fa
Feedback
Львівський Криптан

Львівський Криптан

رفتن به کانال در Telegram

• ділюсь можливостями в крипті; • про крипту як інструмент інвестицій Зв’язок зі мною - @lvivcriptan Чат для спілкування - https://t.me/+-wZf8FaRSQ02YTFi Менеджери по рекламі: @yuliy_in @optar_cpa @tocatcrypto @pifagor_dao @ostapsmm

نمایش بیشتر

📈 تحلیل کانال تلگرام Львівський Криптан

کانال Львівський Криптан (@lvivcriptan22) در بخش زبانی اوکراینی بازیگری فعال است. در حال حاضر جامعه شامل 40 278 مشترک است و جایگاه 3 124 را در دسته رمزارزها و رتبه 1 444 را در منطقه أوكرانيا دارد.

📊 شاخص‌های مخاطب و پویایی

از زمان ایجاد در невідомо، پروژه رشد سریعی داشته و 40 278 مشترک جذب کرده است.

بر اساس آخرین داده‌ها در تاریخ 27 ژوئن, 2026، کانال فعالیت پایداری دارد. در ۳۰ روز گذشته تغییر اعضا برابر 206 و در ۲۴ ساعت گذشته برابر -48 بوده و همچنان دسترسی گسترده‌ای حفظ شده است.

  • وضعیت تأیید: تأیید نشده
  • نرخ تعامل (ER): میانگین تعامل مخاطب 10.34% است و در ۲۴ ساعت نخست پس از انتشار، محتوا معمولاً 7.29% واکنش نسبت به کل مشترکان کسب می‌کند.
  • دسترسی پست‌ها: هر پست به طور میانگین 4 163 بازدید دریافت می‌کند. در اولین روز معمولاً 2 935 بازدید جمع‌آوری می‌شود.
  • واکنش‌ها و تعامل: مخاطبان به‌طور فعال حمایت می‌کنند؛ میانگین واکنش به هر پست 49 است.
  • علایق موضوعی: محتوا بر موضوعات کلیدی مانند біржа, катка24, bybit, токен, lvivcriptan تمرکز دارد.

📝 توضیح و سیاست محتوایی

نویسنده این فضا را محل بیان دیدگاه‌های شخصی توصیف می‌کند:
• ділюсь можливостями в крипті; • про крипту як інструмент інвестицій Зв’язок зі мною - @lvivcriptan Чат для спілкування - https://t.me/+-wZf8FaRSQ02YTFi Менеджери по рекламі: @yuliy_in @optar_cpa @tocatcrypto @pifagor_dao @ostapsmm

به لطف به‌روزرسانی‌های پرتکرار (آخرین داده در تاریخ 28 ژوئن, 2026)، کانال همواره به‌روز و دارای دسترسی بالاست. تحلیل‌ها نشان می‌دهد مخاطبان به‌طور فعال با محتوا تعامل دارند و آن را به نقطه اثرگذاری مهم در دسته رمزارزها تبدیل کرده‌اند.

40 278
مشترکین
-4824 ساعت
+1187 روز
+20630 روز
آرشیو پست ها
ByBit випустили одразу 3 нові промки з монетами FLOCK, DOLO, HOME😱 🔴 FLOCK - 2500 місць, старт о 13:00, нагорода ~54$ 🔴 DO
ByBit випустили одразу 3 нові промки з монетами FLOCK, DOLO, HOME😱 🔴 FLOCK - 2500 місць, старт о 13:00, нагорода ~54$ 🔴 DOLO - 2000 місць, старт о 13:00, нагорода ~ 52$ 🔴 HOME - 2000 місць, старт о 13:00, нагорода ~ 61$ Що потрібно робити: 1️⃣ Реєструємося на біржі ByBit +KYC верифікацію 2️⃣ Переходимо за посиланням і підтверджуємо участь Нові користувачі: Депозимо від 100$ і купуємо/продаємо на 100$+ токен HOME, DOLO або FLOCK. З плюсів те, що токени старі і вже торгуються, тому курс більш-менш стабільний і навряд чи сильно впаде. 🔴Реєстрація на біржі ByBit 🔴Проксі для промо беру лише тут: proxy-seller.com ( з промокодом lvivcriptan - 15% знижка)

Новий пул Plasma на Binance вже через 5 хвилин, стейкаємо та лутаємо +10% за 2 місяці😱 Нещодавно на Binance On-chain Yield з
Новий пул Plasma на Binance вже через 5 хвилин, стейкаємо та лутаємо +10% за 2 місяці😱 Нещодавно на Binance On-chain Yield зʼявився пуь з XPL від Plasma, на який виділено 100 млн токенів. Спочатку капа пулу становила $250 млн і її заповнили буквально за лічені хвилини. Зараз Binance розширюють капу ще на $250 млн, починаючи з 12:00 за Києвом. Вносити будемо у форматі FCFS, очікувано, що знову пул заповнять за кілька хвилин.

Крипта відновлюється, ETH-ETF повернулися до притоків — $288 млн за добу🤥 Після чотирьох днів відтоку біржові фонди знову за
Крипта відновлюється, ETH-ETF повернулися до притоків — $288 млн за добу🤥 Після чотирьох днів відтоку біржові фонди знову закупляють ETH 🔴 Лідер — ETHA від BlackRock ($233,6 млн). 🔴 У топі також FETH від Fidelity ($28,5 млн), фонди від Bitwise, Grayscale і VanEck. 🔴 Водночас фонди BTC продовжують падіння: відтік $194,3 млн став уже п’ятий день поспіль. Екс-CEO BitMEX Артур Хейс заявив, що купив ETH і очікує зростання до $20 000 у цьому циклі. За його словами, в його портфелі ефір займає більшу частку, ніж Solana. Торгую на: ByBit▫️BingX▫️WhiteBit

📈Тут ще 15 місць залишилося: https://t.me/+pX73P1MPr7g0YjEy

⚡️ Сталося те, чого чекали всі трейдери крипти З'явився канал, який відстежує угоди та гаманці китів! Його автор цілодобово аналізує покупки та продажі китами альтів і попереджає про їхній ріст заздалегідь! Він уже передбачив вибуховий ріст ефіру, MNT (+380%) і FLR (+140%), поділившись інсайдом із підписниками у своєму каналі. ☝🏻Доступ до подібних каналів на вагу золота: https:\/\/t.me\/+pX73P1MPr7g0YjEy 👉🏻 Підписуйтесь і перетворюйте інформацію на прибуток! #реклама

Оперативно за 5 секунд розібрали 🥹 Я пролетів 😭 Вже торгується на вторинному ринку в 4х
Оперативно за 5 секунд розібрали 🥹 Я пролетів 😭 Вже торгується на вторинному ринку в 4х

Новий XPOOL $XPIN Points від біржі BingX🤥 Всього виділено 33 333 333 XPIN Points. Загальна пропозиція: 100 000 000 000 XPIN.
Новий XPOOL $XPIN Points від біржі BingX🤥 Всього виділено 33 333 333 XPIN Points. Загальна пропозиція: 100 000 000 000 XPIN. Коефіцієнт викупу балів: 1:1 Доступно 2 пули: 🔴 USDT для всіх (16 666 666 XPIN Points) - max limit 5000$. Поточний призовий фонд відкривається лише для користувачів з мінімальним обсягом спотових торгів 5000 USDT за останні 7 днів. 🔴 USDT для нових (16 666 666 XPIN Points) - max limit 2000$. Цей призовий фонд доступний лише для користувачів, які створили обліковий запис BingX з 21.08 14:00 UTC. Бонус для перших 1000 нових користувачів: застейкайте $ в XPIN Xpool, отримайте безкоштовний бонус 100 USDT! Повна інформація тут. Також для нових доступні колеса фортуни та earn під 100%. 🔴 Час стейкінгу: 22.08 07:00 до 26.08 07:00 (UTC). Час повернення $: 26.08 08:00 (UTC) 🔴Реєстрація на біржі BingX 🔴Проксі для промо беру лише тут: proxy-seller.com ( з промокодом lvivcriptan - 15% знижка)

Полювання на перший дроп Flipsу🤥 Я вже писав тут про Flipsy — тепер маємо гарячі новини. Через кілька годин (сьогодні, 21.08
Полювання на перший дроп Flipsу🤥 Я вже писав тут про Flipsy — тепер маємо гарячі новини. Через кілька годин (сьогодні, 21.08 о 18:00 за Києвом) стартує перший дроп колекції. Спробую зайти і взяти хоча б одну NFT на мінті — щоб потім не сидіти з FOMO, Що потрібно зробити: 1️⃣ Заходимо в апку 2️⃣ Поповнюємо $TON (під свій розмір закупу 10 $TON за мінт + чуть сверху на комсу). 3️⃣ Чекаємо старту в 18:00 і миттєво тиснемо «мiнт» на странице NFT → мінтимо дроп. Хто пропускав хайп з гіфтами/стікерами — тут є шанс реабілітуватися. Ранній вхід, маленький чек і трендовий напрям. Слідкуємо за оф. анонсами в каналі проєкта і Обов’язково слідкуйте за таймером у застосунку, бо такі штуки часто швидко розлітаються. Якщо буде швидкий солд-аут — можна відразу підхопити на вторинці для фліпу чи холду, діор!

📈Тут ще 15 місць залишилося: https://t.me/+ONb2XZk9hxk5Mjky

📈Тут ще 15 місць залишилося: https://t.me/+tTvZdUsteUsyYTMy

‼️ Усі готові? Запускаю віп, причому сьогодні вхід буде абсолютно безкоштовним для всіх підписників Львівського Криптана: https://t.me/+ONb2XZk9hxk5Mjky Заходьте, сьогодні розпочнуться перші публікації у віп! #реклама

Доречі, там скаміна $MEME дала палку сьогодні🤯 Холдери присутні? Свої монети закинув в StakeLand!🫡
+1
Доречі, там скаміна $MEME дала палку сьогодні🤯 Холдери присутні? Свої монети закинув в StakeLand!🫡

Крипта скам!😭 MEXC дайте ще бонуску, потрібно відігратися
Крипта скам!😭 MEXC дайте ще бонуску, потрібно відігратися

Сигнал був!
Сигнал був!

Зарядив потужний LONG по BTC
Зарядив потужний LONG по BTC

Так стоп, це що вже бичка!?🤯
+1
Так стоп, це що вже бичка!?🤯

Розділяємо пул 250,000,000 млн$ від Binance😎 Зʼявилась акція, в якій потрібно закинути в стейкінг USDT на 60 днів, і за це о
Розділяємо пул 250,000,000 млн$ від Binance😎 Зʼявилась акція, в якій потрібно закинути в стейкінг USDT на 60 днів, і за це отримаєте частину з пулу 250.000.000 млн$ в токенах $XLP Максимум можна загрузити 100.000$. Варто заходити на будь-яку суму яка у вас лежить без діла, пул винагород реально потужний, вистачить всім. 🔴Детальніше - тут 🔴Торгую на: ByBit▫️BingX▫️WhiteBit

BitGet запустили акцію з призами до 1500$😎 Сьогодні в 16:00 стартує новий FOMO від Bitget Wallet з токеном $SEI Що потрібно
BitGet запустили акцію з призами до 1500$😎 Сьогодні в 16:00 стартує новий FOMO від Bitget Wallet з токеном $SEI Що потрібно зробити 1️⃣Встановлюємо Bitget Wallet 2️⃣Поповнюємо Bitget Wallet на 10 USDC (мережа SEI) і стейкаємо їх у розділі FOMO о 16:00 Після цього ви отримуєте квиток з випадковим числом. Від нього залежить приз: 🔴від 10$ до 1500$ у SEI 🔴1 учасник забере 5000 SEI 🔴ще 5000 отримають по 25 SEI Депозит не втрачається, 10 USDC повертаються.Додатково можна заробити до 5 квитків — за кожні 100$ обороту в мережі SEI (до 500$) до початку події. 🔴 Реєстрація на біржі BitGet

Заробляємо 40$+ від GXT та біржі MEXC😎 Біржа MEXC запустила нове промо — GXT в якому ми можемо виконати прості завдання і за
Заробляємо 40$+ від GXT та біржі MEXC😎 Біржа MEXC запустила нове промо — GXT в якому ми можемо виконати прості завдання і заробити досить непогано на хід ноги Що потрібно зробити: 1️⃣Реєструємось на біржі за посиланням  2️⃣Реєструємось на сторінці з промо та обовʼязково підтверджуємо участь 3️⃣Закидаємо депозит 100$+ 4️⃣Робимо об'єм торгів 100$+ на споті в парі GXT/USDT 5️⃣Торгуємо на ф'ючерсах 500$+ також в парі парі GXT/USDT, та чекаємо на нагороди  Промо тільки стартувало, тому маєте всі шанси максимально багато акаунтів загнати! (усього 625 місць на споті, 625 на ф’ючерсах) 🔴 Промо лише для нових користувачів 🔴 Реєстрація на біржі MEXC 🔴 Проксі для промо беру лише тут: proxy-seller.com ( з промокодом lvivcriptan - 15% знижка)

ETF за добу вивели близько 1 млрд.$, прощай зелений ринок!?🥹 Фонди на базі BTC та ETH зафіксували найбільший відтік за остан
ETF за добу вивели близько 1 млрд.$, прощай зелений ринок!?🥹 Фонди на базі BTC та ETH зафіксували найбільший відтік за останні місяці: 🔴 BTC-ETF втратили $523 млн, найбільше Fidelity (–$246,9 млн) та Grayscale (–$115,5 млн). 🔴 ETH-ETF втратили $422 млн — другий за масштабом відтік з моменту запуску. Аналітики пов’язують це з фіксацією прибутку та реакцією на макроекономічну невизначеність (інфляція, долар, політика ФРС). Чекаємо на виступу голови ФРС Пауелла 21 серпня, по ідеї дід має заспокоїти всіх, а як воно буде на практиці — побачимо… Нагадую, що всього в крипто-ETF зосереджено понад 1,2 млн BTC. BlackRock володіє 748 968 BTC, а разом з Fidelity контролює понад 75% ринку. Частка Grayscale впала до 180 576 BTC (проти 620 000 BTC раніше). Криптани, а як ви настроєні на цей ринок в даній ситуації?🤨 👍— 📤Bullish 🐂 👎— 📥Bearish 🐻