es
Feedback
BootUse UA

BootUse UA

Ir al canal en Telegram

Канал про електроніку, акумулятори, зарядні станції, міні пк, інвертори. Промокоди для аліекспрес. Форум тут - https://t.me/bootus_public_chat

Mostrar más

📈 Análisis del canal de Telegram BootUse UA

El canal BootUse UA (@bootuse) en el segmento lingüístico de Ucraniano es un actor destacado. Actualmente la comunidad reúne a 12 835 suscriptores, ocupando la posición 9 841 en la categoría Tecnologías y Aplicaciones y el puesto 4 637 en la región Ucrania.

📊 Métricas de audiencia y dinámica

Desde su creación el невідомо, el proyecto ha mostrado un crecimiento acelerado, reuniendo a 12 835 suscriptores.

Según los últimos datos del 27 junio, 2026, el canal mantiene una actividad estable. En los últimos 30 días la variación de miembros fue de -65, y en las últimas 24 horas de 0, conservando un alto alcance.

  • Estado de verificación: No verificado
  • Tasa de interacción (ER): El promedio de interacción de la audiencia es 67.82%. Durante las primeras 24 horas tras publicar, el contenido suele obtener 33.83% de reacciones respecto al total de suscriptores.
  • Alcance de las publicaciones: Cada publicación recibe en promedio 8 706 visualizaciones. En el primer día suele acumular 4 343 visualizaciones.
  • Reacciones e interacción: La audiencia responde de forma activa: el promedio de reacciones por publicación es 58.
  • Intereses temáticos: El contenido se centra en temas clave como струм, напруга, бмс, продавець, f2400.

📝 Descripción y política de contenido

El autor describe el recurso como un espacio para expresar opiniones subjetivas:
Канал про електроніку, акумулятори, зарядні станції, міні пк, інвертори. Промокоди для аліекспрес. Форум тут - https://t.me/bootus_public_chat

Gracias a la alta frecuencia de actualizaciones (últimos datos recibidos el 28 junio, 2026), el canal mantiene la vigencia y un amplio alcance. La analítica demuestra que la audiencia interactúa activamente con el contenido, lo que lo convierte en un punto de referencia dentro de la categoría Tecnologías y Aplicaciones.

12 835
Suscriptores
Sin datos24 horas
-27 días
-6530 días
Archivo de publicaciones
Стек ( FC + ESC) pf 43$ ??? Або брешуть, або хороша ціна. На попередньому розпродажі взят таке за 53$ https://s.click.aliexpr
Стек ( FC + ESC) pf 43$ ??? Або брешуть, або хороша ціна. На попередньому розпродажі взят таке за 53$ https://s.click.aliexpress.com/e/_DD3mrMV

POZOR! З початком розпродажу ви будете дивитись на такі можелі Анернів. У мене зараз лежить 1000Вт ( продаю), бо у нього все
POZOR! З початком розпродажу ви будете дивитись на такі можелі Анернів. У мене зараз лежить 1000Вт ( продаю), бо у нього все добре - і заряджає і розряджає, але є косяк з синусоідою (схоже, що зекономили на вихідному каскаді) тож якщо під'єднати комп - шум в навушниках. Заряджає струмом 2, 10, 20, 30 та 40А від мережі 230В, тож якщо АКБ будете брати, беріть 100А не менше. Або AGM. А ще краще ЛІфепо. Тож для компа не дуже, а от для холодильника та світла - норм. https://s.click.aliexpress.com/e/_DmhG4Zx

Якщо у вас до цих пір нема повербанка, то хто ви? Самі популярні корпуси для саморобних павербанків на 18650. Тільки купуйте
Якщо у вас до цих пір нема повербанка, то хто ви? Самі популярні корпуси для саморобних павербанків на 18650. Тільки купуйте ті, де є позначка 22,5Вт. Користуюсь такими на 4 та 6 акумів, а на 8 акумів купували хлопцям. Павербанки на велику кількість акумів не буріть, бо довго заряджаються. Краще 2 по 8 ніж 1 на 16. http://bit.ly/3jfMKJQ

З 14 по 19 квітня розпродаж на алі. Коди діють в Україні, Польщі, Німеччині, Італії, Нідерландах. UAKVIT3 знижка 3 від 29$ UA
З 14 по 19 квітня розпродаж на алі. Коди діють в Україні, Польщі, Німеччині, Італії, Нідерландах. UAKVIT3 знижка 3 від 29$ UAKVIT8 знижка 8 від 69$ UAKVIT20 знижка 20 від 169$ UAKVIT30 знижка 30 від 239$ UAKVIT50 знижка 50 від 369$

З 14 по 19 квітня розпродаж. Готуйте бабосики. 💶 Не додавайте нічого в кошик до розпродажу. Коди хороші, але ж як завжди 50 баксові будуть швидко закінчуватись.😞

JK BMS є лідером серед плат захисту акумів. Теж ні на що не натякаю. https://s.click.aliexpress.com/e/_DdezQSN
JK BMS є лідером серед плат захисту акумів. Теж ні на що не натякаю. https://s.click.aliexpress.com/e/_DdezQSN

НІ на що не натякаю. Але ціни на nkon.nl поки ще низькі. І хай краще стоїть пилом припадає. Але, хто його знає, що буде. http
НІ на що не натякаю. Але ціни на nkon.nl поки ще низькі. І хай краще стоїть пилом припадає. Але, хто його знає, що буде. https://s.click.aliexpress.com/e/_DBQHHAt

Постійно пишуть в коментарях - а у мене ТВ бокс і працює як сервер чудово. Але хотілось би почути реальні відгуки - якщо ви к
Постійно пишуть в коментарях - а у мене ТВ бокс і працює як сервер чудово. Але хотілось би почути реальні відгуки - якщо ви користуєте ТВ бокс як сервер, то які у вас процесори, і чи все добре? Як приклад - одна з самих популярних ТВ приставок на RK3318 ( на неї є навіть армбіан з ядром 6.3. https://ali.ski/o2sU51

Постійно пишуть в коментарях - а у мене ТВ бокс і працює як сервер чудово. Але хотілось би почути реальні відгуки - які у вас
Постійно пишуть в коментарях - а у мене ТВ бокс і працює як сервер чудово. Але хотілось би почути реальні відгуки - які у вас процесори, і чи все добре? Як приклад - одна з самих популярних ТВ приставок на RK3318 ( на неї є навіть армбіан з ядром 6.3. https://ali.ski/o2sU51

Міні ПК на n4000 6Gb 128Gb. По вартості такий самий як гола малина 4, але має 6 Гб оперативи та 128 Гб накопичувач, корпус, с
Міні ПК на n4000 6Gb 128Gb. По вартості такий самий як гола малина 4, але має 6 Гб оперативи та 128 Гб накопичувач, корпус, систему охолодження і блок живлення. По продуктивності трішки кращий за малину 4. І кажуть що він завантажується після відновлення живлення. На моєму N3350 споживання під розумним будинком складає 2-3 Вт. І спробуйте додати після .html циганське заклинання - ?sourceType=562 https://s.click.aliexpress.com/e/_DdtiMh3

Був трішки шокований тим, що Orange Pi Zero 3 з встановленим Home Assistant та конфігурацію мого розумного будинку споживає 1
Був трішки шокований тим, що Orange Pi Zero 3 з встановленим Home Assistant та конфігурацію мого розумного будинку споживає 1, максимум 2Вт. А мій крутяцький мініПК на N6005 з 10Gb портами - 14Вт. 14Вт в годину за рік набігає 122 кВт. 2Вт в годину за рік - 17,5 кВ. І як ви вже здогадались на днях буде відео про інструкцію інсталяції HA на цю манюню. (БЕЗ ПОМИЛОК). Сама інструкція вже в коментарях до цього повідомлення.

Світ змінюється, а ми змінюємось разом з ним. Тепер у якості заставки будуть використовуватись зображення згенеровані за допо
Світ змінюється, а ми змінюємось разом з ним. Тепер у якості заставки будуть використовуватись зображення згенеровані за допомогою ChatGPT.

Кілька дешевеньких хабів вдома зайвими ніколи не будуть. https://s.click.aliexpress.com/e/_DlchYwz
Кілька дешевеньких хабів вдома зайвими ніколи не будуть. https://s.click.aliexpress.com/e/_DlchYwz

Роблю зараз коротеньке відео по Оранж пі зеро 2В, тож якщо у вас є якість запитання/побажання/скарги - напишіть, може додам в
Роблю зараз коротеньке відео по Оранж пі зеро 2В, тож якщо у вас є якість запитання/побажання/скарги - напишіть, може додам в відос. https://s.click.aliexpress.com/e/_Dcgab05

Інколи не розумію - чи я відстав від життя, чи навколо мене одні збоченці. Знайшов сьогодні в куплених підписниками товарах ось таке чудо. Чи може це на вас промокоди так діють? https://s.click.aliexpress.com/e/_DcZmpZR

І тут ще одного мийника вінок підкинули. Прямокутного. В відгуки хороші. https://s.click.aliexpress.com/e/_DmT14sh
І тут ще одного мийника вінок підкинули. Прямокутного. В відгуки хороші. https://s.click.aliexpress.com/e/_DmT14sh

Інколи дивлюсь, хто що купує, і бувають дуже цікаві штуки. Сам ми не знайшов. Хтось на 1 квітня купив робота для мийки вікон.
Інколи дивлюсь, хто що купує, і бувають дуже цікаві штуки. Сам ми не знайшов. Хтось на 1 квітня купив робота для мийки вікон. Я намагався самостійно помити великі вікна на 20му поверсі і дуже добре що сусідів нема (будинок новий), бо вони б вивчили купу нових слів. Вікно я так і не домив. Вирішив спочатку дочекатись бурі з піском с пустелі Сахара. ( яка була 2го квітня). Буду дуже вдячний за реальний досвід користування такою штукою. https://s.click.aliexpress.com/e/_DDvfww9