я не придумала название [16+]🪺
щитпост основа: @dtmapinewart бот, туда скидывать всё творчество: @secretAU_predloshka_bot анон, если не хотите пользоваться ботом: http://t.me/anonaskbot?start=user_kulytpbruh Boosty: https://boosty.to/dtmapinew
Показати більше📈 Аналітичний огляд Telegram-каналу я не придумала название [16+]🪺
Канал я не придумала название [16+]🪺 (@mapimapimapimapimapimapi) у мовному сегменті Російська є активним учасником. На даний момент спільнота об'єднує 10 317 підписників, посідаючи 3 558 місце в категорії Мистецтво та дизайн та 63 256 місце у регіоні Росія.
📊 Показники аудиторії та динаміка
З моменту свого створення невідомо, проект продемонстрував стрімке зростання, зібравши аудиторію у 10 317 підписників.
За останніми даними від 23 червня, 2026, канал демонструє стабільну активність. Хоча за останні 30 днів спостерігається зміна кількості учасників на 109, а за останні 24 години на 4, загальне охоплення залишається високим.
- Статус верифікації: Не верифікований
- Рівень залученості (ER): Середній показник залученості аудиторії становить 34.08%. Протягом перших 24 годин після публікації контент зазвичай збирає 27.19% реакцій від загальної кількості підписників.
- Охоплення публікацій: В середньому кожен допис отримує 3 516 переглядів. Протягом першої доби публікація в середньому набирає 2 805 переглядів.
- Реакції та взаємодія: Аудиторія активно підтримує контент: середня кількість реакцій на один пост – 512.
- Тематичні інтереси: Контент зосереджений навколо ключових тем, таких як дилан, неанон, тгк, дилошки, secretau.
📝 Опис та контентна політика
Автор описує ресурс як майданчик для висловлення суб'єктивної думки:
“щитпост
основа: @dtmapinewart
бот, туда скидывать всё творчество: @secretAU_predloshka_bot
анон, если не хотите пользоваться ботом: http://t.me/anonaskbot?start=user_kulytpbruh
Boosty: https://boosty.to/dtmapinew”
Завдяки високій частоті оновлень (останні дані отримано 24 червня, 2026), канал підтримує актуальність та високий рівень охоплення публікацій. Аналітика показує, що аудиторія активно взаємодіє з контентом, що робить його важливою точкою впливу в категорії Мистецтво та дизайн.
🎨-Жаклин! Стой так! Надо тебя сфоткать... Потом нарисую.привееее!!!! я тут со скуки быстро накалякала Жаклинушку:333 тгк нету, если кому интересно, конечно. но скоро может появится:DD не Антон, наскальные рисунки делала абилка
у меня хеды на переписку дилощек . . не то что бы я писала такое часто , просто в голову пришло . .О1 . дил пишет с большой буквы , соблюдая все знаки препинания ( но использует их редко , так как пишет коротко ) , а ло с маленькой , наплевав на запятые и орфографию ( но дилан бы все равно понимал суть предложения ) . О2 . если бы лошка писал "бля" , то т9 постоянно менял бы мат на "Юля" . О3 . лололошка предпочитает различные яркие стикеры , будь то аниме девочки ( за которых он , естественно , не шарит ) , или котики / собачки , а дилан бы не пользовался стикерами вообще . О4 . в тг / пейджере у ло была бы светлая стандартная тема , а у дилана темная , которую он поставил еще несколько лет назад , но рука не поднимается сменить на стандартную темную ( а может он и не хочет ) О5 . лололошка заходит в сеть сразу , как только видит сообщение дилана , а так он почти не пользуется мессенджерами . дилан бы в свою очередь по долгу игнорировал сообщения вообще от всех , но изредка отвечал лололошке . О7 . ло в длинных сообщениях пользовался бы ":3" ":)" ":<" , и дилан понимал его эмоции только по этим смайликам ( лололошка часто переключался с темы на тему , отчего эмоция не всегда понятна , он может начать с плохого , а закончить нейтральным ) О8 . лололошка вообще не знает как строятся предложения , что идет вначале а что в конце , так что его смс часто выглядят как каша . дилан бы , естественно , все понимал , но не потому что это лололошка , а потому что " раньше часто общался с неучами " ( само собой это пиздеж ) небатон янечка !
Вже доступно! Дослідження Telegram за 2025 — головні інсайти року 
