uz
Feedback
Olsior: етери та кіберспорт

Olsior: етери та кіберспорт

Kanalga Telegram’da o‘tish

Ko'proq ko'rsatish

📈 Telegram kanali Olsior: етери та кіберспорт analitikasi

Olsior: етери та кіберспорт (@olsior) Ukrain til segmentidagi kanali faol ishtirokchi. Hozirda hamjamiyat 11 170 obunachidan iborat bo'lib, Oʻyinlar toifasida 8 119-o'rinni va Ukraina mintaqasida 5 309-o'rinni egallagan.

📊 Auditoriya ko‘rsatkichlari va dinamika

невідомо sanasidan buyon loyiha tez o‘sib, 11 170 obunachiga ega bo‘ldi.

23 Iyun, 2026 dagi oxirgi ma’lumotlarga ko‘ra kanal barqaror faollikka ega. Oxirgi 30 kunda obunachilar soni 340 ga, so‘nggi 24 soatda esa -5 ga o‘zgardi va umumiy qamrov yuqori darajada qolmoqda.

  • Tasdiqlash holati: Tasdiqlanmagan
  • Jalb etish (ER): Auditoriya o‘rtacha 48.47% darajada jalb etiladi. Nashrdan keyingi dastlabki 24 soatda kontent odatda umumiy obunachilar sonining 42.48% ini tashkil etuvchi reaksiyalarni to‘playdi.
  • Post qamrovi: Har bir post o‘rtacha 5 414 marta ko‘riladi; birinchi sutkada odatda 4 745 ta ko‘rish yig‘iladi.
  • Reaksiyalar va o‘zaro ta’sir: Auditoriya faol: har bir postga o‘rtacha 104 ta reaksiya keladi.
  • Tematik yo‘nalishlar: Kontent аніме, гурен, квіз, стрімер, olsior kabi asosiy mavzularga jamlangan.

📝 Tavsif va kontent siyosati

Kanal uchun tavsif kiritilmagan.

Yuqori yangilanish chastotasi (oxirgi ma’lumot 24 Iyun, 2026 da olingan) sababli kanal doimo dolzarb va katta qamrovli bo‘lib qoladi. Analitika auditoriya kontent bilan faol hamkorlik qilishini, uni Oʻyinlar toifasidagi muhim ta’sir nuqtasiga aylantirishini ko‘rsatadi.

11 170
Obunachilar
-524 soatlar
+377 kunlar
+34030 kunlar
Postlar arxiv
Хто це зробив? Я пʼю тільки рослинне молоко…
Хто це зробив? Я пʼю тільки рослинне молоко…

Німецьки прибиральники - найкращі прибиральники у світі 🇩🇪🇩🇪🇩🇪
Німецьки прибиральники - найкращі прибиральники у світі 🇩🇪🇩🇪🇩🇪

Я прінял нєпростоє рєшєніє. Я уєжжаю в
Я прінял нєпростоє рєшєніє. Я уєжжаю в

Я прінял нєпростоє рєшєніє. Я уєжжаю в
Я прінял нєпростоє рєшєніє. Я уєжжаю в

З важливого фідбеку по івенту: - Кьольш сподобався - В Європі існують непогані кальянні - Україна > Німеччина в плані смачності вег.продуктів, але в Німеччині їх тупо на кожному кроці/в рестіках/фастфудах - Найсмачніше, шо їв тут - це бургер на арені))))))))

Дякуємо вам, що дивитеся, ви - легенди! Дякую студії за ахєрєнний контент. Побачимося! 😘😘😘
Дякуємо вам, що дивитеся, ви - легенди! Дякую студії за ахєрєнний контент. Побачимося! 😘😘😘

Темний день для хейтвотчера Фелконс, але беззаперечно найкраща команда на цьому турнірі. Сторілайни на цьому турнірі просто нереальні, щуряк на Керігані другий Мажор взяв, легенда.

Коли намагаєшся побачити перспективи Фурії в цьому гранд-фіналі……..
Коли намагаєшся побачити перспективи Фурії в цьому гранд-фіналі……..

Хай цей батько завжди коментує зі своїм сином!
Хай цей батько завжди коментує зі своїм сином!

Це піздець чат, у мене майже тепловий удар стався, але ірл дійсно кайфово і цікаво стриміти. Особливо тут на арені, коли ми абсолютно не заплановано зустрічаємо прикольних людей, спілкуємось з ними, фотографуємось. Хоча на мені стрим-рюкзак та камера зі стариком на 4 кило в руках🫠

Як вам ІРЛ? Мені дуже сподобалося, але хз як було зі сторони. Загалом, дуже хочеться передати вам атмосферу всього тут, ресурсів голоса і тіла все менше, залишився фінальний ривок. Побачимося на фіналі!!!

Скоро підруб ІРЛ з Костяном з арени, побалакаємо за життя з легендою, і планую зайти в мерч шоп, і розіграти серед чаттерсів шось, шо там купимо. Чекайте!

Video xabar00:35

Прекрасний плейоф Мейджора. Фалкони вибили Спіріт, хай тепер програють гранд-фінал 😇😇😇😇

Хахаха реакція Костяна на відіграш флаконів

Average Furia fan vs Aurora enjoyer…
Average Furia fan vs Aurora enjoyer…