fa
Feedback
Львівський Криптан

Львівський Криптан

رفتن به کانال در Telegram

• ділюсь можливостями в крипті; • про крипту як інструмент інвестицій Зв’язок зі мною - @lvivcriptan Чат для спілкування - https://t.me/+-wZf8FaRSQ02YTFi Менеджери по рекламі: @yuliy_in @optar_cpa @tocatcrypto @pifagor_dao @ostapsmm

نمایش بیشتر

📈 تحلیل کانال تلگرام Львівський Криптан

کانال Львівський Криптан (@lvivcriptan22) در بخش زبانی اوکراینی بازیگری فعال است. در حال حاضر جامعه شامل 40 296 مشترک است و جایگاه 3 162 را در دسته رمزارزها و رتبه 1 452 را در منطقه أوكرانيا دارد.

📊 شاخص‌های مخاطب و پویایی

از زمان ایجاد در невідомо، پروژه رشد سریعی داشته و 40 296 مشترک جذب کرده است.

بر اساس آخرین داده‌ها در تاریخ 22 ژوئن, 2026، کانال فعالیت پایداری دارد. در ۳۰ روز گذشته تغییر اعضا برابر 127 و در ۲۴ ساعت گذشته برابر 130 بوده و همچنان دسترسی گسترده‌ای حفظ شده است.

  • وضعیت تأیید: تأیید نشده
  • نرخ تعامل (ER): میانگین تعامل مخاطب 10.13% است و در ۲۴ ساعت نخست پس از انتشار، محتوا معمولاً 7.21% واکنش نسبت به کل مشترکان کسب می‌کند.
  • دسترسی پست‌ها: هر پست به طور میانگین 4 079 بازدید دریافت می‌کند. در اولین روز معمولاً 2 902 بازدید جمع‌آوری می‌شود.
  • واکنش‌ها و تعامل: مخاطبان به‌طور فعال حمایت می‌کنند؛ میانگین واکنش به هر پست 43 است.
  • علایق موضوعی: محتوا بر موضوعات کلیدی مانند біржа, катка24, bybit, токен, lvivcriptan تمرکز دارد.

📝 توضیح و سیاست محتوایی

نویسنده این فضا را محل بیان دیدگاه‌های شخصی توصیف می‌کند:
• ділюсь можливостями в крипті; • про крипту як інструмент інвестицій Зв’язок зі мною - @lvivcriptan Чат для спілкування - https://t.me/+-wZf8FaRSQ02YTFi Менеджери по рекламі: @yuliy_in @optar_cpa @tocatcrypto @pifagor_dao @ostapsmm

به لطف به‌روزرسانی‌های پرتکرار (آخرین داده در تاریخ 23 ژوئن, 2026)، کانال همواره به‌روز و دارای دسترسی بالاست. تحلیل‌ها نشان می‌دهد مخاطبان به‌طور فعال با محتوا تعامل دارند و آن را به نقطه اثرگذاری مهم در دسته رمزارزها تبدیل کرده‌اند.

40 296
مشترکین
+13024 ساعت
+987 روز
+12730 روز
آرشیو پست ها
Полетіли монета STO, одна із перших роздач на IDO Binance🥹 Є везунчики які дохолдили?🤯
Полетіли монета STO, одна із перших роздач на IDO Binance🥹 Є везунчики які дохолдили?🤯

Апдейти по холдеру😁 Той самий чувак з 4716 ETH вже “переобувся” — тепер у нього 4716 USDT, але вартість залишилась ті ж ~195
Апдейти по холдеру😁 Той самий чувак з 4716 ETH вже “переобувся” — тепер у нього 4716 USDT, але вартість залишилась ті ж ~195 тис грн 😄 хоча це вже ≈4716$

ТЦКшник №1 холдер ETH в Україні!?🥹 Чиновники масово в крипті — але цифри місцями справді кумедні. Понад 2100 декларацій із к
+1
ТЦКшник №1 холдер ETH в Україні!?🥹 Чиновники масово в крипті — але цифри місцями справді кумедні. Понад 2100 декларацій із криптою за рік — і ця цифра тільки росте. Найпопулярніша крипта в чиновників: USDT, BTC та ETH Окремо виділяється історія з ETH…Лідер списку — співробітник ТЦК із 4716 ETH але в декларації це записано лише як 195 тис грн (≈2 ETH по ринку). І це не поодинокий кейс, у багатьох деклараціях крипта оцінена в рази (а іноді в десятки разів) нижче за ринок — без чітких пояснень….

ZEN заходить на ринок України, через покупку банку😎 Польський фінтех ZEN виграв конкурс на придбання 100% PINbank, обійшовши
ZEN заходить на ринок України, через покупку банку😎 Польський фінтех ZEN виграв конкурс на придбання 100% PINbank, обійшовши конкурентів. Це фактично перший кейс, коли фінтех заходить на ринок одразу через купівлю готового банку Зараз угода на погодженні в НБУ та Антимонопольному. Якщо дадуть зелене світло — ZEN отримає банківську ліцензію і зможе повноцінно працювати в Україні

Банан на перше квітня вирішив роздати банани😬 Це тонкий натяк що ми мавпи!? + в мене попався надгризений🙄 🔴 забрати свій б
Банан на перше квітня вирішив роздати банани😬 Це тонкий натяк що ми мавпи!? + в мене попався надгризений🙄 🔴 забрати свій банан

Банан на перше квітня вирішив роздати банани😬 Це тонкий натяк що ми мавпи!? + в мене попався надгризений🙄 🔴 забрати свій б
Банан на перше квітня вирішив роздати банани😬 Це тонкий натяк що ми мавпи!? + в мене попався надгризений🙄 🔴 забрати свій банан

Маємо новий Launch X від OKX🤨 На біржі запустили новий Launch X з Mezo, виділено 4 млн Mezo на нагороди. Умови стандартні по
Маємо новий Launch X від OKX🤨 На біржі запустили новий Launch X з Mezo, виділено 4 млн Mezo на нагороди. Умови стандартні потрібен середній депозит 200$ і торговий обсяг 500$. Що потрібно зробити: 1️⃣Переходимо на сторінку з бустом 2️⃣Натискаємо "Підтвердити нашу участь" (якщо виконали вищезазначені вимоги) 3️⃣Чекаємо нагороди в токенах Нагадую, що додали новий формат розподілу з базовою нагородою та бонусною за більший об'єм. Часу що прийняти участь в дропі до завтра 11:00 — клейм дропу в 13 відповідно 🔴 Реєстрація в OKX BOOST (-20% на ваші затрати на комісію) 🔴 Реєстрація на біржі OKX 🔴 Проксі для промо беру лише тут: proxy-seller.com ( з промокодом lvivcriptan - 15% знижка) Торгую на біржах: ByBit🔴BingX🔴WhiteBit

Нарешті НБУ повністю знімає ліміти на карткові перекази🥹 Національний Банк України знімає всі обмеження на P2P-перекази з ук
Нарешті НБУ повністю знімає ліміти на карткові перекази🥹 Національний Банк України знімає всі обмеження на P2P-перекази з українських банків Новий місячний ліміт — 400.000 грн. Фінмоніторинг активується лише після перевищення обороту 400к грн Офіційний коментар від НБУ: Всіх з 1 квітня п2пішники

Напевне вперше в історії, українці хочуть поразки🥹
Напевне вперше в історії, українці хочуть поразки🥹

Ви вже перевзулись на літню резину?🫣
Ви вже перевзулись на літню резину?🫣

Фестиваль з PLASMA на WhiteBIT +додаткові бонуси від біржі! Що треба зробити: 1️⃣Реєструємся на біржі WhiteBIT якщо ще цього
Фестиваль з PLASMA на WhiteBIT +додаткові бонуси від біржі! Що треба зробити: 1️⃣Реєструємся на біржі WhiteBIT якщо ще цього не зробив. Якщо маєте акаунт переходите до натупного кроку. 2️⃣Переходите на сторінку активності та натисни "Приєднатися" 3️⃣Торгуєик парою XPL/USDT з обсягом 25 000 USDT і більше з 25.03 до 09.04. Розділяєте призовий фонд у 4000 USDT і додатково маєте змогу отримат 5 USDT 4️⃣Напишітт свій нік нейм з біржі мені в особисті @lvivcriptan Перші 5 учасників, котрі виконають умови та надішлють гарантовано отримають по 5 USDT на свій акаунт. А далі зможете претендувати на винагороди фестивалю. Нагороди будуть нараховані після завершення цього етапу та перевірки.

Вже сьогодні обираємо переможців, яким роздамо 22.000грн 💵 📝 Хто ще не прийняв участь: ⏺Переходимо СЮДИ та робимо декілька підписок . . .
Вибирати щасливчиків будемо ВЕЧЕРОМ о 23:45 Результати будуть в боті ( там знайдете кнопку)👈
Фастом виконуємо 2 дії та ділимо пул, удачі від адміна ❤️

Маємо новий Launch X від OKX🤨 На біржі запустили новий Launch X з BASED, виділено 4 млн BASED на нагороди. Умови стандартні
Маємо новий Launch X від OKX🤨 На біржі запустили новий Launch X з BASED, виділено 4 млн BASED на нагороди. Умови стандартні потрібен депозит 200 BASED і торговий оборот 500 BASED. Що потрібно зробити: 1️⃣Переходимо на сторінку з бустом: натисніть 2️⃣Натискаємо "Підтвердити нашу участь" 3️⃣Чекаємо нагороди в токенах З останніх оновленнь, зараз маємо два пули нагород: один для всіх учасників, а другий для топів по торговому обороту (чим більший оборот — тим більша нагорода). Також на адресу OKX Boost зайшло 1 млн токенів EDGE, лістинг проекту вже завтра відповідно чекатимемо дроп найближчими днями Реєстрація на дроп триває до 31 березня 13:00 за. Видача нагород — того ж дня о 15:00 за. 🔴 Реєстрація в OKX BOOST (-20% на ваші затрати на комісію) 🔴 Реєстрація на біржі OKX 🔴 Проксі для промо беру лише тут: proxy-seller.com ( з промокодом lvivcriptan - 15% знижка) Торгую на біржах: ByBit🔴BingX🔴WhiteBit

Стартує новий Launchpool на біржі ByBit😎 Для холдерів MNT є можливість підзаробити, потрібно токени у новому лаунчпулі від B
Стартує новий Launchpool на біржі ByBit😎 Для холдерів MNT є можливість підзаробити, потрібно токени у новому лаунчпулі від Bybit. Сьогодні з 13:00 можна внести MNT або BASED у Launchpool і фармити токени BASED. 🔴посилання на Launchpool 🔴пул MNT — 2 100 000 BASED 🔴пул BASED — 900 000 BASED Що потрібно зробити: 1️⃣Реєструємося на ByBit + KYC якщо раніше ще цього не зробили 2️⃣Потім переходимо на сторінку Launchpool 3️⃣Вносимо токени і отримуємо нагороди 🔴Період стейкінгу: 30.03 - 6.04 🔴Проксі для промо беру лише тут: proxy-seller.com ( з промокодом lvivcriptan - 15% знижка) Торгую на біржах: ByBit🔴BingX🔴WhiteBit

Досить залипати в графік бітка час працювати 😉 Вмикаємо голову і чистимо своє інфополе. На такому ринку саме час прокачатись, набратись знань і підготуватись до росту, щоб потім не наздоганяти поїзд. рекомендую додати цих хлопців і взяти 1–2 проєкти в роботу, поки у всіх негативні настрої, канали зібрані з різних тематик думаю кожен найде своє. Посилання буде активне лише 24 години.

Безкоштовна альфа: канали, за якими я стежу 🤑 Поки ринок спокійний, саме час розвивати свое інформаційне поле і очистити сміття + додати нові ресурси. Я давно сформував свої канали і готовий поділитися цим списком — КЛИК Я даю за 0$, знаю, що такі папки навіть продають, абсурд. Додавайте, завтра я видалю пост, щоб менше людей створювали мені конкуренцію)

Монобанк, коли побачив що я перейшов на ZEN🌚

+ ще одна робоча карта, можна напряму з Binance євро відправляти на дану карту + Apple Pay працює!
+ ще одна робоча карта, можна напряму з Binance євро відправляти на дану карту + Apple Pay працює!

-500$ або як банки наказують криптанів і надалі🥹 Ситуація від знайомого адміна! Людина виводить 22 150 грн через P2P, а вже
-500$ або як банки наказують криптанів і надалі🥹 Ситуація від знайомого адміна! Людина виводить 22 150 грн через P2P, а вже через кілька годин — прилітає сюрприз від банку ПУМБ: –20 127 грн списано з рахунку. І найцікавіше, що він встиг перекинути ~90% коштів на іншу карту і на рахунку залишилось 2к грн — саме їх і забрали… а решту зарахували в мінус який потрібно покрити… Тенденція продовжується…спочатку дають провести операцію, а потім списують $, короче діють як їм заманеться… Зараз використовую лише крипто карти: ByBit(там доречі через Грузію можна в Apple Pay добавити) та Trustee PLUS якщо суми більші тоді фіз. обмінка в нал!

За дану Промку від Binance смачно насипає, пул ще не розібрали😎 Дана акція для новачків, за максимально прості завдання дают
+1
За дану Промку від Binance смачно насипає, пул ще не розібрали😎 Дана акція для новачків, за максимально прості завдання дають бокс із нагородою від 15 до 200$ за реєстрацію та оборот. 🔴 Детальніше — у пості