fa
Feedback
BootUse UA

BootUse UA

رفتن به کانال در Telegram

Канал про електроніку, акумулятори, зарядні станції, міні пк, інвертори. Промокоди для аліекспрес. Форум тут - https://t.me/bootus_public_chat

نمایش بیشتر

📈 تحلیل کانال تلگرام BootUse UA

کانال BootUse UA (@bootuse) در بخش زبانی اوکراینی بازیگری فعال است. در حال حاضر جامعه شامل 12 837 مشترک است و جایگاه 9 857 را در دسته فناوری و برنامه‌ها و رتبه 4 644 را در منطقه أوكرانيا دارد.

📊 شاخص‌های مخاطب و پویایی

از زمان ایجاد در невідомо، پروژه رشد سریعی داشته و 12 837 مشترک جذب کرده است.

بر اساس آخرین داده‌ها در تاریخ 26 ژوئن, 2026، کانال فعالیت پایداری دارد. در ۳۰ روز گذشته تغییر اعضا برابر -66 و در ۲۴ ساعت گذشته برابر -5 بوده و همچنان دسترسی گسترده‌ای حفظ شده است.

  • وضعیت تأیید: تأیید نشده
  • نرخ تعامل (ER): میانگین تعامل مخاطب 67.34% است و در ۲۴ ساعت نخست پس از انتشار، محتوا معمولاً 36.49% واکنش نسبت به کل مشترکان کسب می‌کند.
  • دسترسی پست‌ها: هر پست به طور میانگین 8 644 بازدید دریافت می‌کند. در اولین روز معمولاً 4 684 بازدید جمع‌آوری می‌شود.
  • واکنش‌ها و تعامل: مخاطبان به‌طور فعال حمایت می‌کنند؛ میانگین واکنش به هر پست 59 است.
  • علایق موضوعی: محتوا بر موضوعات کلیدی مانند струм, напруга, бмс, продавець, f2400 تمرکز دارد.

📝 توضیح و سیاست محتوایی

نویسنده این فضا را محل بیان دیدگاه‌های شخصی توصیف می‌کند:
Канал про електроніку, акумулятори, зарядні станції, міні пк, інвертори. Промокоди для аліекспрес. Форум тут - https://t.me/bootus_public_chat

به لطف به‌روزرسانی‌های پرتکرار (آخرین داده در تاریخ 27 ژوئن, 2026)، کانال همواره به‌روز و دارای دسترسی بالاست. تحلیل‌ها نشان می‌دهد مخاطبان به‌طور فعال با محتوا تعامل دارند و آن را به نقطه اثرگذاری مهم در دسته فناوری و برنامه‌ها تبدیل کرده‌اند.

12 837
مشترکین
-524 ساعت
-37 روز
-6630 روز
آرشیو پست ها
Стек ( FC + ESC) pf 43$ ??? Або брешуть, або хороша ціна. На попередньому розпродажі взят таке за 53$ https://s.click.aliexpr
Стек ( FC + ESC) pf 43$ ??? Або брешуть, або хороша ціна. На попередньому розпродажі взят таке за 53$ https://s.click.aliexpress.com/e/_DD3mrMV

POZOR! З початком розпродажу ви будете дивитись на такі можелі Анернів. У мене зараз лежить 1000Вт ( продаю), бо у нього все
POZOR! З початком розпродажу ви будете дивитись на такі можелі Анернів. У мене зараз лежить 1000Вт ( продаю), бо у нього все добре - і заряджає і розряджає, але є косяк з синусоідою (схоже, що зекономили на вихідному каскаді) тож якщо під'єднати комп - шум в навушниках. Заряджає струмом 2, 10, 20, 30 та 40А від мережі 230В, тож якщо АКБ будете брати, беріть 100А не менше. Або AGM. А ще краще ЛІфепо. Тож для компа не дуже, а от для холодильника та світла - норм. https://s.click.aliexpress.com/e/_DmhG4Zx

Якщо у вас до цих пір нема повербанка, то хто ви? Самі популярні корпуси для саморобних павербанків на 18650. Тільки купуйте
Якщо у вас до цих пір нема повербанка, то хто ви? Самі популярні корпуси для саморобних павербанків на 18650. Тільки купуйте ті, де є позначка 22,5Вт. Користуюсь такими на 4 та 6 акумів, а на 8 акумів купували хлопцям. Павербанки на велику кількість акумів не буріть, бо довго заряджаються. Краще 2 по 8 ніж 1 на 16. http://bit.ly/3jfMKJQ

З 14 по 19 квітня розпродаж на алі. Коди діють в Україні, Польщі, Німеччині, Італії, Нідерландах. UAKVIT3 знижка 3 від 29$ UA
З 14 по 19 квітня розпродаж на алі. Коди діють в Україні, Польщі, Німеччині, Італії, Нідерландах. UAKVIT3 знижка 3 від 29$ UAKVIT8 знижка 8 від 69$ UAKVIT20 знижка 20 від 169$ UAKVIT30 знижка 30 від 239$ UAKVIT50 знижка 50 від 369$

З 14 по 19 квітня розпродаж. Готуйте бабосики. 💶 Не додавайте нічого в кошик до розпродажу. Коди хороші, але ж як завжди 50 баксові будуть швидко закінчуватись.😞

JK BMS є лідером серед плат захисту акумів. Теж ні на що не натякаю. https://s.click.aliexpress.com/e/_DdezQSN
JK BMS є лідером серед плат захисту акумів. Теж ні на що не натякаю. https://s.click.aliexpress.com/e/_DdezQSN

НІ на що не натякаю. Але ціни на nkon.nl поки ще низькі. І хай краще стоїть пилом припадає. Але, хто його знає, що буде. http
НІ на що не натякаю. Але ціни на nkon.nl поки ще низькі. І хай краще стоїть пилом припадає. Але, хто його знає, що буде. https://s.click.aliexpress.com/e/_DBQHHAt

Постійно пишуть в коментарях - а у мене ТВ бокс і працює як сервер чудово. Але хотілось би почути реальні відгуки - якщо ви к
Постійно пишуть в коментарях - а у мене ТВ бокс і працює як сервер чудово. Але хотілось би почути реальні відгуки - якщо ви користуєте ТВ бокс як сервер, то які у вас процесори, і чи все добре? Як приклад - одна з самих популярних ТВ приставок на RK3318 ( на неї є навіть армбіан з ядром 6.3. https://ali.ski/o2sU51

Постійно пишуть в коментарях - а у мене ТВ бокс і працює як сервер чудово. Але хотілось би почути реальні відгуки - які у вас
Постійно пишуть в коментарях - а у мене ТВ бокс і працює як сервер чудово. Але хотілось би почути реальні відгуки - які у вас процесори, і чи все добре? Як приклад - одна з самих популярних ТВ приставок на RK3318 ( на неї є навіть армбіан з ядром 6.3. https://ali.ski/o2sU51

Міні ПК на n4000 6Gb 128Gb. По вартості такий самий як гола малина 4, але має 6 Гб оперативи та 128 Гб накопичувач, корпус, с
Міні ПК на n4000 6Gb 128Gb. По вартості такий самий як гола малина 4, але має 6 Гб оперативи та 128 Гб накопичувач, корпус, систему охолодження і блок живлення. По продуктивності трішки кращий за малину 4. І кажуть що він завантажується після відновлення живлення. На моєму N3350 споживання під розумним будинком складає 2-3 Вт. І спробуйте додати після .html циганське заклинання - ?sourceType=562 https://s.click.aliexpress.com/e/_DdtiMh3

Був трішки шокований тим, що Orange Pi Zero 3 з встановленим Home Assistant та конфігурацію мого розумного будинку споживає 1
Був трішки шокований тим, що Orange Pi Zero 3 з встановленим Home Assistant та конфігурацію мого розумного будинку споживає 1, максимум 2Вт. А мій крутяцький мініПК на N6005 з 10Gb портами - 14Вт. 14Вт в годину за рік набігає 122 кВт. 2Вт в годину за рік - 17,5 кВ. І як ви вже здогадались на днях буде відео про інструкцію інсталяції HA на цю манюню. (БЕЗ ПОМИЛОК). Сама інструкція вже в коментарях до цього повідомлення.

Світ змінюється, а ми змінюємось разом з ним. Тепер у якості заставки будуть використовуватись зображення згенеровані за допо
Світ змінюється, а ми змінюємось разом з ним. Тепер у якості заставки будуть використовуватись зображення згенеровані за допомогою ChatGPT.

Кілька дешевеньких хабів вдома зайвими ніколи не будуть. https://s.click.aliexpress.com/e/_DlchYwz
Кілька дешевеньких хабів вдома зайвими ніколи не будуть. https://s.click.aliexpress.com/e/_DlchYwz

Роблю зараз коротеньке відео по Оранж пі зеро 2В, тож якщо у вас є якість запитання/побажання/скарги - напишіть, може додам в
Роблю зараз коротеньке відео по Оранж пі зеро 2В, тож якщо у вас є якість запитання/побажання/скарги - напишіть, може додам в відос. https://s.click.aliexpress.com/e/_Dcgab05

Інколи не розумію - чи я відстав від життя, чи навколо мене одні збоченці. Знайшов сьогодні в куплених підписниками товарах ось таке чудо. Чи може це на вас промокоди так діють? https://s.click.aliexpress.com/e/_DcZmpZR

І тут ще одного мийника вінок підкинули. Прямокутного. В відгуки хороші. https://s.click.aliexpress.com/e/_DmT14sh
І тут ще одного мийника вінок підкинули. Прямокутного. В відгуки хороші. https://s.click.aliexpress.com/e/_DmT14sh

Інколи дивлюсь, хто що купує, і бувають дуже цікаві штуки. Сам ми не знайшов. Хтось на 1 квітня купив робота для мийки вікон.
Інколи дивлюсь, хто що купує, і бувають дуже цікаві штуки. Сам ми не знайшов. Хтось на 1 квітня купив робота для мийки вікон. Я намагався самостійно помити великі вікна на 20му поверсі і дуже добре що сусідів нема (будинок новий), бо вони б вивчили купу нових слів. Вікно я так і не домив. Вирішив спочатку дочекатись бурі з піском с пустелі Сахара. ( яка була 2го квітня). Буду дуже вдячний за реальний досвід користування такою штукою. https://s.click.aliexpress.com/e/_DDvfww9

BootUse UA - آمار و تحلیل کانال تلگرام @bootuse