fa
Feedback
simyton

simyton

رفتن به کانال در Telegram

З приводу співпраці/реклами - @ytsaymon чат - https://t.me/+gxpDiBf8HTJmNDNi ❗️Цей telegram-канал містить матеріали, ПРИЗНАЧЕНІ ВИКЛЮЧНО для осіб, СТАРШЕ 21 РОКУ❗️

نمایش بیشتر

📈 تحلیل کانال تلگرام simyton

کانال simyton (@simyton) در بخش زبانی اوکراینی بازیگری فعال است. در حال حاضر جامعه شامل 12 632 مشترک است و جایگاه 7 178 را در دسته بازی‌ها و رتبه 4 712 را در منطقه أوكرانيا دارد.

📊 شاخص‌های مخاطب و پویایی

از زمان ایجاد در невідомо، پروژه رشد سریعی داشته و 12 632 مشترک جذب کرده است.

بر اساس آخرین داده‌ها در تاریخ 21 ژوئن, 2026، کانال فعالیت پایداری دارد. در ۳۰ روز گذشته تغییر اعضا برابر -439 و در ۲۴ ساعت گذشته برابر -10 بوده و همچنان دسترسی گسترده‌ای حفظ شده است.

  • وضعیت تأیید: تأیید نشده
  • نرخ تعامل (ER): میانگین تعامل مخاطب 8.20% است و در ۲۴ ساعت نخست پس از انتشار، محتوا معمولاً 13.95% واکنش نسبت به کل مشترکان کسب می‌کند.
  • دسترسی پست‌ها: هر پست به طور میانگین 1 038 بازدید دریافت می‌کند. در اولین روز معمولاً 1 765 بازدید جمع‌آوری می‌شود.
  • واکنش‌ها و تعامل: مخاطبان به‌طور فعال حمایت می‌کنند؛ میانگین واکنش به هر پست 10 است.
  • علایق موضوعی: محتوا بر موضوعات کلیدی مانند twitch.tv/simyton, стрімі, калаша, мки, стірмі تمرکز دارد.

📝 توضیح و سیاست محتوایی

نویسنده این فضا را محل بیان دیدگاه‌های شخصی توصیف می‌کند:
З приводу співпраці/реклами - @ytsaymon чат - https://t.me/+gxpDiBf8HTJmNDNi ❗️Цей telegram-канал містить матеріали, ПРИЗНАЧЕНІ ВИКЛЮЧНО для осіб, СТАРШЕ 21 РОКУ❗️

به لطف به‌روزرسانی‌های پرتکرار (آخرین داده در تاریخ 22 ژوئن, 2026)، کانال همواره به‌روز و دارای دسترسی بالاست. تحلیل‌ها نشان می‌دهد مخاطبان به‌طور فعال با محتوا تعامل دارند و آن را به نقطه اثرگذاری مهم در دسته بازی‌ها تبدیل کرده‌اند.

12 632
مشترکین
-1024 ساعت
-767 روز
-43930 روز
آرشیو پست ها
simyton
12 631
Монте 0 раундів за атаку, сед(

simyton
12 631
Наві чи тс, шо думаєте?

simyton
12 631
2100 є, далі 2500 і до кінця літа 3к ело, найсильніший повертає форму)
2100 є, далі 2500 і до кінця літа 3к ело, найсильніший повертає форму)

simyton
12 631
ви просили запускати раніше, тому стрім в 0:13 https://www.twitch.tv/simyton

simyton
12 631
ЯК ЦЕ ВИДАЛИТИ, АЛОООО
ЯК ЦЕ ВИДАЛИТИ, АЛОООО

simyton
12 631
Тому хто зайде, скину драгн лор https://www.twitch.tv/simyton

simyton
12 631
Сьогодні біля 23:00 запущу, будем апати 2100 ело, тому чекайте

simyton
12 631
хто зайде, тому +5 до везіння https://www.twitch.tv/simyton

simyton
12 631

simyton
12 631
Хочете струмчик?

simyton
12 631
3.35 KB

simyton
12 631
0.05 KB

simyton
12 631

simyton
12 631
Сьогодні запущу десь біля 23:00, буду повертати 10 лвл (1 гра до підвищення) історичний день, як розумієте, чекаю всіх!
Сьогодні запущу десь біля 23:00, буду повертати 10 лвл (1 гра до підвищення) історичний день, як розумієте, чекаю всіх!

simyton
12 631
Хто зайде, тому дам 5 грн https://www.twitch.tv/simyton

simyton
12 631
navi gg, 0 програних карт, молодці. Сьогодні вночі думаю побігати фасік + прем`єр, хочете?

simyton
12 631
кіберспорт https://www.twitch.tv/simyton

simyton
12 631
Сьогодні вечерком планую кс пострімити, що ви б хотіли більше?
Anonymous voting

simyton
12 631
esc, witch, passion nt, хотілось хоч одну тіму з них побачити на закритих( Іклі гл в квалах

simyton
12 631
Як вам стрім з жигою?))) Це просто ужас) коротка хронологія для тих, хто пропустив: Ми коли їхали на першу локу, щоб там стрімити, забуксували 2 рази, і довго не могли виїхати, коли приїхали, там виключились фанарі, які на стовпах світять, нічого не було видно, хіба запустили стрім, жигуль не хотів заводитись, хоча до того він нормально заводився і все було ок, потім ледве завів, трішки повозились і забуксували 2 рази за 10 хвилин, потім я сів за руль, почав дріфтом заходити в повороти, прям релаьно красиво і в цей момент пропадає інтернет, і цих кадрів не було видно)) ми щей чуть не врізались в стовп, а ви навіть цього не побачили))) потім вирішили поїхати в інше місце, де норм інтернет грузить, по дорозі заїхали на заправку, на ній же встали, бо поламався стартер, просто по дорозі блять, і жига не заводилась, крч попхали з горки і завели з толкача, після заправки поїхали в друге місце, щоб інтернет був нормальний, приїхали, все норм, хіба запускаю стрім, жигуль сам по собі глохне, починаєм знову заводити з толкача, завели і почав мотор троїти, це взагалі піздос був))) так щей паралельно з цим, почав пропадати інтернет, коли раніше він там завжди був нормальним) потім з максимально хуйовим настроєм, вирішив офнути стрім. Після цього, жигуль ледве-ледве їхав, і глох (перестала бензина поступати в мотор ніби, і взагалі дуже хуйово працював двигун) поїхали до хати, і під час руху, вибігали і прокачували бенз в карбюраторі, щоб хоть якось доїхати, паралельно з цим, перестав працювати генератор, і фари взагалі не світили, ми їхали в сліпу))) і так з горем по полам доїхали до хати майстра, де її і залишили, я просто в ахуї.... До цього дня, все було добре, а тут стільки пригод за 2 години... я реально проклятий 👍