매실남과 당신은 반드시 승리할것
돈벌러왔으면 돈을 벌자 투자자 매실남입니다. * 매실남 채널의 모든 내용은 투자의 선택에서 참고자료 용도로만 사용하시길 바랍니다. * 채널의 어떠한 내용의 글도 매수 및 매도 추천의 글이 아닙니다. #AD = Paid promotion / #KOL = Requested KOL post
Показати більше📈 Аналітичний огляд Telegram-каналу 매실남과 당신은 반드시 승리할것
Канал 매실남과 당신은 반드시 승리할것 (@waitstudy) у мовному сегменті Корейська є активним учасником. На даний момент спільнота об'єднує 19 598 підписників, посідаючи 6 011 місце в категорії Криптовалюти та 215 місце у регіоні Корея.
📊 Показники аудиторії та динаміка
З моменту свого створення невідомо, проект продемонстрував стрімке зростання, зібравши аудиторію у 19 598 підписників.
За останніми даними від 25 червня, 2026, канал демонструє стабільну активність. Хоча за останні 30 днів спостерігається зміна кількості учасників на 8, а за останні 24 години на -11, загальне охоплення залишається високим.
- Статус верифікації: Не верифікований
- Рівень залученості (ER): Середній показник залученості аудиторії становить 12.18%. Протягом перших 24 годин після публікації контент зазвичай збирає 9.39% реакцій від загальної кількості підписників.
- Охоплення публікацій: В середньому кожен допис отримує 2 388 переглядів. Протягом першої доби публікація в середньому набирає 1 841 переглядів.
- Реакції та взаємодія: Аудиторія активно підтримує контент: середня кількість реакцій на один пост – 5.
📝 Опис та контентна політика
Автор описує ресурс як майданчик для висловлення суб'єктивної думки:
“돈벌러왔으면 돈을 벌자
투자자 매실남입니다.
* 매실남 채널의 모든 내용은 투자의 선택에서 참고자료 용도로만 사용하시길 바랍니다.
* 채널의 어떠한 내용의 글도 매수 및 매도 추천의 글이 아닙니다.
#AD = Paid promotion / #KOL = Requested KOL post”
Завдяки високій частоті оновлень (останні дані отримано 26 червня, 2026), канал підтримує актуальність та високий рівень охоплення публікацій. Аналітика показує, що аудиторія активно взаємодіє з контентом, що робить його важливою точкою впливу в категорії Криптовалюти.
세일은 두시간뒤에 마감이고 바로 내일 상장한다고 합니다. 솔직히 이런건 깊게 알고 매수한다는 느낌보다는 매우 배팅에 가까운 영역이라고 봅니다. 하락장이라서 돈 아끼실분들은 가볍게 패스하시고 심심하시면 "버너지갑" 사용해서 50불 찍먹정도? 트위터 링크도 남겨드리니까 체크해보시길 https://x.com/Xyberinc
지금이 바닥이라는. 반등은 온다는. 꿈과 희망을 버리지 못한 코인러들이 그득그득 하긴함.솔직히 남아있는 사람들 중 다수는 "이젠 반등한번....?" 이 생각 한번은 해봤잖어.💭 반대로 나조차도 이런 생각을 하는거보면 나 = 개미 나 반대로 = 개미 반대로. 하면 돈버는게 맞긴했는데. 흠.💭💭💭
내가볼땐 텔방에서 VIP흑우 / 시리즈 << 이사람들이 주식한다고 선언하거나 코인 욕 안할때쯤 반등 할거같음
왜 대놓고 지분을 갖고와서.. 토큰과 지분을 이분화하여 가치가 어느 한 쪽에 쌓이지 않도록 만들었으며.. 프로토콜의 가치가 지분에 쌓이도록 설계해놓고, 곡괭이 토큰을 발행하는 이유는 무엇인가.// 댓글까지도 다 읽어보세요. 다양한 의견이 많이 있습니다.
Вже доступно! Дослідження Telegram за 2025 — головні інсайти року 
