fa
Feedback
Аніме-кафе "Кіцуне"

Аніме-кафе "Кіцуне"

رفتن به کانال در Telegram

вул.Костянтинівська 21 Перше аніме-кафе в Києві. Частина арт-простору WoW Space. Як нас знайти: https://www.instagram.com/reel/DW93lVUDbMk/?igsh=MTBlNzUzazJxY21k

نمایش بیشتر
کشور مشخص نشده استدسته بندی مشخص نشده است
296
مشترکین
+224 ساعت
+167 روز
+1930 روز

در حال بارگیری داده...

کانال‌های مشابه
هیچ داده‌ای
مشکلی وجود دارد؟ لطفاً صفحه را تازه کنید یا با مدیر پشتیبانی ما تماس بگیرید.
ابر برچسب‌ها
هیچ داده‌ای
مشکلی وجود دارد؟ لطفاً صفحه را تازه کنید یا با مدیر پشتیبانی ما تماس بگیرید.
اشارات ورودی و خروجی
---
---
---
---
---
---
جذب مشترکین
ژوئن '26
ژوئن '26
+183
در 16 کانال‌ها
مه '260
در 1 کانال‌ها
Get PRO
آوریل '26
+84
در 4 کانال‌ها
Get PRO
مارس '260
در 1 کانال‌ها
Get PRO
فوریه '26
+30
در 2 کانال‌ها
تاریخ
رشد مشترکین
اشارات
کانال‌ها
22 ژوئن+2
21 ژوئن+6
20 ژوئن+3
19 ژوئن+3
18 ژوئن+2
17 ژوئن0
16 ژوئن+1
15 ژوئن+3
پست‌های کانال
Repost from N/a
Доброго дня усім, нарешті я побував в "Аніме кафе кіцуне" і що я можу сказати. Доволі миле і спокійне місце, я таке люблю, ат
+9
Доброго дня усім, нарешті я побував в "Аніме кафе кіцуне" і що я можу сказати. Доволі миле і спокійне місце, я таке люблю, атмосферно анімешне. Тут окрім напоїв є ще на продажу фігурки і інший аніме продукт, але скажу чесно ціни на них високі. Ще є бібліотека манг, але вона неповна тому поки що нею не скористаєшся. Ще у них смачна кава з принтом, дуже гарно і мило. У них ще були солодощі але їх розкупили ще до нашого приїзду. Це кафе ідеально підходить для зустрічі з іншими людьми, невелике але тихе і спокійне, і цього фактору деяким закладам прям не вистачає. Кафе працює з четверга - неділю, з 10:00 - 21:00 Ось їхній тгк і інстаграм.

2
Ви неймовірні! 😍 ДанДаДан закінчився! Тепер ловіть нову ґачю – Картоловка Сакура 😍 Признавайтесь, хто дивився? 😏
Ви неймовірні! 😍 ДанДаДан закінчився! Тепер ловіть нову ґачю – Картоловка Сакура 😍 Признавайтесь, хто дивився? 😏
223
3
پیام ویدیو
227
4
Лисенята, ґачяпони - це ж суцільна любов! 🦊✨ І ми дуже-дуже хочемо, щоб вам було максимально весело та легко з ними гратися,
Лисенята, ґачяпони - це ж суцільна любов! 🦊✨ І ми дуже-дуже хочемо, щоб вам було максимально весело та легко з ними гратися, а самі автомати тішили вас якомога довше. 🫶🏻 ​Як користуватися автоматом "ґачяпон"?! 🎮 1. Перевірте, скільки жетонів треба для гри – необхідна кількість вказана в овальному віконці під картинкою. ✍🏻 2. Закиньте одразу всю необхідну кількість жетонів у жетоноприймач. 3. Зробіть один повний оберт за годинниковою стрілкою. ❌ НЕ МОЖНА крутити проти годинникової стрілки – ви можете зламати автомат... 🫥 ‼️ВАЖЛИВО: не прикладайте силу до автомату – ручка має крутитись легко. 4. Вітаємо! Кулька ваша! 🥳 ❓Якщо Ви заплуталися або щось пішло не так, зверніться до персоналу закладу (адміністратора чи бариста) - вони з радістю Вам допоможуть. 🫶🏻
231
5
А це що? А це нова манґа приїхала і вже чекає на вас! 💃
А це що? А це нова манґа приїхала і вже чекає на вас! 💃
230
6
بدون متن...
229
7
Рівень дофаміну в кав'ярні офіційно підвищено! До нас заїхала свіжа партія смаколиків! 🍡 Ідеальні на смак і пасують до улюбл
Рівень дофаміну в кав'ярні офіційно підвищено! До нас заїхала свіжа партія смаколиків! 🍡 Ідеальні на смак і пасують до улюбленого напою! 🍵 Хотіли зробити перерву на солоденьке?! Пора! ✨
244
8
А таке ви бачили? Не бачили? То ми покажемо!😁 Тепер друк нашою любою «шайтан-машиною» можливий ще на смачненьких макаронах!�
А таке ви бачили? Не бачили? То ми покажемо!😁 Тепер друк нашою любою «шайтан-машиною» можливий ще на смачненьких макаронах!😍 Фарбник повністю харчовий, а малюнок ви можете обрати за власним бажанням, настроєм або натхненням, ехехе🤭 Що ще казати? Чекаємо на вас!🥰
295
9
Всім привіт! Ми, Кінко та Ґінко, радо офіційно відкрили двері нашої кавʼярні 13 та 14 червня!🥳 Ми дуже раді та вдячні всім х
Всім привіт! Ми, Кінко та Ґінко, радо офіційно відкрили двері нашої кавʼярні 13 та 14 червня!🥳 Ми дуже раді та вдячні всім хто підтримав нас, прийшов на майстер-класи, відвідав квізи, побував на караоке та щиро радів нашому відкриттю!❤️ Ваша увага до нас зробила просто неймовірне, адже стільки людей ми зовсім не очікували побачити в перший день.😍 Але що ж далі? А далі ми плануємо проведення нових майстер-класів, затверджуємо знижку за косплей та сторіз, та, найважливіше, створення save space для кожного! 🫶🏻 На наших полицях ви знайдете тільки офіційні та ліцензовані фігурки та манґу, в нашому барі скуштуєте тільки якісні смаколики та напої, а в майбутньому бібліотека манґи змусить вас трошки видихнути та відпочити.😌 Де ми? Костянтинівська, 21, метро Контрактова площа 📍 Коли працюємо? З четверга по неділю, з 10.00 до 21.00.✨
324
10
Лисенята, відповіді на квізи всі перевірені, переможцям написали 🥳🔥 Вибачте за затримку, наступного разу 🤫 оптимізуємо все🫶🏻
317
11
بدون متن...
370
12
Кінко та Ґінко Дякують усім, хто був з нами на відкритті!! Лисенята, ви - космос! Вас було так багато, що наш бар працював на повну потужність! Дякуємо за ваш неймовірний інтерес, витримку і такий теплий прийом. Щиро перепрошуємо, кому через цей шалений ажіотаж довелося довго чекати на свої замовлення. Ми вже зробили паузу, проаналізували всі моменти і зрозуміли, як пришвидшити роботу команди на майбутніх подіях. З цього тижня чекаємо вас у звичному, більш спокійному ритмі. До зустрічі!
390
13
Лисенята, сподіваємось, що з вами все добре. Команда Кіцуне хвилюється за кожного нашого гостя, і нехай день принесе щось хороше 🌸
390
14
Поки ми підготуємо серйозний пост, з підсумками і враженнями про відкриття, зізнавайтесь, хто приходив на другий день, і як вам враження?
371
15
Вчора була на відкритті у аніме кафе "Кіцуне" that was fun experience+2
Вчора була на відкритті у аніме кафе "Кіцуне" that was fun experience
371
16
Сьогодні намалювала Мікочку. І дуже стомилась, але не зломлена 😊 Дали з собою десертик і таякі 🥰 Дякую Антон за (оморі) міш+1
Сьогодні намалювала Мікочку. І дуже стомилась, але не зломлена 😊 Дали з собою десертик і таякі 🥰 Дякую Антон за (оморі) мішечок на удачу і макарунчики, Маста сама за фігурку і десертики, всім за компанію і обіймашки, була дуже рада всіх бачити і пообіймуськати ❤️ А ще, а ще, треба підготувати на завтра пост, і помити голову. Як ваш день? 🥳 На фото видно, чому важлива пудра, коли робиш косплей, шкіра дуже блищить 🙂
322
17
+7
بدون متن...
368
18
ще гааача!+1
ще гааача!
272
19
+7
بدون متن...
284
20
بدون متن...
292