es
Feedback
simyton

simyton

Ir al canal en Telegram

З приводу співпраці/реклами - @ytsaymon чат - https://t.me/+gxpDiBf8HTJmNDNi ❗️Цей telegram-канал містить матеріали, ПРИЗНАЧЕНІ ВИКЛЮЧНО для осіб, СТАРШЕ 21 РОКУ❗️

Mostrar más

📈 Análisis del canal de Telegram simyton

El canal simyton (@simyton) en el segmento lingüístico de Ucraniano es un actor destacado. Actualmente la comunidad reúne a 12 632 suscriptores, ocupando la posición 7 178 en la categoría Juegos y el puesto 4 712 en la región Ucrania.

📊 Métricas de audiencia y dinámica

Desde su creación el невідомо, el proyecto ha mostrado un crecimiento acelerado, reuniendo a 12 632 suscriptores.

Según los últimos datos del 21 junio, 2026, el canal mantiene una actividad estable. En los últimos 30 días la variación de miembros fue de -439, y en las últimas 24 horas de -10, conservando un alto alcance.

  • Estado de verificación: No verificado
  • Tasa de interacción (ER): El promedio de interacción de la audiencia es 8.20%. Durante las primeras 24 horas tras publicar, el contenido suele obtener 13.95% de reacciones respecto al total de suscriptores.
  • Alcance de las publicaciones: Cada publicación recibe en promedio 1 038 visualizaciones. En el primer día suele acumular 1 765 visualizaciones.
  • Reacciones e interacción: La audiencia responde de forma activa: el promedio de reacciones por publicación es 10.
  • Intereses temáticos: El contenido se centra en temas clave como twitch.tv/simyton, стрімі, калаша, мки, стірмі.

📝 Descripción y política de contenido

El autor describe el recurso como un espacio para expresar opiniones subjetivas:
З приводу співпраці/реклами - @ytsaymon чат - https://t.me/+gxpDiBf8HTJmNDNi ❗️Цей telegram-канал містить матеріали, ПРИЗНАЧЕНІ ВИКЛЮЧНО для осіб, СТАРШЕ 21 РОКУ❗️

Gracias a la alta frecuencia de actualizaciones (últimos datos recibidos el 22 junio, 2026), el canal mantiene la vigencia y un amplio alcance. La analítica demuestra que la audiencia interactúa activamente con el contenido, lo que lo convierte en un punto de referencia dentro de la categoría Juegos.

12 632
Suscriptores
-1024 horas
-767 días
-43930 días
Archivo de publicaciones
simyton
12 631
Монте 0 раундів за атаку, сед(

simyton
12 631
Наві чи тс, шо думаєте?

simyton
12 631
2100 є, далі 2500 і до кінця літа 3к ело, найсильніший повертає форму)
2100 є, далі 2500 і до кінця літа 3к ело, найсильніший повертає форму)

simyton
12 631
ви просили запускати раніше, тому стрім в 0:13 https://www.twitch.tv/simyton

simyton
12 631
ЯК ЦЕ ВИДАЛИТИ, АЛОООО
ЯК ЦЕ ВИДАЛИТИ, АЛОООО

simyton
12 631
Тому хто зайде, скину драгн лор https://www.twitch.tv/simyton

simyton
12 631
Сьогодні біля 23:00 запущу, будем апати 2100 ело, тому чекайте

simyton
12 631
хто зайде, тому +5 до везіння https://www.twitch.tv/simyton

simyton
12 631

simyton
12 631
Хочете струмчик?

simyton
12 631
3.35 KB

simyton
12 631
0.05 KB

simyton
12 631

simyton
12 631
Сьогодні запущу десь біля 23:00, буду повертати 10 лвл (1 гра до підвищення) історичний день, як розумієте, чекаю всіх!
Сьогодні запущу десь біля 23:00, буду повертати 10 лвл (1 гра до підвищення) історичний день, як розумієте, чекаю всіх!

simyton
12 631
Хто зайде, тому дам 5 грн https://www.twitch.tv/simyton

simyton
12 631
navi gg, 0 програних карт, молодці. Сьогодні вночі думаю побігати фасік + прем`єр, хочете?

simyton
12 631
кіберспорт https://www.twitch.tv/simyton

simyton
12 631
Сьогодні вечерком планую кс пострімити, що ви б хотіли більше?
Anonymous voting

simyton
12 631
esc, witch, passion nt, хотілось хоч одну тіму з них побачити на закритих( Іклі гл в квалах

simyton
12 631
Як вам стрім з жигою?))) Це просто ужас) коротка хронологія для тих, хто пропустив: Ми коли їхали на першу локу, щоб там стрімити, забуксували 2 рази, і довго не могли виїхати, коли приїхали, там виключились фанарі, які на стовпах світять, нічого не було видно, хіба запустили стрім, жигуль не хотів заводитись, хоча до того він нормально заводився і все було ок, потім ледве завів, трішки повозились і забуксували 2 рази за 10 хвилин, потім я сів за руль, почав дріфтом заходити в повороти, прям релаьно красиво і в цей момент пропадає інтернет, і цих кадрів не було видно)) ми щей чуть не врізались в стовп, а ви навіть цього не побачили))) потім вирішили поїхати в інше місце, де норм інтернет грузить, по дорозі заїхали на заправку, на ній же встали, бо поламався стартер, просто по дорозі блять, і жига не заводилась, крч попхали з горки і завели з толкача, після заправки поїхали в друге місце, щоб інтернет був нормальний, приїхали, все норм, хіба запускаю стрім, жигуль сам по собі глохне, починаєм знову заводити з толкача, завели і почав мотор троїти, це взагалі піздос був))) так щей паралельно з цим, почав пропадати інтернет, коли раніше він там завжди був нормальним) потім з максимально хуйовим настроєм, вирішив офнути стрім. Після цього, жигуль ледве-ледве їхав, і глох (перестала бензина поступати в мотор ніби, і взагалі дуже хуйово працював двигун) поїхали до хати, і під час руху, вибігали і прокачували бенз в карбюраторі, щоб хоть якось доїхати, паралельно з цим, перестав працювати генератор, і фари взагалі не світили, ми їхали в сліпу))) і так з горем по полам доїхали до хати майстра, де її і залишили, я просто в ахуї.... До цього дня, все було добре, а тут стільки пригод за 2 години... я реально проклятий 👍