Аніме-кафе "Кіцуне"
الذهاب إلى القناة على Telegram
вул.Костянтинівська 21 Перше аніме-кафе в Києві. Частина арт-простору WoW Space. Як нас знайти: https://www.instagram.com/reel/DW93lVUDbMk/?igsh=MTBlNzUzazJxY21k
إظهار المزيدلم يتم تحديد البلدالفئة غير محددة
296
المشتركون
+224 ساعات
+167 أيام
+1930 أيام
جاري تحميل البيانات...
القنوات المماثلة
لا توجد بيانات
هل تواجه مشاكل؟ يرجى تحديث الصفحة أو الاتصال بمدير الدعم الخاص بنا.
سحابة العلامات
لا توجد بيانات
هل تواجه مشاكل؟ يرجى تحديث الصفحة أو الاتصال بمدير الدعم الخاص بنا.
الإشارات الواردة والصادرة
---
---
---
---
---
---
جذب المشتركين
يونيو '26
يونيو '26
+183
في 16 قنوات
مايو '260
في 1 قنوات
Get PRO
أبريل '26
+84
في 4 قنوات
Get PRO
مارس '260
في 1 قنوات
Get PRO
فبراير '26
+30
في 2 قنوات
| التاريخ | نمو المشتركين | الإشارات | القنوات | |
| 22 يونيو | +2 | |||
| 21 يونيو | +6 | |||
| 20 يونيو | +3 | |||
| 19 يونيو | +3 | |||
| 18 يونيو | +2 | |||
| 17 يونيو | 0 | |||
| 16 يونيو | +1 | |||
| 15 يونيو | +3 |
منشورات القناة
Repost from N/a
+9
Доброго дня усім, нарешті я побував в "Аніме кафе кіцуне" і що я можу сказати.
Доволі миле і спокійне місце, я таке люблю, атмосферно анімешне. Тут окрім напоїв є ще на продажу фігурки і інший аніме продукт, але скажу чесно ціни на них високі.
Ще є бібліотека манг, але вона неповна тому поки що нею не скористаєшся. Ще у них смачна кава з принтом, дуже гарно і мило. У них ще були солодощі але їх розкупили ще до нашого приїзду.
Це кафе ідеально підходить для зустрічі з іншими людьми, невелике але тихе і спокійне, і цього фактору деяким закладам прям не вистачає.
Кафе працює з четверга - неділю, з 10:00 - 21:00
Ось їхній тгк і інстаграм.
| 2 | Ви неймовірні! 😍
ДанДаДан закінчився!
Тепер ловіть нову ґачю – Картоловка Сакура 😍
Признавайтесь, хто дивився? 😏 | 223 |
| 3 | رسالة فيديو | 227 |
| 4 | Лисенята, ґачяпони - це ж суцільна любов! 🦊✨ І ми дуже-дуже хочемо, щоб вам було максимально весело та легко з ними гратися, а самі автомати тішили вас якомога довше. 🫶🏻
Як користуватися автоматом "ґачяпон"?! 🎮
1. Перевірте, скільки жетонів треба для гри – необхідна кількість вказана в овальному віконці під картинкою. ✍🏻
2. Закиньте одразу всю необхідну кількість жетонів у жетоноприймач.
3. Зробіть один повний оберт за годинниковою стрілкою.
❌ НЕ МОЖНА крутити проти годинникової стрілки – ви можете зламати автомат... 🫥
‼️ВАЖЛИВО: не прикладайте силу до автомату – ручка має крутитись легко.
4. Вітаємо! Кулька ваша! 🥳
❓Якщо Ви заплуталися або щось пішло не так, зверніться до персоналу закладу (адміністратора чи бариста) - вони з радістю Вам допоможуть. 🫶🏻 | 231 |
| 5 | А це що? А це нова манґа приїхала і вже чекає на вас! 💃 | 230 |
| 6 | لا يوجد نص... | 229 |
| 7 | Рівень дофаміну в кав'ярні офіційно підвищено! До нас заїхала свіжа партія смаколиків! 🍡
Ідеальні на смак і пасують до улюбленого напою! 🍵
Хотіли зробити перерву на солоденьке?! Пора! ✨ | 244 |
| 8 | А таке ви бачили? Не бачили?
То ми покажемо!😁
Тепер друк нашою любою «шайтан-машиною» можливий ще на смачненьких макаронах!😍
Фарбник повністю харчовий, а малюнок ви можете обрати за власним бажанням, настроєм або натхненням, ехехе🤭
Що ще казати? Чекаємо на вас!🥰 | 295 |
| 9 | Всім привіт! Ми, Кінко та Ґінко, радо офіційно відкрили двері нашої кавʼярні 13 та 14 червня!🥳
Ми дуже раді та вдячні всім хто підтримав нас, прийшов на майстер-класи, відвідав квізи, побував на караоке та щиро радів нашому відкриттю!❤️
Ваша увага до нас зробила просто неймовірне, адже стільки людей ми зовсім не очікували побачити в перший день.😍
Але що ж далі?
А далі ми плануємо проведення нових майстер-класів, затверджуємо знижку за косплей та сторіз, та, найважливіше, створення save space для кожного! 🫶🏻
На наших полицях ви знайдете тільки офіційні та ліцензовані фігурки та манґу, в нашому барі скуштуєте тільки якісні смаколики та напої, а в майбутньому бібліотека манґи змусить вас трошки видихнути та відпочити.😌
Де ми?
Костянтинівська, 21, метро Контрактова площа 📍
Коли працюємо?
З четверга по неділю, з 10.00 до 21.00.✨ | 324 |
| 10 | Лисенята, відповіді на квізи всі перевірені, переможцям написали 🥳🔥
Вибачте за затримку, наступного разу 🤫 оптимізуємо все🫶🏻 | 317 |
| 11 | لا يوجد نص... | 370 |
| 12 | Кінко та Ґінко Дякують усім,
хто був з нами на відкритті!!
Лисенята, ви - космос!
Вас було так багато, що наш бар
працював на повну потужність!
Дякуємо за ваш неймовірний інтерес,
витримку і такий теплий прийом.
Щиро перепрошуємо, кому через цей
шалений ажіотаж довелося довго чекати
на свої замовлення. Ми вже зробили паузу,
проаналізували всі моменти і зрозуміли,
як пришвидшити роботу команди
на майбутніх подіях.
З цього тижня чекаємо вас у звичному,
більш спокійному ритмі. До зустрічі! | 390 |
| 13 | Лисенята, сподіваємось, що з вами все добре.
Команда Кіцуне хвилюється за кожного нашого гостя, і нехай день принесе щось хороше 🌸 | 390 |
| 14 | Поки ми підготуємо серйозний пост, з підсумками і враженнями про відкриття, зізнавайтесь, хто приходив на другий день, і як вам враження? | 371 |
| 15 | Вчора була на відкритті у аніме кафе "Кіцуне" that was fun experience | 371 |
| 16 | Сьогодні намалювала Мікочку. І дуже стомилась, але не зломлена 😊
Дали з собою десертик і таякі 🥰
Дякую Антон за (оморі) мішечок на удачу і макарунчики, Маста сама за фігурку і десертики, всім за компанію і обіймашки, була дуже рада всіх бачити і пообіймуськати ❤️
А ще, а ще, треба підготувати на завтра пост, і помити голову. Як ваш день? 🥳
На фото видно, чому важлива пудра, коли робиш косплей, шкіра дуже блищить 🙂 | 322 |
| 17 | لا يوجد نص... | 368 |
| 18 | ще гааача! | 272 |
| 19 | لا يوجد نص... | 284 |
| 20 | لا يوجد نص... | 292 |
متاح الآن! بحث تيليغرام 2025 — أهم رؤى العام 
