fa
Feedback
Львівський Криптан

Львівський Криптан

رفتن به کانال در Telegram

• ділюсь можливостями в крипті; • про крипту як інструмент інвестицій Зв’язок зі мною - @lvivcriptan Чат для спілкування - https://t.me/+-wZf8FaRSQ02YTFi Менеджери по рекламі: @yuliy_in @optar_cpa @tocatcrypto @pifagor_dao @ostapsmm

نمایش بیشتر

📈 تحلیل کانال تلگرام Львівський Криптан

کانال Львівський Криптан (@lvivcriptan22) در بخش زبانی اوکراینی بازیگری فعال است. در حال حاضر جامعه شامل 40 296 مشترک است و جایگاه 3 162 را در دسته رمزارزها و رتبه 1 452 را در منطقه أوكرانيا دارد.

📊 شاخص‌های مخاطب و پویایی

از زمان ایجاد در невідомо، پروژه رشد سریعی داشته و 40 296 مشترک جذب کرده است.

بر اساس آخرین داده‌ها در تاریخ 22 ژوئن, 2026، کانال فعالیت پایداری دارد. در ۳۰ روز گذشته تغییر اعضا برابر 127 و در ۲۴ ساعت گذشته برابر 130 بوده و همچنان دسترسی گسترده‌ای حفظ شده است.

  • وضعیت تأیید: تأیید نشده
  • نرخ تعامل (ER): میانگین تعامل مخاطب 10.13% است و در ۲۴ ساعت نخست پس از انتشار، محتوا معمولاً 7.21% واکنش نسبت به کل مشترکان کسب می‌کند.
  • دسترسی پست‌ها: هر پست به طور میانگین 4 079 بازدید دریافت می‌کند. در اولین روز معمولاً 2 902 بازدید جمع‌آوری می‌شود.
  • واکنش‌ها و تعامل: مخاطبان به‌طور فعال حمایت می‌کنند؛ میانگین واکنش به هر پست 43 است.
  • علایق موضوعی: محتوا بر موضوعات کلیدی مانند біржа, катка24, bybit, токен, lvivcriptan تمرکز دارد.

📝 توضیح و سیاست محتوایی

نویسنده این فضا را محل بیان دیدگاه‌های شخصی توصیف می‌کند:
• ділюсь можливостями в крипті; • про крипту як інструмент інвестицій Зв’язок зі мною - @lvivcriptan Чат для спілкування - https://t.me/+-wZf8FaRSQ02YTFi Менеджери по рекламі: @yuliy_in @optar_cpa @tocatcrypto @pifagor_dao @ostapsmm

به لطف به‌روزرسانی‌های پرتکرار (آخرین داده در تاریخ 23 ژوئن, 2026)، کانال همواره به‌روز و دارای دسترسی بالاست. تحلیل‌ها نشان می‌دهد مخاطبان به‌طور فعال با محتوا تعامل دارند و آن را به نقطه اثرگذاری مهم در دسته رمزارزها تبدیل کرده‌اند.

40 296
مشترکین
+13024 ساعت
+987 روز
+12730 روز
آرشیو پست ها
Знову Трампові діти заробляють на індсайд торгівлі!?🥹 Невідомий користувач на Polymarket, акаунт якого створений два місяці
Знову Трампові діти заробляють на індсайд торгівлі!?🥹 Невідомий користувач на Polymarket, акаунт якого створений два місяці тому, вчора зробив ставку на припинення вогню між США та Іраном. На цю подію він поставив 13к$ і вранці забрав 35х, або 475к$ прибутку, ймовірно таких акаунтів було багато…

Кіна не буде 🌚

🔥 TetherBack — ОТРИМУЙ КЕШБЕК З КОЖНОЇ УГОДИ Ми стали партнерами однієї з провідних у світі платформ кешбеку торгових комісі
🔥 TetherBack — ОТРИМУЙ КЕШБЕК З КОЖНОЇ УГОДИ Ми стали партнерами однієї з провідних у світі платформ кешбеку торгових комісій — TetherBack.com 💵 Що це означає для тебе? Кожного разу, коли ти торгуєш на біржах, ти отримуєш частину своїх торгових комісій назад у вигляді кешбеку. Так — з кожної угоди. Чому саме TetherBack? ✅ Кешбек з кожної угоди ✅ Щоденні виплати ✅ Ексклюзивні бонуси від партнерських бірж ✅ Працює з платформами Bitget, Bitunix, BingX, WEEX та іншими 100% Безпечно та просто 🟢 НЕ потрібне підключення API 🟢 ЖОДНИХ прихованих комісій або підписок 🟢 БЕЗ доступу до твоїх коштів 🟢 Повністю БЕЗКОШТОВНО Як це працює: ⚡️ Створи акаунт у TetherBack ⚡️ Зареєструй новий акаунт біржі через платформу ⚡️ Почни торгувати та отримуй щоденний кешбек 🚀 Це must-have інструмент для кожного трейдера — ти буквально нічого не втрачаєш і отримуєш додатковий прибуток поверх своїх угод. 👉 ОТРИМАЙ СВІЙ КЕШБЕК ЗАРАЗ: https://tetherback.com/signup?ref=LVIVCRIPTAN #комерція

Нарешті можна глянути на футбол, а не пародію від Реброва🥹 За кого вболіваєте?🤥
Нарешті можна глянути на футбол, а не пародію від Реброва🥹 За кого вболіваєте?🤥

Здається почалось!?🥹 США вдарили по острову Харг. Іран одразу відповів: якщо перейдуть “червону лінію” — відповідь буде вже поза межами регіону. Чому так важливий Острів Харк… це головний нафтовий експортний термінал Ірану. Через него проходить значна частина іранської нафти, тому він має стратегічне значення і часто фігурує в новинах. Іран відхиляє тимчасове перемир’я і вимагає повне припинення війни, зняття санкцій, гарантії безпеки + контроль над Ормузом. США на це не йдуть… Розрив у позиціях — величезний… Паралельно Тегеран попереджає, що можуть бути удари по інфраструктурі США і серйозні проблеми з нафтою та газом.

Нове IDO від біржі Binance😎 Маємо змогу закинути свої BNB та отримати токени проекту по низькій ціні. Для участі потрібно 24
Нове IDO від біржі Binance😎 Маємо змогу закинути свої BNB та отримати токени проекту по низькій ціні. Для участі потрібно 243 поїнтів - списують як завжди 15. Ліміт на акаунт до 3 BNB Що потрібно зробити для участі: 1️⃣Переходимо в акаунт Binance 2️⃣Переводимо до 3 BNB на свій Web3 гаманець і в період проведення переходите на сторінку івенту і здійснюєте депозит ваших BNB 3️⃣По завершенню івенту клеймимо алокацію та автоматично отримуємо BNB які залишуться після розподілу Взяти участь можемо сьогодні з 11 до 13 — по завершенню ми зможемо отримати токени та свої BNB. Відбувається рівномірний алокації між усіма учасниками, пропорційно до суми яку ви закинули, тобто дадуть викупити всього на декілька % від суми. Хто не має BNB, можна взяти для участі в позику на OKX чи Bybit або ж захеджити купівлю на споті через шорт 🔴 Проксі для промо беру лише тут: proxy-seller.com ( з промокодом lvivcriptan - 15% знижка) Торгую на біржах: ByBit🔴BingX🔴WhiteBit

Запросив(-ла) Вас в Приватний канал. Посилання пропаде через 26 хв

Гаразд, ви мене переконали! Оскільки багато хто з вас втратив гроші на обвалі — сьогодні приймуть вас усіх безкоштовно у віп канал. Вхід: https://t.me/+j6mK7y2FahYwY2Uy У правильному середовищі ви зможете значно швидше відновити депозит, почати заробляти та не допускати помилок, які, власне, й привели вас до цієї ситуації #комерція

Трампа в дурку на процедурку!?🇺🇸 «Відкрийте йоб*ну протоку, ви, божевільні виродки, інакше житимете в пеклі. Слава Аллаху!»
Трампа в дурку на процедурку!?🇺🇸 «Відкрийте йоб*ну протоку, ви, божевільні виродки, інакше житимете в пеклі. Слава Аллаху!» – Трамп. Дід погрожує Ірану пеклом та обіцяє, що якщо Ормузька протока не буде відкрита негайно, то вівторок стане «днем електростанцій і днем мостів в Ірані».

Бачили, там вже Трампа ховають🤨 Пишуть що нібито Трампа госпіталізовано… Білий дім скасував усі заходи на сьогодні. Поки що це лише чутки, без офіційного підтвердження Буде весело якщо на цьому фоні крипта покаже ріст😃

Hot Wallet побриє криптанів!?🥹 Ймовірно, щоб отримати дроп потрібно буде виконати ряд умов, серед яких буде обов’язково трим
Hot Wallet побриє криптанів!?🥹 Ймовірно, щоб отримати дроп потрібно буде виконати ряд умов, серед яких буде обов’язково тримати від 100 NEAR на балансі Зроблять умови під себе і роздадуть більшість монет банально на свої гаманці…

Лутаємо до 5000$ на біржі OKX😎 Якщо ви ще не реєструвалися на біржі — зараз норм момент зайти. За виконані завдання ви будет
Лутаємо до 5000$ на біржі OKX😎 Якщо ви ще не реєструвалися на біржі — зараз норм момент зайти. За виконані завдання ви будете отримувати миттєві торгові бонуси до 5000$, по часу після реєстрації маємо 14 днів, щоб закрити завдання. Приємний бонус, якщо торгуєте або хеджитесь! Що потрібно зробити: 1️⃣ Бути зареєстрованим на біржі OKX 2️⃣ Перейдіть у Центр кампаній → розділ Завдання. 3️⃣ Виконуйте торгові завдання. Ось що по нагородах: Депозит від 100$ і обсяг від 500$ — нагорода 10$. Обсяг від 15.000$ — 20$. Обсяг від 50.000$ — 30$. Обсяг від 500.000$ — 100$. Обсяг від 5.000.000$ — 450$. Обсяг від 50.000.000$ — 3.000$. Обсяг від 100.000.000$ — 5.000$. 🔴 Реєстрація в OKX BOOST (-20% на ваші затрати на комісію) 🔴 Реєстрація на біржі OKX 🔴 Проксі для промо беру лише тут: proxy-seller.com ( з промокодом lvivcriptan - 15% знижка) Торгую на біржах: ByBit🔴BingX🔴WhiteBit

Схема з ПриватБанком🏦 Схема через A Bank🏦 Схема з PL-Банками🇵🇱 Схема через Wise♻️ І ще багато цікавих P2P звязок з профіт
+5
Схема з ПриватБанком🏦 Схема через A Bank🏦 Схема з PL-Банками🇵🇱 Схема через Wise♻️ І ще багато цікавих P2P звязок з профітом від 3% до 8%🔥 Схеми вже опубліковані та чекають вас в закріпленому пості на WALL STREET - ПРУФИ на скрінах⚠️ ЧИТАТИ СХЕМИ ◀️

WhiteBIT роздає по 60 USDTB😎 Ідеальний шанс для нових користувачів не просто протестувати платформу, а й отримати приємний к
WhiteBIT роздає по 60 USDTB😎 Ідеальний шанс для нових користувачів не просто протестувати платформу, а й отримати приємний капітал вже на старті. Як отримати USDTB на свій баланс: 1️⃣ Реєструєтесь на біржі WhiteBIT 2️⃣ Переходите на сторінку активності та обов'язково жмете кнопку «Брати участь». 3️⃣ Робите торговий об’єм від $50,000 на ф’ючерсах. 🔴Торгувати потрібно до 7 квітня. 🔴Важливо: Кількість призових місць лімітована, тож не зволікай — хто перший виконав умови, той і з бонусом!

Маємо новий Launchpool на біржі MEXC😎 З’явився новий пул з WLFI, де можна застейкувати USD1 і отримати токени проекту безкош
Маємо новий Launchpool на біржі MEXC😎 З’явився новий пул з WLFI, де можна застейкувати USD1 і отримати токени проекту безкоштовно на MEXC. Що потрібно зробити: 1️⃣Реєструємо новий акаунт на біржі MEXC(якщо немає) 2️⃣Переходимо на Launchpad та виконуємо завдання 3️⃣Вносимо в стейкінг наші USD1 (ліміт 100к$) Пул слабенький, так як на нагороди виділили всього 1,5 млн $WLFI (~150к$). Також додали новий Earn з USD1 під 600% з локом на 2 дні, але він доступний тільки для нових користувачів. 🔴 Дедлайн: 10 квітня 🔴 Реєстрація на біржі MEXC 🔴 Проксі для промо беру лише тут: proxy-seller.com ( з промокодом lvivcriptan - 15% знижка)

Крипта вже не кормить CZ, запускається друк книг!?😁 На Amazon у бестселерах з’явилась книга «Свобода грошей» від CZ. Доступн
Крипта вже не кормить CZ, запускається друк книг!?😁 На Amazon у бестселерах з’явилась книга «Свобода грошей» від CZ. Доступна англійською та китайською і коштує $9.99. CZ пояснив, що ідея книги — це його особисте бачення фінансової незалежності та ролі крипти у зміні класичної системи грошей. Усі кошти з продажів підуть на благодійність, також CZ натякнув,!що є шанс отримати ще й підписаний екземпляр. Краще б взявся за TWT та BNB🥹

Туди його 🤫
Туди його 🤫

Давно такої лудки не було, підняли трохи?😁
Давно такої лудки не було, підняли трохи?😁

Полетіли монета STO, одна із перших роздач на IDO Binance🥹 Є везунчики які дохолдили?🤯
Полетіли монета STO, одна із перших роздач на IDO Binance🥹 Є везунчики які дохолдили?🤯