ch
Feedback
BootUse UA

BootUse UA

前往频道在 Telegram

Канал про електроніку, акумулятори, зарядні станції, міні пк, інвертори. Промокоди для аліекспрес. Форум тут - https://t.me/bootus_public_chat

显示更多

📈 Telegram 频道 BootUse UA 的分析概览

频道 BootUse UA (@bootuse) 乌克兰语 语言赛道中的 是活跃参与者。目前社区聚集了 12 837 名订阅者,在 技术与应用 类别中位列第 9 857,并在 乌克兰 地区排名第 4 644

📊 受众指标与增长动态

невідомо 创建以来,项目保持高速增长,吸引了 12 837 名订阅者。

根据 26 六月, 2026 的最新数据,频道保持稳定运转。过去 30 天订阅人数变化为 -66,过去 24 小时变化为 -5,整体触达仍然可观。

  • 认证状态: 未认证
  • 互动率 (ER): 平均受众互动率为 67.34%。内容发布后 24 小时内通常能获得 36.49% 的反应,占订阅者总量。
  • 帖子覆盖: 每篇帖子平均可获得 8 644 次浏览,首日通常累积 4 684 次浏览。
  • 互动与反馈: 受众积极参与,单帖平均反应数为 59
  • 主题关注点: 内容集中在 струм, напруга, бмс, продавець, f2400 等核心主题上。

📝 描述与内容策略

作者将该频道定位为表达主观观点的平台:
Канал про електроніку, акумулятори, зарядні станції, міні пк, інвертори. Промокоди для аліекспрес. Форум тут - https://t.me/bootus_public_chat

凭借高频更新(最新数据采集于 27 六月, 2026),频道始终保持新鲜度与高覆盖。分析显示受众积极互动,使其成为 技术与应用 类别中的关键影响点。

12 837
订阅者
-524 小时
-37
-6630
帖子存档
Стек ( FC + ESC) pf 43$ ??? Або брешуть, або хороша ціна. На попередньому розпродажі взят таке за 53$ https://s.click.aliexpr
Стек ( FC + ESC) pf 43$ ??? Або брешуть, або хороша ціна. На попередньому розпродажі взят таке за 53$ https://s.click.aliexpress.com/e/_DD3mrMV

POZOR! З початком розпродажу ви будете дивитись на такі можелі Анернів. У мене зараз лежить 1000Вт ( продаю), бо у нього все
POZOR! З початком розпродажу ви будете дивитись на такі можелі Анернів. У мене зараз лежить 1000Вт ( продаю), бо у нього все добре - і заряджає і розряджає, але є косяк з синусоідою (схоже, що зекономили на вихідному каскаді) тож якщо під'єднати комп - шум в навушниках. Заряджає струмом 2, 10, 20, 30 та 40А від мережі 230В, тож якщо АКБ будете брати, беріть 100А не менше. Або AGM. А ще краще ЛІфепо. Тож для компа не дуже, а от для холодильника та світла - норм. https://s.click.aliexpress.com/e/_DmhG4Zx

Якщо у вас до цих пір нема повербанка, то хто ви? Самі популярні корпуси для саморобних павербанків на 18650. Тільки купуйте
Якщо у вас до цих пір нема повербанка, то хто ви? Самі популярні корпуси для саморобних павербанків на 18650. Тільки купуйте ті, де є позначка 22,5Вт. Користуюсь такими на 4 та 6 акумів, а на 8 акумів купували хлопцям. Павербанки на велику кількість акумів не буріть, бо довго заряджаються. Краще 2 по 8 ніж 1 на 16. http://bit.ly/3jfMKJQ

З 14 по 19 квітня розпродаж на алі. Коди діють в Україні, Польщі, Німеччині, Італії, Нідерландах. UAKVIT3 знижка 3 від 29$ UA
З 14 по 19 квітня розпродаж на алі. Коди діють в Україні, Польщі, Німеччині, Італії, Нідерландах. UAKVIT3 знижка 3 від 29$ UAKVIT8 знижка 8 від 69$ UAKVIT20 знижка 20 від 169$ UAKVIT30 знижка 30 від 239$ UAKVIT50 знижка 50 від 369$

З 14 по 19 квітня розпродаж. Готуйте бабосики. 💶 Не додавайте нічого в кошик до розпродажу. Коди хороші, але ж як завжди 50 баксові будуть швидко закінчуватись.😞

JK BMS є лідером серед плат захисту акумів. Теж ні на що не натякаю. https://s.click.aliexpress.com/e/_DdezQSN
JK BMS є лідером серед плат захисту акумів. Теж ні на що не натякаю. https://s.click.aliexpress.com/e/_DdezQSN

НІ на що не натякаю. Але ціни на nkon.nl поки ще низькі. І хай краще стоїть пилом припадає. Але, хто його знає, що буде. http
НІ на що не натякаю. Але ціни на nkon.nl поки ще низькі. І хай краще стоїть пилом припадає. Але, хто його знає, що буде. https://s.click.aliexpress.com/e/_DBQHHAt

Постійно пишуть в коментарях - а у мене ТВ бокс і працює як сервер чудово. Але хотілось би почути реальні відгуки - якщо ви к
Постійно пишуть в коментарях - а у мене ТВ бокс і працює як сервер чудово. Але хотілось би почути реальні відгуки - якщо ви користуєте ТВ бокс як сервер, то які у вас процесори, і чи все добре? Як приклад - одна з самих популярних ТВ приставок на RK3318 ( на неї є навіть армбіан з ядром 6.3. https://ali.ski/o2sU51

Постійно пишуть в коментарях - а у мене ТВ бокс і працює як сервер чудово. Але хотілось би почути реальні відгуки - які у вас
Постійно пишуть в коментарях - а у мене ТВ бокс і працює як сервер чудово. Але хотілось би почути реальні відгуки - які у вас процесори, і чи все добре? Як приклад - одна з самих популярних ТВ приставок на RK3318 ( на неї є навіть армбіан з ядром 6.3. https://ali.ski/o2sU51

Міні ПК на n4000 6Gb 128Gb. По вартості такий самий як гола малина 4, але має 6 Гб оперативи та 128 Гб накопичувач, корпус, с
Міні ПК на n4000 6Gb 128Gb. По вартості такий самий як гола малина 4, але має 6 Гб оперативи та 128 Гб накопичувач, корпус, систему охолодження і блок живлення. По продуктивності трішки кращий за малину 4. І кажуть що він завантажується після відновлення живлення. На моєму N3350 споживання під розумним будинком складає 2-3 Вт. І спробуйте додати після .html циганське заклинання - ?sourceType=562 https://s.click.aliexpress.com/e/_DdtiMh3

Був трішки шокований тим, що Orange Pi Zero 3 з встановленим Home Assistant та конфігурацію мого розумного будинку споживає 1
Був трішки шокований тим, що Orange Pi Zero 3 з встановленим Home Assistant та конфігурацію мого розумного будинку споживає 1, максимум 2Вт. А мій крутяцький мініПК на N6005 з 10Gb портами - 14Вт. 14Вт в годину за рік набігає 122 кВт. 2Вт в годину за рік - 17,5 кВ. І як ви вже здогадались на днях буде відео про інструкцію інсталяції HA на цю манюню. (БЕЗ ПОМИЛОК). Сама інструкція вже в коментарях до цього повідомлення.

Світ змінюється, а ми змінюємось разом з ним. Тепер у якості заставки будуть використовуватись зображення згенеровані за допо
Світ змінюється, а ми змінюємось разом з ним. Тепер у якості заставки будуть використовуватись зображення згенеровані за допомогою ChatGPT.

Кілька дешевеньких хабів вдома зайвими ніколи не будуть. https://s.click.aliexpress.com/e/_DlchYwz
Кілька дешевеньких хабів вдома зайвими ніколи не будуть. https://s.click.aliexpress.com/e/_DlchYwz

Роблю зараз коротеньке відео по Оранж пі зеро 2В, тож якщо у вас є якість запитання/побажання/скарги - напишіть, може додам в
Роблю зараз коротеньке відео по Оранж пі зеро 2В, тож якщо у вас є якість запитання/побажання/скарги - напишіть, може додам в відос. https://s.click.aliexpress.com/e/_Dcgab05

Інколи не розумію - чи я відстав від життя, чи навколо мене одні збоченці. Знайшов сьогодні в куплених підписниками товарах ось таке чудо. Чи може це на вас промокоди так діють? https://s.click.aliexpress.com/e/_DcZmpZR

І тут ще одного мийника вінок підкинули. Прямокутного. В відгуки хороші. https://s.click.aliexpress.com/e/_DmT14sh
І тут ще одного мийника вінок підкинули. Прямокутного. В відгуки хороші. https://s.click.aliexpress.com/e/_DmT14sh

Інколи дивлюсь, хто що купує, і бувають дуже цікаві штуки. Сам ми не знайшов. Хтось на 1 квітня купив робота для мийки вікон.
Інколи дивлюсь, хто що купує, і бувають дуже цікаві штуки. Сам ми не знайшов. Хтось на 1 квітня купив робота для мийки вікон. Я намагався самостійно помити великі вікна на 20му поверсі і дуже добре що сусідів нема (будинок новий), бо вони б вивчили купу нових слів. Вікно я так і не домив. Вирішив спочатку дочекатись бурі з піском с пустелі Сахара. ( яка була 2го квітня). Буду дуже вдячний за реальний досвід користування такою штукою. https://s.click.aliexpress.com/e/_DDvfww9