ru
Feedback
‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌www. 10 yearz 🆕

‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌www. 10 yearz 🆕

Открыть в Telegram

‌ ❦︎ heejay ‘s diary ‌talk w me :: @qv1zlr_bot

Больше
Иран131 963Категория не указана
387
Подписчики
-324 часа
-207 дней
+20230 день

Загрузка данных...

Похожие каналы
Нет данных
Возникли проблемы? Пожалуйста, обновите страницу или обратитесь к нашему support-менеджеру .
Входящие и исходящие упоминания
---
---
---
---
---
---
Привлечение подписчиков
июнь '26
июнь '26
+191
в 40 каналах
май '26
+73
в 21 каналах
Get PRO
апрель '260
в 0 каналах
Get PRO
март '26
+1
в 0 каналах
Get PRO
февраль '26
+32
в 19 каналах
Get PRO
январь '26
+5
в 0 каналах
Get PRO
декабрь '25
+159
в 62 каналах
Get PRO
ноябрь '250
в 50 каналах
Get PRO
октябрь '25
+58
в 29 каналах
Дата
Привлечение подписчиков
Упоминания
Каналы
22 июня+4
21 июня+1
20 июня0
19 июня+2
18 июня0
17 июня+4
16 июня0
15 июня+2
14 июня+44
13 июня+37
12 июня+2
11 июня0
10 июня+5
09 июня+48
08 июня+3
07 июня+9
06 июня+3
05 июня+2
04 июня+6
03 июня+7
02 июня+6
01 июня+6
Посты канала
Repost from N/a
فقط امیدوارم حس تنهایی نکنه، دلم برای انهایپن تنگ شده، برای هیسونگ انهایپن

2
sticker.webp
11
3
داشتم میگفتم
12
4
Нет текста...
13
5
قطعا ویژوال لی‌هیسونگ قشنگترین چیزیه که امروز میتونستم ببینم
16
6
+4
Нет текста...
15
7
چرا اینقدر خوشگله..
19
8
خاکبسرم
20
9
Нет текста...
21
10
مال شما کار میکنه؟
22
11
اسپاتیفای بالا نمیاد
22
12
لایوه الو
23
13
دقیقا اصلا هر چی بیشتر ام‌وی رو ميبينم یاد یه چیز جدیدی میفتم
25
14
ببخشيد يهويي اومدم وسط ولي بك گراند و فوتوشات هاي رايد اور داي خيلي نايف طور بود.
27
15
ميدونيد اينو ديدم ياد نايف افتادم ..
27
16
های‌نوت، ووکال، دنس همه چیز این دو ترک هیسونگ عالی و بی نقص بود و به نظرم هر کسی نمیتونه انجامش بده و همین نشون دهنده اینه که he's the ACE. بهش افتخار میکنم و خوشحالم که به جایی که میخواست رسیده
27
17
یوتیوب / اسپاتیفای / اپل موزیک / ملون موزیک
26
18
برای استریم زدن ترک 'راید اور دای' و 'اورفلو' میتونید از لینک هایی که زیر این پیام میفرستم، استفاده کنید، باید خوب استریم بزن+1
برای استریم زدن ترک 'راید اور دای' و 'اورفلو' میتونید از لینک هایی که زیر این پیام میفرستم، استفاده کنید، باید خوب استریم بزنیم تا هیسونگ بهمون افتخار کنه
25
19
تگ‌لاین برای ساپورت دبیو هیسونگی♡ RIDE OR DIE OUT NOW #EVAN #에반 #RIDE_OR_DIE #EVAN_1stDigitalSingle #RIDE_OR_DIE_OutNow @h_evva_n @evan_officialJP
30
20
بیشعورا ایگنورش کردین. ☹️☹️☹️
28