uk
Feedback
записи под утро.

записи под утро.

Відкрити в Telegram

название и записи принадлежат владельцу. связь: @pitton_bot инфо: @piton_82 реклама: @prais_pit

Показати більше

📈 Аналітичний огляд Telegram-каналу записи под утро.

Канал записи под утро. (@python_i27) у мовному сегменті Російська є активним учасником. На даний момент спільнота об'єднує 20 467 підписників, посідаючи 1 238 місце в категорії Мотивація та цитати та 32 705 місце у регіоні Росія.

📊 Показники аудиторії та динаміка

З моменту свого створення невідомо, проект продемонстрував стрімке зростання, зібравши аудиторію у 20 467 підписників.

За останніми даними від 26 червня, 2026, канал демонструє стабільну активність. Хоча за останні 30 днів спостерігається зміна кількості учасників на 511, а за останні 24 години на -19, загальне охоплення залишається високим.

  • Статус верифікації: Не верифікований
  • Рівень залученості (ER): Середній показник залученості аудиторії становить 2.05%. Протягом перших 24 годин після публікації контент зазвичай збирає 2.41% реакцій від загальної кількості підписників.
  • Охоплення публікацій: В середньому кожен допис отримує 421 переглядів. Протягом першої доби публікація в середньому набирає 494 переглядів.
  • Реакції та взаємодія: Аудиторія активно підтримує контент: середня кількість реакцій на один пост – 16.

📝 Опис та контентна політика

Автор описує ресурс як майданчик для висловлення суб'єктивної думки:
название и записи принадлежат владельцу. связь: @pitton_bot инфо: @piton_82 реклама: @prais_pit

Завдяки високій частоті оновлень (останні дані отримано 27 червня, 2026), канал підтримує актуальність та високий рівень охоплення публікацій. Аналітика показує, що аудиторія активно взаємодіє з контентом, що робить його важливою точкою впливу в категорії Мотивація та цитати.

20 467
Підписники
-1924 години
+5317 днів
+51130 день
Архів дописів
нет.

записей много.

читайте.

А вы бы стали общаться с людьми 13-15 лет?

такой вайбовый канал, ночью читать самое то

меломан, слушаю все подряд.

синий.

какая ваша любимая песня?

очень нравится ваш тгк!! какой ваш любимый цвет? ;))

вам кажется.

Почему вы такой идеальный? Просто +вайб от вас.

и вы 🤏

вы лучший человек 💗

на коленях не надо.

я на коленях перед тобой.. ты шикарный человек ❤️❤️🙇🏼

стараемся.

у вас очень прекрасный канал,вы поднимаете мне настроение своими постами.продолжайте в том же духе,милейший!

рад)

у вас самые ахуеные высказывания. мой любимый тгк)

как тебя пожалеть?