fa
Feedback
Львівський Криптан

Львівський Криптан

رفتن به کانال در Telegram

• ділюсь можливостями в крипті; • про крипту як інструмент інвестицій Зв’язок зі мною - @lvivcriptan Чат для спілкування - https://t.me/+-wZf8FaRSQ02YTFi Менеджери по рекламі: @yuliy_in @optar_cpa @tocatcrypto @pifagor_dao @ostapsmm

نمایش بیشتر

📈 تحلیل کانال تلگرام Львівський Криптан

کانال Львівський Криптан (@lvivcriptan22) در بخش زبانی اوکراینی بازیگری فعال است. در حال حاضر جامعه شامل 40 278 مشترک است و جایگاه 3 124 را در دسته رمزارزها و رتبه 1 444 را در منطقه أوكرانيا دارد.

📊 شاخص‌های مخاطب و پویایی

از زمان ایجاد در невідомо، پروژه رشد سریعی داشته و 40 278 مشترک جذب کرده است.

بر اساس آخرین داده‌ها در تاریخ 27 ژوئن, 2026، کانال فعالیت پایداری دارد. در ۳۰ روز گذشته تغییر اعضا برابر 206 و در ۲۴ ساعت گذشته برابر -48 بوده و همچنان دسترسی گسترده‌ای حفظ شده است.

  • وضعیت تأیید: تأیید نشده
  • نرخ تعامل (ER): میانگین تعامل مخاطب 10.34% است و در ۲۴ ساعت نخست پس از انتشار، محتوا معمولاً 7.29% واکنش نسبت به کل مشترکان کسب می‌کند.
  • دسترسی پست‌ها: هر پست به طور میانگین 4 163 بازدید دریافت می‌کند. در اولین روز معمولاً 2 935 بازدید جمع‌آوری می‌شود.
  • واکنش‌ها و تعامل: مخاطبان به‌طور فعال حمایت می‌کنند؛ میانگین واکنش به هر پست 49 است.
  • علایق موضوعی: محتوا بر موضوعات کلیدی مانند біржа, катка24, bybit, токен, lvivcriptan تمرکز دارد.

📝 توضیح و سیاست محتوایی

نویسنده این فضا را محل بیان دیدگاه‌های شخصی توصیف می‌کند:
• ділюсь можливостями в крипті; • про крипту як інструмент інвестицій Зв’язок зі мною - @lvivcriptan Чат для спілкування - https://t.me/+-wZf8FaRSQ02YTFi Менеджери по рекламі: @yuliy_in @optar_cpa @tocatcrypto @pifagor_dao @ostapsmm

به لطف به‌روزرسانی‌های پرتکرار (آخرین داده در تاریخ 28 ژوئن, 2026)، کانال همواره به‌روز و دارای دسترسی بالاست. تحلیل‌ها نشان می‌دهد مخاطبان به‌طور فعال با محتوا تعامل دارند و آن را به نقطه اثرگذاری مهم در دسته رمزارزها تبدیل کرده‌اند.

40 278
مشترکین
-4824 ساعت
+1187 روز
+20630 روز
آرشیو پست ها
Нове IDO на біржі KuCoin😎 KuCoin запустила IDO для всіх, де ми можемо закинути свої USDT або KCS і за це отримати монети AKE
Нове IDO на біржі KuCoin😎 KuCoin запустила IDO для всіх, де ми можемо закинути свої USDT або KCS і за це отримати монети AKE Що потрібно зробити: 1️⃣Реєструємось на KuCoin та проходимо КУС 2️⃣Переходимо сюди 3️⃣Заносимо свої кошти та чекаємо на результати Сподіваюсь, що зможемо тут заробити, але все одно не забувайте за ризики 🔴Лістинг - 21.08, час проведення 18.08 до 21.08 04:00 UTC 🔴Реєстрація KuCoin

Забираюсь ще до 9$ від Binance вже через 5 хв🍽 Binance запустив нову промку з токеном $PLUME, де перші 40к користувачів отри
Забираюсь ще до 9$ від Binance вже через 5 хв🍽 Binance запустив нову промку з токеном $PLUME, де перші 40к користувачів отримать від 20 до 100 $PLUME 🔴посилання на активність Треба зробити 300$ торгового обсягу в парі USDT/PLUME 🔴 Початок через 5 хвилин

Лутаємо 20$ від Binance Wallet🍽 У Binance Wallet стартувала нова booster-кампанія, де ми можемо поділити пул у 1М$ у токенах
Лутаємо 20$ від Binance Wallet🍽 У Binance Wallet стартувала нова booster-кампанія, де ми можемо поділити пул у 1М$ у токенах $MITO просто за стейкінг. Попередня така акція з $TREE дала по 30–40$ на акаунт усім, хто вніс мінімум Що потрібно зробити: 1️⃣Відкриваємо Binance Wallet 2️⃣Заходимо в Discover і шукаємо банер як на фото 3️⃣Вносимо в стейкінг 0.03 BNB або 25 USDT (потрібно трохи BNB на комісію) 🔴Стейкінг триватиме до 25 числа, AP для участі не потрібні Торгую на: ByBit▫️BingX▫️WhiteBit

📈Тут ще 15 місць залишилося: https://t.me/+a7S_Pm9tfXoyYmQy

Кількість шортів по ETH досягли свого максимуму🤯 Криптани , а ви як вважаєте як закриємо цей серпень? Новини нам демонструют
Кількість шортів по ETH досягли свого максимуму🤯 Криптани , а ви як вважаєте як закриємо цей серпень? Новини нам демонструють в основному лише депозит: 🔴Рекордний приплив в ETH ETF за минулий тиждень – $2,85 млрд. BTC у цей же час отримав всього $548 млн 🔴Норвезький суверенний фонд збільшив позицію в BTC на 83% до 11 400 BTC у Q2 2025 року. Поки США думають, Норвегія вже діє 🔴Провайдер S&P 500 та Dow Jones Industrial Average може запустити токенізовані версії індексів 🔴DeFi-проєкт родини Трампа WLFI докупив ще 84,5 WBTC ($10 млн) та 1 911 ETH ($8,6 млн) 🔴Metaplanet купила ще 775 BTC ($93 млн). Майкл Сейлор натякнув на покупку 👍- long 👎- short

Так і бути. Один раз на рік можна! Відкривається доступ до ВІП-клубу, але це вперше й востаннє. У середньому 90% інсайдерської інформації припадає на приватне джерело. Доступу на кілька годин вистачить, щоб встигли приєднатися найактивніші читачі. Виділяю для цього 60 місць – https://t.me/+a7S_Pm9tfXoyYmQy Завтра вхід до клубу коштуватиме 400$, тому не рекомендую втрачати можливість. #реклама

Нарешті лістинг HOT!?🤔 Нещодавно команда NEAR опублікувала пост, в якому анонсувала лістинг HOT та ще кількох великих проєкт
Нарешті лістинг HOT!?🤔 Нещодавно команда NEAR опублікувала пост, в якому анонсувала лістинг HOT та ще кількох великих проєктів у найближчі місяці

Flipsy — ще один шанс упіймати тренд на $TON !?😎 Flipsy — це NFT-маркетплейс, де торгують внутрішньоігровими предметами за $
Flipsy — ще один шанс упіймати тренд на $TON !?😎 Flipsy — це NFT-маркетплейс, де торгують внутрішньоігровими предметами за $TON + у середині є ще coin-flip (50/50), але головне зараз — дроп першої колекції, який відбудеться в додатку 21.08 в 18:00 по Киеву. Що потрібно зробити: 1️⃣ Заходимо в апку 2️⃣ Поповнюємо $TON (у профілі або прямо з головного екрану) 3️⃣ 21.08 в 18:00 по Киеву забираємо свій шмат Що тут цікавого: 🔴 Колекція з 333 штук — лоу суплай, це вже зелений прапор 🔴 Ціна входу 10 $TON (~30$) — сума, яку реально не шкода навіть на анти-фомо 🔴 Утиліті вже з першої колекції: предмети юзатимуться прямо в апці 🔴 На фоні тренду з гіфтами й стікерами — сценарій один: виніс дроп → продав у вторинку → легкі х2-х3 Хто пропускав хайп з гіфтами/стікерами — тут є шанс реабілітуватися. Ранній вхід, маленький чек і трендовий напрям. Слідкуємо за оф. анонсами в каналі проєкта і виносимо дроп

А ви пишите, що ніхто на подарунках не заробив💩
А ви пишите, що ніхто на подарунках не заробив💩

Забираємо 5$ від біржі ОКХ 🔴Переходимо за посиланням 🔴Вставємо свій UID OKX 🔴Проходимо QUIZ Відповіді в коментарях!
Забираємо 5$ від біржі ОКХ 🔴Переходимо за посиланням 🔴Вставємо свій UID OKX 🔴Проходимо QUIZ Відповіді в коментарях!

Смута на ринку… 🥹 Як вважаєте, куди дальше!? 👎вниз 👍вгору 😁вправо
Смута на ринку… 🥹 Як вважаєте, куди дальше!? 👎вниз 👍вгору 😁вправо

Ринок подарунків оживає😎 Майже всі подарунки дорожчають останні три дня. Все через те, що у користувачів залишилися зірки, і
Ринок подарунків оживає😎 Майже всі подарунки дорожчають останні три дня. Все через те, що у користувачів залишилися зірки, і вони почали викуповувати старі подарунки. Є інформація, що подарунки, які вийдуть 1 вересня, можуть стати останніми офіційними гіфтами телеграм. Далі будуть виходити подарунки у колаборації з брендами.

Забираємо легкі +$25 в монеті ETH від біржі BingX😎 Рекомендую взяти участь у цьому промо для нових користувачів, бо умови ре
Забираємо легкі +$25 в монеті ETH від біржі BingX😎 Рекомендую взяти участь у цьому промо для нових користувачів, бо умови реально прості(деп, торг і так далі) Що потрібно зробити: 1️⃣Реєструємся на біржі BingX 2️⃣Переходимо на сторінку промо 3️⃣Виконуємо завдання: 🔴за депозит від $300 дають $5. 🔴за обсяг на фʼючерсах від $100 ще $10. 🔴плюс $10 за торгівлю на споті від $50. У сумі виходить $25 на спот в ефірі. Нагороди прийдуть протягом 7 днів після завершення. Також ви можете наторгувати на ф’ючерсах ≥10,000$ або здійснити угоди на споті ≥5,000$ і поділити пул у 5 ETH з іншими учасниками. У кого немає акаунта на біржі — можете зареєструватись і забрати залізобетонні 25$ та додатково поділити призовий пул у 5 ETH. Поспішайте, місця обмежені! 🔴Дедлайн: 25 серпня 🔴Реєстрація на біржі BingX 🔴Проксі для промо беру лише тут: proxy-seller.com ( з промокодом lvivcriptan - 15% знижка)

Трамп менший, знову заганяє хомʼяків у крипту!?🤔 Ерік Трамп знову написав у X: «Купуйте просідання». Ця заява прозвучала на
+1
Трамп менший, знову заганяє хомʼяків у крипту!?🤔 Ерік Трамп знову написав у X: «Купуйте просідання». Ця заява прозвучала на тлі зниження BTC до рівня $117 тис. та ETH до області $4400. 🔴Вчора BitMine купила ETH ще на $470 млн, збільшивши свої активи до 1,3 млн ETH. Зараз вони володіють 1% усього обігового пропозиції. 🔴Долар США втратив майже 10% своєї вартості цього року. Відмінний каталізатор зростання для ціни Біткоїна. 🔴Генеральний директор Blackrock Ларрі Фінк та Андре Хоффманн призначені тимчасовими головами Всесвітнього економічного форуму.

Розділяємо пул на 200 000$ від біржі BingX😎 За виконання завдань (деп, торг і так далі) ми будемо отримувати прокрути в безп
+1
Розділяємо пул на 200 000$ від біржі BingX😎 За виконання завдань (деп, торг і так далі) ми будемо отримувати прокрути в безпрограшній рулетці Що потрібно зробити: 1️⃣Реєструємся на BingX 2️⃣Переходим сюда 3️⃣Виконуємо завдання та крутимо рулетку Важливо, що на момент закінчення акції у користувача має бути від 1000$ сумарної вартості активів на балансі для отримання нагород 🔴Реєстрація на біржі BingX 🔴Проксі для промо беру лише тут: proxy-seller.com ( з промокодом lvivcriptan - 15% знижка)

📈Тут ще 15 місць залишилося: https://t.me/+tTvZdUsteUsyYTMy

А що вже поговорили виходить?🤥

Ну що ж, час усіх порадувати! Відкривається віп канал, причому абсолютно безкоштовно для всіх. https://t.me/+tTvZdUsteUsyYTMy Через тиждень вхід до нього коштуватиме 2000$, не проґавте можливість. #реклама

Отримуємо +15$ від біржі BitGet😎 Дана промка лише для нових користувачів, де просто за реєстрацію по партнерському посиланню
Отримуємо +15$ від біржі BitGet😎 Дана промка лише для нових користувачів, де просто за реєстрацію по партнерському посиланню, депозит 100$ + трейд від 1$ ми отримуємо 10$. Часу займає небагато, а нагорода приємна Що потрібно зробити: 1️⃣Реєструємося за даним посиланням 2️⃣ Переходимо на сторінку акції і натискаємо приєднатися 3️⃣ Вносимо депозит >100 USDT і здійснюємо будь-яку угоду >1$ - отримуємо 10 USDT Депозит 100$ потрібно утримувати 24 години. Щоб отримати ще 5 USDT - ви повинні запросити друга, який виконає умови по депозиту і трейду 🔴 Дедлайн до: 11:00 — 20 серпня 🔴 Реєстрація на біржі BitGet

Меми на ефірі – смарт чи лудка?🤔 Уся увага зараз прикута до $ETH, і саме на його блокчейні зʼявився доволі нестандартний мем
Меми на ефірі – смарт чи лудка?🤔 Уся увага зараз прикута до $ETH, і саме на його блокчейні зʼявився доволі нестандартний мем-проєкт. $FURO AI-компаньйон у стилі Labubu, який одночасно і мем, і токен, і цифровий друг. FURO — це мікс AI, який навчається та пам’ятає наші дії, меми та культура Labubu (колекційний хайп з ринку $46.1B 👀), NFT-колекція з дропами та ревардами, +планують власну гру і навіть фізичну іграшку з інтегрованим AI Це перший AI-компаньйон-токен на ETH +early-стадія + лоукап. Тому на фоні хайпу по ETH та AI це може стрельнути +обмежена пропозиція = потенціал для ранніх Але не забуваємо: чим більший потенціал, тим вище ризики, тому проводимо власний DYOR 🔴Контракт: https://dexscreener.com/ethereum/0x5d253b573d689d1e8b885f260d2c93f08dfea527 Токен можна взяти через Uniswap. Соц мережі: Twitter | Website | Telegram