ch
Feedback
Slow down, sister! 🇺🇦

Slow down, sister! 🇺🇦

前往频道在 Telegram

18+ et cetera. Рандом з думок, мемів і опитувань. Увага: в каналі при чаті — авторитаризм. Голос за кадром: @Ailisheba

显示更多
236
订阅者
+124 小时
无数据7
-1130
帖子存档
Так ладно, давно мене не били у чатику ногами 😁 На чистий піксель Буде куплена поальна машинка для кількох бійців штурмового підрозділу 🔗Посилання на банку https://send.monobank.ua/jar/7gTTmeFtzJ 💳Номер картки банки 4874 1000 2474 6649

Друзі, ніхто не віддає пральну машинку)))? Я тупо не маю зараз грошей вивалити за нову на орендованій квартирі. На кредитці мінус 70к, затримка бойових за травень 2025. І я в розпачі 1,5 місяці тупо, бо вкладення вже на пів машинки, а мотор дохлий…

Давно мріяли знайти споріднену читацьку душу? Розказати про улюблений сюжет чи троп, що не дає спати ночами? Або ж просто знайти нових друзів зі схожими вподобаннями? Зустрічаємо цей День святого Валентина подією «Швидкі книжкові побачення»❣️ Правила такі: 1. Реєструєтеся за формою в сторис чи шапці профілю; https://forms.gle/bRevaQsb6z7sz4YB6 2. Берете зі собою гарний настрій і (за бажання) книгу, якою хотіли б обмінятися; 3. 14 лютого приходите в URBAN-бібліотеку; 4. Спілкуєтеся з різними людьми впродовж 7 хвилин; 5. Якщо стався метч, обмінюєтеся книгами або контактами, якщо ні — у вас попереду ще купа діалогів! Внесок — 200 гривень. На локації будуть чай і смаколики. Ми постараємося забезпечити комфорт і приємну атмосферу🫶 Коли: 14 лютого о 14:00 Де: URBAN-бібліотека на Устияновича, 4

Котики-львів'яни, зверніть увагу!)

Мені просто цікаво, на що вони очікують. От як уявляють собі процес з іншої сторони. "Гммм, жіноненависник, який 100% не буде
Мені просто цікаво, на що вони очікують. От як уявляють собі процес з іншої сторони. "Гммм, жіноненависник, який 100% не буде турбуватися ні про моє задоволення, ні про безпеку, ні про психологічний комфорт, ще й в процесі побачення навалить крінжі... Та це ж мій ідеал, я вся горю!", так? 😅

ФОПи, декларацію за рік всі ж подали? Якщо ні, у вас 18 хвилин. Відео Смоковича як її подавати - тут

Дуже подобається спостерігати в тредсі за людьми xd
Дуже подобається спостерігати в тредсі за людьми xd

Хуйня канєшна вийшла, а не радіотиша, спробую ще раз іншим разом xd

Котики, йду в режим радіотиші на добу (окрім запланованого спілкування). Всіх ставлю на м'ют, цей пост написаний як відкладений. Дякую за розуміння ❤️

💖швидкі комішки до Валентина💖 Відкрию 3 слоти на валентинки ! (Всі будуть готові до 14 звісно) Приклад - Валентинка що я ро
+2
💖швидкі комішки до Валентина💖 Відкрию 3 слоти на валентинки ! (Всі будуть готові до 14 звісно) Приклад - Валентинка що я робили для мого Сайчіка ще два роки тому але змінився тільки стиль повного рендера то ж прикріплюю три опції: 1. Скетч - 200 (фото 2 перший приклад) 2. Кольоровий скетч - 300 (фото 2 другий приклад) 3. Рендер (без складного фону) - 600 (фото 3 самій свіжий приклад) Це може бути персонаж/людина/фуррі/робот та хто завгодно портрет чи по талію Запит закидуйте в особисті @prostojozzy Всіх цьомаю за репост ✨

#музика #пісня_дня Oh baby, that was quite a punch, Could somebody check my pulse? It's been a minute since I tasted blood, I forgot how good it was. Oh honey, it's a fucked up world, Can't you see the fun in that?.. https://youtu.be/sFCpqrMMQGM?si=GW7vX2c1E0R6DrvX

Йобана русня Коти, сподіваюся ви в безпеці. Обіймаю

#музика #Україна #пісня_дня П'яте розставання з переслуховуванням цієї пісні?.. Шосте?.. 😅 Люди міняються, і лише Крихітка незмінна https://youtu.be/KDuHJt9c0c0?si=PzhQzdVc20r2_rNW

Хочу рівень емоційної стабільності – Монокейт
Хочу рівень емоційної стабільності – Монокейт

Я зараз зайнята, напишіть пліз хто виграв Нацвідбір

ПХАПХААХАХАКХЕКХЕКХЄЄЄ
ПХАПХААХАХАКХЕКХЕКХЄЄЄ

ГОЛОСУЙМО, ШАНОВНІ! Голосуйте серцем 🫰

Repost from N/a
Оце «юнацтед бай мюзік» давно пора замінити на «і щасливих вам голодних ігор», ДАВНО

#Євробачення Ну що, поставимо свічку щоб Дія не лягла, і дійсно Цінні думки про виступи і все інше будуть, як зазвичай, в коментарях

Мрія №143: заробляти достатньо грошей, щоб поїхати до Великої Британії на два місяці, взяти відпустку й просто ходити на концерти всіх британських гуртів, які мені подобаються.