Slow down, sister! 🇺🇦
Open in Telegram
18+ et cetera. Рандом з думок, мемів і опитувань. Увага: в каналі при чаті — авторитаризм. Голос за кадром: @Ailisheba
Show more235
Subscribers
No data24 hours
-17 days
-1230 days
Posts Archive
Котики, йду в режим радіотиші на добу (окрім запланованого спілкування). Всіх ставлю на м'ют, цей пост написаний як відкладений. Дякую за розуміння ❤️
Repost from Джо Делюля-кебаб🌯
+2
💖швидкі комішки до Валентина💖
Відкрию 3 слоти на валентинки ! (Всі будуть готові до 14 звісно)
Приклад - Валентинка що я робили для мого Сайчіка ще два роки тому але змінився тільки стиль повного рендера то ж прикріплюю три опції:
1. Скетч - 200 (фото 2 перший приклад)
2. Кольоровий скетч - 300 (фото 2 другий приклад)
3. Рендер (без складного фону) - 600 (фото 3 самій свіжий приклад)
Це може бути персонаж/людина/фуррі/робот та хто завгодно портрет чи по талію
Запит закидуйте в особисті @prostojozzy
Всіх цьомаю за репост ✨
#музика #пісня_дня
Oh baby, that was quite a punch,
Could somebody check my pulse?
It's been a minute since I tasted blood,
I forgot how good it was.
Oh honey, it's a fucked up world,
Can't you see the fun in that?..
https://youtu.be/sFCpqrMMQGM?si=GW7vX2c1E0R6DrvX
#музика #Україна #пісня_дня
П'яте розставання з переслуховуванням цієї пісні?.. Шосте?.. 😅
Люди міняються, і лише Крихітка незмінна
https://youtu.be/KDuHJt9c0c0?si=PzhQzdVc20r2_rNW
Repost from N/a
Оце «юнацтед бай мюзік» давно пора замінити на «і щасливих вам голодних ігор», ДАВНО
#Євробачення
Ну що, поставимо свічку щоб Дія не лягла, і дійсно
Цінні думки про виступи і все інше будуть, як зазвичай, в коментарях
Мрія №143: заробляти достатньо грошей, щоб поїхати до Великої Британії на два місяці, взяти відпустку й просто ходити на концерти всіх британських гуртів, які мені подобаються.
Якщо чесно, пизда як не люблю бути у сварці з колишніми. По-перше, як мудро відзначив Дзок, колишній – це друг, який знає тебе найкраще.
По-друге, я сприймаю сварки, будь-які сварки, як особистий комунікаційний провал, який мені болить.
По-третє, камон, я кохала цю людину колись (або хоча б вважала її достатньо хорошою для стосунків), чого б це ми не були друзями навіть якщо розійшлися?
Цей підхід дозволив мені зберегти багатьох хороших та важливих людей у житті. Дорогого співавтора моїх пісень, Королевича. Одного з моїх найближчих друзів – Тенгро. Список можна продовжувати :)
Деякі мої колишні спілкуватися не хочуть. І це окей. Я розумію позицію "мені не цікаво". А от політику "і наостанок я зроблю щось, щоб тобі взагалі не хотілося відновлювати жодних стосунків ніколи" – не розумію.
Коротше, суть посту – дружити вигідніше, ніж сваритися. А ще, мабуть, надалі я кожного потенційного партнера/ку оцінюватиму з точки зору "який це майбутній колишній". А то, блін, обпікатися неприємно.
Боже, в Києві ставлять «Ляльковий дім», в театрі Лесі Українки.
Я так заааааааздрю
(Театр загалом виявився не моїм мистецтвом, але саме цю виставу я б подивилася – обожнюю першоджерело ще зі школи, треба буде перечитати, до речі)
#музика #пісня_дня
Sing your hearts out, sing it loud,
Make me happy, make me proud
https://youtu.be/lP_fTSo_zW4?si=ywU__YfIIYyec-zS
#побіжно_політичне
"🇷🇸🇷🇺 Вплив рф: сьогодні у РЦНК у Белграді («русский дом») презентували книгу «О братерстві сербського, російського та чорногорського народів»", пише канал Балканські новини.
Я уявляю собі, як чорногорці від цього будуть радіти, луснуть від щастя, вони з себе клеймо молодшого брата Сербії намагаються скинути вже 20 років, лол.
Коли жінка розходиться з партнером, вона вйобує каре
А жінкам, у яких каре вже, треба їбати боб.
Available now! Telegram Research 2025 — the year's key insights 
