ar
Feedback
Львівський Криптан

Львівський Криптан

الذهاب إلى القناة على Telegram

• ділюсь можливостями в крипті; • про крипту як інструмент інвестицій Зв’язок зі мною - @lvivcriptan Чат для спілкування - https://t.me/+-wZf8FaRSQ02YTFi Менеджери по рекламі: @yuliy_in @optar_cpa @tocatcrypto @pifagor_dao @ostapsmm

إظهار المزيد

📈 نظرة تحليلية على قناة تيليجرام Львівський Криптан

تُعد قناة Львівський Криптан (@lvivcriptan22) في القطاع اللغوي أوكراني لاعباً نشطاً. يضم المجتمع حالياً 40 278 مشتركاً، محتلاً المرتبة 3 124 في فئة العملات المشفرة والمرتبة 1 444 في منطقة أوكرانيا.

📊 مؤشرات الجمهور والحراك

منذ تأسيسه في невідомо، حقق المشروع نمواً سريعاً وجمع 40 278 مشتركاً.

بحسب آخر البيانات بتاريخ 27 يونيو, 2026، تحافظ القناة على نشاط مستقر. خلال آخر 30 يوماً تغيّر عدد الأعضاء بمقدار 206، وفي آخر 24 ساعة بمقدار -48، مع بقاء الوصول العام مرتفعاً.

  • حالة التحقق: غير موثّقة
  • معدل التفاعل (ER): يبلغ متوسط تفاعل الجمهور 10.34‎%. وخلال أول 24 ساعة من النشر يحصد المحتوى عادةً 7.29‎% من ردود الفعل نسبةً إلى إجمالي المشتركين.
  • وصول المنشورات: يحصل كل منشور على متوسط 4 163 مشاهدة. وخلال اليوم الأول يجمع عادةً 2 935 مشاهدة.
  • التفاعلات والاستجابة: يتفاعل الجمهور بانتظام؛ متوسط التفاعلات لكل منشور يبلغ 49.
  • الاهتمامات الموضوعية: يركز المحتوى على مواضيع رئيسية مثل біржа, катка24, bybit, токен, lvivcriptan.

📝 الوصف وسياسة المحتوى

يصف المؤلف القناة بأنها مساحة للتعبير عن الآراء الذاتية:
• ділюсь можливостями в крипті; • про крипту як інструмент інвестицій Зв’язок зі мною - @lvivcriptan Чат для спілкування - https://t.me/+-wZf8FaRSQ02YTFi Менеджери по рекламі: @yuliy_in @optar_cpa @tocatcrypto @pifagor_dao @ostapsmm

بفضل وتيرة التحديث المرتفعة (أحدث البيانات بتاريخ 28 يونيو, 2026) تحافظ القناة على حداثتها ومستوى وصول مرتفع. وتُظهر التحليلات تفاعلاً نشطاً من الجمهور، ما يجعلها نقطة تأثير مهمة ضمن فئة العملات المشفرة.

40 278
المشتركون
-4824 ساعات
+1187 أيام
+20630 أيام
أرشيف المشاركات
ByBit випустили одразу 3 нові промки з монетами FLOCK, DOLO, HOME😱 🔴 FLOCK - 2500 місць, старт о 13:00, нагорода ~54$ 🔴 DO
ByBit випустили одразу 3 нові промки з монетами FLOCK, DOLO, HOME😱 🔴 FLOCK - 2500 місць, старт о 13:00, нагорода ~54$ 🔴 DOLO - 2000 місць, старт о 13:00, нагорода ~ 52$ 🔴 HOME - 2000 місць, старт о 13:00, нагорода ~ 61$ Що потрібно робити: 1️⃣ Реєструємося на біржі ByBit +KYC верифікацію 2️⃣ Переходимо за посиланням і підтверджуємо участь Нові користувачі: Депозимо від 100$ і купуємо/продаємо на 100$+ токен HOME, DOLO або FLOCK. З плюсів те, що токени старі і вже торгуються, тому курс більш-менш стабільний і навряд чи сильно впаде. 🔴Реєстрація на біржі ByBit 🔴Проксі для промо беру лише тут: proxy-seller.com ( з промокодом lvivcriptan - 15% знижка)

Новий пул Plasma на Binance вже через 5 хвилин, стейкаємо та лутаємо +10% за 2 місяці😱 Нещодавно на Binance On-chain Yield з
Новий пул Plasma на Binance вже через 5 хвилин, стейкаємо та лутаємо +10% за 2 місяці😱 Нещодавно на Binance On-chain Yield зʼявився пуь з XPL від Plasma, на який виділено 100 млн токенів. Спочатку капа пулу становила $250 млн і її заповнили буквально за лічені хвилини. Зараз Binance розширюють капу ще на $250 млн, починаючи з 12:00 за Києвом. Вносити будемо у форматі FCFS, очікувано, що знову пул заповнять за кілька хвилин.

Крипта відновлюється, ETH-ETF повернулися до притоків — $288 млн за добу🤥 Після чотирьох днів відтоку біржові фонди знову за
Крипта відновлюється, ETH-ETF повернулися до притоків — $288 млн за добу🤥 Після чотирьох днів відтоку біржові фонди знову закупляють ETH 🔴 Лідер — ETHA від BlackRock ($233,6 млн). 🔴 У топі також FETH від Fidelity ($28,5 млн), фонди від Bitwise, Grayscale і VanEck. 🔴 Водночас фонди BTC продовжують падіння: відтік $194,3 млн став уже п’ятий день поспіль. Екс-CEO BitMEX Артур Хейс заявив, що купив ETH і очікує зростання до $20 000 у цьому циклі. За його словами, в його портфелі ефір займає більшу частку, ніж Solana. Торгую на: ByBit▫️BingX▫️WhiteBit

📈Тут ще 15 місць залишилося: https://t.me/+pX73P1MPr7g0YjEy

⚡️ Сталося те, чого чекали всі трейдери крипти З'явився канал, який відстежує угоди та гаманці китів! Його автор цілодобово аналізує покупки та продажі китами альтів і попереджає про їхній ріст заздалегідь! Він уже передбачив вибуховий ріст ефіру, MNT (+380%) і FLR (+140%), поділившись інсайдом із підписниками у своєму каналі. ☝🏻Доступ до подібних каналів на вагу золота: https:\/\/t.me\/+pX73P1MPr7g0YjEy 👉🏻 Підписуйтесь і перетворюйте інформацію на прибуток! #реклама

Оперативно за 5 секунд розібрали 🥹 Я пролетів 😭 Вже торгується на вторинному ринку в 4х
Оперативно за 5 секунд розібрали 🥹 Я пролетів 😭 Вже торгується на вторинному ринку в 4х

Новий XPOOL $XPIN Points від біржі BingX🤥 Всього виділено 33 333 333 XPIN Points. Загальна пропозиція: 100 000 000 000 XPIN.
Новий XPOOL $XPIN Points від біржі BingX🤥 Всього виділено 33 333 333 XPIN Points. Загальна пропозиція: 100 000 000 000 XPIN. Коефіцієнт викупу балів: 1:1 Доступно 2 пули: 🔴 USDT для всіх (16 666 666 XPIN Points) - max limit 5000$. Поточний призовий фонд відкривається лише для користувачів з мінімальним обсягом спотових торгів 5000 USDT за останні 7 днів. 🔴 USDT для нових (16 666 666 XPIN Points) - max limit 2000$. Цей призовий фонд доступний лише для користувачів, які створили обліковий запис BingX з 21.08 14:00 UTC. Бонус для перших 1000 нових користувачів: застейкайте $ в XPIN Xpool, отримайте безкоштовний бонус 100 USDT! Повна інформація тут. Також для нових доступні колеса фортуни та earn під 100%. 🔴 Час стейкінгу: 22.08 07:00 до 26.08 07:00 (UTC). Час повернення $: 26.08 08:00 (UTC) 🔴Реєстрація на біржі BingX 🔴Проксі для промо беру лише тут: proxy-seller.com ( з промокодом lvivcriptan - 15% знижка)

Полювання на перший дроп Flipsу🤥 Я вже писав тут про Flipsy — тепер маємо гарячі новини. Через кілька годин (сьогодні, 21.08
Полювання на перший дроп Flipsу🤥 Я вже писав тут про Flipsy — тепер маємо гарячі новини. Через кілька годин (сьогодні, 21.08 о 18:00 за Києвом) стартує перший дроп колекції. Спробую зайти і взяти хоча б одну NFT на мінті — щоб потім не сидіти з FOMO, Що потрібно зробити: 1️⃣ Заходимо в апку 2️⃣ Поповнюємо $TON (під свій розмір закупу 10 $TON за мінт + чуть сверху на комсу). 3️⃣ Чекаємо старту в 18:00 і миттєво тиснемо «мiнт» на странице NFT → мінтимо дроп. Хто пропускав хайп з гіфтами/стікерами — тут є шанс реабілітуватися. Ранній вхід, маленький чек і трендовий напрям. Слідкуємо за оф. анонсами в каналі проєкта і Обов’язково слідкуйте за таймером у застосунку, бо такі штуки часто швидко розлітаються. Якщо буде швидкий солд-аут — можна відразу підхопити на вторинці для фліпу чи холду, діор!

📈Тут ще 15 місць залишилося: https://t.me/+ONb2XZk9hxk5Mjky

📈Тут ще 15 місць залишилося: https://t.me/+tTvZdUsteUsyYTMy

‼️ Усі готові? Запускаю віп, причому сьогодні вхід буде абсолютно безкоштовним для всіх підписників Львівського Криптана: https://t.me/+ONb2XZk9hxk5Mjky Заходьте, сьогодні розпочнуться перші публікації у віп! #реклама

Доречі, там скаміна $MEME дала палку сьогодні🤯 Холдери присутні? Свої монети закинув в StakeLand!🫡
+1
Доречі, там скаміна $MEME дала палку сьогодні🤯 Холдери присутні? Свої монети закинув в StakeLand!🫡

Крипта скам!😭 MEXC дайте ще бонуску, потрібно відігратися
Крипта скам!😭 MEXC дайте ще бонуску, потрібно відігратися

Сигнал був!
Сигнал був!

Зарядив потужний LONG по BTC
Зарядив потужний LONG по BTC

Так стоп, це що вже бичка!?🤯
+1
Так стоп, це що вже бичка!?🤯

Розділяємо пул 250,000,000 млн$ від Binance😎 Зʼявилась акція, в якій потрібно закинути в стейкінг USDT на 60 днів, і за це о
Розділяємо пул 250,000,000 млн$ від Binance😎 Зʼявилась акція, в якій потрібно закинути в стейкінг USDT на 60 днів, і за це отримаєте частину з пулу 250.000.000 млн$ в токенах $XLP Максимум можна загрузити 100.000$. Варто заходити на будь-яку суму яка у вас лежить без діла, пул винагород реально потужний, вистачить всім. 🔴Детальніше - тут 🔴Торгую на: ByBit▫️BingX▫️WhiteBit

BitGet запустили акцію з призами до 1500$😎 Сьогодні в 16:00 стартує новий FOMO від Bitget Wallet з токеном $SEI Що потрібно
BitGet запустили акцію з призами до 1500$😎 Сьогодні в 16:00 стартує новий FOMO від Bitget Wallet з токеном $SEI Що потрібно зробити 1️⃣Встановлюємо Bitget Wallet 2️⃣Поповнюємо Bitget Wallet на 10 USDC (мережа SEI) і стейкаємо їх у розділі FOMO о 16:00 Після цього ви отримуєте квиток з випадковим числом. Від нього залежить приз: 🔴від 10$ до 1500$ у SEI 🔴1 учасник забере 5000 SEI 🔴ще 5000 отримають по 25 SEI Депозит не втрачається, 10 USDC повертаються.Додатково можна заробити до 5 квитків — за кожні 100$ обороту в мережі SEI (до 500$) до початку події. 🔴 Реєстрація на біржі BitGet

Заробляємо 40$+ від GXT та біржі MEXC😎 Біржа MEXC запустила нове промо — GXT в якому ми можемо виконати прості завдання і за
Заробляємо 40$+ від GXT та біржі MEXC😎 Біржа MEXC запустила нове промо — GXT в якому ми можемо виконати прості завдання і заробити досить непогано на хід ноги Що потрібно зробити: 1️⃣Реєструємось на біржі за посиланням  2️⃣Реєструємось на сторінці з промо та обовʼязково підтверджуємо участь 3️⃣Закидаємо депозит 100$+ 4️⃣Робимо об'єм торгів 100$+ на споті в парі GXT/USDT 5️⃣Торгуємо на ф'ючерсах 500$+ також в парі парі GXT/USDT, та чекаємо на нагороди  Промо тільки стартувало, тому маєте всі шанси максимально багато акаунтів загнати! (усього 625 місць на споті, 625 на ф’ючерсах) 🔴 Промо лише для нових користувачів 🔴 Реєстрація на біржі MEXC 🔴 Проксі для промо беру лише тут: proxy-seller.com ( з промокодом lvivcriptan - 15% знижка)

ETF за добу вивели близько 1 млрд.$, прощай зелений ринок!?🥹 Фонди на базі BTC та ETH зафіксували найбільший відтік за остан
ETF за добу вивели близько 1 млрд.$, прощай зелений ринок!?🥹 Фонди на базі BTC та ETH зафіксували найбільший відтік за останні місяці: 🔴 BTC-ETF втратили $523 млн, найбільше Fidelity (–$246,9 млн) та Grayscale (–$115,5 млн). 🔴 ETH-ETF втратили $422 млн — другий за масштабом відтік з моменту запуску. Аналітики пов’язують це з фіксацією прибутку та реакцією на макроекономічну невизначеність (інфляція, долар, політика ФРС). Чекаємо на виступу голови ФРС Пауелла 21 серпня, по ідеї дід має заспокоїти всіх, а як воно буде на практиці — побачимо… Нагадую, що всього в крипто-ETF зосереджено понад 1,2 млн BTC. BlackRock володіє 748 968 BTC, а разом з Fidelity контролює понад 75% ринку. Частка Grayscale впала до 180 576 BTC (проти 620 000 BTC раніше). Криптани, а як ви настроєні на цей ринок в даній ситуації?🤨 👍— 📤Bullish 🐂 👎— 📥Bearish 🐻