ch
Feedback
Аніме-кафе "Кіцуне"

Аніме-кафе "Кіцуне"

前往频道在 Telegram

вул.Костянтинівська 21 Перше аніме-кафе в Києві. Частина арт-простору WoW Space. Як нас знайти: https://www.instagram.com/reel/DW93lVUDbMk/?igsh=MTBlNzUzazJxY21k

显示更多
未指定国家未指定类别
296
订阅者
+224 小时
+167
+1930

数据加载中...

相似频道
无数据
有任何问题?请刷新页面或联系我们的客服
标签云
无数据
有任何问题?请刷新页面或联系我们的客服
进出提及
---
---
---
---
---
---
吸引订阅者
六月 '26
六月 '26
+183
在16个频道中
五月 '260
在1个频道中
Get PRO
四月 '26
+84
在4个频道中
Get PRO
三月 '260
在1个频道中
Get PRO
二月 '26
+30
在2个频道中
日期
订阅者增长
提及
频道
22 六月+2
21 六月+6
20 六月+3
19 六月+3
18 六月+2
17 六月0
16 六月+1
15 六月+3
频道帖子
Repost from N/a
Доброго дня усім, нарешті я побував в "Аніме кафе кіцуне" і що я можу сказати. Доволі миле і спокійне місце, я таке люблю, ат
+9
Доброго дня усім, нарешті я побував в "Аніме кафе кіцуне" і що я можу сказати. Доволі миле і спокійне місце, я таке люблю, атмосферно анімешне. Тут окрім напоїв є ще на продажу фігурки і інший аніме продукт, але скажу чесно ціни на них високі. Ще є бібліотека манг, але вона неповна тому поки що нею не скористаєшся. Ще у них смачна кава з принтом, дуже гарно і мило. У них ще були солодощі але їх розкупили ще до нашого приїзду. Це кафе ідеально підходить для зустрічі з іншими людьми, невелике але тихе і спокійне, і цього фактору деяким закладам прям не вистачає. Кафе працює з четверга - неділю, з 10:00 - 21:00 Ось їхній тгк і інстаграм.

2
Ви неймовірні! 😍 ДанДаДан закінчився! Тепер ловіть нову ґачю – Картоловка Сакура 😍 Признавайтесь, хто дивився? 😏
Ви неймовірні! 😍 ДанДаДан закінчився! Тепер ловіть нову ґачю – Картоловка Сакура 😍 Признавайтесь, хто дивився? 😏
223
3
视频消息
227
4
Лисенята, ґачяпони - це ж суцільна любов! 🦊✨ І ми дуже-дуже хочемо, щоб вам було максимально весело та легко з ними гратися,
Лисенята, ґачяпони - це ж суцільна любов! 🦊✨ І ми дуже-дуже хочемо, щоб вам було максимально весело та легко з ними гратися, а самі автомати тішили вас якомога довше. 🫶🏻 ​Як користуватися автоматом "ґачяпон"?! 🎮 1. Перевірте, скільки жетонів треба для гри – необхідна кількість вказана в овальному віконці під картинкою. ✍🏻 2. Закиньте одразу всю необхідну кількість жетонів у жетоноприймач. 3. Зробіть один повний оберт за годинниковою стрілкою. ❌ НЕ МОЖНА крутити проти годинникової стрілки – ви можете зламати автомат... 🫥 ‼️ВАЖЛИВО: не прикладайте силу до автомату – ручка має крутитись легко. 4. Вітаємо! Кулька ваша! 🥳 ❓Якщо Ви заплуталися або щось пішло не так, зверніться до персоналу закладу (адміністратора чи бариста) - вони з радістю Вам допоможуть. 🫶🏻
231
5
А це що? А це нова манґа приїхала і вже чекає на вас! 💃
А це що? А це нова манґа приїхала і вже чекає на вас! 💃
230
6
没有文字...
229
7
Рівень дофаміну в кав'ярні офіційно підвищено! До нас заїхала свіжа партія смаколиків! 🍡 Ідеальні на смак і пасують до улюбл
Рівень дофаміну в кав'ярні офіційно підвищено! До нас заїхала свіжа партія смаколиків! 🍡 Ідеальні на смак і пасують до улюбленого напою! 🍵 Хотіли зробити перерву на солоденьке?! Пора! ✨
244
8
А таке ви бачили? Не бачили? То ми покажемо!😁 Тепер друк нашою любою «шайтан-машиною» можливий ще на смачненьких макаронах!�
А таке ви бачили? Не бачили? То ми покажемо!😁 Тепер друк нашою любою «шайтан-машиною» можливий ще на смачненьких макаронах!😍 Фарбник повністю харчовий, а малюнок ви можете обрати за власним бажанням, настроєм або натхненням, ехехе🤭 Що ще казати? Чекаємо на вас!🥰
295
9
Всім привіт! Ми, Кінко та Ґінко, радо офіційно відкрили двері нашої кавʼярні 13 та 14 червня!🥳 Ми дуже раді та вдячні всім х
Всім привіт! Ми, Кінко та Ґінко, радо офіційно відкрили двері нашої кавʼярні 13 та 14 червня!🥳 Ми дуже раді та вдячні всім хто підтримав нас, прийшов на майстер-класи, відвідав квізи, побував на караоке та щиро радів нашому відкриттю!❤️ Ваша увага до нас зробила просто неймовірне, адже стільки людей ми зовсім не очікували побачити в перший день.😍 Але що ж далі? А далі ми плануємо проведення нових майстер-класів, затверджуємо знижку за косплей та сторіз, та, найважливіше, створення save space для кожного! 🫶🏻 На наших полицях ви знайдете тільки офіційні та ліцензовані фігурки та манґу, в нашому барі скуштуєте тільки якісні смаколики та напої, а в майбутньому бібліотека манґи змусить вас трошки видихнути та відпочити.😌 Де ми? Костянтинівська, 21, метро Контрактова площа 📍 Коли працюємо? З четверга по неділю, з 10.00 до 21.00.✨
324
10
Лисенята, відповіді на квізи всі перевірені, переможцям написали 🥳🔥 Вибачте за затримку, наступного разу 🤫 оптимізуємо все🫶🏻
317
11
没有文字...
370
12
Кінко та Ґінко Дякують усім, хто був з нами на відкритті!! Лисенята, ви - космос! Вас було так багато, що наш бар працював на повну потужність! Дякуємо за ваш неймовірний інтерес, витримку і такий теплий прийом. Щиро перепрошуємо, кому через цей шалений ажіотаж довелося довго чекати на свої замовлення. Ми вже зробили паузу, проаналізували всі моменти і зрозуміли, як пришвидшити роботу команди на майбутніх подіях. З цього тижня чекаємо вас у звичному, більш спокійному ритмі. До зустрічі!
390
13
Лисенята, сподіваємось, що з вами все добре. Команда Кіцуне хвилюється за кожного нашого гостя, і нехай день принесе щось хороше 🌸
390
14
Поки ми підготуємо серйозний пост, з підсумками і враженнями про відкриття, зізнавайтесь, хто приходив на другий день, і як вам враження?
371
15
Вчора була на відкритті у аніме кафе "Кіцуне" that was fun experience+2
Вчора була на відкритті у аніме кафе "Кіцуне" that was fun experience
371
16
Сьогодні намалювала Мікочку. І дуже стомилась, але не зломлена 😊 Дали з собою десертик і таякі 🥰 Дякую Антон за (оморі) міш+1
Сьогодні намалювала Мікочку. І дуже стомилась, але не зломлена 😊 Дали з собою десертик і таякі 🥰 Дякую Антон за (оморі) мішечок на удачу і макарунчики, Маста сама за фігурку і десертики, всім за компанію і обіймашки, була дуже рада всіх бачити і пообіймуськати ❤️ А ще, а ще, треба підготувати на завтра пост, і помити голову. Як ваш день? 🥳 На фото видно, чому важлива пудра, коли робиш косплей, шкіра дуже блищить 🙂
322
17
+7
没有文字...
368
18
ще гааача!+1
ще гааача!
272
19
+7
没有文字...
284
20
没有文字...
292