DD shit and other
Канал Дениса Довгополого. Колись тут було про економічний спротив, але всі пішли в тінь, тож працюємо тихенько. Буде більше про мілтек та стартапи. https://www.facebook.com/dennydov https://twitter.com/dennydov Писать @dennydo
إظهار المزيد📈 نظرة تحليلية على قناة تيليجرام DD shit and other
تُعد قناة DD shit and other (@ddecw) في القطاع اللغوي أوكراني لاعباً نشطاً. يضم المجتمع حالياً 17 229 مشتركاً، محتلاً المرتبة 3 294 في فئة السياسة والمرتبة 3 538 في منطقة أوكرانيا.
📊 مؤشرات الجمهور والحراك
منذ تأسيسه في невідомо، حقق المشروع نمواً سريعاً وجمع 17 229 مشتركاً.
بحسب آخر البيانات بتاريخ 25 يونيو, 2026، تحافظ القناة على نشاط مستقر. خلال آخر 30 يوماً تغيّر عدد الأعضاء بمقدار -979، وفي آخر 24 ساعة بمقدار -13، مع بقاء الوصول العام مرتفعاً.
- حالة التحقق: غير موثّقة
- معدل التفاعل (ER): يبلغ متوسط تفاعل الجمهور 52.21%. وخلال أول 24 ساعة من النشر يحصد المحتوى عادةً 37.95% من ردود الفعل نسبةً إلى إجمالي المشتركين.
- وصول المنشورات: يحصل كل منشور على متوسط 8 998 مشاهدة. وخلال اليوم الأول يجمع عادةً 6 540 مشاهدة.
- التفاعلات والاستجابة: يتفاعل الجمهور بانتظام؛ متوسط التفاعلات لكل منشور يبلغ 391.
- الاهتمامات الموضوعية: يركز المحتوى على مواضيع رئيسية مثل конференція, індустрія, куртка, підход, кластер.
📝 الوصف وسياسة المحتوى
يصف المؤلف القناة بأنها مساحة للتعبير عن الآراء الذاتية:
“Канал Дениса Довгополого. Колись тут було про економічний спротив, але всі пішли в тінь, тож працюємо тихенько. Буде більше про мілтек та стартапи.
https://www.facebook.com/dennydov
https://twitter.com/dennydov
Писать @dennydo”
بفضل وتيرة التحديث المرتفعة (أحدث البيانات بتاريخ 26 يونيو, 2026) تحافظ القناة على حداثتها ومستوى وصول مرتفع. وتُظهر التحليلات تفاعلاً نشطاً من الجمهور، ما يجعلها نقطة تأثير مهمة ضمن فئة السياسة.
جاري تحميل البيانات...
| التاريخ | نمو المشتركين | الإشارات | القنوات | |
| 26 يونيو | 0 | |||
| 25 يونيو | 0 | |||
| 24 يونيو | 0 | |||
| 23 يونيو | 0 | |||
| 22 يونيو | 0 | |||
| 21 يونيو | 0 | |||
| 20 يونيو | 0 | |||
| 19 يونيو | +20 | |||
| 18 يونيو | 0 | |||
| 17 يونيو | 0 | |||
| 16 يونيو | 0 | |||
| 15 يونيو | 0 | |||
| 14 يونيو | 0 | |||
| 13 يونيو | 0 | |||
| 12 يونيو | 0 | |||
| 11 يونيو | 0 | |||
| 10 يونيو | 0 | |||
| 09 يونيو | 0 | |||
| 08 يونيو | 0 | |||
| 07 يونيو | 0 | |||
| 06 يونيو | 0 | |||
| 05 يونيو | 0 | |||
| 04 يونيو | 0 | |||
| 03 يونيو | 0 | |||
| 02 يونيو | 0 | |||
| 01 يونيو | 0 |
| 2 | Це прям круто. Ми по тріаді били, а це вже частина стратегічной ПРО. Американці та Європейці повинні бути щасливими:
ВСУ ударили по Центру космической связи "Владимир" во Владимирской области, заявили в Генштабе ВСУ. По данным украинского командования, повреждены два здания комплекса, после удара начался пожар. Центр расположен в Гусь-Хрустальном и обеспечивает работу систем спутниковой и дальней космической связи, в том числе в интересах российских силовых структур. Это второй подобный объект за неделю
А ще МКС може залишитись без звязку ;) | 7 111 |
| 3 | МНПЗ | 994 |
| 4 | Хочу застережити не вірити всім новинам: нажаль, на болотах автомобільним паливом будуть заправляти лише літаки малої авіації, це не має відношення до великої пасажирської та транспортної авіації. НАЖАЛЬ!!! | 7 115 |
| 5 | Подумав я раптом, що Крим то таке, але виглядає, щт ми ізолюємо тимчасово окуповані частини Херсонської області. В них 280 та Крим - канали постачання, які зараз майже не працюють. Та медійно на них уваги мало. А що там відбувається взагалі? | 7 115 |
| 6 | Вечірній ШізоДжем. Охлобистін бенд. | 7 065 |
| 7 | لا يوجد نص... | 7 496 |
| 8 | Москальскороті українці | 7 527 |
| 9 | Ви кажить, кажить, бо це мед для вух | 7 984 |
| 10 | А вам не здається, що ми "наканунє грандіознава шухера"? Але в це не може повірити а ні ми, а ні вони. Там вже все почало сипатись. І це не та криза, яку ми вираховували на літо, а прям несеться.
Якшоб вони не були рабами, та в них був би свій Мустава Наєм, то давно все б знесли.
Але тримаємо кулаки, молимось, та кожен чим може допомогає. | 7 923 |
| 11 | لا يوجد نص... | 7 826 |
| 12 | Грінспен - ікона та ціла епоха. RIP | 7 552 |
| 13 | Закінчив цикл статей на Лінкедин за своїми дослідженнями про те, чи варто фокусуватись на вилізуванні пічдеку (споейлер: не треба). Сподіваюсь, що вам буде корисне. Якщо назбираю трохи лайків, викладу велику статтю про можливісь/неможливість застосування ШІ в венчурної індустрії. Але там писець яка велика:
https://www.linkedin.com/pulse/what-means-founders-investors-denis-dovgopoliy-rk4pe/ | 7 612 |
| 14 | В Криму я був багато разів, та 5 разів з них автівкою. Спогадів майже не залишилось, окрім того, як ми заїхали в середину свнсб військової бази в 2012му. Було сцикотненько.
Але є спогади до 2013 які зараз повертаються флешбеками. На українських радіоканалах коли казали погоду казали " в Армянске и Красноперекопске ХХ градусов тепла". В той час я хз що то за населенні пункти та де вони. Зараз добре знаю обидва :) | 8 192 |
| 15 | — «Шахед», о Боже!
— Це наші.
— О, який красівий, хай Бог їм помагає!
🇺🇦 УС / Підписатися | 7 841 |
| 16 | لا يوجد نص... | 7 087 |
| 17 | Цікаво, а де були представники ТЦК, коли гомофобські гандони робили свою ходу? | 7 586 |
| 18 | Якщо ви розумієте про що я :) | 7 697 |
| 19 | لا يوجد نص... | 7 968 |
| 20 | لا يوجد نص... | 8 104 |
متاح الآن! بحث تيليغرام 2025 — أهم رؤى العام 
