ch
Feedback
Львівський Криптан

Львівський Криптан

前往频道在 Telegram

• ділюсь можливостями в крипті; • про крипту як інструмент інвестицій Зв’язок зі мною - @lvivcriptan Чат для спілкування - https://t.me/+-wZf8FaRSQ02YTFi Менеджери по рекламі: @yuliy_in @optar_cpa @tocatcrypto @pifagor_dao @ostapsmm

显示更多

📈 Telegram 频道 Львівський Криптан 的分析概览

频道 Львівський Криптан (@lvivcriptan22) 乌克兰语 语言赛道中的 是活跃参与者。目前社区聚集了 40 306 名订阅者,在 加密货币 类别中位列第 3 162,并在 乌克兰 地区排名第 1 452

📊 受众指标与增长动态

невідомо 创建以来,项目保持高速增长,吸引了 40 306 名订阅者。

根据 22 六月, 2026 的最新数据,频道保持稳定运转。过去 30 天订阅人数变化为 127,过去 24 小时变化为 130,整体触达仍然可观。

  • 认证状态: 未认证
  • 互动率 (ER): 平均受众互动率为 10.13%。内容发布后 24 小时内通常能获得 7.21% 的反应,占订阅者总量。
  • 帖子覆盖: 每篇帖子平均可获得 4 079 次浏览,首日通常累积 2 902 次浏览。
  • 互动与反馈: 受众积极参与,单帖平均反应数为 43
  • 主题关注点: 内容集中在 біржа, катка24, bybit, токен, lvivcriptan 等核心主题上。

📝 描述与内容策略

作者将该频道定位为表达主观观点的平台:
• ділюсь можливостями в крипті; • про крипту як інструмент інвестицій Зв’язок зі мною - @lvivcriptan Чат для спілкування - https://t.me/+-wZf8FaRSQ02YTFi Менеджери по рекламі: @yuliy_in @optar_cpa @tocatcrypto @pifagor_dao @ostapsmm

凭借高频更新(最新数据采集于 24 六月, 2026),频道始终保持新鲜度与高覆盖。分析显示受众积极互动,使其成为 加密货币 类别中的关键影响点。

40 306
订阅者
+13024 小时
+987
+12730
帖子存档
Кому потрібно допомога?😃
Кому потрібно допомога?😃

Трішки нічних думок в паблік….😳 Чесно? Раніше в крипті було простіше. Не тому що ми були геніями, а тому що ринок був незвід
Трішки нічних думок в паблік….😳 Чесно? Раніше в крипті було простіше. Не тому що ми були геніями, а тому що ринок був незвіданим для більшості. Можна було зайти в якийсь ноунейм токен — і через місяць примножити 5-10 іксів. Ретродропи сипались так, що інколи це виглядало як баг системи. Достатньо було просто бути в темі, швидше за інших зайти в не тупити. Заробляти на шортах на дистанції теж не просто, серед знайомих дуже багато кейсів де втрачаються 5-ти і навіть 6-ти значні суми… Про такі речі зазвичай не пишуть в пабліках, успішний успіх понад усе😵‍💫 Стало важче у всіх напрямах крипти, багато криптанів паркують свої кровні подальше від крипти… Натомість фонди стали розумнішими, а конкуренція більша. Те, що раніше давало іксів 10, сьогодні дає 20-30% — і то якщо правильно зайшов і вийшов, і здебільшого мова йде про шорти. Якщо раніше вистачало інтуїції та швидкості, то зараз без системи, ризик-менеджменту й холодної голови ми просто ліквідність для тих, хто це вже зрозумів. 👍 - якщо заходять такі пости

Заробляємо 15$ від біржі Whitebit🫡 Зараз дають стейкінг USDT до 221% для нових акаунтів. Без магії — просто маркетинг, але к
Заробляємо 15$ від біржі Whitebit🫡 Зараз дають стейкінг USDT до 221% для нових акаунтів. Без магії — просто маркетинг, але кеш забрати можна. Що потрібно зробити: 1️⃣ Реєструємо новий акаунт + KYC проходимо 2️⃣ Заходимо в пули та закидаємо50–500$ 3️⃣ Через ~5 днів можемо забрати нагороду По факту: з 500$ виходить ~15$ зверху на спот. Не космос, але краще ніж нічого Пул 50–500$ працює для України. 1000$ — не всім доступний. Хто ще не має аккаунта, можна поєднати корисне з приємним, аби створити на родичів і друзів і примножити баланс! 🔴 Реєстрація на біржі Whitebit

Шалений четвер на біржі ByBit🤑 Щотижня ByBit вибирає новий токен і надає на нього найкращі умови для стейкінгу. Цього тижня
Шалений четвер на біржі ByBit🤑 Щотижня ByBit вибирає новий токен і надає на нього найкращі умови для стейкінгу. Цього тижня в центрі уваги — BTC, ETH, XRP і CC. Маємо два ексклюзивних пули, які діють всього сім днів: 🔴 Стейкінг USDT з APR до 555% в BTC, XRP і CC 🔴 Стейкінг ETH з APR до 555% в ETH Єдиний мінус цієї двіжухи, що актуально лише для нових користувачів😢 🔴Реєстрація на біржі ByBit 🔴Проксі для промо беру лише тут: proxy-seller.com ( з промокодом lvivcriptan - 15% знижки на IPv4, IPv6, ISP та 10% на Резидентські та Мобільні проксі)

Тепер точно вірю в медвежку🥹

Ну тепер точно будемо падати…🥹 Ерік Трамп максимально bullish по $BTC. Каже — мільйон за монету цілком реальний сценарій, навіть з урахуванням дикої волатильності. Проте, ми знаємо, як тільки Трамп-молодший виходить з публічним оптимізмом — ринок укатується…

Очікуємо паніку на ринку!?🥲 За останні 48 годин фіксують масове перекидання техніки США на бази в Європі та Близькому Сході:
Очікуємо паніку на ринку!?🥲 За останні 48 годин фіксують масове перекидання техніки США на бази в Європі та Близькому Сході: 🔴 48 × F-16 🔴 12 × F-22 🔴 18 × F-35A 🔴 6 × E-3G Sentry (ДРЛО) 🔴 1 × E-11A BACN (звʼязок / РЕБ) 🔴 ~40 танкерів KC-46A / KC-135 Таку логістику не просто так перекидають… Схоже скоро побачимо як США руїнить Іран🤔

Заробляємо 50$ на китайцях!?😳 Зараз є робоча схема з 100% кешбеком до 2200 грн (~50$) для нових користувачів Temu, і все реа
Заробляємо 50$ на китайцях!?😳 Зараз є робоча схема з 100% кешбеком до 2200 грн (~50$) для нових користувачів Temu, і все реально виводиться. Що потрібно зробити: 1️⃣ Реєструємось у LetyShops 2️⃣ Через розділ «Магазини» заходимо на Temu (ВАЖЛИВО — створюємо новий акаунт) 3️⃣ Купуємо товарів до 2200 грн 4️⃣ Чекаємо ~60 днів → отримуємо 100% кешбек → виводимо гроші Оформляти замовлення потрібно саме через сайт. Якщо купите через додаток — кешбек не зарахують. В результаті маємо товар на 2200 грн. який залишається у нас, а 2200 грн повертаються кешбеком По факту — безкоштовний Temu або +50$ до банку. Акція вже майже закінчується через 10 годин, тому не зволікаємо і на тему закупляємо🤑

Binance знову нагодує за стейкінг стейблів🍽 Акцію з холдом USD1 продовжили до 20 березня — за утримання нараховують $WLFI. Т
Binance знову нагодує за стейкінг стейблів🍽 Акцію з холдом USD1 продовжили до 20 березня — за утримання нараховують $WLFI. Тож не спішимо із продажем $USD1 , а продовжуємо отримувати нагороди. Механіка проста: 🔴 беремо USD1 на споті 🔴 тримаємо на Binance (на ф’ючерсах множник 1.2х) 🔴 отримуємо $WLFI Наступна виплата за тиждень, програма діє до березня. Хоч щось приємне в цей ведмежий сезон 🐻

Ф’ючерси в Catapult вже запущено!🥹 Дочекались — тепер можна відкривати long і short до 5х. Більше волатильності — більше мож
Ф’ючерси в Catapult вже запущено!🥹 Дочекались — тепер можна відкривати long і short до . Більше волатильності — більше можливостей (і більше відповідальності). Зараз режим beta: максимальний розмір позиції — $300 (це notional, тобто вже з урахуванням плеча, а не просто маржа). Ліміти поступово піднімуть, щоб можна було брати більшу позу. Для всіх, хто торгує по ТА — ваш час настав. Якщо раніше не вистачало руху, тепер волатильність буде достатня. Щоб зайти у ф’ючерси: відкрийте сторінку токена і перемкніть Spot → Futures. Спробувати платформу можна за посиланням - https://catapult.trade/r/LVIVCRIPTAN

На такому нудному ринку, OKX вирішив потішити двома LaunchX😃 Півгодини тому запустили два нові LaunchX з #ZAMA та #ESP, не з
На такому нудному ринку, OKX вирішив потішити двома LaunchX😃 Півгодини тому запустили два нові LaunchX з #ZAMA та #ESP, не забудьте взяти участь в акції! Що потрібно зробити 1️⃣Реєструємо новий акаунт на OKX BOOST (якщо немає) 2️⃣Переходимо на дві промки: перша та друга 3️⃣Натискаємо кнопку "Підтвердити участь" 🔴Дедлайн - завтра о 10:00 Умови участі не змінилися, щоб заклеймити аірдруп, потрібно мати: 200$ депозиту, а також торговий оборот від 400$. 🔴 Реєстрація в OKX BOOST (-20% на ваші затрати на комісію) 🔴 Реєстрація на біржі OKX 🔴 Проксі для промо беру лише тут: proxy-seller.com ( з промокодом lvivcriptan - 15% знижка) Торгую на біржах: ByBit🔴BingX🔴WhiteBit

Віталік стелить дівчині, що всі гроші в крипті, і що скоро підніметься😃 Віримо?
Віталік стелить дівчині, що всі гроші в крипті, і що скоро підніметься😃 Віримо?

HOLD — наше все!?😭
HOLD — наше все!?😭

Новий Xpool на біржі BitGet🫡 Сьогодні в 12:00 стартує новий Xpool на біржі Bitget на який виділено 50 $XAUT . Доступний один
Новий Xpool на біржі BitGet🫡 Сьогодні в 12:00 стартує новий Xpool на біржі Bitget на який виділено 50 $XAUT . Доступний один пул з BTC, тому якщо холдите біток, то можна заробити на добру булочку з маком! 🔴 Дедлайн - 24 лютого 🔴 Реєстрація на біржі BitGet

Заробляти на торгах мемів - нереально!?🥹 У січні мемами торгували на PumpFun 180 000 людей — і лише 4 з них винесли понад $5
Заробляти на торгах мемів - нереально!?🥹 У січні мемами торгували на PumpFun 180 000 людей — і лише 4 з них винесли понад $50k. 🔴 1,7% — заробили від $500 🔴 55% — майже нуль або до $500 🔴 42% — стабільно в мінусі Печальна статистика, як бачимо на дистанції щось заробляти на мемній історії шанси мінімальні

Купляємо золото по дисконту!?😃? На біржі MEXC запустили новий Launchpad, де ми можемо купити золото $XAUT зі знижкою 20-40%.
Купляємо золото по дисконту!?😃? На біржі MEXC запустили новий Launchpad, де ми можемо купити золото $XAUT зі знижкою 20-40%. Участь можуть взяти як старі користувачі, так і нові з більш вигідними умовами. Що потрібно зробити: 1️⃣ Реєструємося на біржі MEXC, та проходимо KYC1 верифікацію 2️⃣ Переходимо по посиланню і підтверджуємо участь. 3️⃣ Робимо депозит від 100 USDT, торгуємо на споті на суму більше 100$ і на ф'ючерсах на суму більше 10к$ (для старих - оборот у 20к$) та лочимо до 5к$ і чекаємо алоку. Як завжди найвигідніше тут для нових користувачів можна збільшити алокацію до 10к USDT за об'єм на ф'ючерсах. 50к об'єму = +1,5к$, 80к = +500к$, 120к = +1к$, 200к = +1к$. Нагадую, що на один доку можна створити 3 акаунти. Так що, реєструємо акаунти на родичів і депаємо під гарний відсоток 🔴 Дедлайн: 6 березня о 12:00, розподіл токенів о 14:00. 🔴 Реєстрація на біржі MEXC 🔴 Проксі для промо беру лише тут: proxy-seller.com ( з промокодом lvivcriptan - 15% знижка)

Як вам дані соціально-економічного статусу громадян в 2026 році?😃
Як вам дані соціально-економічного статусу громадян в 2026 році?😃

Віталік Бутерин базує🥹

Беречейн туземунить, маємо 150% росту за останню добу, проте є невеличке АЛЕ🥹
+1
Беречейн туземунить, маємо 150% росту за останню добу, проте є невеличке АЛЕ🥹