ar
Feedback
Slow down, sister! 🇺🇦

Slow down, sister! 🇺🇦

الذهاب إلى القناة على Telegram

18+ et cetera. Рандом з думок, мемів і опитувань. Увага: в каналі при чаті — авторитаризм. Голос за кадром: @Ailisheba

إظهار المزيد
235
المشتركون
لا توجد بيانات24 ساعات
-17 أيام
-1230 أيام
أرشيف المشاركات
Хуйня канєшна вийшла, а не радіотиша, спробую ще раз іншим разом xd

Котики, йду в режим радіотиші на добу (окрім запланованого спілкування). Всіх ставлю на м'ют, цей пост написаний як відкладений. Дякую за розуміння ❤️

💖швидкі комішки до Валентина💖 Відкрию 3 слоти на валентинки ! (Всі будуть готові до 14 звісно) Приклад - Валентинка що я ро
+2
💖швидкі комішки до Валентина💖 Відкрию 3 слоти на валентинки ! (Всі будуть готові до 14 звісно) Приклад - Валентинка що я робили для мого Сайчіка ще два роки тому але змінився тільки стиль повного рендера то ж прикріплюю три опції: 1. Скетч - 200 (фото 2 перший приклад) 2. Кольоровий скетч - 300 (фото 2 другий приклад) 3. Рендер (без складного фону) - 600 (фото 3 самій свіжий приклад) Це може бути персонаж/людина/фуррі/робот та хто завгодно портрет чи по талію Запит закидуйте в особисті @prostojozzy Всіх цьомаю за репост ✨

#музика #пісня_дня Oh baby, that was quite a punch, Could somebody check my pulse? It's been a minute since I tasted blood, I forgot how good it was. Oh honey, it's a fucked up world, Can't you see the fun in that?.. https://youtu.be/sFCpqrMMQGM?si=GW7vX2c1E0R6DrvX

Йобана русня Коти, сподіваюся ви в безпеці. Обіймаю

#музика #Україна #пісня_дня П'яте розставання з переслуховуванням цієї пісні?.. Шосте?.. 😅 Люди міняються, і лише Крихітка незмінна https://youtu.be/KDuHJt9c0c0?si=PzhQzdVc20r2_rNW

Хочу рівень емоційної стабільності – Монокейт
Хочу рівень емоційної стабільності – Монокейт

Я зараз зайнята, напишіть пліз хто виграв Нацвідбір

ПХАПХААХАХАКХЕКХЕКХЄЄЄ
ПХАПХААХАХАКХЕКХЕКХЄЄЄ

ГОЛОСУЙМО, ШАНОВНІ! Голосуйте серцем 🫰

Repost from N/a
Оце «юнацтед бай мюзік» давно пора замінити на «і щасливих вам голодних ігор», ДАВНО

#Євробачення Ну що, поставимо свічку щоб Дія не лягла, і дійсно Цінні думки про виступи і все інше будуть, як зазвичай, в коментарях

Мрія №143: заробляти достатньо грошей, щоб поїхати до Великої Британії на два місяці, взяти відпустку й просто ходити на концерти всіх британських гуртів, які мені подобаються.

Живем жеття
Живем жеття

Я сьогодні

Якщо чесно, пизда як не люблю бути у сварці з колишніми. По-перше, як мудро відзначив Дзок, колишній – це друг, який знає тебе найкраще. По-друге, я сприймаю сварки, будь-які сварки, як особистий комунікаційний провал, який мені болить. По-третє, камон, я кохала цю людину колись (або хоча б вважала її достатньо хорошою для стосунків), чого б це ми не були друзями навіть якщо розійшлися? Цей підхід дозволив мені зберегти багатьох хороших та важливих людей у житті. Дорогого співавтора моїх пісень, Королевича. Одного з моїх найближчих друзів – Тенгро. Список можна продовжувати :) Деякі мої колишні спілкуватися не хочуть. І це окей. Я розумію позицію "мені не цікаво". А от політику "і наостанок я зроблю щось, щоб тобі взагалі не хотілося відновлювати жодних стосунків ніколи" – не розумію. Коротше, суть посту – дружити вигідніше, ніж сваритися. А ще, мабуть, надалі я кожного потенційного партнера/ку оцінюватиму з точки зору "який це майбутній колишній". А то, блін, обпікатися неприємно.

Боже, в Києві ставлять «Ляльковий дім», в театрі Лесі Українки. Я так заааааааздрю (Театр загалом виявився не моїм мистецтвом, але саме цю виставу я б подивилася – обожнюю першоджерело ще зі школи, треба буде перечитати, до речі)

#музика #пісня_дня Sing your hearts out, sing it loud, Make me happy, make me proud https://youtu.be/lP_fTSo_zW4?si=ywU__YfIIYyec-zS

#побіжно_політичне "🇷🇸🇷🇺 Вплив рф: сьогодні у РЦНК у Белграді («русский дом») презентували книгу «О братерстві сербського, російського та чорногорського народів»", пише канал Балканські новини. Я уявляю собі, як чорногорці від цього будуть радіти, луснуть від щастя, вони з себе клеймо молодшого брата Сербії намагаються скинути вже 20 років, лол.

Коли жінка розходиться з партнером, вона вйобує каре А жінкам, у яких каре вже, треба їбати боб.
Коли жінка розходиться з партнером, вона вйобує каре А жінкам, у яких каре вже, треба їбати боб.