ar
Feedback
simyton

simyton

الذهاب إلى القناة على Telegram

З приводу співпраці/реклами - @ytsaymon чат - https://t.me/+gxpDiBf8HTJmNDNi ❗️Цей telegram-канал містить матеріали, ПРИЗНАЧЕНІ ВИКЛЮЧНО для осіб, СТАРШЕ 21 РОКУ❗️

إظهار المزيد

📈 نظرة تحليلية على قناة تيليجرام simyton

تُعد قناة simyton (@simyton) في القطاع اللغوي أوكراني لاعباً نشطاً. يضم المجتمع حالياً 12 632 مشتركاً، محتلاً المرتبة 7 178 في فئة ألعاب والمرتبة 4 712 في منطقة أوكرانيا.

📊 مؤشرات الجمهور والحراك

منذ تأسيسه في невідомо، حقق المشروع نمواً سريعاً وجمع 12 632 مشتركاً.

بحسب آخر البيانات بتاريخ 21 يونيو, 2026، تحافظ القناة على نشاط مستقر. خلال آخر 30 يوماً تغيّر عدد الأعضاء بمقدار -439، وفي آخر 24 ساعة بمقدار -10، مع بقاء الوصول العام مرتفعاً.

  • حالة التحقق: غير موثّقة
  • معدل التفاعل (ER): يبلغ متوسط تفاعل الجمهور 8.20‎%. وخلال أول 24 ساعة من النشر يحصد المحتوى عادةً 13.95‎% من ردود الفعل نسبةً إلى إجمالي المشتركين.
  • وصول المنشورات: يحصل كل منشور على متوسط 1 038 مشاهدة. وخلال اليوم الأول يجمع عادةً 1 765 مشاهدة.
  • التفاعلات والاستجابة: يتفاعل الجمهور بانتظام؛ متوسط التفاعلات لكل منشور يبلغ 10.
  • الاهتمامات الموضوعية: يركز المحتوى على مواضيع رئيسية مثل twitch.tv/simyton, стрімі, калаша, мки, стірмі.

📝 الوصف وسياسة المحتوى

يصف المؤلف القناة بأنها مساحة للتعبير عن الآراء الذاتية:
З приводу співпраці/реклами - @ytsaymon чат - https://t.me/+gxpDiBf8HTJmNDNi ❗️Цей telegram-канал містить матеріали, ПРИЗНАЧЕНІ ВИКЛЮЧНО для осіб, СТАРШЕ 21 РОКУ❗️

بفضل وتيرة التحديث المرتفعة (أحدث البيانات بتاريخ 22 يونيو, 2026) تحافظ القناة على حداثتها ومستوى وصول مرتفع. وتُظهر التحليلات تفاعلاً نشطاً من الجمهور، ما يجعلها نقطة تأثير مهمة ضمن فئة ألعاب.

12 632
المشتركون
-1024 ساعات
-767 أيام
-43930 أيام
أرشيف المشاركات
simyton
12 631
Монте 0 раундів за атаку, сед(

simyton
12 631
Наві чи тс, шо думаєте?

simyton
12 631
2100 є, далі 2500 і до кінця літа 3к ело, найсильніший повертає форму)
2100 є, далі 2500 і до кінця літа 3к ело, найсильніший повертає форму)

simyton
12 631
ви просили запускати раніше, тому стрім в 0:13 https://www.twitch.tv/simyton

simyton
12 631
ЯК ЦЕ ВИДАЛИТИ, АЛОООО
ЯК ЦЕ ВИДАЛИТИ, АЛОООО

simyton
12 631
Тому хто зайде, скину драгн лор https://www.twitch.tv/simyton

simyton
12 631
Сьогодні біля 23:00 запущу, будем апати 2100 ело, тому чекайте

simyton
12 631
хто зайде, тому +5 до везіння https://www.twitch.tv/simyton

simyton
12 631

simyton
12 631
Хочете струмчик?

simyton
12 631
3.35 KB

simyton
12 631
0.05 KB

simyton
12 631

simyton
12 631
Сьогодні запущу десь біля 23:00, буду повертати 10 лвл (1 гра до підвищення) історичний день, як розумієте, чекаю всіх!
Сьогодні запущу десь біля 23:00, буду повертати 10 лвл (1 гра до підвищення) історичний день, як розумієте, чекаю всіх!

simyton
12 631
Хто зайде, тому дам 5 грн https://www.twitch.tv/simyton

simyton
12 631
navi gg, 0 програних карт, молодці. Сьогодні вночі думаю побігати фасік + прем`єр, хочете?

simyton
12 631
кіберспорт https://www.twitch.tv/simyton

simyton
12 631
Сьогодні вечерком планую кс пострімити, що ви б хотіли більше?
Anonymous voting

simyton
12 631
esc, witch, passion nt, хотілось хоч одну тіму з них побачити на закритих( Іклі гл в квалах

simyton
12 631
Як вам стрім з жигою?))) Це просто ужас) коротка хронологія для тих, хто пропустив: Ми коли їхали на першу локу, щоб там стрімити, забуксували 2 рази, і довго не могли виїхати, коли приїхали, там виключились фанарі, які на стовпах світять, нічого не було видно, хіба запустили стрім, жигуль не хотів заводитись, хоча до того він нормально заводився і все було ок, потім ледве завів, трішки повозились і забуксували 2 рази за 10 хвилин, потім я сів за руль, почав дріфтом заходити в повороти, прям релаьно красиво і в цей момент пропадає інтернет, і цих кадрів не було видно)) ми щей чуть не врізались в стовп, а ви навіть цього не побачили))) потім вирішили поїхати в інше місце, де норм інтернет грузить, по дорозі заїхали на заправку, на ній же встали, бо поламався стартер, просто по дорозі блять, і жига не заводилась, крч попхали з горки і завели з толкача, після заправки поїхали в друге місце, щоб інтернет був нормальний, приїхали, все норм, хіба запускаю стрім, жигуль сам по собі глохне, починаєм знову заводити з толкача, завели і почав мотор троїти, це взагалі піздос був))) так щей паралельно з цим, почав пропадати інтернет, коли раніше він там завжди був нормальним) потім з максимально хуйовим настроєм, вирішив офнути стрім. Після цього, жигуль ледве-ледве їхав, і глох (перестала бензина поступати в мотор ніби, і взагалі дуже хуйово працював двигун) поїхали до хати, і під час руху, вибігали і прокачували бенз в карбюраторі, щоб хоть якось доїхати, паралельно з цим, перестав працювати генератор, і фари взагалі не світили, ми їхали в сліпу))) і так з горем по полам доїхали до хати майстра, де її і залишили, я просто в ахуї.... До цього дня, все було добре, а тут стільки пригод за 2 години... я реально проклятий 👍