ru
Feedback
BootUse UA

BootUse UA

Открыть в Telegram

Канал про електроніку, акумулятори, зарядні станції, міні пк, інвертори. Промокоди для аліекспрес. Форум тут - https://t.me/bootus_public_chat

Больше

📈 Аналитический обзор Telegram-канала BootUse UA

Канал BootUse UA (@bootuse) языкового сегмента Украинский является активным участником. Сейчас сообщество объединяет 12 837 подписчиков, занимая 9 857 место в категории Технологии и приложения и 4 644 место в регионе Украина.

📊 Показатели аудитории и динамика

С момента создания невідомо проект демонстрирует стремительный рост, собрав аудиторию из 12 837 подписчиков.

Согласно последним данным от 26 июня, 2026, канал показывает стабильную активность. За последние 30 дней изменение числа участников составило -66, а за последние 24 часа — -5, при этом общий охват остаётся высоким.

  • Статус верификации: Не верифицирован
  • Уровень вовлечённости (ER): Средний показатель вовлечённости аудитории составляет 67.34%. В первые 24 часа после публикации контент обычно набирает 36.49% реакций от общего числа подписчиков.
  • Охват публикаций: В среднем каждый пост получает 8 644 просмотров. В течение первых суток публикация набирает 4 684 просмотров.
  • Реакции и взаимодействия: Аудитория активно поддерживает контент: среднее количество реакций на один пост — 59.
  • Тематические интересы: Контент сосредоточен на ключевых темах, таких как струм, напруга, бмс, продавець, f2400.

📝 Описание и контентная политика

Автор описывает ресурс как площадку для выражения субъективного мнения:
Канал про електроніку, акумулятори, зарядні станції, міні пк, інвертори. Промокоди для аліекспрес. Форум тут - https://t.me/bootus_public_chat

Благодаря высокой частоте обновлений (последние данные получены 27 июня, 2026) канал поддерживает актуальность и высокий уровень охвата публикаций. Аналитика показывает, что аудитория активно взаимодействует с контентом, что делает его важной точкой влияния в категории Технологии и приложения.

12 837
Подписчики
-524 часа
-37 дней
-6630 день
Архив постов
Стек ( FC + ESC) pf 43$ ??? Або брешуть, або хороша ціна. На попередньому розпродажі взят таке за 53$ https://s.click.aliexpr
Стек ( FC + ESC) pf 43$ ??? Або брешуть, або хороша ціна. На попередньому розпродажі взят таке за 53$ https://s.click.aliexpress.com/e/_DD3mrMV

POZOR! З початком розпродажу ви будете дивитись на такі можелі Анернів. У мене зараз лежить 1000Вт ( продаю), бо у нього все
POZOR! З початком розпродажу ви будете дивитись на такі можелі Анернів. У мене зараз лежить 1000Вт ( продаю), бо у нього все добре - і заряджає і розряджає, але є косяк з синусоідою (схоже, що зекономили на вихідному каскаді) тож якщо під'єднати комп - шум в навушниках. Заряджає струмом 2, 10, 20, 30 та 40А від мережі 230В, тож якщо АКБ будете брати, беріть 100А не менше. Або AGM. А ще краще ЛІфепо. Тож для компа не дуже, а от для холодильника та світла - норм. https://s.click.aliexpress.com/e/_DmhG4Zx

Якщо у вас до цих пір нема повербанка, то хто ви? Самі популярні корпуси для саморобних павербанків на 18650. Тільки купуйте
Якщо у вас до цих пір нема повербанка, то хто ви? Самі популярні корпуси для саморобних павербанків на 18650. Тільки купуйте ті, де є позначка 22,5Вт. Користуюсь такими на 4 та 6 акумів, а на 8 акумів купували хлопцям. Павербанки на велику кількість акумів не буріть, бо довго заряджаються. Краще 2 по 8 ніж 1 на 16. http://bit.ly/3jfMKJQ

З 14 по 19 квітня розпродаж на алі. Коди діють в Україні, Польщі, Німеччині, Італії, Нідерландах. UAKVIT3 знижка 3 від 29$ UA
З 14 по 19 квітня розпродаж на алі. Коди діють в Україні, Польщі, Німеччині, Італії, Нідерландах. UAKVIT3 знижка 3 від 29$ UAKVIT8 знижка 8 від 69$ UAKVIT20 знижка 20 від 169$ UAKVIT30 знижка 30 від 239$ UAKVIT50 знижка 50 від 369$

З 14 по 19 квітня розпродаж. Готуйте бабосики. 💶 Не додавайте нічого в кошик до розпродажу. Коди хороші, але ж як завжди 50 баксові будуть швидко закінчуватись.😞

JK BMS є лідером серед плат захисту акумів. Теж ні на що не натякаю. https://s.click.aliexpress.com/e/_DdezQSN
JK BMS є лідером серед плат захисту акумів. Теж ні на що не натякаю. https://s.click.aliexpress.com/e/_DdezQSN

НІ на що не натякаю. Але ціни на nkon.nl поки ще низькі. І хай краще стоїть пилом припадає. Але, хто його знає, що буде. http
НІ на що не натякаю. Але ціни на nkon.nl поки ще низькі. І хай краще стоїть пилом припадає. Але, хто його знає, що буде. https://s.click.aliexpress.com/e/_DBQHHAt

Постійно пишуть в коментарях - а у мене ТВ бокс і працює як сервер чудово. Але хотілось би почути реальні відгуки - якщо ви к
Постійно пишуть в коментарях - а у мене ТВ бокс і працює як сервер чудово. Але хотілось би почути реальні відгуки - якщо ви користуєте ТВ бокс як сервер, то які у вас процесори, і чи все добре? Як приклад - одна з самих популярних ТВ приставок на RK3318 ( на неї є навіть армбіан з ядром 6.3. https://ali.ski/o2sU51

Постійно пишуть в коментарях - а у мене ТВ бокс і працює як сервер чудово. Але хотілось би почути реальні відгуки - які у вас
Постійно пишуть в коментарях - а у мене ТВ бокс і працює як сервер чудово. Але хотілось би почути реальні відгуки - які у вас процесори, і чи все добре? Як приклад - одна з самих популярних ТВ приставок на RK3318 ( на неї є навіть армбіан з ядром 6.3. https://ali.ski/o2sU51

Міні ПК на n4000 6Gb 128Gb. По вартості такий самий як гола малина 4, але має 6 Гб оперативи та 128 Гб накопичувач, корпус, с
Міні ПК на n4000 6Gb 128Gb. По вартості такий самий як гола малина 4, але має 6 Гб оперативи та 128 Гб накопичувач, корпус, систему охолодження і блок живлення. По продуктивності трішки кращий за малину 4. І кажуть що він завантажується після відновлення живлення. На моєму N3350 споживання під розумним будинком складає 2-3 Вт. І спробуйте додати після .html циганське заклинання - ?sourceType=562 https://s.click.aliexpress.com/e/_DdtiMh3

Був трішки шокований тим, що Orange Pi Zero 3 з встановленим Home Assistant та конфігурацію мого розумного будинку споживає 1
Був трішки шокований тим, що Orange Pi Zero 3 з встановленим Home Assistant та конфігурацію мого розумного будинку споживає 1, максимум 2Вт. А мій крутяцький мініПК на N6005 з 10Gb портами - 14Вт. 14Вт в годину за рік набігає 122 кВт. 2Вт в годину за рік - 17,5 кВ. І як ви вже здогадались на днях буде відео про інструкцію інсталяції HA на цю манюню. (БЕЗ ПОМИЛОК). Сама інструкція вже в коментарях до цього повідомлення.

Світ змінюється, а ми змінюємось разом з ним. Тепер у якості заставки будуть використовуватись зображення згенеровані за допо
Світ змінюється, а ми змінюємось разом з ним. Тепер у якості заставки будуть використовуватись зображення згенеровані за допомогою ChatGPT.

Кілька дешевеньких хабів вдома зайвими ніколи не будуть. https://s.click.aliexpress.com/e/_DlchYwz
Кілька дешевеньких хабів вдома зайвими ніколи не будуть. https://s.click.aliexpress.com/e/_DlchYwz

Роблю зараз коротеньке відео по Оранж пі зеро 2В, тож якщо у вас є якість запитання/побажання/скарги - напишіть, може додам в
Роблю зараз коротеньке відео по Оранж пі зеро 2В, тож якщо у вас є якість запитання/побажання/скарги - напишіть, може додам в відос. https://s.click.aliexpress.com/e/_Dcgab05

Інколи не розумію - чи я відстав від життя, чи навколо мене одні збоченці. Знайшов сьогодні в куплених підписниками товарах ось таке чудо. Чи може це на вас промокоди так діють? https://s.click.aliexpress.com/e/_DcZmpZR

І тут ще одного мийника вінок підкинули. Прямокутного. В відгуки хороші. https://s.click.aliexpress.com/e/_DmT14sh
І тут ще одного мийника вінок підкинули. Прямокутного. В відгуки хороші. https://s.click.aliexpress.com/e/_DmT14sh

Інколи дивлюсь, хто що купує, і бувають дуже цікаві штуки. Сам ми не знайшов. Хтось на 1 квітня купив робота для мийки вікон.
Інколи дивлюсь, хто що купує, і бувають дуже цікаві штуки. Сам ми не знайшов. Хтось на 1 квітня купив робота для мийки вікон. Я намагався самостійно помити великі вікна на 20му поверсі і дуже добре що сусідів нема (будинок новий), бо вони б вивчили купу нових слів. Вікно я так і не домив. Вирішив спочатку дочекатись бурі з піском с пустелі Сахара. ( яка була 2го квітня). Буду дуже вдячний за реальний досвід користування такою штукою. https://s.click.aliexpress.com/e/_DDvfww9