DD shit and other
Канал Дениса Довгополого. Колись тут було про економічний спротив, але всі пішли в тінь, тож працюємо тихенько. Буде більше про мілтек та стартапи. https://www.facebook.com/dennydov https://twitter.com/dennydov Писать @dennydo
نمایش بیشتر📈 تحلیل کانال تلگرام DD shit and other
کانال DD shit and other (@ddecw) در بخش زبانی اوکراینی بازیگری فعال است. در حال حاضر جامعه شامل 17 229 مشترک است و جایگاه 3 294 را در دسته سیاست و رتبه 3 538 را در منطقه أوكرانيا دارد.
📊 شاخصهای مخاطب و پویایی
از زمان ایجاد در невідомо، پروژه رشد سریعی داشته و 17 229 مشترک جذب کرده است.
بر اساس آخرین دادهها در تاریخ 25 ژوئن, 2026، کانال فعالیت پایداری دارد. در ۳۰ روز گذشته تغییر اعضا برابر -979 و در ۲۴ ساعت گذشته برابر -13 بوده و همچنان دسترسی گستردهای حفظ شده است.
- وضعیت تأیید: تأیید نشده
- نرخ تعامل (ER): میانگین تعامل مخاطب 52.21% است و در ۲۴ ساعت نخست پس از انتشار، محتوا معمولاً 37.95% واکنش نسبت به کل مشترکان کسب میکند.
- دسترسی پستها: هر پست به طور میانگین 8 998 بازدید دریافت میکند. در اولین روز معمولاً 6 540 بازدید جمعآوری میشود.
- واکنشها و تعامل: مخاطبان بهطور فعال حمایت میکنند؛ میانگین واکنش به هر پست 391 است.
- علایق موضوعی: محتوا بر موضوعات کلیدی مانند конференція, індустрія, куртка, підход, кластер تمرکز دارد.
📝 توضیح و سیاست محتوایی
نویسنده این فضا را محل بیان دیدگاههای شخصی توصیف میکند:
“Канал Дениса Довгополого. Колись тут було про економічний спротив, але всі пішли в тінь, тож працюємо тихенько. Буде більше про мілтек та стартапи.
https://www.facebook.com/dennydov
https://twitter.com/dennydov
Писать @dennydo”
به لطف بهروزرسانیهای پرتکرار (آخرین داده در تاریخ 26 ژوئن, 2026)، کانال همواره بهروز و دارای دسترسی بالاست. تحلیلها نشان میدهد مخاطبان بهطور فعال با محتوا تعامل دارند و آن را به نقطه اثرگذاری مهم در دسته سیاست تبدیل کردهاند.
در حال بارگیری داده...
| تاریخ | رشد مشترکین | اشارات | کانالها | |
| 26 ژوئن | 0 | |||
| 25 ژوئن | 0 | |||
| 24 ژوئن | 0 | |||
| 23 ژوئن | 0 | |||
| 22 ژوئن | 0 | |||
| 21 ژوئن | 0 | |||
| 20 ژوئن | 0 | |||
| 19 ژوئن | +20 | |||
| 18 ژوئن | 0 | |||
| 17 ژوئن | 0 | |||
| 16 ژوئن | 0 | |||
| 15 ژوئن | 0 | |||
| 14 ژوئن | 0 | |||
| 13 ژوئن | 0 | |||
| 12 ژوئن | 0 | |||
| 11 ژوئن | 0 | |||
| 10 ژوئن | 0 | |||
| 09 ژوئن | 0 | |||
| 08 ژوئن | 0 | |||
| 07 ژوئن | 0 | |||
| 06 ژوئن | 0 | |||
| 05 ژوئن | 0 | |||
| 04 ژوئن | 0 | |||
| 03 ژوئن | 0 | |||
| 02 ژوئن | 0 | |||
| 01 ژوئن | 0 |
| 2 | Це прям круто. Ми по тріаді били, а це вже частина стратегічной ПРО. Американці та Європейці повинні бути щасливими:
ВСУ ударили по Центру космической связи "Владимир" во Владимирской области, заявили в Генштабе ВСУ. По данным украинского командования, повреждены два здания комплекса, после удара начался пожар. Центр расположен в Гусь-Хрустальном и обеспечивает работу систем спутниковой и дальней космической связи, в том числе в интересах российских силовых структур. Это второй подобный объект за неделю
А ще МКС може залишитись без звязку ;) | 7 111 |
| 3 | МНПЗ | 994 |
| 4 | Хочу застережити не вірити всім новинам: нажаль, на болотах автомобільним паливом будуть заправляти лише літаки малої авіації, це не має відношення до великої пасажирської та транспортної авіації. НАЖАЛЬ!!! | 7 115 |
| 5 | Подумав я раптом, що Крим то таке, але виглядає, щт ми ізолюємо тимчасово окуповані частини Херсонської області. В них 280 та Крим - канали постачання, які зараз майже не працюють. Та медійно на них уваги мало. А що там відбувається взагалі? | 7 115 |
| 6 | Вечірній ШізоДжем. Охлобистін бенд. | 7 065 |
| 7 | بدون متن... | 7 496 |
| 8 | Москальскороті українці | 7 527 |
| 9 | Ви кажить, кажить, бо це мед для вух | 7 984 |
| 10 | А вам не здається, що ми "наканунє грандіознава шухера"? Але в це не може повірити а ні ми, а ні вони. Там вже все почало сипатись. І це не та криза, яку ми вираховували на літо, а прям несеться.
Якшоб вони не були рабами, та в них був би свій Мустава Наєм, то давно все б знесли.
Але тримаємо кулаки, молимось, та кожен чим може допомогає. | 7 923 |
| 11 | بدون متن... | 7 826 |
| 12 | Грінспен - ікона та ціла епоха. RIP | 7 552 |
| 13 | Закінчив цикл статей на Лінкедин за своїми дослідженнями про те, чи варто фокусуватись на вилізуванні пічдеку (споейлер: не треба). Сподіваюсь, що вам буде корисне. Якщо назбираю трохи лайків, викладу велику статтю про можливісь/неможливість застосування ШІ в венчурної індустрії. Але там писець яка велика:
https://www.linkedin.com/pulse/what-means-founders-investors-denis-dovgopoliy-rk4pe/ | 7 612 |
| 14 | В Криму я був багато разів, та 5 разів з них автівкою. Спогадів майже не залишилось, окрім того, як ми заїхали в середину свнсб військової бази в 2012му. Було сцикотненько.
Але є спогади до 2013 які зараз повертаються флешбеками. На українських радіоканалах коли казали погоду казали " в Армянске и Красноперекопске ХХ градусов тепла". В той час я хз що то за населенні пункти та де вони. Зараз добре знаю обидва :) | 8 192 |
| 15 | — «Шахед», о Боже!
— Це наші.
— О, який красівий, хай Бог їм помагає!
🇺🇦 УС / Підписатися | 7 841 |
| 16 | بدون متن... | 7 087 |
| 17 | Цікаво, а де були представники ТЦК, коли гомофобські гандони робили свою ходу? | 7 586 |
| 18 | Якщо ви розумієте про що я :) | 7 697 |
| 19 | بدون متن... | 7 968 |
| 20 | بدون متن... | 8 104 |
اکنون در دسترس! پژوهش تلگرام ۲۰۲۵ — مهمترین بینشهای سال 
