ru
Feedback
Львівський Криптан

Львівський Криптан

Открыть в Telegram

• ділюсь можливостями в крипті; • про крипту як інструмент інвестицій Зв’язок зі мною - @lvivcriptan Чат для спілкування - https://t.me/+-wZf8FaRSQ02YTFi Менеджери по рекламі: @yuliy_in @optar_cpa @tocatcrypto @pifagor_dao @ostapsmm

Больше

📈 Аналитический обзор Telegram-канала Львівський Криптан

Канал Львівський Криптан (@lvivcriptan22) языкового сегмента Украинский является активным участником. Сейчас сообщество объединяет 40 365 подписчиков, занимая 3 122 место в категории Криптовалюты и 1 439 место в регионе Украина.

📊 Показатели аудитории и динамика

С момента создания невідомо проект демонстрирует стремительный рост, собрав аудиторию из 40 365 подписчиков.

Согласно последним данным от 25 июня, 2026, канал показывает стабильную активность. За последние 30 дней изменение числа участников составило 363, а за последние 24 часа — 89, при этом общий охват остаётся высоким.

  • Статус верификации: Не верифицирован
  • Уровень вовлечённости (ER): Средний показатель вовлечённости аудитории составляет 10.24%. В первые 24 часа после публикации контент обычно набирает 7.08% реакций от общего числа подписчиков.
  • Охват публикаций: В среднем каждый пост получает 4 142 просмотров. В течение первых суток публикация набирает 2 862 просмотров.
  • Реакции и взаимодействия: Аудитория активно поддерживает контент: среднее количество реакций на один пост — 44.
  • Тематические интересы: Контент сосредоточен на ключевых темах, таких как біржа, катка24, bybit, токен, lvivcriptan.

📝 Описание и контентная политика

Автор описывает ресурс как площадку для выражения субъективного мнения:
• ділюсь можливостями в крипті; • про крипту як інструмент інвестицій Зв’язок зі мною - @lvivcriptan Чат для спілкування - https://t.me/+-wZf8FaRSQ02YTFi Менеджери по рекламі: @yuliy_in @optar_cpa @tocatcrypto @pifagor_dao @ostapsmm

Благодаря высокой частоте обновлений (последние данные получены 26 июня, 2026) канал поддерживает актуальность и высокий уровень охвата публикаций. Аналитика показывает, что аудитория активно взаимодействует с контентом, что делает его важной точкой влияния в категории Криптовалюты.

40 365
Подписчики
+8924 часа
+2797 дней
+36330 день
Архив постов
Я надіюсь ви не шортите цю скаміну🌚 А то будете без трусів…
Я надіюсь ви не шортите цю скаміну🌚 А то будете без трусів…

Спред маємо ~8%🙂 OKX->Binance
+1
Спред маємо ~8%🙂 OKX->Binance

Христос Воскрес! Нехай у домі буде спокій, у серці — тепло, а в житті — більше радості.
Христос Воскрес! Нехай у домі буде спокій, у серці — тепло, а в житті — більше радості.

Паску і яйця посвятили вже?😃
Anonymous voting

Бʼємося яйцями і виграємо айфон😃 Там Гороховський запустив гру «Битва яєць», яка триватиме до 12 квітня. Можна позмагатися з
Бʼємося яйцями і виграємо айфон😃 Там Гороховський запустив гру «Битва яєць», яка триватиме до 12 квітня. Можна позмагатися за призи (iPhone 17 та EcoFlow), а також «вибивати» донати від банку на дрони для фонду «Повернись живим». Діліться в кого міцніше 🌚

Беремо участь у нових промках від біржі BingX, з нагородами до 1200$😎 До великодніх свят біржа BingX запускає ряд промок, де
+3
Беремо участь у нових промках від біржі BingX, з нагородами до 1200$😎 До великодніх свят біржа BingX запускає ряд промок, де нові користувачі можуть отримати максимальні реварди! Що потрібно зробити: 1️⃣Реєструємось на біржі BingX + KYC 2️⃣Реєструємось у цих акціях ( реєструєтесь у всіх і забираєте призи потім з них усіх) 🔴Перша акція 🔴Друга акція 🔴Третя акція 🔴Четверта промка 3️⃣Робимо депозит 50-100$ Робимо обʼєм від 1000$ (купили продали) 4️⃣Забираємо нагороди , як у ваучерах та і в реальних $ Все максимально просто, ви реєструєтесь у всіх промках виконуєте завдання які підходять для всіх цих промок та забираєте потужні призи 🔴Реєстрація на біржі BingX

😁😆😁 чи чернетка!? Ось у чому питання 🥹

😆 чи чернетка!? Ось у чому питання 🥹

Інжур — кормить!🥹
Інжур — кормить!🥹

Бачу нові схеми в п2п… 15 платежів це прям висока ймовірність блокування 🤯
Бачу нові схеми в п2п… 15 платежів це прям висока ймовірність блокування 🤯

Лутаємо 25$ від біржі MEXC😎 За депозит у розмірі 5000 $USDT є змога отримати 80% APR, це за 2 дні ви отримаєте 25$. Що потрі
Лутаємо 25$ від біржі MEXC😎 За депозит у розмірі 5000 $USDT є змога отримати 80% APR, це за 2 дні ви отримаєте 25$. Що потрібно зробити: 1️⃣Реєструємо новий акаунт на біржі MEXC(якщо немає) 2️⃣Переходимо в центр нагород у розділ «Продвинуті» там знизу шукаємо завдання 3️⃣Робимо депозит від 5000$ та римаємо 1 день, далі відкриється доступ до стейкінгу Хороша можливість залутати пару $ для тих за короткий термін , у кого USDT лежить без діла. 🔴 Реєстрація на біржі MEXC 🔴 Проксі для промо беру лише тут: proxy-seller.com ( з промокодом lvivcriptan - 15% знижка)

Маємо два дропи від OKX Boost🤥 Стартували нові Launch X Katana з пулом винагород 25,000,000 KAT та 6,000,000 OFC. Критерії д
+1
Маємо два дропи від OKX Boost🤥 Стартували нові Launch X Katana з пулом винагород 25,000,000 KAT та 6,000,000 OFC. Критерії для участі: 🟡Boost Volume - 500$ 🟡 Boost Balance - 200$ Що потрібно зробити: 1️⃣Переходимо на сторінку з бустом: натисніть 2️⃣Натискаємо "Підтвердити нашу участь" 3️⃣Чекаємо нагороди в токенах Реєстрація на дроп триває до завтра 11:00 — клейм дропу стартує в 14:00 🔴 Реєстрація в OKX BOOST (-20% на ваші затрати на комісію) 🔴 Реєстрація на біржі OKX 🔴 Проксі для промо беру лише тут: proxy-seller.com ( з промокодом lvivcriptan - 15% знижка) Торгую на біржах: ByBit🔴BingX🔴WhiteBit

Іран буде лутати по 1 USDT за кожний барель😁 Потужно Трамп договорився з Іраном… Перший корабель вже проходить через Ормузьк
+1
Іран буде лутати по 1 USDT за кожний барель😁 Потужно Трамп договорився з Іраном… Перший корабель вже проходить через Ормузьку протоку з дозволу Ірану, в свою чергу Іран вимагає 1$ за кожний барель нафти, який проходить через Ормузьку протоку, і платежі мають бути лише у криптовалюті. Таким чином Іран зароблятиме в день це 15-20 млн. USDT прибутку.

Знову Трампові діти заробляють на індсайд торгівлі!?🥹 Невідомий користувач на Polymarket, акаунт якого створений два місяці
Знову Трампові діти заробляють на індсайд торгівлі!?🥹 Невідомий користувач на Polymarket, акаунт якого створений два місяці тому, вчора зробив ставку на припинення вогню між США та Іраном. На цю подію він поставив 13к$ і вранці забрав 35х, або 475к$ прибутку, ймовірно таких акаунтів було багато…

Кіна не буде 🌚

🔥 TetherBack — ОТРИМУЙ КЕШБЕК З КОЖНОЇ УГОДИ Ми стали партнерами однієї з провідних у світі платформ кешбеку торгових комісі
🔥 TetherBack — ОТРИМУЙ КЕШБЕК З КОЖНОЇ УГОДИ Ми стали партнерами однієї з провідних у світі платформ кешбеку торгових комісій — TetherBack.com 💵 Що це означає для тебе? Кожного разу, коли ти торгуєш на біржах, ти отримуєш частину своїх торгових комісій назад у вигляді кешбеку. Так — з кожної угоди. Чому саме TetherBack? ✅ Кешбек з кожної угоди ✅ Щоденні виплати ✅ Ексклюзивні бонуси від партнерських бірж ✅ Працює з платформами Bitget, Bitunix, BingX, WEEX та іншими 100% Безпечно та просто 🟢 НЕ потрібне підключення API 🟢 ЖОДНИХ прихованих комісій або підписок 🟢 БЕЗ доступу до твоїх коштів 🟢 Повністю БЕЗКОШТОВНО Як це працює: ⚡️ Створи акаунт у TetherBack ⚡️ Зареєструй новий акаунт біржі через платформу ⚡️ Почни торгувати та отримуй щоденний кешбек 🚀 Це must-have інструмент для кожного трейдера — ти буквально нічого не втрачаєш і отримуєш додатковий прибуток поверх своїх угод. 👉 ОТРИМАЙ СВІЙ КЕШБЕК ЗАРАЗ: https://tetherback.com/signup?ref=LVIVCRIPTAN #комерція

Нарешті можна глянути на футбол, а не пародію від Реброва🥹 За кого вболіваєте?🤥
Нарешті можна глянути на футбол, а не пародію від Реброва🥹 За кого вболіваєте?🤥

Здається почалось!?🥹 США вдарили по острову Харг. Іран одразу відповів: якщо перейдуть “червону лінію” — відповідь буде вже поза межами регіону. Чому так важливий Острів Харк… це головний нафтовий експортний термінал Ірану. Через него проходить значна частина іранської нафти, тому він має стратегічне значення і часто фігурує в новинах. Іран відхиляє тимчасове перемир’я і вимагає повне припинення війни, зняття санкцій, гарантії безпеки + контроль над Ормузом. США на це не йдуть… Розрив у позиціях — величезний… Паралельно Тегеран попереджає, що можуть бути удари по інфраструктурі США і серйозні проблеми з нафтою та газом.

Нове IDO від біржі Binance😎 Маємо змогу закинути свої BNB та отримати токени проекту по низькій ціні. Для участі потрібно 24
Нове IDO від біржі Binance😎 Маємо змогу закинути свої BNB та отримати токени проекту по низькій ціні. Для участі потрібно 243 поїнтів - списують як завжди 15. Ліміт на акаунт до 3 BNB Що потрібно зробити для участі: 1️⃣Переходимо в акаунт Binance 2️⃣Переводимо до 3 BNB на свій Web3 гаманець і в період проведення переходите на сторінку івенту і здійснюєте депозит ваших BNB 3️⃣По завершенню івенту клеймимо алокацію та автоматично отримуємо BNB які залишуться після розподілу Взяти участь можемо сьогодні з 11 до 13 — по завершенню ми зможемо отримати токени та свої BNB. Відбувається рівномірний алокації між усіма учасниками, пропорційно до суми яку ви закинули, тобто дадуть викупити всього на декілька % від суми. Хто не має BNB, можна взяти для участі в позику на OKX чи Bybit або ж захеджити купівлю на споті через шорт 🔴 Проксі для промо беру лише тут: proxy-seller.com ( з промокодом lvivcriptan - 15% знижка) Торгую на біржах: ByBit🔴BingX🔴WhiteBit