Аніме-кафе "Кіцуне"
Открыть в Telegram
вул.Костянтинівська 21 Перше аніме-кафе в Києві. Частина арт-простору WoW Space. Як нас знайти: https://www.instagram.com/reel/DW93lVUDbMk/?igsh=MTBlNzUzazJxY21k
БольшеСтрана не указанаКатегория не указана
296
Подписчики
+224 часа
+167 дней
+1930 день
Загрузка данных...
Похожие каналы
Нет данных
Возникли проблемы? Пожалуйста, обновите страницу или обратитесь к нашему support-менеджеру .
Облако тегов
Нет данных
Возникли проблемы? Пожалуйста, обновите страницу или обратитесь к нашему support-менеджеру .
Входящие и исходящие упоминания
---
---
---
---
---
---
Привлечение подписчиков
июнь '26
июнь '26
+183
в 16 каналах
май '260
в 1 каналах
Get PRO
апрель '26
+84
в 4 каналах
Get PRO
март '260
в 1 каналах
Get PRO
февраль '26
+30
в 2 каналах
| Дата | Привлечение подписчиков | Упоминания | Каналы | |
| 22 июня | +2 | |||
| 21 июня | +6 | |||
| 20 июня | +3 | |||
| 19 июня | +3 | |||
| 18 июня | +2 | |||
| 17 июня | 0 | |||
| 16 июня | +1 | |||
| 15 июня | +3 |
Посты канала
Repost from N/a
+9
Доброго дня усім, нарешті я побував в "Аніме кафе кіцуне" і що я можу сказати.
Доволі миле і спокійне місце, я таке люблю, атмосферно анімешне. Тут окрім напоїв є ще на продажу фігурки і інший аніме продукт, але скажу чесно ціни на них високі.
Ще є бібліотека манг, але вона неповна тому поки що нею не скористаєшся. Ще у них смачна кава з принтом, дуже гарно і мило. У них ще були солодощі але їх розкупили ще до нашого приїзду.
Це кафе ідеально підходить для зустрічі з іншими людьми, невелике але тихе і спокійне, і цього фактору деяким закладам прям не вистачає.
Кафе працює з четверга - неділю, з 10:00 - 21:00
Ось їхній тгк і інстаграм.
| 2 | Ви неймовірні! 😍
ДанДаДан закінчився!
Тепер ловіть нову ґачю – Картоловка Сакура 😍
Признавайтесь, хто дивився? 😏 | 223 |
| 3 | Видеосообщение | 227 |
| 4 | Лисенята, ґачяпони - це ж суцільна любов! 🦊✨ І ми дуже-дуже хочемо, щоб вам було максимально весело та легко з ними гратися, а самі автомати тішили вас якомога довше. 🫶🏻
Як користуватися автоматом "ґачяпон"?! 🎮
1. Перевірте, скільки жетонів треба для гри – необхідна кількість вказана в овальному віконці під картинкою. ✍🏻
2. Закиньте одразу всю необхідну кількість жетонів у жетоноприймач.
3. Зробіть один повний оберт за годинниковою стрілкою.
❌ НЕ МОЖНА крутити проти годинникової стрілки – ви можете зламати автомат... 🫥
‼️ВАЖЛИВО: не прикладайте силу до автомату – ручка має крутитись легко.
4. Вітаємо! Кулька ваша! 🥳
❓Якщо Ви заплуталися або щось пішло не так, зверніться до персоналу закладу (адміністратора чи бариста) - вони з радістю Вам допоможуть. 🫶🏻 | 231 |
| 5 | А це що? А це нова манґа приїхала і вже чекає на вас! 💃 | 230 |
| 6 | Нет текста... | 229 |
| 7 | Рівень дофаміну в кав'ярні офіційно підвищено! До нас заїхала свіжа партія смаколиків! 🍡
Ідеальні на смак і пасують до улюбленого напою! 🍵
Хотіли зробити перерву на солоденьке?! Пора! ✨ | 244 |
| 8 | А таке ви бачили? Не бачили?
То ми покажемо!😁
Тепер друк нашою любою «шайтан-машиною» можливий ще на смачненьких макаронах!😍
Фарбник повністю харчовий, а малюнок ви можете обрати за власним бажанням, настроєм або натхненням, ехехе🤭
Що ще казати? Чекаємо на вас!🥰 | 295 |
| 9 | Всім привіт! Ми, Кінко та Ґінко, радо офіційно відкрили двері нашої кавʼярні 13 та 14 червня!🥳
Ми дуже раді та вдячні всім хто підтримав нас, прийшов на майстер-класи, відвідав квізи, побував на караоке та щиро радів нашому відкриттю!❤️
Ваша увага до нас зробила просто неймовірне, адже стільки людей ми зовсім не очікували побачити в перший день.😍
Але що ж далі?
А далі ми плануємо проведення нових майстер-класів, затверджуємо знижку за косплей та сторіз, та, найважливіше, створення save space для кожного! 🫶🏻
На наших полицях ви знайдете тільки офіційні та ліцензовані фігурки та манґу, в нашому барі скуштуєте тільки якісні смаколики та напої, а в майбутньому бібліотека манґи змусить вас трошки видихнути та відпочити.😌
Де ми?
Костянтинівська, 21, метро Контрактова площа 📍
Коли працюємо?
З четверга по неділю, з 10.00 до 21.00.✨ | 324 |
| 10 | Лисенята, відповіді на квізи всі перевірені, переможцям написали 🥳🔥
Вибачте за затримку, наступного разу 🤫 оптимізуємо все🫶🏻 | 317 |
| 11 | Нет текста... | 370 |
| 12 | Кінко та Ґінко Дякують усім,
хто був з нами на відкритті!!
Лисенята, ви - космос!
Вас було так багато, що наш бар
працював на повну потужність!
Дякуємо за ваш неймовірний інтерес,
витримку і такий теплий прийом.
Щиро перепрошуємо, кому через цей
шалений ажіотаж довелося довго чекати
на свої замовлення. Ми вже зробили паузу,
проаналізували всі моменти і зрозуміли,
як пришвидшити роботу команди
на майбутніх подіях.
З цього тижня чекаємо вас у звичному,
більш спокійному ритмі. До зустрічі! | 390 |
| 13 | Лисенята, сподіваємось, що з вами все добре.
Команда Кіцуне хвилюється за кожного нашого гостя, і нехай день принесе щось хороше 🌸 | 390 |
| 14 | Поки ми підготуємо серйозний пост, з підсумками і враженнями про відкриття, зізнавайтесь, хто приходив на другий день, і як вам враження? | 371 |
| 15 | Вчора була на відкритті у аніме кафе "Кіцуне" that was fun experience | 371 |
| 16 | Сьогодні намалювала Мікочку. І дуже стомилась, але не зломлена 😊
Дали з собою десертик і таякі 🥰
Дякую Антон за (оморі) мішечок на удачу і макарунчики, Маста сама за фігурку і десертики, всім за компанію і обіймашки, була дуже рада всіх бачити і пообіймуськати ❤️
А ще, а ще, треба підготувати на завтра пост, і помити голову. Як ваш день? 🥳
На фото видно, чому важлива пудра, коли робиш косплей, шкіра дуже блищить 🙂 | 322 |
| 17 | Нет текста... | 368 |
| 18 | ще гааача! | 272 |
| 19 | Нет текста... | 284 |
| 20 | Нет текста... | 292 |
Уже доступно! Исследование Telegram 2025 — ключевые инсайты года 
