uz
Feedback
andr1iko's moves

andr1iko's moves

Yopiq kanal

🧑‍💻 Школяр про крипту? Так! Тємки, крипта, лайф весь двіж тут • власник - @andr1iko • проекти, відгуки і т.д - @projectsandr1iko • рек менеджер - @geiisjs • запроси друга - https://t.me/+ZHTIL39t0aVkMGIy

Ko'proq ko'rsatish
1 628
Obunachilar
-524 soatlar
+37 kunlar
+6830 kunlar
Obunachilarni jalb qilish
Iyun '26
Iyun '26
+103
1 kanalda
May '26
+69
2 kanalda
Get PRO
Aprel '26
+58
1 kanalda
Get PRO
Mart '26
+132
4 kanalda
Get PRO
Fevral '26
+67
1 kanalda
Get PRO
Yanvar '26
+97
3 kanalda
Get PRO
Dekabr '25
+68
1 kanalda
Get PRO
Noyabr '25
+113
4 kanalda
Get PRO
Oktabr '25
+175
7 kanalda
Get PRO
Sentabr '25
+105
4 kanalda
Get PRO
Avgust '25
+131
31 kanalda
Get PRO
Iyul '25
+81
3 kanalda
Get PRO
Iyun '25
+185
13 kanalda
Get PRO
May '25
+247
17 kanalda
Get PRO
Aprel '25
+135
11 kanalda
Get PRO
Mart '25
+94
15 kanalda
Get PRO
Fevral '25
+227
11 kanalda
Get PRO
Yanvar '25
+251
25 kanalda
Get PRO
Dekabr '24
+202
17 kanalda
Get PRO
Noyabr '24
+238
23 kanalda
Get PRO
Oktabr '24
+120
4 kanalda
Get PRO
Sentabr '24
+292
4 kanalda
Get PRO
Avgust '240
1 kanalda
Get PRO
Iyul '240
1 kanalda
Get PRO
Iyun '24
+148
1 kanalda
Sana
Obunachilarni jalb qilish
Esdaliklar
Kanallar
23 Iyun0
22 Iyun+5
21 Iyun+1
20 Iyun0
19 Iyun+3
18 Iyun+4
17 Iyun+3
16 Iyun+7
15 Iyun+3
14 Iyun+6
13 Iyun+4
12 Iyun+41
11 Iyun+2
10 Iyun+7
09 Iyun+1
08 Iyun+1
07 Iyun+3
06 Iyun0
05 Iyun0
04 Iyun+2
03 Iyun+2
02 Iyun+7
01 Iyun+1
Kanal postlari
Знайома почала торгувати на ф'ючерсах та розігнала депозит зі 100$ до 10к$, і їй вже дали безліч нагород від таких бірж як ByBit, BingX та Bitunix, а також вона є переможцем офлайн турніру з трейдингу у Дубаї https://t.me/+kDQcd2L0WDkyYTJk Зараз вона проводить ще один марафон, тому кому цікаво, заходьте

2
роздаю по трохи чеки
38
3
зараз вам в чат закину пару чеків https://t.me/chatandr1ikocrypto
321
4
есть
есть
25
5
t.me/CryptoBot?start=CQoxI8rfMxc5 лутайте
325
6
сьогодні-завтра буде розіграш мерчу, очікуйте 🙂
сьогодні-завтра буде розіграш мерчу, очікуйте 🙂
405
7
Matn yo'q...
501
8
ваші дії в крипті за останні тижні:
1
9
як робити нормальні пости в твітак з аішками і йти до успіху апхззхапзха сам вахере з заголовку посту аж квартиру провітрив,
як робити нормальні пости в твітак з аішками і йти до успіху апхззхапзха сам вахере з заголовку посту аж квартиру провітрив, але ладно розказую.. коротше, вирішив автоматизувати свій твітак за допомогою аішки, взяв підписки на антігравіті і чатгпт плюс шоб він робив адекватні статті як виглядає вся двіжуха: - ти сабаєшся на інфлів які роблять схожий контент як у цих: 1, 2, 3, 4 (чесно самі рандомні чуваки яких побачив в ленті) та слідкуєш за тим що вони пишуть, трохи впитуєш інфу і потихеньку розумієш суть, потім піздиш пару ідей обучаєш свою аішку робити якісні статті звісно пишучи якісні промти - аішка (будьяка яка вам зручна) генерує вам статті по вашим РОЗУМНИМ промтам і малює інфографіки до статті (на 1 статтю біля 3х малюнків бажано в 1 стилі) - потім ви це все викладаєте оформлюєте все дела ну і чекаєте завітного успіху (нічо не чекаєте, а ебашите другу статтю) - також треба писати квоти на ваше залетівші статті або інших інфлів це ви також можете глянуть на тих аках на які залишав лінк вище це все вам економить купу часу і приведе вас до результату (да не швидко, да не завтра але в один день приведе) короче висновок можна зробити з цього такий, не сидіть склавши руки якщо нема ворку а шукайте щось нове що я зараз і роблю бо вьйобувати гроші в крипті трохи не подобається тай в твітаку 1 залетівший пост дасть вам можливість підключити монетку а там рпм за 1к переглядів ахуенний і доречі в твітері в порівнянні з ютубом не залежить від ніші
499
10
Минута для самых шустрых! 🚀 Даю доступ к закрытому VIP каналу Ссылка будет активна 2 часа: 👇 https://t.me/+L9W4HTVqFck2Y2Ri+1
Минута для самых шустрых! 🚀 Даю доступ к закрытому VIP каналу Ссылка будет активна 2 часа: 👇 https://t.me/+L9W4HTVqFck2Y2Ri
344
11
всім ку, вирішив продовжити вести твітак бо якось ворку в крипті немає тай депу немає щоб зараз щось робити того хто ще не сабнутий на мій твітак киньте сабку і лайкніть ласт квоту, тепер тут буде більше постів по трафіку/вайбкодінгу/твітаку і т.д https://x.com/lttm_abs https://x.com/lttm_abs
580
12
мені 20 людей в лс написало, почув
348
13
всім дякую, знайшов ндашку
387
14
да що там за ндашка на байбіті, розкажіть якщо це не воздух, я з обнулення деп камбекну і вам 50% профіта дам
705
15
роблю вам розіграш на 10$, 2 людини отримають по 5$ на каву треба сабнутись на мого знайомого та кинути в коменти +
700
16
с праздником криптаны✊
с праздником криптаны✊
301
17
Де я пропав? Короче зараз учусь в 1 класі і щоб поступити в 2 клас треба здати екзамени, які я провалив і треба їх перездати.+2
Де я пропав? Короче зараз учусь в 1 класі і щоб поступити в 2 клас треба здати екзамени, які я провалив і треба їх перездати. Я кажу батькам, що я не раб сістєми і мені похуй на школу вони ругаються і мама забрала в мене телефон на 3 дня і даже били ремнем, така тяжка жизнь криптана...
809
18
Де я пропав? Короче зараз учусь в 2 класі і щоб поступити в 3 клас треба здати екзамени, які я провалив і треба їх перездати. Я кажу батькам, що я не раб сістєми і мені похуй на школу вони ругаються і мама забрала в мене телефон на 3 дня і даже били ремнем, така тяжка жизнь криптана...
1
19
Video xabar
746
20
Video xabar
621