en
Feedback
Львівський Криптан

Львівський Криптан

Open in Telegram

• ділюсь можливостями в крипті; • про крипту як інструмент інвестицій Зв’язок зі мною - @lvivcriptan Чат для спілкування - https://t.me/+-wZf8FaRSQ02YTFi Менеджери по рекламі: @yuliy_in @optar_cpa @tocatcrypto @pifagor_dao @ostapsmm

Show more

📈 Analytical overview of Telegram channel Львівський Криптан

Channel Львівський Криптан (@lvivcriptan22) in the Ukrainian language segment is an active participant. Currently, the community unites 40 306 subscribers, ranking 3 162 in the Cryptocurrencies category and 1 452 in the Ukraine region.

📊 Audience metrics and dynamics

Since its creation on невідомо, the project has demonstrated rapid growth, gathering an audience of 40 306 subscribers.

According to the latest data from 22 June, 2026, the channel demonstrates stable activity. Although there has been a change in the number of participants by 127 over the last 30 days and by 130 over the last 24 hours, overall reach remains high.

  • Verification status: Not verified
  • Engagement rate (ER): The average audience engagement rate is 10.13%. Within the first 24 hours after publication, content typically collects 7.21% reactions from the total number of subscribers.
  • Post reach: On average, each post receives 4 079 views. Within the first day, a publication typically gains 2 902 views.
  • Reactions and interaction: The audience actively supports content: the average number of reactions per post is 43.
  • Thematic interests: Content is focused on key topics such as біржа, катка24, bybit, токен, lvivcriptan.

📝 Description and content policy

The author describes the resource as a platform for expressing subjective opinions:
• ділюсь можливостями в крипті; • про крипту як інструмент інвестицій Зв’язок зі мною - @lvivcriptan Чат для спілкування - https://t.me/+-wZf8FaRSQ02YTFi Менеджери по рекламі: @yuliy_in @optar_cpa @tocatcrypto @pifagor_dao @ostapsmm

Thanks to the high frequency of updates (latest data received on 24 June, 2026), the channel maintains relevance and a high level of publication reach. Analytics show that the audience actively interacts with content, making it an important point of influence in the Cryptocurrencies category.

40 306
Subscribers
+13024 hours
+987 days
+12730 days
Posts Archive
Кому потрібно допомога?😃
Кому потрібно допомога?😃

Трішки нічних думок в паблік….😳 Чесно? Раніше в крипті було простіше. Не тому що ми були геніями, а тому що ринок був незвід
Трішки нічних думок в паблік….😳 Чесно? Раніше в крипті було простіше. Не тому що ми були геніями, а тому що ринок був незвіданим для більшості. Можна було зайти в якийсь ноунейм токен — і через місяць примножити 5-10 іксів. Ретродропи сипались так, що інколи це виглядало як баг системи. Достатньо було просто бути в темі, швидше за інших зайти в не тупити. Заробляти на шортах на дистанції теж не просто, серед знайомих дуже багато кейсів де втрачаються 5-ти і навіть 6-ти значні суми… Про такі речі зазвичай не пишуть в пабліках, успішний успіх понад усе😵‍💫 Стало важче у всіх напрямах крипти, багато криптанів паркують свої кровні подальше від крипти… Натомість фонди стали розумнішими, а конкуренція більша. Те, що раніше давало іксів 10, сьогодні дає 20-30% — і то якщо правильно зайшов і вийшов, і здебільшого мова йде про шорти. Якщо раніше вистачало інтуїції та швидкості, то зараз без системи, ризик-менеджменту й холодної голови ми просто ліквідність для тих, хто це вже зрозумів. 👍 - якщо заходять такі пости

Заробляємо 15$ від біржі Whitebit🫡 Зараз дають стейкінг USDT до 221% для нових акаунтів. Без магії — просто маркетинг, але к
Заробляємо 15$ від біржі Whitebit🫡 Зараз дають стейкінг USDT до 221% для нових акаунтів. Без магії — просто маркетинг, але кеш забрати можна. Що потрібно зробити: 1️⃣ Реєструємо новий акаунт + KYC проходимо 2️⃣ Заходимо в пули та закидаємо50–500$ 3️⃣ Через ~5 днів можемо забрати нагороду По факту: з 500$ виходить ~15$ зверху на спот. Не космос, але краще ніж нічого Пул 50–500$ працює для України. 1000$ — не всім доступний. Хто ще не має аккаунта, можна поєднати корисне з приємним, аби створити на родичів і друзів і примножити баланс! 🔴 Реєстрація на біржі Whitebit

Шалений четвер на біржі ByBit🤑 Щотижня ByBit вибирає новий токен і надає на нього найкращі умови для стейкінгу. Цього тижня
Шалений четвер на біржі ByBit🤑 Щотижня ByBit вибирає новий токен і надає на нього найкращі умови для стейкінгу. Цього тижня в центрі уваги — BTC, ETH, XRP і CC. Маємо два ексклюзивних пули, які діють всього сім днів: 🔴 Стейкінг USDT з APR до 555% в BTC, XRP і CC 🔴 Стейкінг ETH з APR до 555% в ETH Єдиний мінус цієї двіжухи, що актуально лише для нових користувачів😢 🔴Реєстрація на біржі ByBit 🔴Проксі для промо беру лише тут: proxy-seller.com ( з промокодом lvivcriptan - 15% знижки на IPv4, IPv6, ISP та 10% на Резидентські та Мобільні проксі)

Тепер точно вірю в медвежку🥹

Ну тепер точно будемо падати…🥹 Ерік Трамп максимально bullish по $BTC. Каже — мільйон за монету цілком реальний сценарій, навіть з урахуванням дикої волатильності. Проте, ми знаємо, як тільки Трамп-молодший виходить з публічним оптимізмом — ринок укатується…

Очікуємо паніку на ринку!?🥲 За останні 48 годин фіксують масове перекидання техніки США на бази в Європі та Близькому Сході:
Очікуємо паніку на ринку!?🥲 За останні 48 годин фіксують масове перекидання техніки США на бази в Європі та Близькому Сході: 🔴 48 × F-16 🔴 12 × F-22 🔴 18 × F-35A 🔴 6 × E-3G Sentry (ДРЛО) 🔴 1 × E-11A BACN (звʼязок / РЕБ) 🔴 ~40 танкерів KC-46A / KC-135 Таку логістику не просто так перекидають… Схоже скоро побачимо як США руїнить Іран🤔

Заробляємо 50$ на китайцях!?😳 Зараз є робоча схема з 100% кешбеком до 2200 грн (~50$) для нових користувачів Temu, і все реа
Заробляємо 50$ на китайцях!?😳 Зараз є робоча схема з 100% кешбеком до 2200 грн (~50$) для нових користувачів Temu, і все реально виводиться. Що потрібно зробити: 1️⃣ Реєструємось у LetyShops 2️⃣ Через розділ «Магазини» заходимо на Temu (ВАЖЛИВО — створюємо новий акаунт) 3️⃣ Купуємо товарів до 2200 грн 4️⃣ Чекаємо ~60 днів → отримуємо 100% кешбек → виводимо гроші Оформляти замовлення потрібно саме через сайт. Якщо купите через додаток — кешбек не зарахують. В результаті маємо товар на 2200 грн. який залишається у нас, а 2200 грн повертаються кешбеком По факту — безкоштовний Temu або +50$ до банку. Акція вже майже закінчується через 10 годин, тому не зволікаємо і на тему закупляємо🤑

Binance знову нагодує за стейкінг стейблів🍽 Акцію з холдом USD1 продовжили до 20 березня — за утримання нараховують $WLFI. Т
Binance знову нагодує за стейкінг стейблів🍽 Акцію з холдом USD1 продовжили до 20 березня — за утримання нараховують $WLFI. Тож не спішимо із продажем $USD1 , а продовжуємо отримувати нагороди. Механіка проста: 🔴 беремо USD1 на споті 🔴 тримаємо на Binance (на ф’ючерсах множник 1.2х) 🔴 отримуємо $WLFI Наступна виплата за тиждень, програма діє до березня. Хоч щось приємне в цей ведмежий сезон 🐻

Ф’ючерси в Catapult вже запущено!🥹 Дочекались — тепер можна відкривати long і short до 5х. Більше волатильності — більше мож
Ф’ючерси в Catapult вже запущено!🥹 Дочекались — тепер можна відкривати long і short до . Більше волатильності — більше можливостей (і більше відповідальності). Зараз режим beta: максимальний розмір позиції — $300 (це notional, тобто вже з урахуванням плеча, а не просто маржа). Ліміти поступово піднімуть, щоб можна було брати більшу позу. Для всіх, хто торгує по ТА — ваш час настав. Якщо раніше не вистачало руху, тепер волатильність буде достатня. Щоб зайти у ф’ючерси: відкрийте сторінку токена і перемкніть Spot → Futures. Спробувати платформу можна за посиланням - https://catapult.trade/r/LVIVCRIPTAN

На такому нудному ринку, OKX вирішив потішити двома LaunchX😃 Півгодини тому запустили два нові LaunchX з #ZAMA та #ESP, не з
На такому нудному ринку, OKX вирішив потішити двома LaunchX😃 Півгодини тому запустили два нові LaunchX з #ZAMA та #ESP, не забудьте взяти участь в акції! Що потрібно зробити 1️⃣Реєструємо новий акаунт на OKX BOOST (якщо немає) 2️⃣Переходимо на дві промки: перша та друга 3️⃣Натискаємо кнопку "Підтвердити участь" 🔴Дедлайн - завтра о 10:00 Умови участі не змінилися, щоб заклеймити аірдруп, потрібно мати: 200$ депозиту, а також торговий оборот від 400$. 🔴 Реєстрація в OKX BOOST (-20% на ваші затрати на комісію) 🔴 Реєстрація на біржі OKX 🔴 Проксі для промо беру лише тут: proxy-seller.com ( з промокодом lvivcriptan - 15% знижка) Торгую на біржах: ByBit🔴BingX🔴WhiteBit

Віталік стелить дівчині, що всі гроші в крипті, і що скоро підніметься😃 Віримо?
Віталік стелить дівчині, що всі гроші в крипті, і що скоро підніметься😃 Віримо?

HOLD — наше все!?😭
HOLD — наше все!?😭

Новий Xpool на біржі BitGet🫡 Сьогодні в 12:00 стартує новий Xpool на біржі Bitget на який виділено 50 $XAUT . Доступний один
Новий Xpool на біржі BitGet🫡 Сьогодні в 12:00 стартує новий Xpool на біржі Bitget на який виділено 50 $XAUT . Доступний один пул з BTC, тому якщо холдите біток, то можна заробити на добру булочку з маком! 🔴 Дедлайн - 24 лютого 🔴 Реєстрація на біржі BitGet

Заробляти на торгах мемів - нереально!?🥹 У січні мемами торгували на PumpFun 180 000 людей — і лише 4 з них винесли понад $5
Заробляти на торгах мемів - нереально!?🥹 У січні мемами торгували на PumpFun 180 000 людей — і лише 4 з них винесли понад $50k. 🔴 1,7% — заробили від $500 🔴 55% — майже нуль або до $500 🔴 42% — стабільно в мінусі Печальна статистика, як бачимо на дистанції щось заробляти на мемній історії шанси мінімальні

Купляємо золото по дисконту!?😃? На біржі MEXC запустили новий Launchpad, де ми можемо купити золото $XAUT зі знижкою 20-40%.
Купляємо золото по дисконту!?😃? На біржі MEXC запустили новий Launchpad, де ми можемо купити золото $XAUT зі знижкою 20-40%. Участь можуть взяти як старі користувачі, так і нові з більш вигідними умовами. Що потрібно зробити: 1️⃣ Реєструємося на біржі MEXC, та проходимо KYC1 верифікацію 2️⃣ Переходимо по посиланню і підтверджуємо участь. 3️⃣ Робимо депозит від 100 USDT, торгуємо на споті на суму більше 100$ і на ф'ючерсах на суму більше 10к$ (для старих - оборот у 20к$) та лочимо до 5к$ і чекаємо алоку. Як завжди найвигідніше тут для нових користувачів можна збільшити алокацію до 10к USDT за об'єм на ф'ючерсах. 50к об'єму = +1,5к$, 80к = +500к$, 120к = +1к$, 200к = +1к$. Нагадую, що на один доку можна створити 3 акаунти. Так що, реєструємо акаунти на родичів і депаємо під гарний відсоток 🔴 Дедлайн: 6 березня о 12:00, розподіл токенів о 14:00. 🔴 Реєстрація на біржі MEXC 🔴 Проксі для промо беру лише тут: proxy-seller.com ( з промокодом lvivcriptan - 15% знижка)

Як вам дані соціально-економічного статусу громадян в 2026 році?😃
Як вам дані соціально-економічного статусу громадян в 2026 році?😃

Віталік Бутерин базує🥹

Беречейн туземунить, маємо 150% росту за останню добу, проте є невеличке АЛЕ🥹
+1
Беречейн туземунить, маємо 150% росту за останню добу, проте є невеличке АЛЕ🥹