ru
Feedback
simyton

simyton

Открыть в Telegram

З приводу співпраці/реклами - @ytsaymon чат - https://t.me/+gxpDiBf8HTJmNDNi ❗️Цей telegram-канал містить матеріали, ПРИЗНАЧЕНІ ВИКЛЮЧНО для осіб, СТАРШЕ 21 РОКУ❗️

Больше

📈 Аналитический обзор Telegram-канала simyton

Канал simyton (@simyton) языкового сегмента Украинский является активным участником. Сейчас сообщество объединяет 12 632 подписчиков, занимая 7 178 место в категории Игры и 4 712 место в регионе Украина.

📊 Показатели аудитории и динамика

С момента создания невідомо проект демонстрирует стремительный рост, собрав аудиторию из 12 632 подписчиков.

Согласно последним данным от 21 июня, 2026, канал показывает стабильную активность. За последние 30 дней изменение числа участников составило -439, а за последние 24 часа — -10, при этом общий охват остаётся высоким.

  • Статус верификации: Не верифицирован
  • Уровень вовлечённости (ER): Средний показатель вовлечённости аудитории составляет 8.20%. В первые 24 часа после публикации контент обычно набирает 13.95% реакций от общего числа подписчиков.
  • Охват публикаций: В среднем каждый пост получает 1 038 просмотров. В течение первых суток публикация набирает 1 765 просмотров.
  • Реакции и взаимодействия: Аудитория активно поддерживает контент: среднее количество реакций на один пост — 10.
  • Тематические интересы: Контент сосредоточен на ключевых темах, таких как twitch.tv/simyton, стрімі, калаша, мки, стірмі.

📝 Описание и контентная политика

Автор описывает ресурс как площадку для выражения субъективного мнения:
З приводу співпраці/реклами - @ytsaymon чат - https://t.me/+gxpDiBf8HTJmNDNi ❗️Цей telegram-канал містить матеріали, ПРИЗНАЧЕНІ ВИКЛЮЧНО для осіб, СТАРШЕ 21 РОКУ❗️

Благодаря высокой частоте обновлений (последние данные получены 22 июня, 2026) канал поддерживает актуальность и высокий уровень охвата публикаций. Аналитика показывает, что аудитория активно взаимодействует с контентом, что делает его важной точкой влияния в категории Игры.

12 632
Подписчики
-1024 часа
-767 дней
-43930 день
Архив постов
simyton
12 631
Монте 0 раундів за атаку, сед(

simyton
12 631
Наві чи тс, шо думаєте?

simyton
12 631
2100 є, далі 2500 і до кінця літа 3к ело, найсильніший повертає форму)
2100 є, далі 2500 і до кінця літа 3к ело, найсильніший повертає форму)

simyton
12 631
ви просили запускати раніше, тому стрім в 0:13 https://www.twitch.tv/simyton

simyton
12 631
ЯК ЦЕ ВИДАЛИТИ, АЛОООО
ЯК ЦЕ ВИДАЛИТИ, АЛОООО

simyton
12 631
Тому хто зайде, скину драгн лор https://www.twitch.tv/simyton

simyton
12 631
Сьогодні біля 23:00 запущу, будем апати 2100 ело, тому чекайте

simyton
12 631
хто зайде, тому +5 до везіння https://www.twitch.tv/simyton

simyton
12 631

simyton
12 631
Хочете струмчик?

simyton
12 631
3.35 KB

simyton
12 631
0.05 KB

simyton
12 631

simyton
12 631
Сьогодні запущу десь біля 23:00, буду повертати 10 лвл (1 гра до підвищення) історичний день, як розумієте, чекаю всіх!
Сьогодні запущу десь біля 23:00, буду повертати 10 лвл (1 гра до підвищення) історичний день, як розумієте, чекаю всіх!

simyton
12 631
Хто зайде, тому дам 5 грн https://www.twitch.tv/simyton

simyton
12 631
navi gg, 0 програних карт, молодці. Сьогодні вночі думаю побігати фасік + прем`єр, хочете?

simyton
12 631
кіберспорт https://www.twitch.tv/simyton

simyton
12 631
Сьогодні вечерком планую кс пострімити, що ви б хотіли більше?
Anonymous voting

simyton
12 631
esc, witch, passion nt, хотілось хоч одну тіму з них побачити на закритих( Іклі гл в квалах

simyton
12 631
Як вам стрім з жигою?))) Це просто ужас) коротка хронологія для тих, хто пропустив: Ми коли їхали на першу локу, щоб там стрімити, забуксували 2 рази, і довго не могли виїхати, коли приїхали, там виключились фанарі, які на стовпах світять, нічого не було видно, хіба запустили стрім, жигуль не хотів заводитись, хоча до того він нормально заводився і все було ок, потім ледве завів, трішки повозились і забуксували 2 рази за 10 хвилин, потім я сів за руль, почав дріфтом заходити в повороти, прям релаьно красиво і в цей момент пропадає інтернет, і цих кадрів не було видно)) ми щей чуть не врізались в стовп, а ви навіть цього не побачили))) потім вирішили поїхати в інше місце, де норм інтернет грузить, по дорозі заїхали на заправку, на ній же встали, бо поламався стартер, просто по дорозі блять, і жига не заводилась, крч попхали з горки і завели з толкача, після заправки поїхали в друге місце, щоб інтернет був нормальний, приїхали, все норм, хіба запускаю стрім, жигуль сам по собі глохне, починаєм знову заводити з толкача, завели і почав мотор троїти, це взагалі піздос був))) так щей паралельно з цим, почав пропадати інтернет, коли раніше він там завжди був нормальним) потім з максимально хуйовим настроєм, вирішив офнути стрім. Після цього, жигуль ледве-ледве їхав, і глох (перестала бензина поступати в мотор ніби, і взагалі дуже хуйово працював двигун) поїхали до хати, і під час руху, вибігали і прокачували бенз в карбюраторі, щоб хоть якось доїхати, паралельно з цим, перестав працювати генератор, і фари взагалі не світили, ми їхали в сліпу))) і так з горем по полам доїхали до хати майстра, де її і залишили, я просто в ахуї.... До цього дня, все було добре, а тут стільки пригод за 2 години... я реально проклятий 👍