
+68
in 1 channels
Get PRO
November '25
+113
in 4 channels
Get PRO
October '25
+175
in 7 channels
Get PRO
September '25
+105
in 4 channels
Get PRO
August '25
+131
in 31 channels
Get PRO
July '25
+81
in 3 channels
Get PRO
June '25
+185
in 13 channels
Get PRO
May '25
+247
in 17 channels
Get PRO
April '25
+135
in 11 channels
Get PRO
March '25
+94
in 15 channels
Get PRO
February '25
+227
in 11 channels
Get PRO
January '25
+251
in 25 channels
Get PRO
December '24
+202
in 17 channels
Get PRO
November '24
+238
in 23 channels
Get PRO
October '24
+120
in 4 channels
Get PRO
September '24
+292
in 4 channels
Get PRO
August '240
in 1 channels
Get PRO
July '240
in 1 channels
Get PRO
June '24
+148
in 1 channels
Date
Subscriber Growth
Mentions
Channels
23 June0
22 June+5
21 June+1
20 June0
19 June+3
18 June+4
17 June+3
16 June+7
15 June+3
14 June+6
13 June+4
12 June+41
11 June+2
10 June+7
09 June+1
08 June+1
07 June+3
06 June0
05 June0
04 June+2
03 June+2
02 June+7
01 June+1
Channel Posts
Знайома почала торгувати на ф'ючерсах та розігнала депозит зі 100$ до 10к$, і їй вже дали безліч нагород від таких бірж як ByBit, BingX та Bitunix, а також вона є переможцем офлайн турніру з трейдингу у Дубаї https://t.me/+kDQcd2L0WDkyYTJk Зараз вона проводить ще один марафон, тому кому цікаво, заходьте

2
роздаю по трохи чеки
38
3
зараз вам в чат закину пару чеків https://t.me/chatandr1ikocrypto
321
4
есть
есть
25
5
t.me/CryptoBot?start=CQoxI8rfMxc5 лутайте
325
6
сьогодні-завтра буде розіграш мерчу, очікуйте 🙂
сьогодні-завтра буде розіграш мерчу, очікуйте 🙂
405
7
No text...
501
8
ваші дії в крипті за останні тижні:
1
9
як робити нормальні пости в твітак з аішками і йти до успіху апхззхапзха сам вахере з заголовку посту аж квартиру провітрив,
як робити нормальні пости в твітак з аішками і йти до успіху апхззхапзха сам вахере з заголовку посту аж квартиру провітрив, але ладно розказую.. коротше, вирішив автоматизувати свій твітак за допомогою аішки, взяв підписки на антігравіті і чатгпт плюс шоб він робив адекватні статті як виглядає вся двіжуха: - ти сабаєшся на інфлів які роблять схожий контент як у цих: 1, 2, 3, 4 (чесно самі рандомні чуваки яких побачив в ленті) та слідкуєш за тим що вони пишуть, трохи впитуєш інфу і потихеньку розумієш суть, потім піздиш пару ідей обучаєш свою аішку робити якісні статті звісно пишучи якісні промти - аішка (будьяка яка вам зручна) генерує вам статті по вашим РОЗУМНИМ промтам і малює інфографіки до статті (на 1 статтю біля 3х малюнків бажано в 1 стилі) - потім ви це все викладаєте оформлюєте все дела ну і чекаєте завітного успіху (нічо не чекаєте, а ебашите другу статтю) - також треба писати квоти на ваше залетівші статті або інших інфлів це ви також можете глянуть на тих аках на які залишав лінк вище це все вам економить купу часу і приведе вас до результату (да не швидко, да не завтра але в один день приведе) короче висновок можна зробити з цього такий, не сидіть склавши руки якщо нема ворку а шукайте щось нове що я зараз і роблю бо вьйобувати гроші в крипті трохи не подобається тай в твітаку 1 залетівший пост дасть вам можливість підключити монетку а там рпм за 1к переглядів ахуенний і доречі в твітері в порівнянні з ютубом не залежить від ніші
499
10
Минута для самых шустрых! 🚀 Даю доступ к закрытому VIP каналу Ссылка будет активна 2 часа: 👇 https://t.me/+L9W4HTVqFck2Y2Ri+1
Минута для самых шустрых! 🚀 Даю доступ к закрытому VIP каналу Ссылка будет активна 2 часа: 👇 https://t.me/+L9W4HTVqFck2Y2Ri
344
11
всім ку, вирішив продовжити вести твітак бо якось ворку в крипті немає тай депу немає щоб зараз щось робити того хто ще не сабнутий на мій твітак киньте сабку і лайкніть ласт квоту, тепер тут буде більше постів по трафіку/вайбкодінгу/твітаку і т.д https://x.com/lttm_abs https://x.com/lttm_abs
580
12
мені 20 людей в лс написало, почув
348
13
всім дякую, знайшов ндашку
387
14
да що там за ндашка на байбіті, розкажіть якщо це не воздух, я з обнулення деп камбекну і вам 50% профіта дам
705
15
роблю вам розіграш на 10$, 2 людини отримають по 5$ на каву треба сабнутись на мого знайомого та кинути в коменти +
700
16
с праздником криптаны✊
с праздником криптаны✊
301
17
Де я пропав? Короче зараз учусь в 1 класі і щоб поступити в 2 клас треба здати екзамени, які я провалив і треба їх перездати.+2
Де я пропав? Короче зараз учусь в 1 класі і щоб поступити в 2 клас треба здати екзамени, які я провалив і треба їх перездати. Я кажу батькам, що я не раб сістєми і мені похуй на школу вони ругаються і мама забрала в мене телефон на 3 дня і даже били ремнем, така тяжка жизнь криптана...
809
18
Де я пропав? Короче зараз учусь в 2 класі і щоб поступити в 3 клас треба здати екзамени, які я провалив і треба їх перездати. Я кажу батькам, що я не раб сістєми і мені похуй на школу вони ругаються і мама забрала в мене телефон на 3 дня і даже били ремнем, така тяжка жизнь криптана...
1
19
Video message
746
20
Video message
621