неМЕЙНСТРІМний
رفتن به کانال در Telegram
Погляд на музику через призму слухача YouTube https://youtube.com/@ne.mainstream
نمایش بیشتر708
مشترکین
اطلاعاتی وجود ندارد24 ساعت
اطلاعاتی وجود ندارد7 روز
+330 روز
در حال بارگیری داده...
کانالهای مشابه
ابر برچسبها
اشارات ورودی و خروجی
---
---
---
---
---
---
جذب مشترکین
ژوئن '26
ژوئن '26
+3
در 0 کانالها
مه '26
+10
در 1 کانالها
Get PRO
آوریل '26
+10
در 0 کانالها
Get PRO
مارس '26
+24
در 0 کانالها
Get PRO
فوریه '26
+16
در 0 کانالها
Get PRO
ژانویه '26
+12
در 0 کانالها
Get PRO
دسامبر '25
+16
در 0 کانالها
Get PRO
نوامبر '25
+12
در 0 کانالها
Get PRO
اکتبر '25
+19
در 0 کانالها
Get PRO
سپتامبر '25
+11
در 0 کانالها
Get PRO
اوت '25
+15
در 0 کانالها
Get PRO
ژوئیه '25
+10
در 0 کانالها
Get PRO
ژوئن '25
+9
در 0 کانالها
Get PRO
مه '25
+11
در 0 کانالها
Get PRO
آوریل '25
+33
در 0 کانالها
Get PRO
مارس '25
+34
در 2 کانالها
Get PRO
فوریه '25
+35
در 4 کانالها
Get PRO
ژانویه '25
+51
در 0 کانالها
Get PRO
دسامبر '24
+48
در 2 کانالها
Get PRO
نوامبر '24
+50
در 4 کانالها
Get PRO
اکتبر '24
+47
در 5 کانالها
Get PRO
سپتامبر '24
+32
در 2 کانالها
Get PRO
اوت '24
+27
در 2 کانالها
Get PRO
ژوئیه '24
+377
در 3 کانالها
| تاریخ | رشد مشترکین | اشارات | کانالها | |
| 22 ژوئن | 0 | |||
| 21 ژوئن | 0 | |||
| 20 ژوئن | 0 | |||
| 19 ژوئن | 0 | |||
| 18 ژوئن | 0 | |||
| 17 ژوئن | 0 | |||
| 16 ژوئن | 0 | |||
| 15 ژوئن | +1 | |||
| 14 ژوئن | 0 | |||
| 13 ژوئن | 0 | |||
| 12 ژوئن | 0 | |||
| 11 ژوئن | 0 | |||
| 10 ژوئن | 0 | |||
| 09 ژوئن | 0 | |||
| 08 ژوئن | 0 | |||
| 07 ژوئن | 0 | |||
| 06 ژوئن | 0 | |||
| 05 ژوئن | +1 | |||
| 04 ژوئن | 0 | |||
| 03 ژوئن | 0 | |||
| 02 ژوئن | 0 | |||
| 01 ژوئن | +1 |
پستهای کانال
Може я теж хочу такі уроки музики, а мені освітня програма того часу, гадіна така😉, рекомендувала волати «родина,родина…від батька до сина» під вчительський баян.
Не шкодую ні разу, але цим малим заздрю
| 2 | Ну красіво ж🖤 | 316 |
| 3 | éllia - Тим, кого це може стосуватися
А тим, кого це не стосується - покайтесь грішники 🤫
До вашої уваги пропонується дебютний EP гурту, який крізь роки демонструє титанічну роботу над кожним творчим доробком попри усі палки в колесах і подарунків долі.
Розцінюю «дебютний» як статистична метрика на стримінгів для класифікацій.
Зауважу, що музика часів «першого тому» у співпраці з Владом BTM у якості вокаліста досі є шанованим гостем в моїх плейлистах. А нова ера з Сашею Врубель стала стверджуючим фактором, що гурт не пише музику заради декількох тижнів прослуховувань. Зараз навіть антитренд доводити все до ідеалу, бо це якось по-дорослому і потребує максимум віддачі.
éllia не про тренд, а про якість, звук і атмосферу
Вважаю, в цьому випадку займатись снобізмом і пошуком диявола в деталях є нераціональною тратою часу.
Не зважаючи на постійні пошуки ідеалу, ламані запʼястя, різні підходи до написання музики, поява такого гурту з концептуальними рішеннями і власним почерком значно підіймає статус альтер.сцени. Він може стати не лише прикладом, але й дуже впливовим гравцем.
В EP 5 робіт, дві з яких вже добре знайомі, але доведені до загального стилю. Не виділю жодної пісні, бо в мене не вийшло вибрати кращу 😇
А якщо все ж тебе це не стосується , то хоча б заціни обкладинку з рентгеном метелика і нагадай, що може ховатись за зовнішньою красою.
11.5 з 12. Подякував гурту, що не здаються і продовжують так працювати над собою🪽
🎧éllia - EP Тим, кого це може стосуватися
🎥 доповнення візуалом.
Відео «Це була я»
🔥🔥🔥🔥🔥 | 303 |
| 4 | Якщо ядро зарухалось після попереднього посту, то продовжую ua електронікою
🎧LVCERATE - EP Agitated Core
індустріальна, темнувата, гіпнотична і злегка напружена естетика в 5 нових треках
Мікси за участю Kadiristy та Vestibular Glow додають яскравих гірлянд.
Трек Pathologic 🔥🔥🔥 | 473 |
| 5 | Треба розбавити цю, місцями передбачувану, дієту нової музики чимось таким, що буквально вгризається тобі у вуха… провокує стрибки дофаміну, інсуліну, адреналіну та іншої хімії, щоб не розслаблялись
Якісь три от ні разу і нікому невідомі тіпа обʼєдналися, щоб створити Freq.Crime (frequency crime)
Хто ж ці «частотні злочинці» 3…2…1
Дуже логічна історія продовження постійних співпраць поважних людей вилилась у новий проєкт і 3 люті треки, обʼєднані назвою EP WarMeAll
Ви зрозуміли: нравицця коли музика наводить суєту👾
🎧Freq.Crime - EP WarMeAll
🔥🔥🔥11 з 12.
Бо хочеться ще | 704 |
| 6 | Якщо pan.lykhoman щось комусь накрутив, то треба це слухать.
Послухав. Все подобаєцццця, все беру.
+1 гурт для спостережень
🎧Sugar Wound - Runaway | 378 |
| 7 | Завжди приємно почути свіжі роботи від U2U
Якби запитали як описати їх описати 2ма словами : «милота і затишок»
Пропонував би лікувати їх музикою тих, у кого відбита емпатія
🎧U2U - Час
😇🪽 | 394 |
| 8 | Ще трохи і можна буде не дивитись, а послухать порно😈🪽
🎧Паліндром і декілька нових пісень невизначеності ч.1 | 365 |
| 9 | Хочеться вірити, що у всіх все добре в межах реалій.
Поки біологічний годинник ще каже «бро, йде 44та година суботи», то прикладаю для заряду крутєйший музичний супровід.
Реліз цього альбому був ще декілька тижнів назад і от сьогодні він потрапив в емоційний фон, де є всі стадії від заперечення до прийняття.
Хороша штука. Хороший досвід автора, бо в LP вперше почув не лише музику Сергія, а й власноруч написані тексти і вокал.
Зацініть за бажанням і поверніться із враженням
🎧DEL CANO - FARVATER
Soundcloud
bandcamp
10,5 з 12🔥 | 608 |
| 10 | Думаю, що фінально (журі і глядачі)
Топ 5 буде вийде таким:
🇫🇮 Фінляндія
🇧🇬 Болгарія
🇦🇱 Албанія
🇮🇹 Італія
🇦🇺 Австралія | 598 |
| 11 | Мій топ
9 🇨🇿 Чехія
8 🇧🇬 Болгарія
7 🇲🇩 Молдова
6 🇷🇴 Румунія
5 🇦🇱 Албанія
4 🇸🇪 Швеція
3 🇳🇴 Норвегія
2 🇫🇮 Фінляндія
🇺🇦 Україна - не оцінюю😎 | 578 |
| 12 | Дивитесь ЄБ?🤫🎮
Викладу свій топ після всіх виступів і окремо передбачення топ5
Побачим побачим.
І підтримуємо Лелеку ❤️ | 614 |
| 13 | Як мінімум це той крок, про який наголошував і буду: для підтримки розвитку свого творчого прояву, для залучення нової аудиторії артисту варто завжди виходити за рамки звичного вектору і зони музичного комфорту.
Завжди радий бачити незвичні поєднання, які могли (здавалось) статись лише на фесті в моїй голові.
Із особистих спостережень бачу, що зграйність у муз.вареві завжди працює у двосторонньому порядку: підтримка серед своїх і велика вірогідність бути покусаним іншими.
Тому за цю сміливість респект обом учасникам. Тим паче експеримент вважаю цілком вдалим. Сподіваюсь жодна із сторін не зупиниться
👇🔥🔥🔥
🎧RECØNE x Love, Mary - Нецілі | 697 |
| 14 | Раз зачепили тему гіпербол і ступенів , то ділюсь засвоєним лікбезом
10¹² або тера.
Як виявилось, те саме «тера», піднесення до складного ступеня і за природою величезне перебільшення з грецької трактується як «чудовисько».
Ця не дуже необхідна тобі інформація може стати в нагоді для розуміння нового релізу від GRABAR. Навіть, якщо тобі деколи просто не потрібні змісти, то музична складова тут без цього витягне💪🔥
🎥відео
🎧GRABAR - Тера | 453 |
| 15 | А от номер, який став для мене палкою коубаси на веганському застіллі і ЧОМУСЬ не набрав достатньої підтримки :
🎥Stas Koroliov - Добре, що це є
Ну то ж розйоб. Приклад правильних взаємодій і чудового прояву для залучених до номеру виконавців. Неочікувано і приємно побачити Ницо Потворно, Анастимозу, Околицю, Renie Cares, Женю Мороза і Monokate у цьому божевіллі🖤
Реліз треку був за добу до події. Крутєйший! Якщо говорити алгебраїчними ступенями, то це кубічний мем-трек. Постіронія над постіронією. Автор знатно і органічно орнув не тільки сам з себе, а й про творчу самореалізацію вцілому та її дзеркало у в очах інших.
🎧Stas Koroliov - Добре, що це є
🔥🔥🔥 | 406 |
| 16 | Щиро заздрю тим, хто може приділити 5 год часу на повний перегляд Нашебачення.
Я не жертва фаст-скролінгу і заручник дофамінових вибухів, але реальність не дає дозволу виділити на метамем і постіронію стільки часу 😅 Вночі після події зайшов, щоб побачити суто виступи.
Пояснювати метамеми не можна, тому суто музична складова.
🎥Юля Юріна і Ґвара. Професійно і талановито постібатись із хіт-праски вдалось так, що не проти послухати ще раз 😏
🎥Даша Астафʼєва і Мотузки
Той рідкісний випадок, коли людині повністю вдалось переродитися у сприйнятті широким загалом тебе як предмета обʼєктивізації у цікаву особистість з чудовим почуттям гумору та критичним мисленням. Це сталось давно, звісно (так, я за нею слідкую😎). Але саме цей номер - чистий флешбек у еру конвеєрних гуртів.
Про улюблений виступ далі окремо💪 | 411 |
| 17 | Бачимось ми вкрай рідко, тому декілька дописів, про ту музику, що не пройшла повз.
Використовуємо час один одного оптимізовано 😎 | 382 |
| 18 | Кому дааааарк?
чекав на реліз саме цього треку після того, як рекомендації підкинули сніпеди.
Вийшов дуже атмосферний трек, хоча доволі еклектичний, де перетинаються різні жанрові знахідки. Додав в нотатки кожного з артистів.
🎧TEMNA RÁDIST × INVISIBLE KIDS - LONG NIGHT
BEFORE THE DAWN
Входить до EP
TEMNA RÁDIST- Light of Shadow
Трек намбер 2🖤 | 576 |
| 19 | Вийшло так, що наступні 2 релізи у списку відтворення виявились поруч.
На перший погляд: антагоністи у всьому, але якось так спрацювали нейронній звʼязки, що вибудували свій власний концепт.
Перший легкий і невимушений. Типу в тебе є шанс бути мрійником. Дякую за можливість гурту
🎧світанок блакитний, Andrii Barmalii - Злітай
Інший суцільний back to reality для заземлення.
🎧Inner One, YARAY - Марс
Визнаю симпатію до кожного з цих треків. І окрему до вокалу YARAY😏 | 0 |
| 20 | А саме ця спільна робота щось із розряду «це ж очевидно мало статись» або «ну нарешті»
Ситуація схожа на те, коли довгий час в одній великій компанії друзів хтось очевидно симпатизував один одному, але перший крок ніяк не наважувався зробити жоден.
Тут звісно не про реальні почуття між учасниками гуртів, а про тандем, де в решті решт ми побачили їх назви поряд в підписі новому треку.
Подоб🔥Подоб🔥
🎧Burned Time Machine x
0%Mercury - Покаяння | 0 |
اکنون در دسترس! پژوهش تلگرام ۲۰۲۵ — مهمترین بینشهای سال 
