uz
Feedback
неМЕЙНСТРІМний

неМЕЙНСТРІМний

Kanalga Telegram’da o‘tish

Погляд на музику через призму слухача YouTube https://youtube.com/@ne.mainstream

Ko'proq ko'rsatish
708
Obunachilar
Ma'lumot yo'q24 soatlar
Ma'lumot yo'q7 kunlar
+330 kunlar
Obunachilarni jalb qilish
Iyun '26
Iyun '26
+3
0 kanalda
May '26
+10
1 kanalda
Get PRO
Aprel '26
+10
0 kanalda
Get PRO
Mart '26
+24
0 kanalda
Get PRO
Fevral '26
+16
0 kanalda
Get PRO
Yanvar '26
+12
0 kanalda
Get PRO
Dekabr '25
+16
0 kanalda
Get PRO
Noyabr '25
+12
0 kanalda
Get PRO
Oktabr '25
+19
0 kanalda
Get PRO
Sentabr '25
+11
0 kanalda
Get PRO
Avgust '25
+15
0 kanalda
Get PRO
Iyul '25
+10
0 kanalda
Get PRO
Iyun '25
+9
0 kanalda
Get PRO
May '25
+11
0 kanalda
Get PRO
Aprel '25
+33
0 kanalda
Get PRO
Mart '25
+34
2 kanalda
Get PRO
Fevral '25
+35
4 kanalda
Get PRO
Yanvar '25
+51
0 kanalda
Get PRO
Dekabr '24
+48
2 kanalda
Get PRO
Noyabr '24
+50
4 kanalda
Get PRO
Oktabr '24
+47
5 kanalda
Get PRO
Sentabr '24
+32
2 kanalda
Get PRO
Avgust '24
+27
2 kanalda
Get PRO
Iyul '24
+377
3 kanalda
Sana
Obunachilarni jalb qilish
Esdaliklar
Kanallar
22 Iyun0
21 Iyun0
20 Iyun0
19 Iyun0
18 Iyun0
17 Iyun0
16 Iyun0
15 Iyun+1
14 Iyun0
13 Iyun0
12 Iyun0
11 Iyun0
10 Iyun0
09 Iyun0
08 Iyun0
07 Iyun0
06 Iyun0
05 Iyun+1
04 Iyun0
03 Iyun0
02 Iyun0
01 Iyun+1
Kanal postlari
Може я теж хочу такі уроки музики, а мені освітня програма того часу, гадіна така😉, рекомендувала волати «родина,родина…від батька до сина» під вчительський баян. Не шкодую ні разу, але цим малим заздрю

2
Ну красіво ж🖤
Ну красіво ж🖤
316
3
éllia - Тим, кого це може стосуватися А тим, кого це не стосується - покайтесь грішники 🤫 До вашої уваги пропонується дебютний EP гурту, який крізь роки демонструє титанічну роботу над кожним творчим доробком попри усі палки в колесах і подарунків долі. Розцінюю «дебютний» як статистична метрика на стримінгів для класифікацій. Зауважу, що музика часів «першого тому» у співпраці з Владом BTM у якості вокаліста досі є шанованим гостем в моїх плейлистах. А нова ера з Сашею Врубель стала стверджуючим фактором, що гурт не пише музику заради декількох тижнів прослуховувань. Зараз навіть антитренд доводити все до ідеалу, бо це якось по-дорослому і потребує максимум віддачі. éllia не про тренд, а про якість, звук і атмосферу Вважаю, в цьому випадку займатись снобізмом і пошуком диявола в деталях є нераціональною тратою часу. Не зважаючи на постійні пошуки ідеалу, ламані запʼястя, різні підходи до написання музики, поява такого гурту з концептуальними рішеннями і власним почерком значно підіймає статус альтер.сцени. Він може стати не лише прикладом, але й дуже впливовим гравцем. В EP 5 робіт, дві з яких вже добре знайомі, але доведені до загального стилю. Не виділю жодної пісні, бо в мене не вийшло вибрати кращу 😇 А якщо все ж тебе це не стосується , то хоча б заціни обкладинку з рентгеном метелика і нагадай, що може ховатись за зовнішньою красою. 11.5 з 12. Подякував гурту, що не здаються і продовжують так працювати над собою🪽 🎧éllia - EP Тим, кого це може стосуватися 🎥 доповнення візуалом. Відео «Це була я» 🔥🔥🔥🔥🔥
303
4
Якщо ядро зарухалось після попереднього посту, то продовжую ua електронікою 🎧LVCERATE - EP Agitated Core індустріальна, темн+1
Якщо ядро зарухалось після попереднього посту, то продовжую ua електронікою 🎧LVCERATE - EP Agitated Core індустріальна, темнувата, гіпнотична і злегка напружена естетика в 5 нових треках Мікси за участю Kadiristy та Vestibular Glow додають яскравих гірлянд. Трек Pathologic 🔥🔥🔥
473
5
Треба розбавити цю, місцями передбачувану, дієту нової музики чимось таким, що буквально вгризається тобі у вуха… провокує ст
Треба розбавити цю, місцями передбачувану, дієту нової музики чимось таким, що буквально вгризається тобі у вуха… провокує стрибки дофаміну, інсуліну, адреналіну та іншої хімії, щоб не розслаблялись Якісь три от ні разу і нікому невідомі тіпа обʼєдналися, щоб створити Freq.Crime (frequency crime) Хто ж ці «частотні злочинці» 3…2…1 Дуже логічна історія продовження постійних співпраць поважних людей вилилась у новий проєкт і 3 люті треки, обʼєднані назвою EP WarMeAll Ви зрозуміли: нравицця коли музика наводить суєту👾 🎧Freq.Crime - EP WarMeAll 🔥🔥🔥11 з 12. Бо хочеться ще
704
6
Якщо pan.lykhoman щось комусь накрутив, то треба це слухать. Послухав. Все подобаєцццця, все беру. +1 гурт для спостережень �
Якщо pan.lykhoman щось комусь накрутив, то треба це слухать. Послухав. Все подобаєцццця, все беру. +1 гурт для спостережень 🎧Sugar Wound - Runaway
378
7
Завжди приємно почути свіжі роботи від U2U Якби запитали як описати їх описати 2ма словами : «милота і затишок» Пропонував би
Завжди приємно почути свіжі роботи від U2U Якби запитали як описати їх описати 2ма словами : «милота і затишок» Пропонував би лікувати їх музикою тих, у кого відбита емпатія 🎧U2U - Час 😇🪽
394
8
Ще трохи і можна буде не дивитись, а послухать порно😈🪽 🎧Паліндром і декілька нових пісень невизначеності ч.1
Ще трохи і можна буде не дивитись, а послухать порно😈🪽 🎧Паліндром і декілька нових пісень невизначеності ч.1
365
9
Хочеться вірити, що у всіх все добре в межах реалій. Поки біологічний годинник ще каже «бро, йде 44та година суботи», то прик
Хочеться вірити, що у всіх все добре в межах реалій. Поки біологічний годинник ще каже «бро, йде 44та година суботи», то прикладаю для заряду крутєйший музичний супровід. Реліз цього альбому був ще декілька тижнів назад і от сьогодні він потрапив в емоційний фон, де є всі стадії від заперечення до прийняття. Хороша штука. Хороший досвід автора, бо в LP вперше почув не лише музику Сергія, а й власноруч написані тексти і вокал. Зацініть за бажанням і поверніться із враженням 🎧DEL CANO - FARVATER Soundcloud bandcamp 10,5 з 12🔥
608
10
Думаю, що фінально (журі і глядачі) Топ 5 буде вийде таким: 🇫🇮 Фінляндія 🇧🇬 Болгарія 🇦🇱 Албанія 🇮🇹 Італія 🇦🇺 Австралія
598
11
Мій топ 9 🇨🇿 Чехія 8 🇧🇬 Болгарія 7 🇲🇩 Молдова 6 🇷🇴 Румунія 5 🇦🇱 Албанія 4 🇸🇪 Швеція 3 🇳🇴 Норвегія 2 🇫🇮 Фінляндія 🇺🇦 Україна - не оцінюю😎
578
12
Дивитесь ЄБ?🤫🎮 Викладу свій топ після всіх виступів і окремо передбачення топ5 Побачим побачим. І підтримуємо Лелеку ❤️
614
13
Як мінімум це той крок, про який наголошував і буду: для підтримки розвитку свого творчого прояву, для залучення нової аудито
Як мінімум це той крок, про який наголошував і буду: для підтримки розвитку свого творчого прояву, для залучення нової аудиторії артисту варто завжди виходити за рамки звичного вектору і зони музичного комфорту. Завжди радий бачити незвичні поєднання, які могли (здавалось) статись лише на фесті в моїй голові. Із особистих спостережень бачу, що зграйність у муз.вареві завжди працює у двосторонньому порядку: підтримка серед своїх і велика вірогідність бути покусаним іншими. Тому за цю сміливість респект обом учасникам. Тим паче експеримент вважаю цілком вдалим. Сподіваюсь жодна із сторін не зупиниться 👇🔥🔥🔥 🎧RECØNE x Love, Mary - Нецілі
697
14
Раз зачепили тему гіпербол і ступенів , то ділюсь засвоєним лікбезом 10¹² або тера. Як виявилось, те саме «тера», піднесення
Раз зачепили тему гіпербол і ступенів , то ділюсь засвоєним лікбезом 10¹² або тера. Як виявилось, те саме «тера», піднесення до складного ступеня і за природою величезне перебільшення з грецької трактується як «чудовисько». Ця не дуже необхідна тобі інформація може стати в нагоді для розуміння нового релізу від GRABAR. Навіть, якщо тобі деколи просто не потрібні змісти, то музична складова тут без цього витягне💪🔥 🎥відео 🎧GRABAR - Тера
453
15
А от номер, який став для мене палкою коубаси на веганському застіллі і ЧОМУСЬ не набрав достатньої підтримки : 🎥Stas Koroli
А от номер, який став для мене палкою коубаси на веганському застіллі і ЧОМУСЬ не набрав достатньої підтримки : 🎥Stas Koroliov - Добре, що це є Ну то ж розйоб. Приклад правильних взаємодій і чудового прояву для залучених до номеру виконавців. Неочікувано і приємно побачити Ницо Потворно, Анастимозу, Околицю, Renie Cares, Женю Мороза і Monokate у цьому божевіллі🖤 Реліз треку був за добу до події. Крутєйший! Якщо говорити алгебраїчними ступенями, то це кубічний мем-трек. Постіронія над постіронією. Автор знатно і органічно орнув не тільки сам з себе, а й про творчу самореалізацію вцілому та її дзеркало у в очах інших. 🎧Stas Koroliov - Добре, що це є 🔥🔥🔥
406
16
Щиро заздрю тим, хто може приділити 5 год часу на повний перегляд Нашебачення. Я не жертва фаст-скролінгу і заручник дофамінових вибухів, але реальність не дає дозволу виділити на метамем і постіронію стільки часу 😅 Вночі після події зайшов, щоб побачити суто виступи. Пояснювати метамеми не можна, тому суто музична складова. 🎥Юля Юріна і Ґвара. Професійно і талановито постібатись із хіт-праски вдалось так, що не проти послухати ще раз 😏 🎥Даша Астафʼєва і Мотузки Той рідкісний випадок, коли людині повністю вдалось переродитися у сприйнятті широким загалом тебе як предмета обʼєктивізації у цікаву особистість з чудовим почуттям гумору та критичним мисленням. Це сталось давно, звісно (так, я за нею слідкую😎). Але саме цей номер - чистий флешбек у еру конвеєрних гуртів. Про улюблений виступ далі окремо💪
411
17
Бачимось ми вкрай рідко, тому декілька дописів, про ту музику, що не пройшла повз. Використовуємо час один одного оптимізовано 😎
382
18
Кому дааааарк? чекав на реліз саме цього треку після того, як рекомендації підкинули сніпеди. Вийшов дуже атмосферний трек, х
Кому дааааарк? чекав на реліз саме цього треку після того, як рекомендації підкинули сніпеди. Вийшов дуже атмосферний трек, хоча доволі еклектичний, де перетинаються різні жанрові знахідки. Додав в нотатки кожного з артистів. 🎧TEMNA RÁDIST × INVISIBLE KIDS - LONG NIGHT BEFORE THE DAWN Входить до EP TEMNA RÁDIST- Light of Shadow Трек намбер 2🖤
576
19
Вийшло так, що наступні 2 релізи у списку відтворення виявились поруч. На перший погляд: антагоністи у всьому, але якось так
Вийшло так, що наступні 2 релізи у списку відтворення виявились поруч. На перший погляд: антагоністи у всьому, але якось так спрацювали нейронній звʼязки, що вибудували свій власний концепт. Перший легкий і невимушений. Типу в тебе є шанс бути мрійником. Дякую за можливість гурту 🎧світанок блакитний, Andrii Barmalii - Злітай Інший суцільний back to reality для заземлення. 🎧Inner One, YARAY - Марс Визнаю симпатію до кожного з цих треків. І окрему до вокалу YARAY😏
0
20
А саме ця спільна робота щось із розряду «це ж очевидно мало статись» або «ну нарешті» Ситуація схожа на те, коли довгий час
А саме ця спільна робота щось із розряду «це ж очевидно мало статись» або «ну нарешті» Ситуація схожа на те, коли довгий час в одній великій компанії друзів хтось очевидно симпатизував один одному, але перший крок ніяк не наважувався зробити жоден. Тут звісно не про реальні почуття між учасниками гуртів, а про тандем, де в решті решт ми побачили їх назви поряд в підписі новому треку. Подоб🔥Подоб🔥 🎧Burned Time Machine x 0%Mercury - Покаяння
0