fa
Feedback
DD shit and other

DD shit and other

رفتن به کانال در Telegram

Канал Дениса Довгополого. Колись тут було про економічний спротив, але всі пішли в тінь, тож працюємо тихенько. Буде більше про мілтек та стартапи. https://www.facebook.com/dennydov https://twitter.com/dennydov Писать @dennydo

نمایش بیشتر

📈 تحلیل کانال تلگرام DD shit and other

کانال DD shit and other (@ddecw) در بخش زبانی اوکراینی بازیگری فعال است. در حال حاضر جامعه شامل 17 223 مشترک است و جایگاه 3 294 را در دسته سیاست و رتبه 3 538 را در منطقه أوكرانيا دارد.

📊 شاخص‌های مخاطب و پویایی

از زمان ایجاد در невідомо، پروژه رشد سریعی داشته و 17 223 مشترک جذب کرده است.

بر اساس آخرین داده‌ها در تاریخ 25 ژوئن, 2026، کانال فعالیت پایداری دارد. در ۳۰ روز گذشته تغییر اعضا برابر -979 و در ۲۴ ساعت گذشته برابر -13 بوده و همچنان دسترسی گسترده‌ای حفظ شده است.

  • وضعیت تأیید: تأیید نشده
  • نرخ تعامل (ER): میانگین تعامل مخاطب 52.21% است و در ۲۴ ساعت نخست پس از انتشار، محتوا معمولاً 37.95% واکنش نسبت به کل مشترکان کسب می‌کند.
  • دسترسی پست‌ها: هر پست به طور میانگین 8 998 بازدید دریافت می‌کند. در اولین روز معمولاً 6 540 بازدید جمع‌آوری می‌شود.
  • واکنش‌ها و تعامل: مخاطبان به‌طور فعال حمایت می‌کنند؛ میانگین واکنش به هر پست 391 است.
  • علایق موضوعی: محتوا بر موضوعات کلیدی مانند конференція, індустрія, куртка, підход, кластер تمرکز دارد.

📝 توضیح و سیاست محتوایی

نویسنده این فضا را محل بیان دیدگاه‌های شخصی توصیف می‌کند:
Канал Дениса Довгополого. Колись тут було про економічний спротив, але всі пішли в тінь, тож працюємо тихенько. Буде більше про мілтек та стартапи. https://www.facebook.com/dennydov https://twitter.com/dennydov Писать @dennydo

به لطف به‌روزرسانی‌های پرتکرار (آخرین داده در تاریخ 26 ژوئن, 2026)، کانال همواره به‌روز و دارای دسترسی بالاست. تحلیل‌ها نشان می‌دهد مخاطبان به‌طور فعال با محتوا تعامل دارند و آن را به نقطه اثرگذاری مهم در دسته سیاست تبدیل کرده‌اند.

17 223
مشترکین
-1324 ساعت
-1457 روز
-97930 روز
آرشیو پست ها
Дуже крутим був Oм Малік. Зустрічався з ним особисто в 2006-7, та пізніше перетинались на конференціях. Читав його з задоволенням. Він дійсно мав вплив на розвіток інлустрії в 2000х. RIP :(

photo content

Repost from NEXTA Live
Бывшего российского журналиста Петра Рузавина, который служит в ВСУ, признали «иноагентом». Он не растерялся и написал иноаге
Бывшего российского журналиста Петра Рузавина, который служит в ВСУ, признали «иноагентом». Он не растерялся и написал иноагентскую плашку на дроне.

Свнсбки радіють

Це прям круто. Ми по тріаді били, а це вже частина стратегічной ПРО. Американці та Європейці повинні бути щасливими: ВСУ ударили по Центру космической связи "Владимир" во Владимирской области, заявили в Генштабе ВСУ. По данным украинского командования, повреждены два здания комплекса, после удара начался пожар. Центр расположен в Гусь-Хрустальном и обеспечивает работу систем спутниковой и дальней космической связи, в том числе в интересах российских силовых структур. Это второй подобный объект за неделю А ще МКС може залишитись без звязку ;)

МНПЗ

Хочу застережити не вірити всім новинам: нажаль, на болотах автомобільним паливом будуть заправляти лише літаки малої авіації, це не має відношення до великої пасажирської та транспортної авіації. НАЖАЛЬ!!!

Подумав я раптом, що Крим то таке, але виглядає, щт ми ізолюємо тимчасово окуповані частини Херсонської області. В них 280 та Крим - канали постачання, які зараз майже не працюють. Та медійно на них уваги мало. А що там відбувається взагалі?

Вечірній ШізоДжем. Охлобистін бенд.

photo content

Москальскороті українці

Ви кажить, кажить, бо це мед для вух

А вам не здається, що ми "наканунє грандіознава шухера"? Але в це не може повірити а ні ми, а ні вони. Там вже все почало сипатись. І це не та криза, яку ми вираховували на літо, а прям несеться. Якшоб вони не були рабами, та в них був би свій Мустава Наєм, то давно все б знесли. Але тримаємо кулаки, молимось, та кожен чим може допомогає.

photo content

Грінспен - ікона та ціла епоха. RIP

Закінчив цикл статей на Лінкедин за своїми дослідженнями про те, чи варто фокусуватись на вилізуванні пічдеку (споейлер: не треба). Сподіваюсь, що вам буде корисне. Якщо назбираю трохи лайків, викладу велику статтю про можливісь/неможливість застосування ШІ в венчурної індустрії. Але там писець яка велика: https://www.linkedin.com/pulse/what-means-founders-investors-denis-dovgopoliy-rk4pe/

В Криму я був багато разів, та 5 разів з них автівкою. Спогадів майже не залишилось, окрім того, як ми заїхали в середину свнсб військової бази в 2012му. Було сцикотненько. Але є спогади до 2013 які зараз повертаються флешбеками. На українських радіоканалах коли казали погоду казали " в Армянске и Красноперекопске ХХ градусов тепла". В той час я хз що то за населенні пункти та де вони. Зараз добре знаю обидва :)

— «‎Шахед‎», о Боже! — Це наші. — О, який красівий, хай Бог їм помагає! 🇺🇦 УС / Підписатися

Цікаво, а де були представники ТЦК, коли гомофобські гандони робили свою ходу?