en
Feedback
Львівський Криптан

Львівський Криптан

Open in Telegram

• ділюсь можливостями в крипті; • про крипту як інструмент інвестицій Зв’язок зі мною - @lvivcriptan Чат для спілкування - https://t.me/+-wZf8FaRSQ02YTFi Менеджери по рекламі: @yuliy_in @optar_cpa @tocatcrypto @pifagor_dao @ostapsmm

Show more

📈 Analytical overview of Telegram channel Львівський Криптан

Channel Львівський Криптан (@lvivcriptan22) in the Ukrainian language segment is an active participant. Currently, the community unites 40 306 subscribers, ranking 3 162 in the Cryptocurrencies category and 1 452 in the Ukraine region.

📊 Audience metrics and dynamics

Since its creation on невідомо, the project has demonstrated rapid growth, gathering an audience of 40 306 subscribers.

According to the latest data from 22 June, 2026, the channel demonstrates stable activity. Although there has been a change in the number of participants by 127 over the last 30 days and by 130 over the last 24 hours, overall reach remains high.

  • Verification status: Not verified
  • Engagement rate (ER): The average audience engagement rate is 10.13%. Within the first 24 hours after publication, content typically collects 7.21% reactions from the total number of subscribers.
  • Post reach: On average, each post receives 4 079 views. Within the first day, a publication typically gains 2 902 views.
  • Reactions and interaction: The audience actively supports content: the average number of reactions per post is 43.
  • Thematic interests: Content is focused on key topics such as біржа, катка24, bybit, токен, lvivcriptan.

📝 Description and content policy

The author describes the resource as a platform for expressing subjective opinions:
• ділюсь можливостями в крипті; • про крипту як інструмент інвестицій Зв’язок зі мною - @lvivcriptan Чат для спілкування - https://t.me/+-wZf8FaRSQ02YTFi Менеджери по рекламі: @yuliy_in @optar_cpa @tocatcrypto @pifagor_dao @ostapsmm

Thanks to the high frequency of updates (latest data received on 24 June, 2026), the channel maintains relevance and a high level of publication reach. Analytics show that the audience actively interacts with content, making it an important point of influence in the Cryptocurrencies category.

40 306
Subscribers
+13024 hours
+987 days
+12730 days
Posts Archive
Криптани, признавайтесь хто сьогодні куш піймав 🥹
+5
Криптани, признавайтесь хто сьогодні куш піймав 🥹

Всі живі… а ARKHAM — скаманувся!?🥹 Компанія вирішила закрити DEX через мізерні обсяги — $620k на добу, і це попри запуск спо
Всі живі… а ARKHAM — скаманувся!?🥹 Компанія вирішила закрити DEX через мізерні обсяги — $620k на добу, і це попри запуск споту в США та мобільного аппа. Нагадую що вчора якраз була річниця дропу за 1 сезон, усі чекали руху, а сьогодні сказали нам — «до ведзення». Ще й вивести Деп не дають, надіюсь що це явище тимчасове…

Ахх сука😨

Ну що, подивимось, чи нагодує перший Alpha Box🍽 О 12:00 за Києвом стартує FCFS-дроп на Binance. Вхід зараз — 242 поінти. Дро
Ну що, подивимось, чи нагодує перший Alpha Box🍽 О 12:00 за Києвом стартує FCFS-дроп на Binance. Вхід зараз — 242 поінти. Дроп рандомний, токени використовуються зBinance Alpha. Якщо коробки зависнуть — поріг почнуть різати кожні 5 хвилин. Паралельно можна глянути Earn Yield Arena — як варіант можна щось знайти хороше до стейкінгу 🔴 Детальніше за посиланням Торгую на біржах: ByBit🔴BingX🔴WhiteBit

Гаразд, ви вмовили! Оскільки багато з вас втратили гроші через обвал — сьогодні приймуть всіх безкоштовно до віпу каналу Вхід: https://t.me/+D5mW4zdlS3BhNWI0 У правильному середовищі ви зможете значно швидше відновити депозит, почати заробляти та не допускати помилок, які, власне, і привели вас до цієї ситуації. #реклама #рекламний _текст

Майкл Сейлор відкупляє чергове дно😁 MicroStrategy заявили, що купуватимуть Bitcoin кожен квартал без кінця, навіть попри нереалізований мінус $5,1 млрд. На балансі вже 714 644 BTC (~$49 млрд). Сейлор чітко дав зрозуміти: продавати не будуть, а якщо BTC впаде до $8 000 — просто рефінансують борги. Віримо?

Binance Wallet анонсував новий формат аірдропів — Alpha Box😎 Суть досить проста: кілька проєктів кидають токени в один спіль
Binance Wallet анонсував новий формат аірдропів — Alpha Box😎 Суть досить проста: кілька проєктів кидають токени в один спільний пул, а ми за свої Alpha Points отримуємо випадковий дроп на еквівалентну суму. Перший Alpha Box стартує 11.02.2026. Повний список проєктів і мінімальний поріг поінтів оголосять пізніше в офіційному X від Binance Wallet. Формат класичний — хто перший, того й токени. Поріг входу зменшується на 5 Alpha Points кожні 5 хвилин, доки пул повністю не розберуть. Щоб зайти: відкриваємо Binance App → Alpha Events → Airdrop, обираємо Alpha Box, потрібно мінімум 15 Alpha Points, тиснемо Claim — і ловимо токени одного з проєктів. Думаю що перші дропи можуть смачно насипати. Тому збираємо бали і очікуємо дроп🫡 🔴 Детальніше за посиланням Торгую на біржах: ByBit🔴BingX🔴WhiteBit

Маємо новий Xpool від біржі BingX😎 Біржа BingX запустила новий Launchpool з токеном $MSVP, цього разу винагороду за стейкінг
Маємо новий Xpool від біржі BingX😎 Біржа BingX запустила новий Launchpool з токеном $MSVP, цього разу винагороду за стейкінг ми будемо отримувати в Points, а потім відбудеться конвертація поінтів у токени Що потрібно зробити: 1️⃣Реєструємось на біржі BingX  2️⃣Переходимо в лаунчпул 3️⃣Вносимо USDT або MOVAта фармимо поінти та чекаємо на нагороди Виділили 600к балів у $MSVP ~38к$, пізніше нафармлені бали можна буде обміняти на токени проекту. Паралельно зараз є активний Xpool з $MOVA. 🔴Реєстрація на біржі BingX 🔴Проксі для промо беру лише тут: proxy-seller.com ( з промокодом lvivcriptan - 15% зни

Криптани, що по світлу?🥹 Глянув графіки, таке враження що в Києві живу…

BTC по 60 000$ — більше не побачимо!?😃 Binance без зайвого шуму докупили 4 225 BTC — це майже 300 млн доларів, а загальний о
+1
BTC по 60 000$ — більше не побачимо!?😃 Binance без зайвого шуму докупили 4 225 BTC — це майже 300 млн доларів, а загальний обсяг їхніх покупок уже перевалив за 10 455 BTC, тобто понад 730 млн. Strategy теж не стояли осторонь за цей період падіння — взяли ще 1 142 BTC на 90 млн, середня ціна портфеля тепер близько 78 800 доларів. І це не поодинокі історії. 6 лютого майже 67 тисяч BTC зайшло на акумуляційні адреси — найбільший притік у цьому циклі. Саме в той момент, коли натовп сумнівається, кити спокійно і без емоцій збирають обʼєми. Тим часом BTC консолідується, маємо ціну 69 000$, куди далі ? 🌚 - BTC по 59 000$ ось ось 💩 🐳 - BTC скоро буде по 79 000$, в повітрі запах бички 🤤

У нас немає світла, зате є тепло новий OKX BOOST🫡 Пів години назад запустився новий LaunchX з $CYS, для участі змінили мінім
У нас немає світла, зате є тепло новий OKX BOOST🫡 Пів години назад запустився новий LaunchX з $CYS, для участі змінили мінімальні умови: тепер потрібно 200$ депозиту та 400$ торгового обороту. Що потрібно зробити: 1️⃣Переходимо на сторінку з бустом: натисніть 2️⃣Натискаємо "Підтвердити нашу участь" 3️⃣Чекаємо нагороди у токенах 🔴Дедлайн - завтра 10:00 Взяти участь можна на біржі, а також на WEB3 гаманці. 🔴 Реєстрація в OKX BOOST (-20% на ваші затрати на комісію) 🔴 Реєстрація на біржі OKX 🔴 Проксі для промо беру лише тут: proxy-seller.com ( з промокодом lvivcriptan - 15% знижка) Торгую на біржах: ByBit🔴BingX🔴WhiteBit

В США випустили пиво для шортистів💩 Бренд Columbia разом із локальною пивоварнею презентували «Поклик природи». У варінні ви
В США випустили пиво для шортистів💩 Бренд Columbia разом із локальною пивоварнею презентували «Поклик природи». У варінні використали какахи чорних ведмедів 🐻💩 Пиво на яке Криптани заслужили🚽

Вболіваєте за когось?😃
Вболіваєте за когось?😃

Джим Крамер заявив, що Трамп вже дав команду наповнювати BTC резерв, віримо!?🤔 Джим заявив що мова йде про 1 млн BTC ~$60 млрд. і що для США це копійки. Запевняє, що потрібно зробити це без шуму, поки натовп зайнятий своїми проблемами. Бо інакше — миттєвий памп… Якщо це правда — зараз іде тиха скупка.

Що там було з ETH?🥹 В дорозі промахав момент …

Коли крипта відросла за сьогодні на 10%, попри загальне падіння портфелів на -70/80%😁

Маємо новий Xpool від біржі BingX😎 Біржа BingX запустила новий Launchpool з токеном MOVA, цього разу винагороду за стейкінг
Маємо новий Xpool від біржі BingX😎 Біржа BingX запустила новий Launchpool з токеном MOVA, цього разу винагороду за стейкінг ми будемо отримувати в Points, а потім відбудеться конвертація поінтів у токени Що потрібно зробити: 1️⃣Реєструємось на біржі BingX  2️⃣Переходимо в лаунчпул 3️⃣Вносимо USDT або MOVAта фармимо поінти та чекаємо на нагороди Маємо чудову можливість без ризику залутати $, тому залітаємо та забираємо профіт. Старт вже відбувся 🔴Реєстрація на біржі BingX 🔴Проксі для промо беру лише тут: proxy-seller.com ( з промокодом lvivcriptan - 15% зни

Сусіди, пробачте за вчорашній вечір🥹

Досить залипати в графік бітка час працювати 😉 Вмикаємо голову і чистимо своє інфополе. На такому ринку саме час прокачатись, набратись знань і підготуватись до росту, щоб потім не наздоганяти поїзд. Особисто рекомендую додати хлопців і взяти 1–2 проєкти в роботу, поки у всіх негативні настрої. Саме в такі моменти закладається результат і воно точно окупиться. Посилання буде активне лише 24 години.

Варшавський Криптан поділився зі мною відосом, ну а я вже з вами 😎