ch
Feedback
🇺🇦P2P на WALL STREET🇺🇸

🇺🇦P2P на WALL STREET🇺🇸

关闭频道

⭐️P2P Схеми кожного дня⭐️ ADMIN - @P2PWALLstADM 🗣️ Канал💰 https://t.me/+Ox9Pwehae99mM2Ji P2P Chat💬 https://t.me/+RAZfXELQkhUzM2Vi

显示更多

📈 Telegram 频道 🇺🇦P2P на WALL STREET🇺🇸 的分析概览

频道 🇺🇦P2P на WALL STREET🇺🇸 乌克兰语 语言赛道中的 是活跃参与者。目前社区聚集了 16 695 名订阅者,在 加密货币 类别中位列第 6 862,并在 乌克兰 地区排名第 3 641

📊 受众指标与增长动态

невідомо 创建以来,项目保持高速增长,吸引了 16 695 名订阅者。

根据 24 六月, 2026 的最新数据,频道保持稳定运转。过去 30 天订阅人数变化为 2 211,过去 24 小时变化为 2 897,整体触达仍然可观。

  • 认证状态: 未认证
  • 互动率 (ER): 平均受众互动率为 13.11%。内容发布后 24 小时内通常能获得 10.02% 的反应,占订阅者总量。
  • 帖子覆盖: 每篇帖子平均可获得 2 200 次浏览,首日通常累积 1 681 次浏览。
  • 互动与反馈: 受众积极参与,单帖平均反应数为 17
  • 主题关注点: 内容集中在 p2p, фоп, кешбек, нбу, revolut 等核心主题上。

📝 描述与内容策略

作者将该频道定位为表达主观观点的平台:
⭐️P2P Схеми кожного дня⭐️ ADMIN - @P2PWALLstADM 🗣️ Канал💰 https://t.me/+Ox9Pwehae99mM2Ji P2P Chat💬 https://t.me/+RAZfXELQkhUzM2Vi

凭借高频更新(最新数据采集于 25 六月, 2026),频道始终保持新鲜度与高覆盖。分析显示受众积极互动,使其成为 加密货币 类别中的关键影响点。

16 695
订阅者
+2 89724 小时
+3 4437
+2 21130
帖子存档
🏦ПриватБанк продовжив акцію зі зниженими тарифами на валютні P2P-перекази до 31 серпня 2026 року📆 Перекази з валютних карто
🏦ПриватБанк продовжив акцію зі зниженими тарифами на валютні P2P-перекази до 31 серпня 2026 року📆 Перекази з валютних карток ПриватБанку на закордонні картки — 1%
Замість 2%
Перекази із закордонних карток на картки ПриватБанку — 1%
замість 1,5%
Пільгові тарифи діятимуть до кінця літа через додаток Приват24. Для відправки переказів за кордон потрібна валютна картка в USD або EUR❗️ 🇺🇦P2P на WALL STREET🇺🇸 💬WALL STREET CHAT💬

Нормально так @Wallet забайтив роботяг на депозити😁 Обіцяні «до 50$» у 99% випадків перетворилися на нещасні 2$👎 Відкрив уж
+1
Нормально так @Wallet забайтив роботяг на депозити😁 Обіцяні «до 50$» у 99% випадків перетворилися на нещасні 2$👎 Відкрив уже купу кейсів — майже всюди стабільно випадає по 2 бакса😢
Лише в одному кейсі побачив 20$, але, схоже це реально велика рідкість, знайомі адміни пишуть що у них на сотнях відкритих кейсів всюди рівно 2$🤷‍♂️
Тому навіть 20$ можна вважати непоганим результатом, і мені тут особо жалітися нема на що😅 Але якщо подивитися об’єктивно, то 2$ за тижневий холд депозиту, нехай навіть невеликої суми, це реально копійки…. Виходить що @Wallet отримав купу нових депозитів і хороший буст активності гаманця за смішні по їх мірках кошти👏 🇺🇦P2P на WALL STREET🇺🇸 💬WALL STREET CHAT💬

+90$ на P2P всього за два ордери з польськими банками🇵🇱 Написав знайомий який нещодавно перейшов із гривні на роботу зі зло
+90$ на P2P всього за два ордери з польськими банками🇵🇱 Написав знайомий який нещодавно перейшов із гривні на роботу зі злотими. Каже, що поки повністю задоволений результатом: менше платежів, кращі зазори та значно менше блокувань👌
Купив по 3.63💰 Продав по 3.80💰 З 8к злотих - 90$ профіту
Звісно, у польському P2P є свої нюанси та підводні камні, але при правильному підході там теж можна стабільно заробляти хороший профіт🍸 Суть схеми з PL-банками описували в ЦЬОМУ ПОСТІ ◀️ А взагалі найкращий варіант — не зациклюватися на одній валюті, а комбінувати роботу з гривнею, злотим, євро, фунтом та іншими валютами👍 🇺🇦P2P на WALL STREET🇺🇸 💬WALL STREET CHAT💬

Як вам 10% комісії на P2P? Клоуни не перестають дивувати своїми вигаданими комісіями🤡 Часто бувають «тємщики» які люблять до
Як вам 10% комісії на P2P? Клоуни не перестають дивувати своїми вигаданими комісіями🤡
Часто бувають «тємщики» які люблять додати 2–5% комісії в умови ордеру❗️
Але ця мадам вирішила не мелочитись і зразу накинула +10% зверху👏 Чому саме 10%, а не більше? Все просто: у більшості випадків апеляція закриває ордер на користь продавця, якщо втрати складають не більше 10%🤷‍♂️ Тому виходить цікава ситуація, захотіли продати USDT на 10 000 грн — отримали 9 000, і ніяка апеляція вже не допоможе🤬 🇺🇦P2P на WALL STREET🇺🇸 💬WALL STREET CHAT💬

SKAM з Bybit-карткою на P2P продовжується🔴 Будьте обережні, сьогодні відкривав ордер і ледь не натрапив на скам яким колись
+1
SKAM з Bybit-карткою на P2P продовжується🔴 Будьте обережні, сьогодні відкривав ордер і ледь не натрапив на скам яким колись кинули підписника на 65к грн🤯 Коротко суть схеми: Скамер пише що оплата нібито буде через Bybit Card. Для правдоподібності він надсилає файл, після відкриття якого все виглядає як інтерфейс біржі Bybit🤑 Там показує “платіж”, статус переказу та пише щось типу:
«Транзакція виконається автоматично після закриття ордеру»
Тобто вас намагаються переконати, що достатньо відпустити крипту — і гроші автоматично зарахуються на картку❗️
Особливо часто на таке ведуться новачки, адже виглядає це максимально правдоподібно👀
Але реальність інша, після закриття ордера ви не отримаєте НІЧОГО. Фейковий “чек”, “сторінка Bybit” і всі ці повідомлення створені лише для того, щоб виманити у вас кошти
🚨
⚠️
ТОМУ НІКОЛИ НЕ ВІДПУСКАЙТЕ ОРДЕР, ПОКИ ГРОШІ РЕАЛЬНО НЕ НАДІЙДУТЬ НА ВАШ РАХУНОК
⚠️
🇺🇦P2P на WALL STREET🇺🇸 💬WALL STREET CHAT💬

Не забувайте про легкі +500 UAH за відкриття картки🤑 ❗️Залишився рівно тиждень до кінця акції «Лови момент» для нових корист
Не забувайте про легкі +500 UAH за відкриття картки🤑 ❗️Залишився рівно тиждень до кінця акції «Лови момент» для нових користувачів O.Bank🤝 1. Вам потрібно зареєструватися в застосунку О.Банк, відкрити та активувати О.Картку💳 2. Протягом місяця з моменту реєстрації здійснити мінімум 1 покупку на 1000+ грн🛍️ Після цього протягом доби ви отримаєте +500 грн на рахунок кешбеку🎁 ❗️На жаль, НЕ поєднується з реферальною програмою❗️
У вас є вибір: або зареєструватися за реферальним посиланням — тоді ви та друг отримаєте +200/400, або зареєструватися без рефки — тоді бонус отримаєте тільки ви +500🚨
Акція діє до 30 червня 2026 року 🇺🇦P2P на WALL STREET🇺🇸 💬WALL STREET CHAT💬

⚠️Правила поповнення карток через термінали буде змінено З 26 червня для поповнення банківської картки через термінал потрібн
⚠️Правила поповнення карток через термінали буде змінено З 26 червня для поповнення банківської картки через термінал потрібно буде підтверджувати номер телефону за допомогою одноразового SMS-коду або телефонного дзвінка📲 Без підтвердження номера завершити операцію буде неможливо
Також кожна транзакція буде прив’язана до конкретного номера телефону, який відображатиметься на квитанції🧾
Нововведення спрямоване на посилення ідентифікації платників та підвищення контролю за фінансовими операціями👀 🇺🇦P2P на WALL STREET🇺🇸 💬WALL STREET CHAT💬

🏦MonoBank запустив новий сервіс для туризму🏔️ Тепер відпочинок можна оформити у «Оплату частинами»😅 Окрема сторінка monoba
🏦MonoBank запустив новий сервіс для туризму🏔️ Тепер відпочинок можна оформити у «Оплату частинами»😅 Окрема сторінка monobank.ua/tourism вже працює: на ній зібрано понад 80 готелів і глемпінгів по всій Україні: від Буковеля та Карпат до Одеси, Львова і Києва🇺🇦 Головна фішка — можливість оплатити проживання частинами прямо через застосунок🏦
У картках готелів одразу показують найважливіше: наявність укриття, генератора, резервного живлення, Starlink та SPA
Моно продовжує дивувати новинками, і схоже, зупинятися вони не збираються😏 🇺🇦P2P на WALL STREET🇺🇸 💬WALL STREET CHAT💬

🇺🇦WhiteBit запустить нову платформу – WhiteBit.EU🇪🇺 💱Криптобіржа WhiteBIT офіційно отримала ліцензію MiCA та готує окрем
🇺🇦WhiteBit запустить нову платформу – WhiteBit.EU🇪🇺 💱Криптобіржа WhiteBIT офіційно отримала ліцензію MiCA та готує окрему платформу для користувачів з Європи У рамках переходу на нову регуляторну модель компанія готує запуск whitebit.eu — окремої платформи для користувачів із країн Європейської економічної зони💸
Саме через неї WhiteBIT планує працювати на європейському ринку відповідно до вимог MiCA та надавати доступ до своїх продуктів і сервісів для мешканців країн ЄЕЗ
🇺🇦P2P на WALL STREET🇺🇸 💬WALL STREET CHAT💬

⚠️Поповнення Monobank через термінали EasyPay стане платним🤑 З 1 липня 2026 року поповнення карток monobank через термінали
⚠️Поповнення Monobank через термінали EasyPay стане платним🤑 З 1 липня 2026 року поповнення карток monobank через термінали EasyPay більше не буде безкоштовним — за кожну операцію стягуватиметься комісія🤑 Якщо регулярно користуєтесь терміналами EasyPay, варто врахувати це заздалегідь☝️ Де поповнювати без комісії?⬇️
✅ Термінали monobank, А-Банку та City24 ✅ Каси А-Банку, Акордбанку, Укргазбанку, Універсал Банку ✅ Відділення Укрпошти
Якщо звикли закидати кеш через EasyPay — маєте ще кілька днів, з безкоштовними поповненнями 🇺🇦P2P на WALL STREET🇺🇸 💬WALL STREET CHAT💬

Банки знову недооцінили любов до халяви😁 Чергова акція завершилася значно раніше запланованого терміну⏳ Акція зі знижкою -50
Банки знову недооцінили любов до халяви😁 Чергова акція завершилася значно раніше запланованого терміну Акція зі знижкою -50% на поїздки в Bolt від Таскому офіційно завершена через вичерпання виділеного бюджету🔠 Для розуміння: акція мала діяти до 31 липня, а сьогодні лише 20 червня а бюджет вже закінчився👏 Раніше ми вже писали, що банкам часто не вистачає бюджету на виплату всіх винагород, через це багато схожих акцій закінчуються набагато раніше заявленої дати
Тому тут вже питання до банків, якщо вони самі розуміють, що будь-яка халява розлітається максимально швидко, то навіщо ставити подібні терміни, якщо бюджет закінчується вже через кілька днів🤷‍♂️
🇺🇦P2P на WALL STREET🇺🇸 💬WALL STREET CHAT💬

+1 мережа терміналів✅ Alliance Bank повідомив про запуск власної мережі терміналів самообслуговування🏦 За словами банку, вже
+1 мережа терміналів Alliance Bank повідомив про запуск власної мережі терміналів самообслуговування🏦 За словами банку, вже працюють перші 1000+ терміналів по всій Україні🇺🇦
Через них можна поповнювати картки, вносити готівку та проводити інші стандартні операції💳
Просто подивіться, як виглядає термінал Alliance на фоні сусідів🔥 Таке враження, ніби поруч стоять термінали з різних епох😁 За останні роки Альянс непогано розігнався👏 🇺🇦P2P на WALL STREET🇺🇸 💬WALL STREET CHAT💬

ЄС введе ліміт до €10 000 на будь які готівкові операції⚠️ З 10 липня 2027 року в країнах ЄС набудуть чинності нові правила ф
ЄС введе ліміт до €10 000 на будь які готівкові операції⚠️ З 10 липня 2027 року в країнах ЄС набудуть чинності нові правила фінмоніторингу (AML)🛡 Готівою не можна буде платити понад 10 000 € за одну покупку Криптосервіси будуть зобов’язані проводити повну верифікацію клієнта (KYC) при разових операціях від €1000👀
Нові вимоги поширюються на криптобіржі, кастодіальні сервіси та інших постачальників послуг, пов’язаних із криптоактивами
Нововведення є частиною масштабної реформи ЄС, спрямованої на боротьбу з відмиванням коштів та фінансуванням незаконної діяльності🛡 🇺🇦P2P на WALL STREET🇺🇸 💬WALL STREET CHAT💬

ТОП-5 холдерів крипти: Нацполіція… Прокуратура… Суд… Міські ради… Саме так виглядають сучасні холдери крипти👏 Найактивніше ц
ТОП-5 холдерів крипти: Нацполіція… Прокуратура… Суд… Міські ради… Саме так виглядають сучасні холдери крипти👏
Найактивніше цифрові активи декларують представники Нацполіції, прокуратури та військовослужбовці☝️
🤑Найбільший криптопортфель серед декларантів належить депутату Хмельницької районної ради, який вказав: ₿ 100 BTC ⟠ 1000 ETH👏 🇺🇦P2P на WALL STREET🇺🇸 💬WALL STREET CHAT💬

🏦Monobank вже встиг випустити новий скін на фоні останніх новин😏 Як казав один х*йлан: «Всьо ідьот по плану»🤡 Поки інтерне
🏦Monobank вже встиг випустити новий скін на фоні останніх новин😏 Як казав один х*йлан: «Всьо ідьот по плану»🤡 Поки інтернет масово штампує меми, Monobank теж вирішив не стояти осторонь і додав тематичний скін для картки💳 Якщо ви тільки прокинулись і не бачили що відбувається на болотах — рекомендую зазирнути в новинні пабліки👀 Гарного всім дня та жирного профіту🇺🇦💙💛 🇺🇦P2P на WALL STREET🇺🇸 💬WALL STREET CHAT💬

Так виглядає всього один ордер в українському P2P😁 Вчора знайомий, який працює переважно по Польщі, вирішив продати USDT за
+2
Так виглядає всього один ордер в українському P2P😁 Вчора знайомий, який працює переважно по Польщі, вирішив продати USDT за гривню і був трохи в шоці з того, що тут відбувається😱 Щоб продати приблизно 1300 USDT, йому довелось отримати більше 15+ переказів на картку та витратити купу часу на перевірку кожної транзакції🤯 Каже, що для людей, які крутять P2P в Європі, така картина виглядає максимально дивно🤔
Якщо в них продаж на 1000$ — це зазвичай 1-2 платежі, то в нас через ліміти та «банки», той самий обсяг може перетворитися на десятки переказів💳
Тільки в нас один ордер може дати більше вхідних переказів, ніж місячний обсяг більшості людей😂 🇺🇦P2P на WALL STREET🇺🇸 💬WALL STREET CHAT💬

⚠️Держфінмоніторинг заявив, що все активніше відстежує великі покупки українців за готівку, особливо якщо вони не відповідают
⚠️Держфінмоніторинг заявив, що все активніше відстежує великі покупки українців за готівку, особливо якщо вони не відповідають офіційним доходам людини💰 У фокусі — дорогі авто, нерухомість та інші коштовні активи💰 За словами голови Держфінмоніторингу, банки передають інформацію про підозрілі операції, а служба вже аналізує сотні справ на десятки мільярдів гривень🔍 🚨Особливу увагу привертають випадки, коли людина:
• купує дороге майно • не має підтверджених доходів; • розбиває платежі між різними банками; • використовує сумнівні походження коштів
❗️Фактично фінмоніторинг посилює контроль за великими витратами українців, особливо якщо вони не відповідають задекларованим доходам👀 🇺🇦P2P на WALL STREET🇺🇸 💬WALL STREET CHAT💬

🫡У TON починається нова історія - тепер це GRAM💵 Головний актив екосистеми поступово переходить на новий бренд. Користувача
🫡У TON починається нова історія - тепер це GRAM💵 Головний актив екосистеми поступово переходить на новий бренд. Користувачам хвилюватися не варто — всі токени автоматично конвертуються в Gram💱
🔹 Обмін відбудеться у співвідношенні 1:1 🔹 На балансі все ще може відображатися тікер TON, невдовзі він зміниться автоматично
На біржі OKX вже запустили пару GRAM/USDT📊 Повний перехід планують здійснити до кінця місяця Всього 1.6$ за «Грам» де ви ще таку халяву знайдете😁 🇺🇦P2P на WALL STREET🇺🇸 💬WALL STREET CHAT💬

🇺🇦НБУ визначив 16 найважливіших банків України🏦 🏦Нацбанк оновив перелік банків, які вважаються критично важливими для фін
🇺🇦НБУ визначив 16 найважливіших банків України🏦 🏦Нацбанк оновив перелік банків, які вважаються критично важливими для фінансової системи країни. До списку увійшли 16 банків Серед них:
🏦 А-Банк 🏦 Ідея Банк 🏦 Креді Агріколь Банк 🏦 Кредобанк 🏦 ОТП Банк 🏦 Ощадбанк 🏦 Південний 🏦 ПриватБанк 🏦 ПУМБ 🏦 Райффайзен Банк 🏦 Сенс Банк 🏦 ТАСкомбанк 🏦 Укргазбанк 🏦 Укрексімбанк 🏦 Укрсиббанк 🏦 Універсал Банк (mono)
🤔 Що означає статус «системно важливого»? Якщо у такого банку виникнуть серйозні проблеми, це може вплинути на всю банківську систему країни🏦
Саме тому НБУ контролює їх значно жорсткіше та висуває до них додаткові вимоги
⚠️
Фактично будь-які серйозні проблеми хоча б в одному з цих банків можуть відчути мільйони українців🔴 🇺🇦P2P на WALL STREET🇺🇸 💬WALL STREET CHAT💬

🇪🇺🦁USDT повністю зникне з ринку ЄС❌ Компанія Tether так і не отримала ліцензію за правилами MiCA, через що криптобіржі зму
🇪🇺🦁USDT повністю зникне з ринку ЄС Компанія Tether так і не отримала ліцензію за правилами MiCA, через що криптобіржі змушені повністю прибрати USDT для користувачів Євросоюзу🔠 📅 Перехідний період завершується 1 липня, після чого всі торгові пари з USDT стануть недоступними для клієнтів з ЄС🫡 Що це означає:
➡️Європейські користувачі більше не зможуть торгувати через USDT на регульованих біржах. ➡️Біржі переводитимуть користувачів на альтернативні стейблкоїни, насамперед USDC. ➡️USDT може втратити частину капіталізації через відхід європейського ринку.
❗️Для більшості користувачів за межами ЄС нічого не зміниться, але для Tether це може стати одним із найболючіших ударів в історії компанії🔴
Втрата доступу до європейського ринку означає втрату мільйонів потенційних користувачів та значної частини ліквідності, яку тепер доведеться віддати конкурентам
🤑
🇺🇦P2P на WALL STREET🇺🇸 💬WALL STREET CHAT💬