en
Feedback
Іра Пістрюга

Іра Пістрюга

Closed channel

ефіри, голосові подкасти, і тру лайф👾 те, що в інстаграм не показую🤫

Show more

📈 Analytical overview of Telegram channel Іра Пістрюга

Channel Іра Пістрюга in the Ukrainian language segment is an active participant. Currently, the community unites 17 043 subscribers, ranking 2 277 in the Blogs category and 3 572 in the Ukraine region.

📊 Audience metrics and dynamics

Since its creation on невідомо, the project has demonstrated rapid growth, gathering an audience of 17 043 subscribers.

According to the latest data from 26 June, 2026, the channel demonstrates stable activity. Although there has been a change in the number of participants by 317 over the last 30 days and by -6 over the last 24 hours, overall reach remains high.

  • Verification status: Not verified
  • Engagement rate (ER): The average audience engagement rate is 23.05%. Within the first 24 hours after publication, content typically collects N/A% reactions from the total number of subscribers.
  • Post reach: On average, each post receives 3 929 views. Within the first day, a publication typically gains 0 views.
  • Reactions and interaction: The audience actively supports content: the average number of reactions per post is 112.
  • Thematic interests: Content is focused on key topics such as медитація, передбачення, inner, очікування, гормон.

📝 Description and content policy

The author describes the resource as a platform for expressing subjective opinions:
ефіри, голосові подкасти, і тру лайф👾 те, що в інстаграм не показую🤫

Thanks to the high frequency of updates (latest data received on 27 June, 2026), the channel maintains relevance and a high level of publication reach. Analytics show that the audience actively interacts with content, making it an important point of influence in the Blogs category.

17 043
Subscribers
-624 hours
-487 days
+31730 days
Attracting Subscribers
June '26
June '26
+738
in 0 channels
May '26
+1 713
in 0 channels
Get PRO
April '260
in 0 channels
Get PRO
March '260
in 0 channels
Get PRO
February '260
in 0 channels
Get PRO
January '260
in 0 channels
Get PRO
December '25
+122
in 0 channels
Get PRO
November '250
in 0 channels
Get PRO
October '250
in 0 channels
Get PRO
September '250
in 0 channels
Get PRO
August '25
+925
in 0 channels
Get PRO
July '250
in 0 channels
Get PRO
June '25
+628
in 0 channels
Get PRO
May '25
+389
in 0 channels
Get PRO
April '25
+1 024
in 0 channels
Get PRO
March '25
+3 071
in 0 channels
Get PRO
February '25
+2 875
in 0 channels
Get PRO
January '25
+2 755
in 0 channels
Get PRO
December '24
+3 336
in 0 channels
Get PRO
November '24
+2 163
in 0 channels
Get PRO
October '24
+1 321
in 1 channels
Get PRO
September '24
+18
in 1 channels
Get PRO
August '24
+510
in 0 channels
Get PRO
July '24
+1 343
in 1 channels
Get PRO
June '24
+119
in 0 channels
Get PRO
May '24
+7
in 0 channels
Get PRO
April '24
+10
in 0 channels
Get PRO
March '24
+137
in 0 channels
Get PRO
February '24
+8 818
in 0 channels
Date
Subscriber Growth
Mentions
Channels
26 June0
25 June0
24 June0
23 June0
22 June0
21 June0
20 June0
19 June0
18 June0
17 June0
16 June0
15 June0
14 June0
13 June0
12 June0
11 June0
10 June0
09 June0
08 June0
07 June+251
06 June+487
05 June0
04 June0
03 June0
02 June0
01 June0
Channel Posts
Я так люблю своє життя! що б не відбувалося, класні чи не дуже моменти - я завжди відчуваю, як мене ведуть Бог/Вищі сили/Всес
Я так люблю своє життя! що б не відбувалося, класні чи не дуже моменти - я завжди відчуваю, як мене ведуть Бог/Вищі сили/Всесвіт... І є у мене я, яка завжди поруч🫂 *так, звісно, було не завжди, я вдячна собі, що відкрила та напрацювала для себе такі скіли (це я пишу, щоб ви знали, що і ви так можете♥️) Сьогодні випадково(а ми памʼятаємо, що не існує випадковостей) потрапила на правИло, ще й до майстра, який дуже тонко відчуває. От привело мене туди, де я мала бути😄 їду зараз в таксі й розкладаю по поличках цей досвід - знаєте, є речі у яких боїшся собі зізнатися та це і є шляхом до зцілення. Те, що спочатку не бачиш, не можеш зрозуміти, воно муляє, бісить, ти не розумієш, для чого цей досвід, боляче - пазл за пазлом і складається картина. Я ще проживаю зараз. Даю собі час. Різні емоції - то плачу, то стає спокійно, десь є ще в тілі, десь не розумію, як далі, як по-новому. Та відпустивши думку «що я вже маю знати, розуміти» - даю місце вийти новому. Який би не був етап у вашому житті воно все веде до кращого! Памʼятайте це!🫂

2
Хелп пліііз: Я хочу попросити свого нутриціолога записати урок, чи може подкаст зробимо🤭 де вона розповість про харчування, про здоровʼя, поради/рекомендації - що б ви хотіли дізнатися? Можливо є якісь питання у вас? *я працюю з нею вже з листопада, і я кайфую.. раз у 3 місяці купляю консультацію, здаю аналізи, відстежуємо прогрес чи регрес😅
4 671
3
Voice message
7 049
4
Video message
6 605
5
Перепрошую, можна повимахуватися?😅😎
Перепрошую, можна повимахуватися?😅😎
6 392
6
Video message
7 467
7
Video message
8 920
8
Video message
7 831
9
Video message
10 763
10
Video message
9 981
11
вулиця Червоних ліхтарів у Амстердамі🤫
вулиця Червоних ліхтарів у Амстердамі🤫
9 869
12
як же мені подобаються ці фото я дякую собі, що моє тіло, як то кажуть: «не знаю до чого, але воно готове»😄 Зі школи привчил+3
як же мені подобаються ці фото я дякую собі, що моє тіло, як то кажуть: «не знаю до чого, але воно готове»😄 Зі школи привчила себе до спорту, бігала коло навколо села, розтягувалась за картинками з інтернету, танцювала під відео по телевізору… я дуже комплексувала й не подобалась собі, тому завжди хотіла себе «покращити» Я була 2чі пухкенька у житті: у дитинстві (близькі сміялись, що маю когось народити, таке було пузятко), а за літо перед першим класом швидко витягнулась у рості й схудла на 1 курсі коледжу, перестала займатися спортом, стрес від міста та поганого харчування.. Бабуся каже: Іринко, ти не хочеш трохи схуднути? Це було дуже неочікувано😅 сумно зараз, що немає жодного фото.. бо я себе настільки не сприймала, що уникала будь-яких фото *коли пішла глибше працювати з собою - я дуже часто до істерик зі ріками сліз просила вибачення у свого тіла, як же воно памʼятає мої знущання, як воно стійко трималось у складні періоди мого життя, і у кожний момент мої поганих слів та відношення до нього (я фізично сама себе била, бувало і різала, ризикові високі та небезпечні будівлі, запрацьовуватися так, що цілий день без їжі, а часом займатися до втрати сил) Це зараз я у такому класному конекті, таке відчуття, що я все життя несвідомо робила собі «тіло амазонки», випробовувала на максимум.. (у мене ще й тату на руці «create yourself») А зараз турбуюся і люблю, так варто було б з початку.. та я цього не вміла☹️ Тому, якщо ви на шляху - все буде🫂 Підтримайте тіло, воно єдине, що утримує вас тут на Землі, навіть, якщо щось у собі не подобається - це твій найближчий, найкрасивіший друг♥️
10 924
13
І про гроші.. останні роки фраза «гроші це те, скільки цінності ти даєш людям» набуло популярності й це звучить чудово, але я не могла зрозуміти, чому тоді багато коштів якраз там, де цієї цінності як би і не дуже багато😅 а там, де дають багато цінності - там або мало, або як пощастить Бо суть не скільки у цінності, а у відчуттях клієнта, та що він випромінює і тут приходить мені відповідь: «коливання»(весь світ побудований на частотах та коливаннях) - чим більше коливає більшу кількість людей від того, що ти робиш, тим більше там грошей (неважливо, чи позитивний це фон чи негативний) От до прикладу у футболі багато грошей, по суті бігають і грають у мʼяч - алеее, скільки ж глядачів які ж там емоції Фільми - скільки ж емоцій ми проживаємо за фільм.. погугліть, які там чеки Принцип, як у ютубі: чим більше переглядів - тим більше оплата; чим ексклюзивніше контент - тим більше прайс за 1 хвилину переглядів І це співставне з будь-якою професією… Тому всі ці роки кажу: найцінніше, що є у вас - це ваша увага, Де увага - там енергія
7 557
14
Трішки поділюсь з вами♥️ записалась на сесію, бо щось мене почали дратувати чоловіки думки, що без них було б краще😄 от якби жили тільки жінки і мене прям не відпускало, у само сесії саботаж, отже треба було піти з кимось у цей досвід І знаєте що, це стало темою, яка мене направить у цілісність.. через огиду до чоловіків(про це там нічого і не було😅) у підсумку: це не сесія вийшла, а цілий подкаст.. бо мене інсайтило за все, що навколо нас чітка ясність у голові і спокій до речі, ми неможливі без інших людей - тільки так є цілісність як інь та янь, як день та ніч завдання на життя - немає, ти яке собі хочеш - таке і обирай, хочеш переобирай «У що віриш - так і буде» найголовніше згадати «хто ти?» ми не відкриваємо себе собі, ми пригадуємо, хто є насправді і коли ти справді відчуєш, що ти є частиною цілого, і ти є цим цілим(як крапля в океані, яка і є океаном) - то ти виростаєш і там стає спокійно.. тривожно тоді, коли ти забуваєш, хто ти є🫂 ми всі «коливаємося» - ці коливання відходять від кожної людини і повертаюся назад від світу/інших людей/ситуацій Чи позивні це будуть емоції, чи негативні - немає різниці, все воно коливає простір.. а ці коливання створюють життя, без них - нас немає, як лінія на кардіограмі♥️
4 973
15
Video message
4 625
16
Video message
4 553
17
Video message
4 347
18
Video message
4 631
19
Video message
4 162
20
Капець🥹😍
Капець🥹😍
5 295