fa
Feedback
andr1iko's moves

andr1iko's moves

کانال بسته

🧑‍💻 Школяр про крипту? Так! Тємки, крипта, лайф весь двіж тут • власник - @andr1iko • проекти, відгуки і т.д - @projectsandr1iko • рек менеджер - @geiisjs • запроси друга - https://t.me/+ZHTIL39t0aVkMGIy

نمایش بیشتر
1 628
مشترکین
-524 ساعت
+37 روز
+6830 روز

در حال بارگیری داده...

جذب مشترکین
ژوئن '26
ژوئن '26
+103
در 1 کانال‌ها
مه '26
+69
در 2 کانال‌ها
Get PRO
آوریل '26
+58
در 1 کانال‌ها
Get PRO
مارس '26
+132
در 4 کانال‌ها
Get PRO
فوریه '26
+67
در 1 کانال‌ها
Get PRO
ژانویه '26
+97
در 3 کانال‌ها
Get PRO
دسامبر '25
+68
در 1 کانال‌ها
Get PRO
نوامبر '25
+113
در 4 کانال‌ها
Get PRO
اکتبر '25
+175
در 7 کانال‌ها
Get PRO
سپتامبر '25
+105
در 4 کانال‌ها
Get PRO
اوت '25
+131
در 31 کانال‌ها
Get PRO
ژوئیه '25
+81
در 3 کانال‌ها
Get PRO
ژوئن '25
+185
در 13 کانال‌ها
Get PRO
مه '25
+247
در 17 کانال‌ها
Get PRO
آوریل '25
+135
در 11 کانال‌ها
Get PRO
مارس '25
+94
در 15 کانال‌ها
Get PRO
فوریه '25
+227
در 11 کانال‌ها
Get PRO
ژانویه '25
+251
در 25 کانال‌ها
Get PRO
دسامبر '24
+202
در 17 کانال‌ها
Get PRO
نوامبر '24
+238
در 23 کانال‌ها
Get PRO
اکتبر '24
+120
در 4 کانال‌ها
Get PRO
سپتامبر '24
+292
در 4 کانال‌ها
Get PRO
اوت '240
در 1 کانال‌ها
Get PRO
ژوئیه '240
در 1 کانال‌ها
Get PRO
ژوئن '24
+148
در 1 کانال‌ها
تاریخ
رشد مشترکین
اشارات
کانال‌ها
23 ژوئن0
22 ژوئن+5
21 ژوئن+1
20 ژوئن0
19 ژوئن+3
18 ژوئن+4
17 ژوئن+3
16 ژوئن+7
15 ژوئن+3
14 ژوئن+6
13 ژوئن+4
12 ژوئن+41
11 ژوئن+2
10 ژوئن+7
09 ژوئن+1
08 ژوئن+1
07 ژوئن+3
06 ژوئن0
05 ژوئن0
04 ژوئن+2
03 ژوئن+2
02 ژوئن+7
01 ژوئن+1
پست‌های کانال
Знайома почала торгувати на ф'ючерсах та розігнала депозит зі 100$ до 10к$, і їй вже дали безліч нагород від таких бірж як ByBit, BingX та Bitunix, а також вона є переможцем офлайн турніру з трейдингу у Дубаї https://t.me/+kDQcd2L0WDkyYTJk Зараз вона проводить ще один марафон, тому кому цікаво, заходьте

2
роздаю по трохи чеки
38
3
зараз вам в чат закину пару чеків https://t.me/chatandr1ikocrypto
321
4
есть
есть
25
5
t.me/CryptoBot?start=CQoxI8rfMxc5 лутайте
325
6
сьогодні-завтра буде розіграш мерчу, очікуйте 🙂
сьогодні-завтра буде розіграш мерчу, очікуйте 🙂
405
7
بدون متن...
501
8
ваші дії в крипті за останні тижні:
1
9
як робити нормальні пости в твітак з аішками і йти до успіху апхззхапзха сам вахере з заголовку посту аж квартиру провітрив,
як робити нормальні пости в твітак з аішками і йти до успіху апхззхапзха сам вахере з заголовку посту аж квартиру провітрив, але ладно розказую.. коротше, вирішив автоматизувати свій твітак за допомогою аішки, взяв підписки на антігравіті і чатгпт плюс шоб він робив адекватні статті як виглядає вся двіжуха: - ти сабаєшся на інфлів які роблять схожий контент як у цих: 1, 2, 3, 4 (чесно самі рандомні чуваки яких побачив в ленті) та слідкуєш за тим що вони пишуть, трохи впитуєш інфу і потихеньку розумієш суть, потім піздиш пару ідей обучаєш свою аішку робити якісні статті звісно пишучи якісні промти - аішка (будьяка яка вам зручна) генерує вам статті по вашим РОЗУМНИМ промтам і малює інфографіки до статті (на 1 статтю біля 3х малюнків бажано в 1 стилі) - потім ви це все викладаєте оформлюєте все дела ну і чекаєте завітного успіху (нічо не чекаєте, а ебашите другу статтю) - також треба писати квоти на ваше залетівші статті або інших інфлів це ви також можете глянуть на тих аках на які залишав лінк вище це все вам економить купу часу і приведе вас до результату (да не швидко, да не завтра але в один день приведе) короче висновок можна зробити з цього такий, не сидіть склавши руки якщо нема ворку а шукайте щось нове що я зараз і роблю бо вьйобувати гроші в крипті трохи не подобається тай в твітаку 1 залетівший пост дасть вам можливість підключити монетку а там рпм за 1к переглядів ахуенний і доречі в твітері в порівнянні з ютубом не залежить від ніші
499
10
Минута для самых шустрых! 🚀 Даю доступ к закрытому VIP каналу Ссылка будет активна 2 часа: 👇 https://t.me/+L9W4HTVqFck2Y2Ri+1
Минута для самых шустрых! 🚀 Даю доступ к закрытому VIP каналу Ссылка будет активна 2 часа: 👇 https://t.me/+L9W4HTVqFck2Y2Ri
344
11
всім ку, вирішив продовжити вести твітак бо якось ворку в крипті немає тай депу немає щоб зараз щось робити того хто ще не сабнутий на мій твітак киньте сабку і лайкніть ласт квоту, тепер тут буде більше постів по трафіку/вайбкодінгу/твітаку і т.д https://x.com/lttm_abs https://x.com/lttm_abs
580
12
мені 20 людей в лс написало, почув
348
13
всім дякую, знайшов ндашку
387
14
да що там за ндашка на байбіті, розкажіть якщо це не воздух, я з обнулення деп камбекну і вам 50% профіта дам
705
15
роблю вам розіграш на 10$, 2 людини отримають по 5$ на каву треба сабнутись на мого знайомого та кинути в коменти +
700
16
с праздником криптаны✊
с праздником криптаны✊
301
17
Де я пропав? Короче зараз учусь в 1 класі і щоб поступити в 2 клас треба здати екзамени, які я провалив і треба їх перездати.+2
Де я пропав? Короче зараз учусь в 1 класі і щоб поступити в 2 клас треба здати екзамени, які я провалив і треба їх перездати. Я кажу батькам, що я не раб сістєми і мені похуй на школу вони ругаються і мама забрала в мене телефон на 3 дня і даже били ремнем, така тяжка жизнь криптана...
809
18
Де я пропав? Короче зараз учусь в 2 класі і щоб поступити в 3 клас треба здати екзамени, які я провалив і треба їх перездати. Я кажу батькам, що я не раб сістєми і мені похуй на школу вони ругаються і мама забрала в мене телефон на 3 дня і даже били ремнем, така тяжка жизнь криптана...
1
19
پیام ویدیو
746
20
پیام ویدیو
621