ar
Feedback
Olsior: етери та кіберспорт

Olsior: етери та кіберспорт

الذهاب إلى القناة على Telegram

إظهار المزيد

📈 نظرة تحليلية على قناة تيليجرام Olsior: етери та кіберспорт

تُعد قناة Olsior: етери та кіберспорт (@olsior) في القطاع اللغوي أوكراني لاعباً نشطاً. يضم المجتمع حالياً 11 170 مشتركاً، محتلاً المرتبة 8 119 في فئة ألعاب والمرتبة 5 309 في منطقة أوكرانيا.

📊 مؤشرات الجمهور والحراك

منذ تأسيسه في невідомо، حقق المشروع نمواً سريعاً وجمع 11 170 مشتركاً.

بحسب آخر البيانات بتاريخ 23 يونيو, 2026، تحافظ القناة على نشاط مستقر. خلال آخر 30 يوماً تغيّر عدد الأعضاء بمقدار 340، وفي آخر 24 ساعة بمقدار -5، مع بقاء الوصول العام مرتفعاً.

  • حالة التحقق: غير موثّقة
  • معدل التفاعل (ER): يبلغ متوسط تفاعل الجمهور 48.47‎%. وخلال أول 24 ساعة من النشر يحصد المحتوى عادةً 42.48‎% من ردود الفعل نسبةً إلى إجمالي المشتركين.
  • وصول المنشورات: يحصل كل منشور على متوسط 5 414 مشاهدة. وخلال اليوم الأول يجمع عادةً 4 745 مشاهدة.
  • التفاعلات والاستجابة: يتفاعل الجمهور بانتظام؛ متوسط التفاعلات لكل منشور يبلغ 104.
  • الاهتمامات الموضوعية: يركز المحتوى على مواضيع رئيسية مثل аніме, гурен, квіз, стрімер, olsior.

📝 الوصف وسياسة المحتوى

وصف القناة غير متوفر.

بفضل وتيرة التحديث المرتفعة (أحدث البيانات بتاريخ 24 يونيو, 2026) تحافظ القناة على حداثتها ومستوى وصول مرتفع. وتُظهر التحليلات تفاعلاً نشطاً من الجمهور، ما يجعلها نقطة تأثير مهمة ضمن فئة ألعاب.

11 170
المشتركون
-524 ساعات
+377 أيام
+34030 أيام
أرشيف المشاركات
Хто це зробив? Я пʼю тільки рослинне молоко…
Хто це зробив? Я пʼю тільки рослинне молоко…

Німецьки прибиральники - найкращі прибиральники у світі 🇩🇪🇩🇪🇩🇪
Німецьки прибиральники - найкращі прибиральники у світі 🇩🇪🇩🇪🇩🇪

Я прінял нєпростоє рєшєніє. Я уєжжаю в
Я прінял нєпростоє рєшєніє. Я уєжжаю в

Я прінял нєпростоє рєшєніє. Я уєжжаю в
Я прінял нєпростоє рєшєніє. Я уєжжаю в

З важливого фідбеку по івенту: - Кьольш сподобався - В Європі існують непогані кальянні - Україна > Німеччина в плані смачності вег.продуктів, але в Німеччині їх тупо на кожному кроці/в рестіках/фастфудах - Найсмачніше, шо їв тут - це бургер на арені))))))))

Дякуємо вам, що дивитеся, ви - легенди! Дякую студії за ахєрєнний контент. Побачимося! 😘😘😘
Дякуємо вам, що дивитеся, ви - легенди! Дякую студії за ахєрєнний контент. Побачимося! 😘😘😘

Темний день для хейтвотчера Фелконс, але беззаперечно найкраща команда на цьому турнірі. Сторілайни на цьому турнірі просто нереальні, щуряк на Керігані другий Мажор взяв, легенда.

Коли намагаєшся побачити перспективи Фурії в цьому гранд-фіналі……..
Коли намагаєшся побачити перспективи Фурії в цьому гранд-фіналі……..

Хай цей батько завжди коментує зі своїм сином!
Хай цей батько завжди коментує зі своїм сином!

Це піздець чат, у мене майже тепловий удар стався, але ірл дійсно кайфово і цікаво стриміти. Особливо тут на арені, коли ми абсолютно не заплановано зустрічаємо прикольних людей, спілкуємось з ними, фотографуємось. Хоча на мені стрим-рюкзак та камера зі стариком на 4 кило в руках🫠

Як вам ІРЛ? Мені дуже сподобалося, але хз як було зі сторони. Загалом, дуже хочеться передати вам атмосферу всього тут, ресурсів голоса і тіла все менше, залишився фінальний ривок. Побачимося на фіналі!!!

Поїхали!!! https://twitch.tv/olsior
Поїхали!!! https://twitch.tv/olsior

Скоро підруб ІРЛ з Костяном з арени, побалакаємо за життя з легендою, і планую зайти в мерч шоп, і розіграти серед чаттерсів шось, шо там купимо. Чекайте!

رسالة فيديو00:35

Прекрасний плейоф Мейджора. Фалкони вибили Спіріт, хай тепер програють гранд-фінал 😇😇😇😇

Хахаха реакція Костяна на відіграш флаконів

Average Furia fan vs Aurora enjoyer…
Average Furia fan vs Aurora enjoyer…

???????