Slow down, sister! 🇺🇦
رفتن به کانال در Telegram
18+ et cetera. Рандом з думок, мемів і опитувань. Увага: в каналі при чаті — авторитаризм. Голос за кадром: @Ailisheba
نمایش بیشتر236
مشترکین
+124 ساعت
اطلاعاتی وجود ندارد7 روز
-1130 روز
آرشیو پست ها
Repost from Солдат Сонце 💙💛
Так ладно, давно мене не били у чатику ногами 😁
На чистий піксель
Буде куплена поальна машинка для кількох бійців штурмового підрозділу
🔗Посилання на банку
https://send.monobank.ua/jar/7gTTmeFtzJ
💳Номер картки банки
4874 1000 2474 6649
Repost from Солдат Сонце 💙💛
Друзі, ніхто не віддає пральну машинку)))? Я тупо не маю зараз грошей вивалити за нову на орендованій квартирі. На кредитці мінус 70к, затримка бойових за травень 2025. І я в розпачі 1,5 місяці тупо, бо вкладення вже на пів машинки, а мотор дохлий…
Давно мріяли знайти споріднену читацьку душу? Розказати про улюблений сюжет чи троп, що не дає спати ночами? Або ж просто знайти нових друзів зі схожими вподобаннями?
Зустрічаємо цей День святого Валентина подією «Швидкі книжкові побачення»❣️
Правила такі:
1. Реєструєтеся за формою в сторис чи шапці профілю; https://forms.gle/bRevaQsb6z7sz4YB6
2. Берете зі собою гарний настрій і (за бажання) книгу, якою хотіли б обмінятися;
3. 14 лютого приходите в URBAN-бібліотеку;
4. Спілкуєтеся з різними людьми впродовж 7 хвилин;
5. Якщо стався метч, обмінюєтеся книгами або контактами, якщо ні — у вас попереду ще купа діалогів!
Внесок — 200 гривень. На локації будуть чай і смаколики.
Ми постараємося забезпечити комфорт і приємну атмосферу🫶
Коли: 14 лютого о 14:00
Де: URBAN-бібліотека на Устияновича, 4
Мені просто цікаво, на що вони очікують. От як уявляють собі процес з іншої сторони. "Гммм, жіноненависник, який 100% не буде турбуватися ні про моє задоволення, ні про безпеку, ні про психологічний комфорт, ще й в процесі побачення навалить крінжі... Та це ж мій ідеал, я вся горю!", так? 😅
ФОПи, декларацію за рік всі ж подали? Якщо ні, у вас 18 хвилин.
Відео Смоковича як її подавати - тут
Котики, йду в режим радіотиші на добу (окрім запланованого спілкування). Всіх ставлю на м'ют, цей пост написаний як відкладений. Дякую за розуміння ❤️
Repost from Джо Делюля-кебаб🌯
+2
💖швидкі комішки до Валентина💖
Відкрию 3 слоти на валентинки ! (Всі будуть готові до 14 звісно)
Приклад - Валентинка що я робили для мого Сайчіка ще два роки тому але змінився тільки стиль повного рендера то ж прикріплюю три опції:
1. Скетч - 200 (фото 2 перший приклад)
2. Кольоровий скетч - 300 (фото 2 другий приклад)
3. Рендер (без складного фону) - 600 (фото 3 самій свіжий приклад)
Це може бути персонаж/людина/фуррі/робот та хто завгодно портрет чи по талію
Запит закидуйте в особисті @prostojozzy
Всіх цьомаю за репост ✨
#музика #пісня_дня
Oh baby, that was quite a punch,
Could somebody check my pulse?
It's been a minute since I tasted blood,
I forgot how good it was.
Oh honey, it's a fucked up world,
Can't you see the fun in that?..
https://youtu.be/sFCpqrMMQGM?si=GW7vX2c1E0R6DrvX
#музика #Україна #пісня_дня
П'яте розставання з переслуховуванням цієї пісні?.. Шосте?.. 😅
Люди міняються, і лише Крихітка незмінна
https://youtu.be/KDuHJt9c0c0?si=PzhQzdVc20r2_rNW
Repost from N/a
Оце «юнацтед бай мюзік» давно пора замінити на «і щасливих вам голодних ігор», ДАВНО
#Євробачення
Ну що, поставимо свічку щоб Дія не лягла, і дійсно
Цінні думки про виступи і все інше будуть, як зазвичай, в коментарях
Мрія №143: заробляти достатньо грошей, щоб поїхати до Великої Британії на два місяці, взяти відпустку й просто ходити на концерти всіх британських гуртів, які мені подобаються.
اکنون در دسترس! پژوهش تلگرام ۲۰۲۵ — مهمترین بینشهای سال 
