uk
Feedback
записи под утро.

записи под утро.

Відкрити в Telegram

название и записи принадлежат владельцу. связь: @pitton_bot инфо: @piton_82 реклама: @prais_pit

Показати більше

📈 Аналітичний огляд Telegram-каналу записи под утро.

Канал записи под утро. (@python_i27) у мовному сегменті Російська є активним учасником. На даний момент спільнота об'єднує 20 467 підписників, посідаючи 1 238 місце в категорії Мотивація та цитати та 32 705 місце у регіоні Росія.

📊 Показники аудиторії та динаміка

З моменту свого створення невідомо, проект продемонстрував стрімке зростання, зібравши аудиторію у 20 467 підписників.

За останніми даними від 26 червня, 2026, канал демонструє стабільну активність. Хоча за останні 30 днів спостерігається зміна кількості учасників на 511, а за останні 24 години на -19, загальне охоплення залишається високим.

  • Статус верифікації: Не верифікований
  • Рівень залученості (ER): Середній показник залученості аудиторії становить 2.05%. Протягом перших 24 годин після публікації контент зазвичай збирає 2.41% реакцій від загальної кількості підписників.
  • Охоплення публікацій: В середньому кожен допис отримує 421 переглядів. Протягом першої доби публікація в середньому набирає 494 переглядів.
  • Реакції та взаємодія: Аудиторія активно підтримує контент: середня кількість реакцій на один пост – 16.

📝 Опис та контентна політика

Автор описує ресурс як майданчик для висловлення суб'єктивної думки:
название и записи принадлежат владельцу. связь: @pitton_bot инфо: @piton_82 реклама: @prais_pit

Завдяки високій частоті оновлень (останні дані отримано 27 червня, 2026), канал підтримує актуальність та високий рівень охоплення публікацій. Аналітика показує, що аудиторія активно взаємодіє з контентом, що робить його важливою точкою впливу в категорії Мотивація та цитати.

20 467
Підписники
-1924 години
+5317 днів
+51130 день
Архів дописів
Я задолбался. Пожалейте меня пожалуйста 🥺

все отоично, ваши как?

здравствуйте, как дела,жизнь, сердцебиение?

мило.

здравствуйте, мне очень нравится ваш канал. продолжайте в том же духе)

кто знает.

почему казахи такие ахн?

по обоюдному согласию.

езжай.

как был создан этот канал?

хочу в Казахстан.

здравствуй.

здравствуйте.

очень.

У осьминога восемь ног, достаточно интересно?))

ты умничка.

ребят, я считаю, что это моя маленькая победа. Я перестала общаться с другом абьюзером. Нуу он ограничивал мой круг общения, говорил, что бросят меня, читал мои переписки и ещё уронил мой телефон случайно, он упал экраном вниз и слава богу там была защитка. Ксати он так и не извинился, сказал, что я делаю из мухи слона и разве мои родители не могут мне дать какие-то деньги на защитку? Я его послала очень далеко и обматерила всеми словами, которыми можно, а он меня заблокировал везде

благодарю, мои красивые.

Записи красивые