uk
Feedback
Neginjavaheri🩵

Neginjavaheri🩵

Відкрити в Telegram

Показати більше

📈 Аналітичний огляд Telegram-каналу Neginjavaheri🩵

Канал Neginjavaheri🩵 (@neginjavaheriii) у мовному сегменті Фарсі є активним учасником. На даний момент спільнота об'єднує 101 572 підписників, посідаючи 381 місце в категорії Гумор та розваги та 2 952 місце у регіоні Іран.

📊 Показники аудиторії та динаміка

З моменту свого створення невідомо, проект продемонстрував стрімке зростання, зібравши аудиторію у 101 572 підписників.

За останніми даними від 22 червня, 2026, канал демонструє стабільну активність. Хоча за останні 30 днів спостерігається зміна кількості учасників на 6 426, а за останні 24 години на -39, загальне охоплення залишається високим.

  • Статус верифікації: Не верифікований
  • Рівень залученості (ER): Середній показник залученості аудиторії становить 21.80%. Протягом перших 24 годин після публікації контент зазвичай збирає 16.87% реакцій від загальної кількості підписників.
  • Охоплення публікацій: В середньому кожен допис отримує 22 169 переглядів. Протягом першої доби публікація в середньому набирає 17 150 переглядів.
  • Реакції та взаємодія: Аудиторія активно підтримує контент: середня кількість реакцій на один пост – 318.
  • Тематичні інтереси: Контент зосереджений навколо ключових тем, таких як نگین, سحر, اره, جواهری, خشت.

📝 Опис та контентна політика

Опис каналу не надано.

Завдяки високій частоті оновлень (останні дані отримано 23 червня, 2026), канал підтримує актуальність та високий рівень охоплення публікацій. Аналітика показує, що аудиторія активно взаємодіє з контентом, що робить його важливою точкою впливу в категорії Гумор та розваги.

101 572
Підписники
-3924 години
+2777 днів
+6 42630 день
Архів дописів
راستش منم بغضی شدم چون واقعا میفهمم که این مدت چی کشیده🥺❤️

😭😭😭😭مرسی داداش به جون شوگر گریم گرفته❤️❤️❤️😭😭😭

شاید با این کار یکم به خودش بیاد و رفتارش بهتر بشه🙄😂❤️

یعنی فکر کنم بهترین کادو زندگیش میشه منم اگه میشه تو این خوشحالی شریک باشم داداش😐😂

خب پسسسسسسس😬

میخوای اونو کادو بدم بهت !؟🫠😌

یه پیج دارم صد کا

اره بابا فکر کرده من دیگه خر میشم ببین بنده خدا اون نگین مرد 😏

ببین دوراش ک زد دوباره برمیگرده 😶

چجوری منو به بازی گرفتی همش میگفتی من بجز تو کسیو ندارم حالا الان میبینم که دورت خیلی شلوغه🙄✌🏻

هه حسودی و که خوب اومدی نخیر دلم برای حسی که بهت داشتم میسوزه😏

اگه حس نداشتی که حسودیت نمیشد 😝

ماشالله دورشم که خیلی شلوغه 😏

ایشونم که از درو دیوار داره براش کادو میاد هرروز🙄

چندروزم هست که کات کردیمو دیگه هیچی بینمون نیست یکم فکر کنید میبینید دارم خیلی منطقی حرف میزنم 😐

خب من چرا پس باید حس قبلیو به اون بنده خدا داشته باشمو کادو بگیرم 😐

خب مگه بعد کات حس آدما بهم کم نمیشه🤔؟

اره چون دوسش داره براش کادو میگیره😂😉

آدم وقتی کات میکنه با کسی باید بازم تولدش کادو بگیره براش🤔؟؟؟

یه سوال 😐؟؟