ch
Feedback
andr1iko's moves

andr1iko's moves

关闭频道

🧑‍💻 Школяр про крипту? Так! Тємки, крипта, лайф весь двіж тут • власник - @andr1iko • проекти, відгуки і т.д - @projectsandr1iko • рек менеджер - @geiisjs • запроси друга - https://t.me/+ZHTIL39t0aVkMGIy

显示更多
1 628
订阅者
-524 小时
+37
+6830
吸引订阅者
六月 '26
六月 '26
+103
在1个频道中
五月 '26
+69
在2个频道中
Get PRO
四月 '26
+58
在1个频道中
Get PRO
三月 '26
+132
在4个频道中
Get PRO
二月 '26
+67
在1个频道中
Get PRO
一月 '26
+97
在3个频道中
Get PRO
十二月 '25
+68
在1个频道中
Get PRO
十一月 '25
+113
在4个频道中
Get PRO
十月 '25
+175
在7个频道中
Get PRO
九月 '25
+105
在4个频道中
Get PRO
八月 '25
+131
在31个频道中
Get PRO
七月 '25
+81
在3个频道中
Get PRO
六月 '25
+185
在13个频道中
Get PRO
五月 '25
+247
在17个频道中
Get PRO
四月 '25
+135
在11个频道中
Get PRO
三月 '25
+94
在15个频道中
Get PRO
二月 '25
+227
在11个频道中
Get PRO
一月 '25
+251
在25个频道中
Get PRO
十二月 '24
+202
在17个频道中
Get PRO
十一月 '24
+238
在23个频道中
Get PRO
十月 '24
+120
在4个频道中
Get PRO
九月 '24
+292
在4个频道中
Get PRO
八月 '240
在1个频道中
Get PRO
七月 '240
在1个频道中
Get PRO
六月 '24
+148
在1个频道中
日期
订阅者增长
提及
频道
23 六月0
22 六月+5
21 六月+1
20 六月0
19 六月+3
18 六月+4
17 六月+3
16 六月+7
15 六月+3
14 六月+6
13 六月+4
12 六月+41
11 六月+2
10 六月+7
09 六月+1
08 六月+1
07 六月+3
06 六月0
05 六月0
04 六月+2
03 六月+2
02 六月+7
01 六月+1
频道帖子
Знайома почала торгувати на ф'ючерсах та розігнала депозит зі 100$ до 10к$, і їй вже дали безліч нагород від таких бірж як ByBit, BingX та Bitunix, а також вона є переможцем офлайн турніру з трейдингу у Дубаї https://t.me/+kDQcd2L0WDkyYTJk Зараз вона проводить ще один марафон, тому кому цікаво, заходьте

2
роздаю по трохи чеки
38
3
зараз вам в чат закину пару чеків https://t.me/chatandr1ikocrypto
321
4
есть
есть
25
5
t.me/CryptoBot?start=CQoxI8rfMxc5 лутайте
325
6
сьогодні-завтра буде розіграш мерчу, очікуйте 🙂
сьогодні-завтра буде розіграш мерчу, очікуйте 🙂
405
7
没有文字...
501
8
ваші дії в крипті за останні тижні:
1
9
як робити нормальні пости в твітак з аішками і йти до успіху апхззхапзха сам вахере з заголовку посту аж квартиру провітрив,
як робити нормальні пости в твітак з аішками і йти до успіху апхззхапзха сам вахере з заголовку посту аж квартиру провітрив, але ладно розказую.. коротше, вирішив автоматизувати свій твітак за допомогою аішки, взяв підписки на антігравіті і чатгпт плюс шоб він робив адекватні статті як виглядає вся двіжуха: - ти сабаєшся на інфлів які роблять схожий контент як у цих: 1, 2, 3, 4 (чесно самі рандомні чуваки яких побачив в ленті) та слідкуєш за тим що вони пишуть, трохи впитуєш інфу і потихеньку розумієш суть, потім піздиш пару ідей обучаєш свою аішку робити якісні статті звісно пишучи якісні промти - аішка (будьяка яка вам зручна) генерує вам статті по вашим РОЗУМНИМ промтам і малює інфографіки до статті (на 1 статтю біля 3х малюнків бажано в 1 стилі) - потім ви це все викладаєте оформлюєте все дела ну і чекаєте завітного успіху (нічо не чекаєте, а ебашите другу статтю) - також треба писати квоти на ваше залетівші статті або інших інфлів це ви також можете глянуть на тих аках на які залишав лінк вище це все вам економить купу часу і приведе вас до результату (да не швидко, да не завтра але в один день приведе) короче висновок можна зробити з цього такий, не сидіть склавши руки якщо нема ворку а шукайте щось нове що я зараз і роблю бо вьйобувати гроші в крипті трохи не подобається тай в твітаку 1 залетівший пост дасть вам можливість підключити монетку а там рпм за 1к переглядів ахуенний і доречі в твітері в порівнянні з ютубом не залежить від ніші
499
10
Минута для самых шустрых! 🚀 Даю доступ к закрытому VIP каналу Ссылка будет активна 2 часа: 👇 https://t.me/+L9W4HTVqFck2Y2Ri+1
Минута для самых шустрых! 🚀 Даю доступ к закрытому VIP каналу Ссылка будет активна 2 часа: 👇 https://t.me/+L9W4HTVqFck2Y2Ri
344
11
всім ку, вирішив продовжити вести твітак бо якось ворку в крипті немає тай депу немає щоб зараз щось робити того хто ще не сабнутий на мій твітак киньте сабку і лайкніть ласт квоту, тепер тут буде більше постів по трафіку/вайбкодінгу/твітаку і т.д https://x.com/lttm_abs https://x.com/lttm_abs
580
12
мені 20 людей в лс написало, почув
348
13
всім дякую, знайшов ндашку
387
14
да що там за ндашка на байбіті, розкажіть якщо це не воздух, я з обнулення деп камбекну і вам 50% профіта дам
705
15
роблю вам розіграш на 10$, 2 людини отримають по 5$ на каву треба сабнутись на мого знайомого та кинути в коменти +
700
16
с праздником криптаны✊
с праздником криптаны✊
301
17
Де я пропав? Короче зараз учусь в 1 класі і щоб поступити в 2 клас треба здати екзамени, які я провалив і треба їх перездати.+2
Де я пропав? Короче зараз учусь в 1 класі і щоб поступити в 2 клас треба здати екзамени, які я провалив і треба їх перездати. Я кажу батькам, що я не раб сістєми і мені похуй на школу вони ругаються і мама забрала в мене телефон на 3 дня і даже били ремнем, така тяжка жизнь криптана...
809
18
Де я пропав? Короче зараз учусь в 2 класі і щоб поступити в 3 клас треба здати екзамени, які я провалив і треба їх перездати. Я кажу батькам, що я не раб сістєми і мені похуй на школу вони ругаються і мама забрала в мене телефон на 3 дня і даже били ремнем, така тяжка жизнь криптана...
1
19
视频消息
746
20
视频消息
621