fa
Feedback
Olsior: етери та кіберспорт

Olsior: етери та кіберспорт

رفتن به کانال در Telegram

📈 تحلیل کانال تلگرام Olsior: етери та кіберспорт

کانال Olsior: етери та кіберспорт (@olsior) در بخش زبانی اوکراینی بازیگری فعال است. در حال حاضر جامعه شامل 11 170 مشترک است و جایگاه 8 119 را در دسته بازی‌ها و رتبه 5 309 را در منطقه أوكرانيا دارد.

📊 شاخص‌های مخاطب و پویایی

از زمان ایجاد در невідомо، پروژه رشد سریعی داشته و 11 170 مشترک جذب کرده است.

بر اساس آخرین داده‌ها در تاریخ 23 ژوئن, 2026، کانال فعالیت پایداری دارد. در ۳۰ روز گذشته تغییر اعضا برابر 340 و در ۲۴ ساعت گذشته برابر -5 بوده و همچنان دسترسی گسترده‌ای حفظ شده است.

  • وضعیت تأیید: تأیید نشده
  • نرخ تعامل (ER): میانگین تعامل مخاطب 48.47% است و در ۲۴ ساعت نخست پس از انتشار، محتوا معمولاً 42.48% واکنش نسبت به کل مشترکان کسب می‌کند.
  • دسترسی پست‌ها: هر پست به طور میانگین 5 414 بازدید دریافت می‌کند. در اولین روز معمولاً 4 745 بازدید جمع‌آوری می‌شود.
  • واکنش‌ها و تعامل: مخاطبان به‌طور فعال حمایت می‌کنند؛ میانگین واکنش به هر پست 104 است.
  • علایق موضوعی: محتوا بر موضوعات کلیدی مانند аніме, гурен, квіз, стрімер, olsior تمرکز دارد.

📝 توضیح و سیاست محتوایی

توضیحی برای کانال ارائه نشده است.

به لطف به‌روزرسانی‌های پرتکرار (آخرین داده در تاریخ 24 ژوئن, 2026)، کانال همواره به‌روز و دارای دسترسی بالاست. تحلیل‌ها نشان می‌دهد مخاطبان به‌طور فعال با محتوا تعامل دارند و آن را به نقطه اثرگذاری مهم در دسته بازی‌ها تبدیل کرده‌اند.

11 170
مشترکین
-524 ساعت
+377 روز
+34030 روز
آرشیو پست ها
Хто це зробив? Я пʼю тільки рослинне молоко…
Хто це зробив? Я пʼю тільки рослинне молоко…

Німецьки прибиральники - найкращі прибиральники у світі 🇩🇪🇩🇪🇩🇪
Німецьки прибиральники - найкращі прибиральники у світі 🇩🇪🇩🇪🇩🇪

Я прінял нєпростоє рєшєніє. Я уєжжаю в
Я прінял нєпростоє рєшєніє. Я уєжжаю в

Я прінял нєпростоє рєшєніє. Я уєжжаю в
Я прінял нєпростоє рєшєніє. Я уєжжаю в

З важливого фідбеку по івенту: - Кьольш сподобався - В Європі існують непогані кальянні - Україна > Німеччина в плані смачності вег.продуктів, але в Німеччині їх тупо на кожному кроці/в рестіках/фастфудах - Найсмачніше, шо їв тут - це бургер на арені))))))))

Дякуємо вам, що дивитеся, ви - легенди! Дякую студії за ахєрєнний контент. Побачимося! 😘😘😘
Дякуємо вам, що дивитеся, ви - легенди! Дякую студії за ахєрєнний контент. Побачимося! 😘😘😘

Темний день для хейтвотчера Фелконс, але беззаперечно найкраща команда на цьому турнірі. Сторілайни на цьому турнірі просто нереальні, щуряк на Керігані другий Мажор взяв, легенда.

Коли намагаєшся побачити перспективи Фурії в цьому гранд-фіналі……..
Коли намагаєшся побачити перспективи Фурії в цьому гранд-фіналі……..

Хай цей батько завжди коментує зі своїм сином!
Хай цей батько завжди коментує зі своїм сином!

Це піздець чат, у мене майже тепловий удар стався, але ірл дійсно кайфово і цікаво стриміти. Особливо тут на арені, коли ми абсолютно не заплановано зустрічаємо прикольних людей, спілкуємось з ними, фотографуємось. Хоча на мені стрим-рюкзак та камера зі стариком на 4 кило в руках🫠

Як вам ІРЛ? Мені дуже сподобалося, але хз як було зі сторони. Загалом, дуже хочеться передати вам атмосферу всього тут, ресурсів голоса і тіла все менше, залишився фінальний ривок. Побачимося на фіналі!!!

Скоро підруб ІРЛ з Костяном з арени, побалакаємо за життя з легендою, і планую зайти в мерч шоп, і розіграти серед чаттерсів шось, шо там купимо. Чекайте!

پیام ویدیو00:35

Прекрасний плейоф Мейджора. Фалкони вибили Спіріт, хай тепер програють гранд-фінал 😇😇😇😇

Хахаха реакція Костяна на відіграш флаконів

Average Furia fan vs Aurora enjoyer…
Average Furia fan vs Aurora enjoyer…

???????